Sıfıraraçal.com
  Hemen Teklif Al

Cooper Clubman Fiyat Listesi

Signature 1.5 Benzin 136 BG Otomatik
1499cc
Otomatik
Benzin
2.373.648 TL
Untold Edition 1.5 Benzin 136 BG Otomatik
1499cc
Otomatik
Benzin
3.280.080 TL
Iconic 2.0 306 BG Otomatik Benzin JCW
1998cc
Otomatik
Benzin
3.776.580 TL

Cooper 3 Kapı Fiyat Listesi

Iconic 1.5 136 BG Otomatik Benzin
1499cc
Otomatik
Benzin
1.799.088 TL

Cooper 5 Kapı Fiyat Listesi

Signature 1.5 136 BG Otomatik Benzin
1499cc
Otomatik
Benzin
1.828.248 TL

Cooper SE Fiyat Listesi

Inspired 184 BG Otomatik Elektrikli
0cc
Otomatik
Elektrik
1.526.170 TL

Cooper Countryman Fiyat Listesi

Signature 1.5 Benzin 136 BG Otomatik
1499cc
Otomatik
Benzin
2.020.704 TL
Edition Iconic 1.5 Benzin 136 BG Otomatik
1499cc
Otomatik
Benzin
2.195.448 TL
Signature ALL4 1.5 Benzin 136 BG Otomatik
1499cc
Otomatik
Benzin
2.876.737 TL
Edition Iconic ALL4 1.5 Benzin 136 BG Otomatik
1499cc
Otomatik
Benzin
3.960.480 TL

Cooper Cabrio Fiyat Listesi

Seaside Edition 1.5 136 BG Otomatik Benzinli
1499cc
Otomatik
Benzin
2.126.328 TL
Iconic 1.5 136 BG Otomatik Benzinli
1499cc
Otomatik
Benzin
2.278.176 TL
John Cooper Works Edition 231 BG 320 Tork
1998cc
Otomatik
Benzin
2.984.880 TL

John Cooper Works Fiyat Listesi

Iconic 2.0 231 BG Otomatik Benzinli JCW
1998cc
Otomatik
Benzin
3.107.880 TL

Mini Fiyat Listesi

Sıfır araba sektörünün Türkiye’de en büyük platformlarından bir tanesi olan sifiraracal.com online showroom’una siz de tek bir tıkla ulaşabilir, sitemiz üzerinde yer alan tüm sıfır araba fiyatlarını görebilir, Mini fiyat listesine ulaşabilirsiniz. Mini kampanyalı fiyatları, taksitli Mini otomobil fiyatları gibi konular hakkında sitemiz üzerinde yer alan canlı destek birimimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Mini Tarihçe

Mini Markası'nın kuruluşu 1959 yılına dayanmaktadır. Mini, kurulduğu ilk dönemde Mini adını kullanmıyordu. Kullandığı isimler; Morris Minor ve Austin Seven idi. 1961 yılında markanın ismi, Austin Mini oldu ve 1969’a gelindiğinde marka şuan ki ismi olan Mini adına kavuştu.

Mini, 1967 yılında Monte Carlo Yarışı'nda birinci oldu ve markanın motor yarışlarındaki bu başarısı onu bir adım daha ileri taşıdı. Markanın, ''Mini Seven'' adlı modeli, orijinaline yakın üretilen son model idi. 1997 yılında, İngiliz marka Alman üretici BMW'ye devredildi ve Mini için yeni bir dönemin kapıları da böylelikle açılmış oldu. Yeni bir dönem ile beraber, otomobil üreticisi BMW daha modern Mini modellerini 2001 yılında üretmeye başladı. 2010 yılında üretilen ve piyasaya sunulan model, o güne kadar ki en büyük Mini modeli halini aldı.

Mini Modelleri

Mini Cooper 5 Kapı, Mini sürüş asistanıyla yolculuklarınızı daha güvenli ve daha keyifli bir hale getiriyor. Bu sistemle beraber, kullanıcısında başka bir çift göz daha yolu kontrol etmekte. Ayrıca model, dinamik çekiş ve denge kontrolüne de sahip olarak yolcularının güvenliğini şansa bırakmıyor. Mini Cooper 5 Kapı modelinin güncel fiyat listelerine ve teknik özelliklerine sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Mini Cooper 3 Kapı, her zamankinden daha hızlı ve daha eğlenceli. Cooper 3 Kapı, head-up display özelliğine sahip. Bu özellik ile beraber model, daha rahat ve daha güvenli bir sürüş garantisi veriyor. Ayrıca Mini Cooper 3 Kapı, profesyonel eller serbest özelliği, navigasyon sistemi, Mini park asistanı ve direksiyon asistanına da sahip.

Diğer Mini modellerinin güncel fiyat listelerine yine sitemiz üzerinden hızlıca ulaşabilirsiniz.

Sadece bu kadar da değil; sitemiz üzerinde yer alan araç karşılaştırma platformunu kullanarak dilediğiniz Mini model aracı muadilleri ile karşılaştırabilir, araçları gövde tipi, segmenti, yakıt tipi, beygir gücü, maksimum hızı, vites türü, motoru ve daha birçok konuda kıyaslayabilirsiniz.

Beğendiğiniz bir Mini marka otomobili almadan önce “test sürüşü yapma imkânım olsa ne güzel olurdu.” dediğinizi duyar gibiyiz. Sıfır Mini modellerinin sizlerden tam not alması ve siz değerli müşterilerimizin aklında herhangi bir soru işareti kalmaması için dilediğiniz bir Mini bayisinde beğendiğiniz otomobilin test sürüşünü yapma imkanını da sizlere sunuyoruz. Üstelik tamamen ücretsiz.

Mini Kullanıcı Yorumları

Ayrıca sitemiz üzerinde diğer kullanıcılar tarafından yapılan Mini Cooper 5 Kapı yorumlarını inceleyebilir, siz de Mini modelleri hakkında görüşlerinizi yorum ve puanlama sistemi ile bizlere iletebilir, diğer kullanıcılar ile etkileşime girebilir ve aklınıza takılan soruları ziyaretçilerimiz ile paylaşabilirsiniz.

X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Teklif almak istediğin markayı seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Teklif almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle