Sıfıraraçal.com
Üye Girişi
Jeep Renegade
4 versiyon
204.900 TL ile 244.900 TL

Renegade

Jeep Compass
1 versiyon
329.900 TL

Compass

Jeep Wrangler
1 versiyon
1.025.000 TL

Wrangler

0 - 1

Jeep

JEEP

Jipe ismini veren marka olan Jeep Markası'nın temelleri 1938 yılında atılmıştır. ABD tarafından köklendirilen marka, ABD savaş araçlarıının ve motorsikletlerin daha güçlü ve daha güvenli olması istenmesi üzerine kurulmuştur. ABD'nin manevra kabiliyeti daha yüksek ve daha güçlü olacak araçları için birçok firma rekabete başladı. Birçok firma arasından üç tanesi diğerlerinin arasından sıyrılmayı başardı.  Bu otomobil markaları; American Bantam, Willys-0verland ve Ford oldu. Ford ve American Bantam arasından sıyrılan Willys-0verland, bu iki markada ki bir takım özellikleri de alarak bir model üretmiştir. Özellikle diğer markalardan ayrılma sebebi, 738,74 $'lık fiyatı olmuştur. Bununla birlikte; Toledo ve Ohio'da üretim tesisleri bulunan Willys-Overland İkinci Dünya Savaşında kullanılmak üzere, çeşitli yenilikleri üzerinde bulunduran ''Willys MB'' üretimine başladı. Bunun için Amerikan Ordusu ile anlaşma yapan marka, bu aracın bir efsaneye dönüşeceğinden habersizdi. Böylece bugünkü ismi ile Jeep Markasının serüveni, 23 Temmuz 1941 tarihinde başlamış oldu. Bu tarihten günümüze kadar Jeep başlı başına bir marka haline gelmiş, ve bir ekol olmuştur. Jeep otomobillerine sahip olmak için Jeep kampanyalarını, araçbul.com'dan takip edebilirsiniz.

YENİ JEEP COMPASS

Yeni Jeep Compass, birçok renk seçeneği ile birlikte sunulmaktadır. SUV ailesinden olan Compass, zerafet ve konforu bünyesinde barındırıyor. Aeorodinamik bir tasarıma sahip olan model ile girdiğiniz her ortamda fark yaratın. Ayrıca Yeni Compass modelinde, şerit değiştirme ikaz sistemi, önden çarpma uyarı sistemi, kör nokta uyarı sistemi ve yeni görüş kamerası sistemi de mecuttur.

JEEP RENEGADE

Jeep Renegade, 5 kişiye kadar rahatça yolculuk edebilecek bir iç hacime sahiptir. Ayrıca geniş bagajı ile de uzun yolculuklarınızı daha keyifli hale getirecektir. Ön çarpışma uyarı sistemi ve LaneSense şerit değiştirme ikaz sistemininde dahil olduğu 60'dan fazla güvenlik sistemi ile Renegade güvenliğinizi her detayın önüne taşımaktadır.

JEEP GRAND CHEROKEE

Tüm hava koşullarına karşı dayanıklı olan Jeep Grand Cherokee, LED sis lambalarına da sahiptir. Model, sahip olduğu uconnet sistemleri ile eğlence ve yolculuğu bir araya getirmiştir.Premium müzik sistemleri sayesinde ise yüksek kalitede bir müzik keyfi sunuyor. Ayrıca model, 7'' gösterge sistemine de sahiptir. Grand Cherokee, şerit değiştirme ikaz sistemi, mevcut kazadan kaçınma sistemleri ve park destek sistemlerine de sahiptir.

JEEP WRANGLER UNLIMITED

Jeep Wrangler Unlimited, birçok renk seçeneği ile birlikte jeep severlere sunulmakta olan bir modeldir. Sizinle her şart ve duruma ayak uydurabilen Wrangler Unlimited, geniş iç hacimi ile de size ve sevdiklerinize konforlu bir yolculuk sunmaktadır.

Fonksiyonel, sağlam ve güvenli Jeep modellerine sitemizden ulaşabilir, Jeep fiyat listesine tek bir tık ile ulaşabilirsiniz. Ayrıca bu fiyatlatı ve modelleri kıyaslayabilir, size en uygun aracı bu şekilde bulabilirsiniz.

 Bugün Jeep Modelleri Türkiye'de yaygın olarak kullanılan araçlar arasına girmeyi başardı. Jeep Fiyat Listesi sürekli güncellenen ve oldukça kullanışlı olan modelleriyle, görsel ve yazılı medya aracılığıyla yaptığı Jeep Kampanyaları'yla adından sıkça söz ettireceğe benziyor. Türkiye pazarındaki yerini korurken Sıfır Jeep Fiyatları'nın pazarda rekabet edilebilir olmasına büyük katkı sağladığını bilen firma üretijeep yaptığı tüm modelleri'nin fiyatlarını piyasa koşullarına denk tutmaya gayret ediyor.

Hızlı Teklif Al
Karşılaştırma Listem
Favorilerim Listem
Otomobil Haberleri
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
Advertisement