Sıfıraraçal.com
  Hemen Teklif Al
7 versiyon
2.029.400 TL ile 2.598.700 TL

D-Max

0 - 3
1 - 3
2 - 3

Isuzu

Isuzu Markası Hakkında Genel Bilgiler

Kuruluşu: 1937

Kasa Tipleri: Ticari Araçlar

Isuzu Marka Tarihçesi

Isuzu Motors Limited, Japon otomobil firmasıdır.1937 yılında kurulmuştur. Merkezi Tokyo'da bulunmaktadır.

Isuzu, biyo-mekanik bir suikastçı filmindeki bir karakter değil, yaklaşık olarak 90 yıldır piyasada satışa sunulan bir Japon orta boy kamyon üreticisidir. Isuzu'nun başlangıcı, şirketin büyümesi ve genişlemesi için uygun koşulların bir sonucu olarak otomotiv endüstrisine giren Kia ve Hyundai gibi diğer Japon üreticilerininkine çok benziyoe. Isuzu'dan önce, işini 1910 yılı gibi erken bir tarihte daha ileriye götürmeyi planlayan Tokio Ishikawajima Gemi İnşa ve Mühendislik Şirketi vardı.

Ishikawajima, Tokio Gas and Electric Industrial Company ile yapılan ortaklığın ardından 1918 yılında ilk kamyonunu satışa sundu. Japon ticari araç üreticisi, kamyon yapımı işine ilk adımlarını attıktan kısa bir zaman sonra, İngiltere merkezli Wolseley otomobillerini üretmek için bir lisans aldı ve bunun temelleri atılarak ve yabancı şirketler ile uzun bir işbirliği dizisi haline gelecekti.

Japon firma ilk otomobilini 1922 yılında üretti. Otomobil oldukça erken geliştirilmesine rağmen kusursuz olmaktan çok daha uzaktı. Teknoloji ve sürekli ürün geliştirmeleri yoluyla 13 yıllık bir sıçramanın ardından firma, bir otobüs yapma görevini üstlendi. 1935 prototipleri, hava frenleri ve zemine monte edilmiş bir motor ünitesiyle donatılmış, Japonya'da türünün ilk örneği oldu.

Birkaç birleşme ve ayrılmadan sonra, Tokyo Jidosha Kogyo Şirketi kuruldu ve bu durum Isuzu'nun Dizel motor üniteleri geliştirmeye odaklanan gelecekteki faaliyeti için başlangıç ??noktası oldu. 1940'lı yılların son aylarında şirket orta ve ağır kamyon pazarına doğru genişlemişti. Bir ırmağın ismi olan Isuzu'ya "uyum ve kutlamalar içinde çınlayan elli çan" anlamına gelmektedir.

“Uyum ve kutlama” söz konusu olduğu zaman, Isuzu ekipmanı 1955 yılından bu yana Japonya'nın Antarktika Gözlem Üssü'nde aşırı soğukta çalışabilmektedir. 4 yıl sonra, Isuzu, dünyanın ilk iki tonluk hafif hizmet ileri kontrollü kamyonunu müşterisine teslim etti. N serisinin gizli görünümü büyüme, aralarında General Motors'un da yer aldığı, Kuzey Amerika pazarına ulaşan ilk Isuzu araçları olan Chevrolet Luv ve Buick Opel gibi modelleri ortaklaşa ürettiği yatırımcıları çekti.

Isuzu markasına olan ilginin daha da artması, GM'yi Japon otomobil üreticisiyle ortaklığı güçlendirmeye ve ABD pazarına geçişin kilidini açmaya zorladı. American Isuzu Motors Inc., şirkete çok arzulanan dünya fethinde yardımcı olarak 1983’te kuruldu. 1980 yılı boyunca Isuzu, Japon Uluslararası Ticaret ve Sanayi Bakanlığı tarafından 20'den fazla İyi Tasarım ödülüne layık görülerek anavatanı Japonya’da büyük beğeni topladı. Kamyon üretiminde 3 milyon adet eşiğine ulaşarak Mercedes-Benz gibi üreticileri geride bırakarak Isuzu dünyanın en büyük kamyon üreticisi ünvanını kazandı.

1990'lı yıllarda Alcan Kış Rallisi'ni arka arkaya üç defa kazanan Trooper ve Rodeo'nun satışa sunulmasıyla yeni başarılar getirdi. Axiom gibi daha yeni araçların ve ortak bir şekilde geliştirilen Duramax enjeksiyon gibi daha iyi teknolojilerin satışa sunulması, Isuzu'nun ABD topraklarındaki ayrıcalıklı konumunu korumasını desteklemektedir. Şu anda GM grubunun bir parçası olan Isuzu, orta hizmet ticari kamyon ve kamyonetlerin en büyük tedarikçileri arasında bulunuyor. Isuzu, ABD pazarındaki geniş bayiliği ve pazar payının yanı sıra, hafif fiyat etiketleriyle tanınır ve araçlarının ana özellikleri arasında uygun fiyatlı model bulundurmaktadır.


Bugün Isuzu Modelleri Türkiye'de yaygın olarak kullanılan araçlar arasına girmeyi başardı. Isuzu Fiyat Listesi sürekli güncellenen ve oldukça kullanışlı olan modelleriyle, görsel ve yazılı medya aracılığıyla yaptığı Isuzu Kampanyaları'yla adından sıkça söz ettireceğe benziyor. Türkiye pazarındaki yerini korurken Sıfır Isuzu Fiyatları'nın pazarda rekabet edilebilir olmasına büyük katkı sağladığını bilen firma üretiisuzu yaptığı tüm modelleri'nin fiyatlarını piyasa koşullarına denk tutmaya gayret ediyor.

Isuzu Yorumları

Isuzu D-Max Misafir 16.07.2024
2005 model 3bin motor eksantrik zinciri varmi
(0)
Cevap Yaz

Isuzu D-Max Misafir 24.04.2024
2017 d max D Almayı düşünüyorum 207 km nasıl bi araç alınırmı bilgi verirseniz çok sevinirim
(0)
Cevap Yaz

Isuzu D-Max Misafir 13.04.2024
2012 kaputtan havalandırmalı 7 senedir biniyorum süper çok rahat uzun Yolda hiç yormuyor sadece her yıl muayene bıktırıyor
(0)
Cevap Yaz

Isuzu D-Max Misafir 26.03.2024
2007 modelini 2009 senesinde Askerde kullanıp aşık olduğum araçtır kendisi
(0)
Cevap Yaz

Isuzu D-Max Misafir 25.03.2024
Arkadaşlar 2.5 tek kabin d max 2005 model nasıl bilgi verirseniz sevinirim
(0)
Cevap Yaz

Isuzu D-Max Misafir 14.02.2024
On numara araba kim ne derse desin.. Bakımını zamanında yaptır ömürlük bin... Tam bir Japon efsanesi....ticaret için değil binmek için al derim... Tuvalete de arabayla gidersen tabiki çok yakar... Tek isteğim devlet hususi ruhsatıda vermeli..
(3)
Cevap Yaz

Isuzu D-Max Misafir 30.01.2024
Yeni aldım daha kulanmadım 15 km yaptım eve geldim
(0)
Cevap Yaz

Isuzu D-Max Misafir 10.12.2023
Selamlar bende Isuzu limtet veya ls almak istiyorum fakat kilometreye takılıyorum km Keri çok yüksek olan yani 300 binde. Olan alinirmi
(0)
Cevap Yaz

Isuzu D-Max Misafir 10.12.2023
Selamlar bende Isuzu limtet veya ls almak istiyorum fakat kilometreye takılıyorum km Keri çok yüksek olan yani 300 binde. Olan alinirmi
(0)
Cevap Yaz

Isuzu D-Max Misafir 10.12.2023
Selamlar bende Isuzu limtet veya ls almak istiyorum fakat kilometreye takılıyorum km Keri çok yüksek olan yani 300 binde. Olan alinirmi
(0)
Cevap Yaz

Isuzu D-Max Misafir 26.11.2023
2013 modelindeki olan ısızu dmax, bunların twin turboları var. Twin turbo, yani çift turbo. Bunları kötü ve iyi yanları nelerdir? Çift turbu olması, motor ve yakıtı için, zararmı, yoksa. yaramı? Çift turbolu olduğu için almayı düşünüyorum, sizce alınırmı çift torbolu olanlardan? Tercihim az yakıtı, ve yüksek performans. Ayrıca elektriksel ve mekanik sorunları olmaması.
(0)
Cevap Yaz

Isuzu D-Max Misafir 5.06.2023
Isuzu almak istiyorum tavsiye edersiniz
(64)
Cevap Yaz

Isuzu D-Max Misafir 30.04.2023
Segmentinin en dayanıklısı en sağlamı diye düşünüyorum. 1.9 daki mtv, avantajı, rakiplerine göre aracı daha cazip hale getiriyor.
(9)
Cevap Yaz

Isuzu D-Max Misafir 22.04.2023
Slm arkadaslar ben isizu dmax 2012 ve uzeri bir arac dusunuyorum ama km 300000ve uzeri genelde v cors hakkinda bilgisi olan varsa yazabilirmi acaba
(23)
Cevap Yaz

Isuzu D-Max Misafir 5.03.2023
Ben 2012 limitet aldım çok harika alırken araştırma yaptım en tutulan 2012 Avrupa kasa dedidiler çok memnunum yakıt tasarrufu iyi
(8)
Cevap Yaz

Tüm Kullanıcı Yorumlarını Gör

Isuzu Haberleri

Tüm Isuzu Haberini Gör
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Teklif almak istediğin markayı seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Teklif almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle