Sıfıraraçal.com
  Hemen Teklif Al

LS Fiyat Listesi

Exclusive 500h AWD
3456cc
Otomatik
Hibrit
16.500.000 TL

ES Fiyat Listesi

Business Plus 300h Hybrid e-CVT
2487cc
Otomatik
Hibrit
5.974.600 TL
Executive 300h Hybrid e-CVT
2487cc
Otomatik
Hibrit
6.390.950 TL
Exclusive 300h Hybrid e-CVT
2487cc
Otomatik
Hibrit
7.091.400 TL

LC Fiyat Listesi

Exclusive 500h Otomatik Hybrid
3456cc
Otomatik
Hibrit
12.668.000 TL
Exclusive 500 Otomatik Benzinli
4969cc
Otomatik
Benzin
12.730.000 TL
Sport 500h Otomatik Hybrid
3456cc
Otomatik
Hibrit
13.023.000 TL
Sport 500 Otomatik Benzinli
4969cc
Otomatik
Benzin
13.121.000 TL
Sport+ 500h Otomatik Hybrid
3456cc
Otomatik
Hibrit
13.685.000 TL
Sport+ 500 Otomatik Benzinli
4969cc
Otomatik
Benzin
13.802.000 TL

LC Convertible Fiyat Listesi

Convertible 500 V8 Otomatik
4969cc
Otomatik
Benzin
14.452.000 TL

NX Fiyat Listesi

Executive 450h+ 4x4 E-CVT
2487cc
Otomatik
Hibrit
5.758.200 TL
F Sport 450h+ 4x4 E-CVT
2487cc
Otomatik
Hibrit
6.240.000 TL

RX Fiyat Listesi

Executive 350h AWD
2487cc
Otomatik
Hibrit
6.539.700 TL
F SPORT 500h AWD
2393cc
Otomatik
Hibrit
6.762.200 TL
Exclusive 350h AWD
2487cc
Otomatik
Hibrit
7.049.500 TL

LM Hybrid Fiyat Listesi

7 Koltuk LM 350h
2487cc
Manuel
Benzin
10.550.000 TL
4 koltuk LM 350h
2487cc
Otomatik
Benzin
12.985.000 TL

Lexus Fiyat Listesi

Sıfır araba sektörünün Türkiye’de en büyük platformlarından bir tanesi olan sifiraracal.com online showroom’una siz de tek bir tıkla ulaşabilir, sitemiz üzerinde yer alan tüm sıfır araba fiyatlarını görebilir, Lexus fiyat listesine ulaşabilirsiniz. Lexus kampanyalı fiyatları, taksitli Lexus otomobil fiyatları gibi konular hakkında sitemiz üzerinde yer alan canlı destek birimimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Lexus Tarihçe

Lexus, premium araç üreten bir marka olma özelliği taşımaktadır. Japon markası olan Lexus, 1989 yılında Toyota tarafından inşa edilmiştir. Marka kaliteli malzemeyi sağlamlık ve lüks olması özellikleriyle kendine doğrudan bir pazar bulma şansını yakalamıştır. Kurulduğundan uzunca bir süre sonra Japonya'da satışı olan Lexus’un, satışları özellikle ABD pazarında yoğun ilgi görümüştür. Çünkü oldukça pahalı ve lüks olma özelliği taşıyan Lexus'a en uygun pazar ABD'de yer almaktadır. Lexus, lüks otomobiller ve Formula 1 araçlarından esinlenerek tasarlamış, ürettiği otomobilleri birincisini 1989 yılında ''Lexus'' ismiyle piyasaya sürmüştür.

 Bununla beraber başarılarının arkası kesilmeden yükselmeye devam etmiştir. Bugün halen Lexus’un sahibi Toyota'dır. Ama yönetim kadrosunu tabi ki de kendi yöneticilerinden sürdürmektedir. Lexus, halen 28 yıl önceki gibi Toyota'nın kanatları altındadır. Ve hala lüks otomobil piyasasının başının çekmektedir.  Lexus günümüzde varlığını,  ABD, Latin Amerika, Avrupa ve Asya'yı da kapsayan oldukça geniş bir alana hitap etmektedir. 2004 yılına gelindiğinde Lexus, ABD’nin en dayanaklı ve en sağlam malzemeye sahip olan markası olarak seçilmiş ve zirvede kalmak konusunda oldukça iddialıdır. Bu iddiasını kanıtlayarak, ardarda 12 yıl boyunca bu ödülün sahibi olmuştur. Lexus günümüzde; Asya, Orta Doğu, Afrika, Amerika ve Okyanusya bölgelerinde en çok tercih edilen otomobil markaları arasındadır. 

Lexus Modelleri

Lexus RX, SUV ailesinden olan model, hibrit ve benzinli modelleri ile seçimi size kullanıcısına bırakmaktadır. Model ayrıca, dört çeker sistemine de sahiptir. Lexus RX modelinin güncel fiyat listelerine ve teknik özelliklerine sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Lexus CT, hibrit motor ünitesi sayesinde kendi kendini şarj edebilen bir otomobil olma özelliğine sahiptir. Beş kapılı hatchback kompakt bir hibrit olan CT, kullanıcısının zevkine uygun birçok renk seçeneği sunmaktadır.

Diğer Lexus modellerinin güncel fiyat listelerine yine sitemiz üzerinden hızlıca ulaşabilirsiniz.

Sadece bu kadar da değil; sitemiz üzerinde yer alan araç karşılaştırma platformunu kullanarak dilediğiniz Lexus model aracı muadilleri ile karşılaştırabilir, araçları gövde tipi, segmenti, yakıt tipi, beygir gücü, maksimum hızı, vites türü, motoru ve daha birçok konuda kıyaslayabilirsiniz.

Beğendiğiniz bir Lexus marka otomobili almadan önce “test sürüşü yapma imkânım olsa ne güzel olurdu.” dediğinizi duyar gibiyiz. Sıfır Lexus modellerinin sizlerden tam not alması ve siz değerli müşterilerimizin aklında herhangi bir soru işareti kalmaması için dilediğiniz bir Lexus bayisinde beğendiğiniz otomobilin test sürüşünü yapma imkanını da sizlere sunuyoruz. Üstelik tamamen ücretsiz.

Lexus Kullanıcı Yorumları

Ayrıca sitemiz üzerinde diğer kullanıcılar tarafından yapılan Lexus RX yorumlarını inceleyebilir, siz de Lexus modelleri hakkında görüşlerinizi yorum ve puanlama sistemi ile bizlere iletebilir, diğer kullanıcılar ile etkileşime girebilir ve aklınıza takılan soruları ziyaretçilerimiz ile paylaşabilirsiniz.

X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Teklif almak istediğin markayı seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Teklif almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle