Sıfıraraçal.com
  Hemen Teklif Al

DS 9 Fiyat Listesi

OPERA Puretech 225
1598cc
Otomatik
Benzin
4.478.100 TL

DS 4 Fiyat Listesi

Performance Line PureTech 130 Otomatik
1199cc
Otomatik
Benzin
2.075.400 TL
Performance Line BlueHDi 130 Otomatik
1499cc
Otomatik
Dizel
2.131.500 TL
Esprit de Voyage PureTech 130 Otomatik
1199cc
Otomatik
Benzin
2.315.500 TL
Esprit de Voyage BlueHDi 130 Otomatik
1499cc
Otomatik
Dizel
2.371.600 TL

DS 7 Fiyat Listesi

Performance Line BlueHDi 130 Otomatik
1499cc
Otomatik
Dizel
2.677.900 TL
Esprit de Voyage BlueHDi130 Otomatik
1499cc
Otomatik
Dizel
2.707.003 TL
Opera BlueHDi 130 Otomatik
1499cc
Otomatik
Dizel
2.838.100 TL
Esprit de Voyage E-TENSE 225
1598cc
Otomatik
Hibrit
3.147.700 TL
Opera E-TENSE 4x2 225
1598cc
Otomatik
Hibrit
3.257.500 TL
Esprit de Voyage E-TENSE 4x4 300
1598cc
Otomatik
Hibrit
3.787.200 TL
Opera E-TENSE 4x4 300
1598cc
Otomatik
Hibrit
3.828.000 TL
Opera E-TENSE 4x4 360
1598cc
Otomatik
Hibrit
4.336.200 TL

DS Automobiles Fiyat Listesi

Sıfır araba sektörünün Türkiye’de en büyük platformlarından bir tanesi olan sifiraracal.com online showroom’una siz de tek bir tıkla ulaşabilir, sitemiz üzerinde yer alan tüm sıfır araba fiyatlarını görebilir, DS Automobiles fiyat listesine ulaşabilirsiniz. DS Automobiles kampanyalı fiyatları, taksitli DS Automobiles otomobil fiyatları gibi konular hakkında sitemiz üzerinde yer alan canlı destek birimimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

DS Automobiles Tarihçe

DS Automobiles, Groupe PSA'nın lüks otomotiv bölümüdür. DS, başlangıçta 2009 yılında Citroën'in premium bir alt markası tanıtılmış olup 2014'te bağımsız bir marka haline geldi.[2] Markanın araçları, bazı ülkelerde Citroën bayilerinde satılırken birçok ülkede kendi bayilerinde satılmaktadır.

DS, 1955-1975 yılları arasında üretilen Citroën DS modeline atıf olup "Different Spirit" veya "Distinctive Series" anlamına gelmektedir.

Citroen, 2009 yılında DS markasının premium bir marka haline geldiğini duyurdu. 2014 yılından bu yana DS, genel merkezi Paris, Fransa'da bulunan bağımsız bir Groupe PSA markası haline geldi. DS, ana akım otomobillerinde Different Spirit veya Distinctive Series'in kısaltmasıdır. İsim aynı zamanda bir kelime parçasıdır, çünkü Fransızca'da tanrıça anlamına gelen déesse kelimesi olarak telaffuz edilir. 2015'te (2012 Çin'de), Citroen markası artık DS modellerinin bir parçası değildi ve DS, kısmen Citroen'den geliştirilen ve bir premium premium marka olarak devam etti. PSA CEO'su Carlos Tavares'e göre DS, diğer PSA modelleriyle aynı platformları ve bayilikleri kullanmaya devam edecek ancak ayrı üretim ve mühendislik standartları kullanarak kendisini Citroen otomobillerinden ayıracak.

DS Automobiles Modelleri

DS Automobiles DS 7 Crossback,  2017 yılında markanın ürün gamına dahil oldu. İleri teknoloji ve dikkat çekici tasarımı ile global SUV pazarında satışa çıkan araç, sınıfının en iddialı araçları arasında yer alıyor. DS Automobiles DS 7 Crossback modelinin güncel fiyat listelerine ve teknik özelliklerine sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

DS Automobiles DS 3 Crossback, DS Automobiles ürün yelpazesindeki en küçük crossover, PSA'nın DongFeng'deki Çinli ortaklarıyla işbirliği içinde geliştirilen, Groupe PSA'nın "Ortak Modüler Platform" (CMP) olarak adlandırılan en yeni mimarisi üzerine inşa edildi.

Diğer DS Automobiles modellerinin güncel fiyat listelerine yine sitemiz üzerinden hızlıca ulaşabilirsiniz.

Sadece bu kadar da değil; sitemiz üzerinde yer alan araç karşılaştırma platformunu kullanarak dilediğiniz DS Automobiles model aracı muadilleri ile karşılaştırabilir, araçları gövde tipi, segmenti, yakıt tipi, beygir gücü, maksimum hızı, vites türü, motoru ve daha birçok konuda kıyaslayabilirsiniz.

Beğendiğiniz bir DS Automobiles marka otomobili almadan önce “test sürüşü yapma imkânım olsa ne güzel olurdu.” dediğinizi duyar gibiyiz. Sıfır DS Automobiles modellerinin sizlerden tam not alması ve siz değerli müşterilerimizin aklında herhangi bir soru işareti kalmaması için dilediğiniz bir DS Automobiles bayisinde beğendiğiniz otomobilin test sürüşünü yapma imkanını da sizlere sunuyoruz. Üstelik tamamen ücretsiz.

DS Automobiles Kullanıcı Yorumları

Ayrıca sitemiz üzerinde diğer kullanıcılar tarafından yapılan DS Automobiles DS 7 Crossback yorumlarını inceleyebilir, siz de DS Automobiles modelleri hakkında görüşlerinizi yorum ve puanlama sistemi ile bizlere iletebilir, diğer kullanıcılar ile etkileşime girebilir ve aklınıza takılan soruları ziyaretçilerimiz ile paylaşabilirsiniz.

 

X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Teklif almak istediğin markayı seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Teklif almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle