Sıfıraraçal.com
  Hemen Teklif Al

Leon Fiyat Listesi

LEON 1.5 eTSI (mHEV) 150 HP DSG
1498cc
Otomatik
Hibrit
1.800.000 TL
VZ 1.4 eHybrid (PHEV) 245 HP DSG
245cc
Otomatik
Elektrik
3.250.000 TL
VZ 2.0 TSI 300 HP DSG
1984cc
Otomatik
Benzin
3.450.000 TL

Formentor Fiyat Listesi

FORMENTOR 1.5 TSI 150 HP DSG
1498cc
Otomatik
Benzin
2.060.000 TL
FORMENTOR VZ 1.4 eHybrid 245 HP DSG
1395cc
Otomatik
Hibrit
3.400.000 TL
FORMENTOR VZ 2.0 TSI 310 HP DSG 4Drive
1984cc
Otomatik
Benzin
3.600.000 TL

Ateca Fiyat Listesi

ATECA 1.5 TSI 150 HP DSG
1498cc
Otomatik
Benzin
2.000.000 TL
VZ 2.0 TSI 300 HP DSG 4Drive
1984cc
Otomatik
Benzin
4.050.000 TL

Cupra Fiyat Listesi

Sıfır araba sektörünün Türkiye’de en büyük platformlarından bir tanesi olan sifiraracal.com online showroom’una siz de tek bir tıkla ulaşabilir, sitemiz üzerinde yer alan tüm sıfır araba fiyatlarını görebilir, Cupra fiyat listesine ulaşabilirsiniz. Cupra kampanyalı fiyatları, taksitli Cupra otomobil fiyatları gibi konular hakkında sitemiz üzerinde yer alan canlı destek birimimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Cupra Tarihçesi

Cupra, iki yıl önce Seat markasından ayrılarak bağımsız bir marka haline geldi ve 2021'de Türkiye'de de satılacak. Yeni İspanyol markası önce Seat showroomunda satılacak ve ardından her açıdan satışa başlanılacak.

İspanyol otomobil üreticisi Seat Volkswagen'in bir alt markasıdır ve Volkswagen’in Cupra'yı bağımsız markamız olarak seçmesinin üzerinden 2 yıl geçti. Bu dönemde yeni İspanyol markasının ilk modeli Ateca ve Leon modellerinin performans versiyonlarını Cupra markası ve logosu altında sunuyor.Seat'ten tamamen bağımsız olarak geliştirilen ilk modeldir ve hatta aynı isimdeki tüm ürünler ayrıdır. Yüksek performanslı SUV modeli Formentor'dur. 310 beygir gücünde 2 litrelik TSI ve 150 beygir gücünde 1.4 litrelik TSI hibrit motorla donatılan yeni model, bu yılın dördüncü çeyreğinde Avrupa'da satışa sunulacak.

Cupra'nın ikinci modeli Seat'den bağımsızdır ve yakın zamanda lansmanı yapılan ilk elektrikli model el-Born'dur. İlk elektrikli Cupra, 500 kilometreye kadar menzile sahip ve 2021'de piyasaya sürülecek.

İspanyol markası Cupra iki yılda 40.000'den fazla Ateca ve Leon modeli satarken, yeni Formentor SUV modeli 20.000 adet sattı. Cupra aynı zamanda Formentor modeli ile dünyaca ünlü futbol kulübü Barcelona'nın ilk resmi otomobil sponsoru oldu.

Cupra Modelleri

Cupra Leon kesinlikle sınıfının en iyi arabalarından biridir. Uzun farlarda LED ışıklar kullanılmış ve etkileyici Cupra logosu ızgaranın ortasında yer alıyor. Farların çizgileri ve sis lambalarının çizgileri tahtada birleşiyor. Bu çok güçlü bir imaj oluşturmak için yeterlidir. Cam tavan versiyonunda, tekerlekler mükemmel görüş sağlar.

Formentor, ismini İspanya'nın Mallorca adasındaki sarp kayalıklardan oluşan Formentor burnundan alan bu model, Cupra markası için özel olarak geliştirilen ilk modeldir. 4.446 mm uzunluğa, 1.839 mm genişliğe ve 1.520 mm yüksekliğe sahip Cupra Formentor, araçtaki tüm yolcular için yeterli yükseklik sağlarken, 2.679 mm dingil mesafesi arka koltuklardaki yolcular için daha geniş bacaklar bırakıyor. Uzay bölümü. 450 litreye kadar (4Drive versiyonu için 420 litre ve eHybrid versiyonu için 345 litre) bagaj kapasitesiyle bunun aynı zamanda pratik bir seçenek olduğunu gösteriyor.

Diğer Cupra modellerinin güncel fiyat listelerine yine sitemiz üzerinden hızlıca ulaşabilirsiniz.

Sadece bu kadar da değil; sitemiz üzerinde yer alan araç karşılaştırma platformunu kullanarak dilediğiniz Cupra model aracı muadilleri ile karşılaştırabilir, araçları gövde tipi, segmenti, yakıt tipi, beygir gücü, maksimum hızı, vites türü, motoru ve daha birçok konuda kıyaslayabilirsiniz.

Beğendiğiniz bir Cupra marka otomobili almadan önce “test sürüşü yapma imkânım olsa ne güzel olurdu.” dediğinizi duyar gibiyiz. Sıfır Cupra modellerinin sizlerden tam not alması ve siz değerli müşterilerimizin aklında herhangi bir soru işareti kalmaması için dilediğiniz bir Cupra bayisinde beğendiğiniz otomobilin test sürüşünü yapma imkanını da sizlere sunuyoruz. Üstelik tamamen ücretsiz.

Cupra Kullanıcı Yorumları

Ayrıca sitemiz üzerinde diğer kullanıcılar tarafından yapılan Cupra Leon yorumlarını inceleyebilir, siz de Cupra modelleri hakkında görüşlerinizi yorum ve puanlama sistemi ile bizlere iletebilir, diğer kullanıcılar ile etkileşime girebilir ve aklınıza takılan soruları ziyaretçilerimiz ile paylaşabilirsiniz.

 

X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Teklif almak istediğin markayı seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Teklif almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle