Sıfıraraçal.com
5 versiyon
972.450 TL ile 1.119.450 TL

Renegade

6 versiyon
1.198.450 TL ile 1.906.450 TL

Compass

1 versiyon
4.608.450 TL

Wrangler

0 - 1

Jeep

Jeep Markası Hakkında Genel Bilgiler

Kuruluşu: 1938

Kasa Tipleri: Binek Araçlar

JEEP Marka Tarihçesi

Jipe ismini veren marka olan Jeep Markası'nın temelleri 1938 yılında atılmıştır. ABD tarafından köklendirilen marka, ABD savaş araçlarıının ve motorsikletlerin daha güçlü ve daha güvenli olması istenmesi üzerine kurulmuştur. ABD'nin manevra kabiliyeti daha yüksek ve daha güçlü olacak araçları için birçok firma rekabete başladı. Birçok firma arasından üç tanesi diğerlerinin arasından sıyrılmayı başardı.  Bu otomobil markaları; American Bantam, Willys-0verland ve Ford oldu. Ford ve American Bantam arasından sıyrılan Willys-0verland, bu iki markada ki bir takım özellikleri de alarak bir model üretmiştir. Özellikle diğer markalardan ayrılma sebebi, 738,74 $'lık fiyatı olmuştur. Bununla birlikte; Toledo ve Ohio'da üretim tesisleri bulunan Willys-Overland İkinci Dünya Savaşında kullanılmak üzere, çeşitli yenilikleri üzerinde bulunduran ''Willys MB'' üretimine başladı. Bunun için Amerikan Ordusu ile anlaşma yapan marka, bu aracın bir efsaneye dönüşeceğinden habersizdi. Böylece bugünkü ismi ile Jeep Markasının serüveni, 23 Temmuz 1941 tarihinde başlamış oldu. Bu tarihten günümüze kadar Jeep başlı başına bir marka haline gelmiş, ve bir ekol olmuştur. Jeep otomobillerine sahip olmak için Jeep kampanyalarını, araçbul.com'dan takip edebilirsiniz.

JEEP COMPASS

Yeni Jeep Compass, birçok renk seçeneği ile birlikte sunulmaktadır. SUV ailesinden olan Compass, zerafet ve konforu bünyesinde barındırıyor. Aeorodinamik bir tasarıma sahip olan model ile girdiğiniz her ortamda fark yaratın. Ayrıca Yeni Compass modelinde, şerit değiştirme ikaz sistemi, önden çarpma uyarı sistemi, kör nokta uyarı sistemi ve yeni görüş kamerası sistemi de mecuttur.

JEEP RENEGADE

Jeep Renegade, 5 kişiye kadar rahatça yolculuk edebilecek bir iç hacime sahiptir. Ayrıca geniş bagajı ile de uzun yolculuklarınızı daha keyifli hale getirecektir. Ön çarpışma uyarı sistemi ve LaneSense şerit değiştirme ikaz sistemininde dahil olduğu 60'dan fazla güvenlik sistemi ile Renegade güvenliğinizi her detayın önüne taşımaktadır.

JEEP GRAND CHEROKEE

Tüm hava koşullarına karşı dayanıklı olan Jeep Grand Cherokee, LED sis lambalarına da sahiptir. Model, sahip olduğu uconnet sistemleri ile eğlence ve yolculuğu bir araya getirmiştir.Premium müzik sistemleri sayesinde ise yüksek kalitede bir müzik keyfi sunuyor. Ayrıca model, 7'' gösterge sistemine de sahiptir. Grand Cherokee, şerit değiştirme ikaz sistemi, mevcut kazadan kaçınma sistemleri ve park destek sistemlerine de sahiptir.

JEEP WRANGLER 

Jeep Wrangler Unlimited, birçok renk seçeneği ile birlikte jeep severlere sunulmakta olan bir modeldir. Sizinle her şart ve duruma ayak uydurabilen Wrangler Unlimited, geniş iç hacimi ile de size ve sevdiklerinize konforlu bir yolculuk sunmaktadır.

Fonksiyonel, sağlam ve güvenli Jeep modellerine sitemizden ulaşabilir, Jeep fiyat listesine tek bir tık ile ulaşabilirsiniz. Ayrıca bu fiyatlatı ve modelleri kıyaslayabilir, size en uygun aracı bu şekilde bulabilirsiniz.

 Bugün Jeep Modelleri Türkiye'de yaygın olarak kullanılan araçlar arasına girmeyi başardı. Jeep Fiyat Listesi sürekli güncellenen ve oldukça kullanışlı olan modelleriyle, görsel ve yazılı medya aracılığıyla yaptığı Jeep Kampanyaları'yla adından sıkça söz ettireceğe benziyor. Türkiye pazarındaki yerini korurken Sıfır Jeep Fiyatları'nın pazarda rekabet edilebilir olmasına büyük katkı sağladığını bilen firma üretijeep yaptığı tüm modelleri'nin fiyatlarını piyasa koşullarına denk tutmaya gayret ediyor.

Jeep Yorumları

Jeep Renegade Misafir 20.01.2023
Jeep renegade 1.t almayı düşünüyorum motor performansı nasıldır
(0)
Cevap Yaz

Jeep Renegade Misafir 11.01.2023
Merhaba ben de 2015 model 1.4 beznzinli Limited modeli almak uzereyim. Yorumlarınızı beklerim olumlu olumsuz.
(0)
Cevap Yaz

Jeep Renegade Misafir 11.01.2023
'' 75 bin saatin üzerinde sanal analiz ile ayarlanan yeni turbo benzinli motor üniteleri, 60 bin saat araç dışı test ve globalde hem kapalı hem de açık beş milyon km yol katetti. Güvenilirliği ve sağlamlığı test etme yolunda, Renegade'in güvenebileceğiniz sağlam bir SUV olduğunu söylemeden geçmeyelim'' arabaya olan ilgim daha da arttı.
(1)
Cevap Yaz

Jeep Renegade Misafir 4.01.2023
hangi paketi tercih etmeliyim
(0)
Cevap Yaz

Jeep Wrangler Misafir 2.01.2023
Fiyatı çok yüksek değermi bilgim yok ama bana göre değmez bu fiyata bu araç
(0)
Cevap Yaz

Jeep Compass Misafir 2.01.2023
tam fiyat performansı bır araç
(0)
Cevap Yaz

Jeep Renegade Misafir 2.01.2023
Tip olarak güzel değil ama kalite açısından tartışılmaz bir araç
(1)
Cevap Yaz

Jeep Compass Misafir 29.12.2022
Harika bir araç, ben de 2022 modeli var, muazzam bir araç. Her türlü konforu var, güvenlik mükemmel. Öndeki araç aniden fren yapınca, hemen tepki veremedim. Jeep maşallah kontrolu ele aldı ve kendisi fren yapıp arabayı durdurdu. Hem görüntüsü, hem de gücü mükemmel. Tavsiye ederim.
(0)
Cevap Yaz

Jeep Compass Misafir 26.10.2022
2009 model 2 bin motor dizel km yüksek 350 binde almayı düşünüyorum karar veremedim ne dersiniz arkadaslar
(7)
Cevap Yaz

Jeep Wrangler Misafir 11.10.2022
Kullanmadım ama sıradışı bir duruşu var, hem arazi hem de yol aracı özellikleri var.modernize ve nostalji bir arada. Fazla arıza çıkaracak bir araca benzemiyor, fiyatı da iyi sayılır,
(0)
Cevap Yaz

Jeep Compass Misafir 29.07.2022
2005 /2008 arası Jeep jompass almayı düşünüyorum bu araç lar nasıl
(60)
Cevap Yaz

Jeep Compass Misafir 8.06.2022
Ben Jeep COmpass 1.3 80. Yıl 2021 modelinni almaya düşünüyorum, ancak Start-Stop ve elektrikli çok arızası olduğunu şikayet etmişler. Kimse tecrübesi varsa lütfen paylaşır mı?
(0)
Cevap Yaz

Jeep Wrangler Misafir 28.01.2022
sağlam bi performansı var tip olarak da çok karizmatik
(3)
Cevap Yaz

Jeep Compass Misafir 28.01.2022
suv konusunda jeep harici başka marka tanımam gerçekten performansına bayılıyorum
(14)
Cevap Yaz

Jeep Compass Misafir 27.01.2022
araç çok diğerlerinden farklı bir havası var
(1)
Cevap Yaz

Tüm Kullanıcı Yorumlarını Gör

Jeep Haberleri

Tüm Jeep Haberini Gör
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Almak istediğin aracın markasını seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle