Sıfıraraçal.com
  Hemen Teklif Al

Audi S5 Coupe

-

Audi S5 Coupe Renkleri

Beyaz
Kırmızı
Koyu Gri
Mavi
Metalik Mavi
Petrol
Silver

Audi S5 Coupe Resimleri

Audi S5 Coupe Fiyat Analizi

* Gün içinde sistemde var olan en ucuz paket fiyatı baz alınmıştır.
1 Ay
3 Ay
6 Ay
1 Yıl

Audi S5 Coupe Versiyonları

Audi S5 Coupe Yorumları

Audi S5 Coupe Misafir 8.03.2021
Audinin efsane arabası, paha biçilmez keyif
(0)
Cevap Yaz

Daha Çok Kullanıcı Yorumu Gör
Audi S5 Coupe için Görüşlerini Bildir
Gönder

Sıkça Sorulan Sorular

Audi S5 Coupe Hakkında Genel Bilgiler

Audi S5 Coupé’nin dış tasarımı.
Sportifliğin yeni biçimi.
"Spor” kavramını klasik forma taşıyan Audi S5 Coupé: Metalin ve mühendisliğin ötesine geçen spor otomobil. Yeni motor konsepti her türlü yola meydan okur. Daha hassas. Daha keskin. Daha güçlü. Ona hayranlıkla bakın. Ve sonra; girin içeri…

Büyüleyici silüet
Audi S5 Coupé’nin sizi kazanması an meselesidir. Yan kısımlarının uzatılan hatları aşağıya doğru iner ve düz tavanı ile Audi S5 Coupé, ileriye doğru atılacakmış gibi görünür. Ve Audi S5 Coupé göz açıp kapayıncaya kadar gözden kaybolur.

Sportif etki
Standart 18 inç alüminyum döküm jantlar, yaratılan sportif etkiyi pekiştirir. Ön fren kaliperlerindeki S5 logosu ise jant kollarının arasından parlar.

Etkili görünüm
S5 logosunu içeren yeni tasarımlı Audi singleframe tasarımlı çerçeve pırıl pırıl parlarken, tampon ise bakışlarınızı aşağı doğru çekerek size, alüminyum görünümlü çerçeveli ön sis lambalarını gösterir. Xenon farlar, yeni LED gündüz farı ışık şeridi ile donatılmıştır.

Güçlü sonuç
Yeniden yorumlanan arka bölüm yeni ifadesi ile kendini göstermektedir: Dört oval egzoz borusu gücü işaret ederken, net bir şekilde tanımlanan arka kenarı, uyum ve tutarlılığı temsil eder.

Audi S5 Coupé’nin iç mekânı.
Saf sportiflik.
Saf sportiflik; Audi S5 Coupé’nin iç mekânının doğal halidir: S5 kabartmalı, koltuk ısıtıcılı ve elektrikli koltuk ayarını içeren öndeki isteğe bağlı S spor koltukların yanı sıra S5 amblemi ve alüminyum görünümlü vites değiştirme kulakçıklarını içeren deri kaplı çok fonksiyonlu direksiyon sayesinde saf sportiflik öne çıkar. İç mekân son derece konforludur.

Dinamik atmosfer
Siyah veya ay gümüşü rengindeki tavan kaplaması dinamik bir etki yaratır. Mat alüminyum, Piano Black, Carbon Atlas, çelik iç dekor veya – gri kayın ahşap iç dekor şeklindeki yüksek kaliteli kaplamalar, büyüleyici bir özellik olarak kendini gösterir.

Yüksek kaliteli kokpit
Göstergelerin ergonomik düzenlemesi, bu göstergelerin çalıştırılmasını da çok kolay bir hâle getirir. Bu da size daha önce başka bir otomobil kullanmamışsınız hissi verir.

Sportif kişilik
Alüminyum kaplamaların ve S5 logosunun yer aldığı kapı eşiği süslemeleri ile yüksek kaliteli genel imaj tamamlanır.

Audi S5 Coupé’nin S motoru.
Daha fazla dinamik özellikler. Daha fazla güç. Tamamen S.
333 hp güç çıkışı ile güçlü ve kompakt V6 TFSI motor, etkileyici sürüş deneyimi sunar. Tekerlek seçimli tork dağıtım özellikli ve kendinden kilitli diferansiyeli içeren quattro® gibi yenilikler bu aracı özel kılar.

The S engine
Motor - Audi S5 Coupé’nin kalbidir. Tork ve hızlanma daha ilk birkaç metreden itibaren sizi etkileyecektir. 3.0 TFSI V6 anında kendini gösterir; altı adet turboşarjlı silindir 333 HP gücü açığa çıkarır.
Tıpkı A5 Coupé gibi S5 Coupé de verimli TFSI® teknolojisine sahiptir. Bu motorda, şarj havası ara soğutucusunun yer aldığı, mekanik olarak çalıştırılan yenilikçi bir süperşarj sistemi kullanılmakta olup, sistem, altı silindirli motoru, mütevazı düzeyde yakıt tüketen kompakt bir güç ünitesine dönüştürmektedir. Araç, çeşitli şekillerde durma noktasına geldiğinde motoru otomatik olarak durduran ve fren serbest bırakıldığında yine çalıştıran start-stop (Çalıştırma-durdur) sistemi de destekleyici olarak araçta yer almaktadır. S5 Coupé, hızlı 7 ileri çift kavramalı debriyaj, S tronic ve quattro® dört tekerlekten çekiş sistemi ile birlikte sunulur.
Etkileyici olan sadece 440 Nm’lik zirve tork değeri değil, aynı zamanda 2900 – 5300 d/dk hız aralığında azami torkun en az %90’ının temin edildiği tork eğrisidir. Bütün hız aralığı boyunca sergilenen olağanüstü güç sunumu ve kendiliğinden yanıt verme özelliği sayesinde 6 silindirli motor bilhassa dinamik bir sürüş tarzını teşvik eder. Motor, S5 Coupé’yi 0’dan 100 km/s’e 4,9 saniyede hızlandırır.

Audi S5 Coupé.
Daima verimli.
Markanın, “Teknoloji ile bir adım önde” şeklindeki temel felsefesi, Audi markasının tam kalbinde yer alan en gelişmiş teknolojiyi özetler. Audi bütünleşik bir konsept çerçevesinde çeşitli verimlilik önlemlerini tutarlı bir şekilde uygulamaktadır. Sayısız yeniliğin geliştiricisi olarak otomotiv mühendisliği üzerinde kalıcı bir etki yaratmış bulunmaktayız.

Start-stop (Çalıştır – durdur) sistemi
Start-stop (çalıştır-durdur) sistemi, araç durma konumuna geldiğinde motoru kapatarak yakıt tüketiminin ve CO2 emisyonlarının azaltılmasına yardımcı olur. 
Örneğin sürücü, trafik ışıklarında aracı durdurduğunda, sistem, motoru durdurur. Sürücü, debriyaja bastığı ya da aracın hareket etmesi için ayağını fren pedalından kaldırdığı anda motoru çalıştırma süreci başlatılır. 

Verimlilik programlı sürücü bilgi sistemi
İsteğe bağlı alınabilen sürücü bilgi sisteminin ekranı, zengin çeşitli ve farklı bilgi ögelerini kokpitin tam ortasında bir araya getirmekte ve sürekli bir şekilde aracın mevcut çalışma durumunu göstermektedir. 
Bütünleşik verimlilik programı, sürücüye, tüketim verilerinin genel bir değerlendirmesini, ikincil tüketicilerin bilgilerini ve genişletilmiş bir vites değişim göstergesi ile ultra ekonomik bir sürüş için yakıt tasarruf tavsiyeleri sağlar. 

S tronic®
S tronic, manuel vites kutusunun sportif özelliklerini otomatik şanzımanın avantajları ile birleştirir. 
Kontrol sistemi, otomatik modda, hızlı ve tüketimi azaltan bir vites değiştirme davranışını garanti eder. S tronic’in çok geniş şanzıman oranı, çok düşük motor hızlarında dahi son viteslerin kullanılmasını mümkün kılar. 

Enerji geri kazanım sistemi
Enerji geri kazanım sistemi, araç, gaz pedalı kullanılmadığı anlarda mevcut hızında giderken ya da fren yaparken, kinetik enerjinin elektrik enerjisine dönüştürülmesini sağlar. 
Araç yeniden hızlandığında akü, geçici olarak depolanan enerjiyi yeniden aracın şebekesine besleyerek alternatör üzerinden baskıyı kaldırır ve böylece yakıt tasarrufu yapılmasına yardımcı olur.

Audi S5 Coupe Haberleri

Bu aracın üretimi durdurulmuştur.
Teklif talebi alamazsınız.
Son 24 saatte 10 kişi bu modeli inceledi.
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Teklif almak istediğin markayı seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Teklif almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle