Sıfıraraçal.com

Ghıblı Fiyat Listesi

Ghibli MHEV 330 Hp 2.0
1998cc
Otomatik
Benzin
TL
Granlusso MHEV 330 Hp 2.0
1998cc
Otomatik
Benzin
TL
Gransport MHEV 330 Hp 2.0
1998cc
Otomatik
Benzin
TL
Granlusso S Q4 V6 430 Hp
2979cc
Otomatik
Benzin
TL
Gransport S Q4 V6 430 Hp
2979cc
Otomatik
Benzin
TL
Trofe 3.8 V8 580 HP
3799cc
Otomatik
Benzin
TL

Qattroporte Fiyat Listesi

GranLusso S Q4 V6 430 HP
2979cc
Otomatik
Benzin
TL
GranSport S Q4 V6 430 HP
2979cc
Otomatik
Benzin
TL
Trofeo 3,8 580 HP
3799cc
Otomatik
Benzin
TL

Levante Fiyat Listesi

Levante V6 350 Hp
2979cc
Otomatik
Benzin
TL
GranLusso V6 350 Hp
2979cc
Otomatik
Benzin
TL
GranSport V6 350 Hp
2979cc
Otomatik
Benzin
TL
GranLusso S V6 430 Hp
2979cc
Otomatik
Benzin
TL
GranSport S V6 430 Hp
2979cc
Otomatik
Benzin
TL
GTS V8 530 HP
3799cc
Otomatik
Benzin
TL
Trofeo V8 580 HP
3799cc
Otomatik
Benzin
TL

MC20 Fiyat Listesi

MC20 3.0 630 HP
2991cc
Otomatik
Benzin
TL

Maserati Fiyat Listesi

Sıfır araba sektörünün Türkiye’de en büyük platformlarından bir tanesi olan sifiraracal.com online showroom’una siz de tek bir tıkla ulaşabilir, sitemiz üzerinde yer alan tüm sıfır araba fiyatlarını görebilir, Maserati fiyat listesine ulaşabilirsiniz. Maserati kampanyalı fiyatları, taksitli Maserati otomobil fiyatları gibi konular hakkında sitemiz üzerinde yer alan canlı destek birimimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Maserati Tarihçe

Kurucusu bir yarışçı olan Maserati, aynı anda zerafeti ve hızı bir araya getirmektedir. Aynı zamanda da mühendis olan kurucu Alfieri Maserati, İtalya'da, Birinci Dünya Savaşı nedeniyle metal sanayisinin en parlak olduğu bu dönemde otomobil üretmeye başlamıştır. 1914’te, kendisi ve kardeşleriyle, balata, lastik, buji gibi yan parçalarında üretimine başlayan serüven, savaş dönemi askeri araç üretimiyle beraber büyümüş ve bugünkü lüks otomobil üretimine kadar gelmiştir.

Bir süre sonra iflas etmenini eşiğine gelen Maserati, 1968 yılında Fransız marka Citroen tarafından satın almıştır. O döneme kadar Maserati, birçok yarış otomobili yaparak iyi bir başarı elde etmiştir. Bu satın almayla birlikte, 1969’da Maserati Indy ve 1971’de Maserati Bora piyasaya sürülmüştür. 1972 yılına gelindiğinde ise  Maserati Merak modelini otomobil pazarına sundu ve bu otomobiller, otomotiv dünyası için birçok ilki de bünyesinde barındırmaktaydı. Fiat, 1997 yılında Maserati’nin % 50 hissesini yine kendi sahibi olduğu Ferrari’ye devretti ve bununla beraber, Maserati için aklın çağı başlamış oldu. Dünyada lüks otomobil dendiğinde ilk akla gelen marka, otomotiv piyasasında büyük bir yere sahiptir.

Maserati Modelleri

Maserati Ghibli, kulanıcısı için konforu, şıklığı ve hızı bir araya getiriyor. Spor otomobil Ghibli, 12 yönlü ayarlanabilir hafızalı koltuklar yer almaktadır. Ayrıca model, geçmiş ruhundan izler taşımaktadır. 1920 yılında, Mario Maserati tarafından tasarlanan mavi renkte eklentiler günümüzde halen devam etmektedir.

Maserati Quattroporte, seçkin bir sürücü kitlesinin ihtiyaçarlını karşılamıştır.  Maserati’nin tarihini kucaklayan bir donanıma ve tasarıma sahip olan model, yine grand touring mirasına da sahip çıkmaktadır. Uzun aks mesafesiyle de kullanıcılarına uzun yolculuklar için konforlu bir sürüş keyfi sağlamaktadır.

Diğer Maserati modellerinin güncel fiyat listelerine yine sitemiz üzerinden hızlıca ulaşabilirsiniz.

Sadece bu kadar da değil; sitemiz üzerinde yer alan araç karşılaştırma platformunu kullanarak dilediğiniz Maserati model aracı muadilleri ile karşılaştırabilir, araçları gövde tipi, segmenti, yakıt tipi, beygir gücü, maksimum hızı, vites türü, motoru ve daha birçok konuda kıyaslayabilirsiniz.

Beğendiğiniz bir Maserati marka otomobili almadan önce “test sürüşü yapma imkânım olsa ne güzel olurdu.” dediğinizi duyar gibiyiz. Sıfır Maserati modellerinin sizlerden tam not alması ve siz değerli müşterilerimizin aklında herhangi bir soru işareti kalmaması için dilediğiniz bir Maserati bayisinde beğendiğiniz otomobilin test sürüşünü yapma imkanını da sizlere sunuyoruz. Üstelik tamamen ücretsiz.

Maserati Kullanıcı Yorumları

Ayrıca sitemiz üzerinde diğer kullanıcılar tarafından yapılan Maserati Ghibli yorumlarını inceleyebilir, siz de Maserati modelleri hakkında görüşlerinizi yorum ve puanlama sistemi ile bizlere iletebilir, diğer kullanıcılar ile etkileşime girebilir ve aklınıza takılan soruları ziyaretçilerimiz ile paylaşabilirsiniz.

X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Almak istediğin aracın markasını seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle