Sıfıraraçal.com
  Hemen Teklif Al

Tonale Fiyat Listesi

TI 1.6 130HP Diesel DCT
1469cc
Otomatik
Dizel
2.300.000 TL
TI 1.6 Diesel 130hp DCT
0cc
Otomatik
Hibrit
2.300.000 TL
TI 1.5 VGT 160hp Hybrid TCT
0cc
Otomatik
Hibrit
2.362.750 TL
Speciale 1.6 Diesel 130hp DCT
0cc
Otomatik
Hibrit
2.525.000 TL
Speciale 1.5 VGT 160hp Hybrid TCT
0cc
Otomatik
Hibrit
2.645.000 TL
Tributo 1.6 Diesel 130hp DCT
1598cc
Otomatik
Dizel
2.750.000 TL
Veloce 1.5 VGT 160hp Hybrid TCT
1469cc
Otomatik
Hibrit
2.770.000 TL
Veloce 1.5 VGT 160hp Hybrid TCT
160cc
Otomatik
Hibrit
2.770.000 TL
Tributo 1.5 VGT 160hp Hybrid TCT
0cc
Otomatik
Hibrit
2.870.000 TL
Veloce 1.3 280hp Plug-in Hybrid eAWD
1332cc
Otomatik
Hibrit
3.112.750 TL

Giulia Fiyat Listesi

Veloce 2.0 280HP AWD Benzinli AT
1995cc
Otomatik
Benzin
4.330.000 TL
Competizione 2.0 280HP AWD Benzinli AT
1995cc
Otomatik
Benzin
4.330.000 TL
Quadrifoglio QV 2.9 520HP RWD Benzinli AT
2891cc
Otomatik
Benzin
9.193.204 TL

Stelvio Fiyat Listesi

Veloce 2.0 280HP AWD Benzinli AT
1995cc
Otomatik
Benzin
4.290.000 TL
Competizione 2.0 280HP AWD Benzinli AT
1995cc
Otomatik
Benzin
4.720.000 TL
Quadrifoglio QV 2.9 520HP AWD Benzinli AT
2891cc
Otomatik
Benzin
9.833.302 TL

Alfa Romeo Fiyat Listesi

Sıfır araba sektörünün Türkiye’de en büyük platformlarından bir tanesi olan sifiraracal.com online showroom’una siz de tek bir tıkla ulaşabilir, sitemiz üzerinde yer alan tüm sıfır araba fiyatlarını görebilir, Alfa Romeo fiyat listesine ulaşabilirsiniz. Alfa Romeo kampanyalı fiyatları, taksitli Alfa Romeo otomobil fiyatları gibi konular hakkında sitemiz üzerinde yer alan canlı destek birimimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Alfa Romeo Tarihçesi

Son zamanlarda isminden sık sık bahsettiren Alfa Romeo, markaların tarihinde de sıkça adı geçen bir modeldir. Alfa Romeo, İtalyan markası olup bir asırdan daha fazla bir tarihe sahiptir. Markanın tarihi 1910 yılına kadar gitmektedir. 1910 yılındaki kuruluştan sonra İtalyan markanın kullandığı ilk amblem, bir araya gelen iki farklı Milano sembollerinden oluşmaktadır. Amblemde yer alan açık mavi zemin üzerindeki taç giymiş yılan simgesi, Milano’nun soylu Visconti ailesinin armasını ve beyaz zemin üzerindeki kırmızı haç ise Milano şehrinin simgesini temsil etmekteydi.

Ayrıca, amblemde yer alan kırmızı taç soyluluğu temsil eder iken, beyaz zeminde halkı ve köylüleri temsilen amblemde yer alıyordu. Armada bulunan yılanın ağzından çıkan çocuk da Visconti ailesinin büyüklerinin çocuklarını zehirleyen büyük bir yılanın öldürülmesini temsil etmekte. İki amplemi 1915 yılında ortaya çıkmıştır.  Alfa Romoe Milano ismi, Nicola Romeo'nun fabrikayı satın almasının ardından yenilenmiştir. Alfa Romeo’nun tarihteki ilk aracı, 300 adet üretilmiş ve bu üretim Alfa Romeo Markası'nın ilk ticari anlamdaki başarısı halini almıştır. Bu araç, Giuseppe Merosi tasarımı olmakta ve aynı zamanda spor otomobil severlerin büyük beğenisini kazanmaktadır.

Alfa Romeo Modelleri

Alfa Romeo Giulietta, yenilikleri sağlamlık ile harmanlayarak kullanıcılarına harika bir sürüş ve yolculuk keyfi sağlıyor. Çevresine karşı da sorumluluklarının bilincinde olan Giulietta, emisyonu performanstan ödün vermeden azaltmak için mevcut olanın en iyi seçeneğini kullanmaktadır.  Alfa Romeo Giulietta modelinin güncel fiyat listelerine ve teknik özelliklerine sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Alfa Romeo Giulia, ufkumuzu genişleten ve hayatımızda yeni bir perspektif sağlayan bir modeldir. Sadelik ve netliği bir arada sunan Alfa Romeo Giulia, oldukça uyumlu yüzeyleri bünyesinde barındırıyor. Giulia’nın en çok dikkat çeken özelliklerinden birisi de dengeli ağırlık dağılımı olmaktadır. Konfor odaklı modellerden başında gelen Alfa Romeo Giulia, iç mekanda da sürücü odaklı bir şekilde tasarlanarak üretilmiştir. Alfa Romeo Giulia modelinin güncel fiyat listelerine ve teknik özelliklerine sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Diğer 2020 Alfa Romeo modellerinin güncel fiyat listelerine yine sitemiz üzerinden hızlıca ulaşabilirsiniz.

Sadece bu kadar da değil; sitemiz üzerinde yer alan araç karşılaştırma platformunu kullanarak dilediğiniz Alfa Romeo model aracı muadilleri ile karşılaştırabilir, araçları gövde tipi, segmenti, yakıt tipi, beygir gücü, maksimum hızı, vites türü, motoru ve daha birçok konuda kıyaslayabilirsiniz.

Beğendiğiniz bir Alfa Romeo marka otomobili almadan önce “test sürüşü yapma imkânım olsa ne güzel olurdu.” dediğinizi duyar gibiyiz. Sıfır Alfa Romeo modellerinin sizlerden tam not alması ve siz değerli müşterilerimizin aklında herhangi bir soru işareti kalmaması için dilediğiniz bir Alfa Romeo bayisinde beğendiğiniz otomobilin test sürüşünü yapma imkanını da sizlere sunuyoruz. Üstelik tamamen ücretsiz.

Alfa Romeo Kullanıcı Yorumları

Ayrıca sitemiz üzerinde diğer kullanıcılar tarafından yapılan Alfa Romeo Giulietta yorumlarını inceleyebilir, siz de Alfa Romeo modelleri hakkında görüşlerinizi yorum ve puanlama sistemi ile bizlere iletebilir, diğer kullanıcılar ile etkileşime girebilir ve aklınıza takılan soruları ziyaretçilerimiz ile paylaşabilirsiniz.

X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Teklif almak istediğin markayı seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Teklif almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle