Sıfıraraçal.com
  Hemen Teklif Al

T10X Fiyat Listesi

V1 RWD Standart V1 RWD
0cc
Otomatik
Elektrik
1.432.600 TL
V2 RWD Standart V2 RWD
0cc
Otomatik
Elektrik
1.673.000 TL
V2 RWD Uzun V2 RWD
0cc
Otomatik
Elektrik
1.823.000 TL

TOGG Fiyat Listesi

Sıfır otomobil sektörünün Türkiye’nin en büyük platformlarından bir tanesi olan sifiraracal.Com online showroom’una siz de tek bir tıkla ulaşabilir, sitemiz üzerinde yer edinen tüm sıfır otomobil fiyatlarını görebilir, TOGG fiyat listesine ulaşabilirsiniz. TOGG kampanyalı tutarları, taksitli Smart araba fiyatları şeklinde konular ile alakalı sitemiz üzerinde yer edinen canlı yardımcı birimimizden ayrıntılı malumat alabilirsiniz.

TOGG Tarihçe

Fikri iyelik haklarının Türkiye'ye ilişkin olduğu, küresel ölçekte rekabet edebilecek bir araba markası kurmak hedefiyle Turkcell, Kök Grubu, Zorlu, BMC, Anadolu Grubu ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği güçlerini bir araya getirerek 25 Haziran 2018 tarihinde Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu Sanayi ve Ticaret A.Ş.'yi (TOGG) kuruldu.

Yerli Otomobil TOGG, elektrikli ve bağlantılı yeni nesil arabalar geliştirerek bu arabalar çevresinde bir mobilite ekosistemi oluşturmakta. Bu ekosistem yardımıyla geniş kitlelerin yaşamını kolaylaştırıp, zararı olan emisyonları sıfıra indirerek pak bir geleceğe katkıda bulunmayı hedeflemektedir.

2022 yılında doğuştan yüzde yüz elektrikli, bağlantılı ve güncel otonom seviyesine sahip, orta büyüklükte C sınfı bir sportif oldukça amaçlı SUV vasıta ile yollarda olacak. Akıllı ve bağlantılı otomobilin çevresinde açılan ekosistem dahilinde yeni hizmetler, yeni kullanıcı deneyimleri ve yeni iş modelleri yer ediniyor. İş ortaklarıyla birlikte çevrede filizlenen teşebbüs şirketleriyle yeni fikir ve teknolojilerin ortaya çıkmasını sağlayacak.

TOGG Modelleri

TOGG C-Sedan, Özgün ve modern tasarımı keskin hatlarının yalın ve net çizgileriyle şekillendi. Ön, yan ve arka tasarımında akıcı bir devamlılık gösteren karakteristik hatlar Türkiye’nin otomobiline modern ve prestijli bir görünüm kazandırıyor. Göz alıcı bir dış tasarıma sahip. Dış tasarımda bulunan keskin ve bariz hatlar aracın güçlü ve sağlam karakterini yansıtmakta. Özgün ön tasarımı şekillendiren göze çarpan krom detaylar arka ve yan tasarımda da devamlılık sağlayarak prestijli görünümü tamamlamaktadır.

Anadolu kültüründen esin alındı. Özgün ve çağdaş tasarım Anadolu topraklarının köklü simgelerinden birisi olan laleden esinlendi. Otomobilin yoldaki imzası olacak ön ızgarasına ve bütünsel şıklığı tamamlayan jantlarına çağdaş bir incelikle işlenen lale figürleri coğrafyamızın kültür mirasıyla olan bağları vurguluyor.

TOGG C-SUV, Hem sade bununla beraber oldukca şık bir iç tasarıma sahip. Akıcı ve yalın olan tasavvur çizgileri ile kullanıcılarını karşılayan iç mekan özenli araç-gereç seçimiyle şık bir görünüm sunmakta.  Kullanıcı odaklı teknoloji gözler önüne seriyor. Tüm yolcuları kucaklayan dijital bilgi eğlence ekranı hem bilgilerin rahatlıkla takibini hem de yolcuya hususi içeriğin görünürlüğünü sunuyor.

Kullanıcıyı merkeze alan ara yüz tasarımıyla yüksek teknolojiyi rahatlıkla kullanabilecek ve sürüş konforunuzu arttırılabilecektir. Ferah ve geniş ömür alanı sunuyor. Yüksek baş mesafesi ve uzun diz mesafesi ile 5 benlik bir ailenin konforlu ve rahat bir biçimde seyahat etmesini sağlayacak sınıfının en ferah ve en geniş iç mekanında keyifli seyahatlerin tadını çıkarın.

Sadece bu kadar da değil; sitemiz üstünde yer alan araba mukayese platformunu kullanarak dilediğiniz TOGG model aracı muadilleri ile karşılaştırabilir, araçları beden tipi, segmenti, yakıt tipi, beygir gücü, en çok hızı, vites türü, motoru ve daha birçok konuda kıyaslayabilirsiniz.

Doğuştan elektrikli Yerli Otomobil TOGG modelleri oldukca yakında yollarda olacak. TOGG mühendisleri tarafınca geliştirilen ve bütün fikri ve sınai mülkiyet hakları % 100 TOGG’a ait olan, yüksek teknolojiye haiz doğuştan elektrikli ve bağlantılı platforma sahip.

TOGG Kullanıcı Yorumları

Ayrıca sitemiz üzerinde öteki kullanıcılar tarafınca yapılan TOGG yorumlarını inceleyebilir, siz de TOGG modelleri ile alakalı görüşlerinizi yorum ve puanlama sistemi ile bizlere iletebilir, diğer kullanıcılar ile etkileşime girebilir ve aklınıza takılan soruları ziyaretçilerimiz ile paylaşabilirsiniz.

X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Teklif almak istediğin markayı seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Teklif almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle