Sıfıraraçal.com
Audi
Audi

Audi S3 Sedan

-

Audi S3 Sedan Renkleri

Buzul Beyazı Audi S3 Sedan
Buzul Beyazı
daytona inci grisi Audi S3 Sedan
daytona inci grisi
Metalik Siyah Audi S3 Sedan
Metalik Siyah
Gümüş Metalik Audi S3 Sedan
Gümüş Metalik
İbis Beyazı Audi S3 Sedan
İbis Beyazı
Kristal Efekt Ara Mavisi Audi S3 Sedan
Kristal Efekt Ara Mavisi
Kuantum Gri Audi S3 Sedan
Kuantum Gri
Metalik Nano Grisi Audi S3 Sedan
Metalik Nano Grisi
Navara Mavisi Audi S3 Sedan
Navara Mavisi
Parlak Siyah Audi S3 Sedan
Parlak Siyah
Tango Kırmızısı Audi S3 Sedan
Tango Kırmızısı

Audi S3 Sedan Resimleri

Audi S3 Sedan Versiyonları

Audi S3 Sedan Yorumları

Audi S3 Sedan Misafir 2.04.2021
cidden bmw sever biri olarak Audi çok çok başka artık audiciyim net
(0)
Cevap Yaz

Audi S3 Sedan Misafir 16.04.2019
yalnızca sürüş keyfi için alınabilecek bir araç. yakıtı çok yakıyor. iç dizaynı vasat.
(1)
Cevap Yaz

Audi S3 Sedan Misafir 26.03.2019
önden spor arkadan klasik araç siyahı daha dikkat çekiyor
(0)
Cevap Yaz

Audi S3 Sedan Misafir 27.09.2017
aynen katılıyorum sana
(0)
Cevap Yaz

Audi S3 Sedan Misafir 27.09.2017
alıcak olanlara kesinlikle tavsiye ederim
(0)
Cevap Yaz

Audi S3 Sedan Misafir 27.09.2017
tasarımıyla performansıyla gayet güzel araç
(0)
Cevap Yaz

Audi S3 Sedan Misafir 13.03.2017
En güzel kiralık araçtır. yeterli ve kalitelidir.
(0)
Cevap Yaz

Audi S3 Sedan Misafir 4.01.2017
Çok lafa söze gerek yok çok güzel bir araç paranız varsa alın derim.
(0)
Cevap Yaz

Audi S3 Sedan Misafir 12.12.2016
Çok güzel bir araç gerek sesi gerek yolda yağ gibi akışıyla her zamanki gibi başları çekmiş yine audi.
(0)
Cevap Yaz

Audi S3 Sedan Misafir 29.10.2016
dış görünüm bakımından A3 ile fazla bir farkı bulunmayan S3 için fiyatını abartmışlar
(0)
Cevap Yaz
Misafir tarafından cevaplandi
aynen katılıyorum sana

Daha Çok Kullanıcı Yorumu Gör
Audi S3 Sedan için Görüşlerini Bildir
Gönder

Audi S3 Sedan Hakkında Genel Bilgiler

Audi S3 Sedan Hakkında Genel Bilgiler

S3 Sedan 

Nesiller: 2

İlk Üretim Yılı: 2013

Motorlar: Benzin

Kasa Tipi: Sedan
Yeni momentum. Daha da sportif.
Audi S3 Sedan’ın tasarımı.
S faktörlü sedan. Daha güçlü. Daha sportif. İlk bakışta büyüleyici. Eşsiz bir görünüme sahip. Tipik S. Arka difüzör ve çift kanallı egzoz sistemi. Oval ikiz egzoz borusu. Beklentileri uyandıran ve onları karşılayabilen bir görüntü. İlham verici. Audi S3 Sedan.

Dış görünüm
Hissedebileceğiniz ve görebileceğiniz dinamizm. Örneğin opsiyonel olarak 19 inçe varan ebatlarda alınabilecek jantlarda. İkili 5 kollu yıldız tasarım. Kontrast gri renk. Kısmen parlak. S’e özgü. Performans göstermeye değer.

İç görünüm
Yoğun bir deneyim için etkileyici sportiflik. S spor koltukta opsiyonel olağanüstü yan destek. S’e özgü start-stop düğmesi görünür konumda. Tüm sistemler çalışıyor. Opsiyonel alınan altı düzleştirilmiş, çok fonksiyonlu spor deri direksiyonun sağladığı sıkı kavrama. Hissedebildiğiniz dinamizm. İleri doğru atılma hissi. Kusursuzca gerçekleştirilmiş. Ek olarak MMI touch’ı (dokunmatik MMI) içeren MMI navigasyon plus ile temin edilebiliyor. İşte çığır açan bir kokpit….
Artan dinamizm. 206 kW (280 hp). S tronic ile 0’dan 100 km/s’e hızlanma 4,9 saniyede. Sizi cezbeden güç. Dört tekerleğe dağıtılan 380 Nm. quattro sürekli dört tekerlekten çekiş sisteminden. Üstün ve standart.

TFSI®
Audi TFSI motorları özellikle yüksek bir sıkıştırma oranı gerçekleştirir. Sonuç: İdeal performansla birleşen olağanüstü verimlilik. Silindir hacminin yerini süper şarjın alması, motor ebadının ve ağırlığının önemli ölçüde azaltılması etkisini yaratır ki bu arada performans hiç olmadığı kadar etkileyici bir dinamikliğe sahip olmuştur. Böylece daha ilk andan itibaren sizi memnun edecek bir güç aktarımı elde edilir.

Audi silindir talep sistemi – akıllı ve yenilikçi
Tıpkı Audi silindir talep sisteminin kanıtladığı gibi silindir başlıkları dahi akıllı olabilir. TFSI motorun sekiz silindirinden dördü kısmi yük aralığında otomatik olarak devreden çıkarılır. Bu da emisyonların azaltılmasıyla birlikte yakıt tüketiminin de azaltılmasına yardımcı olmaktadır. Bu geçiş, fark dahi edilmeden veya sürüş dinamiklerini olumsuz etkilemeden gerçekleşir.

quattro® – sürekli ve değişken
Elektronik olarak kontrol edilen spor diferansiyel, tahrik kuvvetini her bir tekerleğe değişken miktarlarda dağıtır ve virajlarda muhteşem bir hızlanma performansını sağlayıp, aracın yük değişimine tepkisini dengede tutar. Ayrıca direkt idare özelliklerini de geliştirir ve daha az direksiyon eforuna ihtiyaç duyulmasına bağlı olarak daha çevik bir kullanım da temin eder.

S tronic®
S tronic şanzıman, manuel vitesin düşük yakıt tüketim özelliği ile otomatik vitesin avantajlarını birleştirir. Sistem, otomatik modda hızlı ve tüketimi düşürür nitelikte bir vites değişimi sağlar. S tronic’in çok geniş şanzıman oranı aralığı, son viteslerin çok düşük motor hızlarında kullanılmasını mümkün kılar.

Daima verimli.
Vorsprung durch Technik (Teknoloji ile bir adım önde), Audi markasının kendini adamış olduğu ilkedir. Bu kavram, sadece sportiflikle ilgili değil, aynı zamanda geleceğe yönelik hareketlilikle mobilite de ilgilidir. Audi genel bir konsept içerisinde çeşitli verimlilik yöntemlerini istikrarlı bir şekilde uygulamaktadır. Çeşitli yeniliklerin geliştiricisi olarak Audi, otomotiv sektörü üzerinde kalıcı bir etkiye sahiptir.

Start-stop (Çalıştır – durdur) sistemi
Start-stop sistemi, hareketsiz konumda, örneğin trafik ışıklarındayken motoru durdurarak yakıt tüketiminin ve CO2 emisyonlarının azaltılmasına yardımcı olur. Sürücü debriyaja basar basmaz (manuel şanzımanlarda) veya ayak frenini serbest bıraktığında (S tronic) motor çalıştırılarak seri bir kalkış sağlanır.

Enerji geri kazanım sistemi
Şarj dinamosu voltajının artırılması, araç mevcut hızıyla gaza basılmadan giderken veya fren yapılırken kinetik enerjiyi kullanılabilir elektrikli enerjisine çevirir. Geri kazanılan bu enerji (frenleme enerjisi) müteakip hızlanma sırasında şarj dinamosuna destek olmakta, böylece %3 kadar yakıt tasarrufu sağlanmaktadır.

S tronic®
S tronic şanzıman, manuel vitesin düşük yakıt tüketim özelliği ile otomatik vitesin avantajlarını birleştirir. Sistem, otomatik modda hızlı ve tüketimi düşürür nitelikte bir vites değişimi sağlar. S tronic’in çok geniş şanzıman oranı aralığı, son viteslerin çok düşük motor hızlarında kullanılmasını mümkün kılar.

LED teknolojisi
Opsiyonel tam LED farlar, xenon plus farlar ve sinyallerde kullanılan gündüz seyir ışık bandı, arka lambalar ve iç aydınlatmada kullanılan LED ışık kaynakları ve kılavuz ışıklarının tamamı olağanüstü uzun ömürlüdür ve geleneksel ampullere göre önemli ölçüde daha az enerji tüketirler.

• Audi ultra
Audi’nin öncü hafif yapı teknolojisi Audi ultra, hâlihazırda Audi S3’te kullanılmaktadır. 

Audi S3’ün çelik gövde tasarımı, düşük ağırlığı, yüksek bükülmezlik ve sağlamlıkla birleştirir. Aracın hangi bölümünde hangi tür malzemenin kullanılacağını, arzu edilen özellikler belirler. Araç gövdesinde sonuçta elde edilen sıcak ve soğuk biçimlendirilmiş metal paneller ve profiller ultra modern bir hafif yapı meydana getirir. Ancak burada sadece ultra yüksek dayanıklılığa sahip çelikler değil, hafif alüminyum kullanılarak, örneğin motor kaputu ve çamurluklar gibi eklenen kısımların ağırlığı azaltılmaktadır. Ön akstaki alüminyum bileşenler ve alüminyum alaşım jantlar genel ağırlığı azaltmakla kalmaz, aynı zamanda yaysız kütleleri de azaltır ki bu da sonuçta çeviklik ve sürüş konforunda ek bir artış sağlar. 

Audi S3’ün modern TFSI® motoru daha küçük ebadıyla daha fazla güç üretir; böylece daha önceki model serilerinde kullanılan muadil motorlara göre hafiflemiş olur. 

Her bir hafif bileşenin, diğer bileşenler üzerinde etkisi vardır; bu da o bileşenlerin ölçülerinin de azaltılmasına katkıda bulunur. Audi S3’te hafif gövde ve daha hafif motor tüm araçta ikincil etkiler yaratır. Egzoz sisteminin, süspansiyonun ve iç mekânın birçok parçasının ağırlığı azaltılabilmiştir. Yeni S3’te devreye alınan bu eksiksiz önlem paketi sayesinde önceki modele göre 60 kg tasarruf edilmiştir.


Audi S3 Sedan Haberleri

Bu aracın üretimi durdurulmuştur.
Teklif talebi alamazsınız.
Hemen Sana Özel Teklif Al
Son 24 saatte 5 kişi bu modeli inceledi.
Hızlı Teklif Al
Karşılaştırma Listem
Favorilerim Listem
Otomobil Haberleri
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Almak istediğin aracın markasını seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle