Sıfıraraçal.com
Üye Girişi
Audi
Audi

Audi A8 L

-

Audi A8 L Renkleri

Ay Işığı Mavi Audi A8 L
Ay Işığı Mavi
Metalik Floret Gümüş Grisi Audi A8 L
Metalik Floret Gümüş Grisi
Metalik Glacier Beyazı Audi A8 L
Metalik Glacier Beyazı
Kristal Efekt Ara Mavisi Audi A8 L
Kristal Efekt Ara Mavisi
Kum Beji Audi A8 L
Kum Beji
Muson Gri Audi A8 L
Muson Gri
Navara Mavisi Audi A8 L
Navara Mavisi
Parlak Siyah Audi A8 L
Parlak Siyah
Quantum Grisi Audi A8 L
Quantum Grisi
Sedefli Daytona Grisi Audi A8 L
Sedefli Daytona Grisi
Sedefli Misano Kırmızı Audi A8 L
Sedefli Misano Kırmızı
sedefli orman yeşili Audi A8 L
sedefli orman yeşili

Audi A8 L Resimleri

Audi A8 L Versiyonları

Audi A8 L Yorumları

Audi A8 L Misafir 16.04.2019
donanımın bu kadarı. her anlamda harika bir araç.konforu,sürüş keyfi,diz mesafesi ve yakıt tüketiminde gayet başarılı
(1)
Cevap Yaz
Misafir tarafından cevaplandi
dostum araca o kadar para veren yakıtı takar mı ??

Audi A8 L Misafir 5.04.2019
üstüne tanımam
(1)
Cevap Yaz

Audi A8 L Misafir 30.01.2019
Geçen yıl karadeniz turuna gittik arkadaşlarla ve çok rahat bir yolculuk yaptık zorlamayan bir araç aracımdan çok memnunum
(0)
Cevap Yaz

Daha Çok Kullanıcı Yorumu Gör
Audi A8 L için Görüşlerini Bildir
Gönder

Audi A8 L Hakkında Genel Bilgiler

Audi Akıllı Teknolojiler.

Sürücüsüz sürüş vizyonumuza giden yolda atılan bir adım daha. Kendinizi rahat hissedeceğiniz bir yere oturun. Bir ofiste. Deneyimlerin dijital dünyasında. Yeni bir bakış açısı için araca lazer tarayıcı eklendi. Araç kullanmayı daha güvenli hale getiren ve sürücüyü yol boyu destekleyen, İsteğe bağlı olarak sunulan yüksek teknoloji ürünü sürüş destek sistemleri. Dünya artık bambaşka bir yer olacak.

Güven verici

Yol şartlarına duyarlı sürüş destek sistemi

Kameralar, radar, ses ötesi çalışan sensörler ve lazer tarayıcılar

Otomatik frenleme, araç çalıştırma,

takip mesafesi ve araç takip

Trafikte rahatlatan sürüş Yoğun trafikten kaçış yok. Stres dizboyu. Şeritler daralsa bile, yeni Audi A8’de verimli sürüş desteği, acil durumlarda direksiyon kırma desteği ve elektronik kör nokta desteği gibi isteğe bağlı olarak sunulan yol şartlarına duyarlı sürüş sistemleri bulunmaktadır. Daralan şerit uygulamalarına karşı şerit desteği siz sürücülere, otoyol yol yapım çalışmaları gibi daralan şerit uygulamalarına yaklaşırken yanınızda yer alan müsait şeride kolayca geçmenizi sağlayacak şekilde şerit takibi, seyir hızı ve araç takip mesafesi desteği sağlar.

Birebir uygulamak

Ses tonunuzu sisteme ayarlayın. Çünkü duyulacak olan sizin sesiniz olacaktır. Bilindik doğal lisanda, kendi kelimelerinizle. Yeni Audi A8’de, örneğin MMI’yı sesli komutla çalıştırmaya yarayan, belli başlı araç fonksiyonlarına sahip bir lisan destek sistemi bulunmaktadır. En doğru bilgi-eğlence sistemi. Bu kadar basit.

Uygulamak

MMI touch ekran geri bildirim tepkisi Temel unsurlara indirgenmiş durumda Dokunmalı geri bildirim ile sezgisel kontrol Siz geliştirdikçe artan konfor ve rahatlık

Düğme mi? Hani şu giysilerde bulunanlardan değil mi? Hani şu dünde kalan şeyler. Bilgi-eğlence ve konfor fonksiyonlarına kumanda edilmesi ve ekranda gösterilmesi için yüksek çözünürlüklü 10.1 inç ve 8.6 inç dokunmatik HD ekranlara sahip MMI dokunmatik ekran geri bildirim tepkisi standart aksesuar olarak sunulmakta. Düğme yok, sadece bir kaç tuş var ve her şey tamamen deneyimsel gelişim üzerine. Dokunmalı geri bildirim ile algılama. Kullanıcı arayüzünün kişisel yapılandırılması üzerinden elde edilen bireysel özgünlük. Tıpkı akıllı telefonlarınızdan alışkın olduğunuz gibi.

Otomobili unutun. Eviniz gibi.

Yeni Audi A8’e hoşgeldiniz. Seçkin bir ortamda engin özgürlüğün tadını çıkarın. Seçkin malzemelerle ve standartları belirleyen üstün kaliteli işçilikle seçkin olmanın tadını çıkarın. Yeni nesil konfor ve kolaylığı deneyimleyin. Dört bir yanda yer alan dijital ağlar. Bir yanıyla eğlendiren, diğer yanıyla mutlu ederken ayağınızı yerden kesen yenilikçi teknoloji.

Çığır açan yenilik.

Daha geniş bir alanı, daha net bir şekilde aydınlatan yeni bir far tasarımı ile çok daha eşit dağılımlı bir aydınlatma sağlayan, isteğe bağlı olarak sunulan OLED stop lambası teknolojisi. Her yolculukta daha da etkileyici. Hatta araç park halindeyken bile. Coming Home/Leaving Home fonksiyonunun yenilikçi ve gelecekten gelmiş gibi görünen dinamik aydınlatması. Bu sayede tüm yolculuklarınız başladığı kadar büyüleyici bir şekilde tamamlanır.

Bu aracın üretimi durdurulmuştur.
Teklif talebi alamazsınız.
Hemen Sana Özel Teklif Al
Hızlı Teklif Al
Karşılaştırma Listem
Favorilerim Listem
Otomobil Haberleri
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
Advertisement