Sıfıraraçal.com
  Hemen Teklif Al

Ateca Fiyat Listesi

Style 1.5 EcoTSI ACT 150 HP DSG
1498cc
Otomatik
Benzin
1.670.000 TL
Xperience 1.5 EcoTSI ACT 150 HP DSG S&S
1498cc
Otomatik
Benzin
1.860.000 TL
FR 1.5 EcoTSI ACT 150 HP DSG S&S
1498cc
Otomatik
Benzin
1.860.000 TL

Leon Fiyat Listesi

Style 1.0 eTSI 110 HP DSG
999cc
Otomatik
Hibrit
1.600.000 TL
FR 1.5 eTSI ACT 150 HP DSG
1498cc
Otomatik
Hibrit
1.710.000 TL

İbiza Fiyat Listesi

FR 1.5 EcoTSI ACT 150 HP DSG FR
1498cc
Otomatik
Benzin
1.235.000 TL
Style 1.0 EcoTSI 115 HP DSG
0cc
Otomatik
Benzin
1.235.000 TL

Arona Fiyat Listesi

Style 1.0 EcoTSI 115 HP DSG
999cc
Otomatik
Benzin
1.355.000 TL
FR 1.0 EcoTSI 115 HP DSG
999cc
Otomatik
Benzin
1.445.000 TL
Xperience 1.0 EcoTSI 115 HP DSG
999cc
Otomatik
Benzin
1.465.000 TL

Seat Fiyat Listesi

Sıfır araba sektörünün Türkiye’de en büyük platformlarından bir tanesi olan sifiraracal.com online showroom’una siz de tek bir tıkla ulaşabilir, sitemiz üzerinde yer alan tüm sıfır araba fiyatlarını görebilir, Seat fiyat listesine ulaşabilirsiniz. Seat kampanyalı fiyatları, taksitli Seat otomobil fiyatları gibi konular hakkında sitemiz üzerinde yer alan canlı destek birimimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Seat Tarihçe

Seat Markası, Vw Grubu'nun çatısı altında yer alan bir markadır. Dinamik ve sportif olmasıyla otomobil severler tarafından oldukça dikkat çekmektedir. Seat 1950 yılında, İtalyan Markası olan Fiat ve Instituto Nacional de Industria işbirliğiyle kurulmuştur. 1981 yılına gelindiğinde, Seat'ın büyümesinde emeği geçen Fiat, bu ortaklıktan ayrılmıştır. Seat her ne kadar güçlü bir marka haline gelse de, Fiat'ın ortaklığının bitmesinden dolayı başka bir ortağa ihtiyaç duymuştur. Daha fazla ortaksız kalmayarak 1982 yılında Alman üretici Volkswagen ile anlaşmıştır. O sene Fiat ile ortak olmadan ürettiği Seat Ronda'yı piyasaya sürmüş ve 1984 yılında da Seat Ibıza modelinin yeni neslini üretmiştir. Böylelikle marka Seat Malaga modelinin de temelini oluşturmuştur. Seat Toledo modeli ise 1999 yılında otomotiv pazarında yerini almıştır. Markanın şu an ki dinamik ve sportif yapısını vurgu yapan logosu 2000 yılında tasarlanarak gerçekleşmiştir. Markanın sloganı ise “SEAT Auto Emocion'' olarak belirlenmiştir. Son 18 yılda teknolojisini geliştirerek emin adımlarla devam eden Seat, kaliteli ve yenilikçi otomobil üreterek kullanıcılarının beğenisine sunmaktadır.

Seat Modelleri

Seat Leon, 380 litre bagaj hacmiyle kullanıcılarına keyifli bir yolculuk imkanı sunuyor. Elektrikli park freni sayesinde de hayatınızı kolaylaştıracak olan Leon, birçok teknolojik imkanına da sahiptir. Seat Leon, uzun far sistemi ve şerit takip özelliği ile de güvenlik konusundaki endişeleri de ortadan kaldırmaktadır. Ayrıca, Seat’ın bu modeli motoru ünitesiyle de fark yaratmaktadır. Çevreci bir motora sahip olan model, daha düşük yakıt tüketimiyle de bütçe dostu olmaktadır. Seat Leon modelinin güncel fiyat listelerine ve teknik özelliklerine sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Seat Ateca, her zaman son teknoloji donanımlarıyla kullanıcılarının beğenisini kazanmaya devam ediyor. Sahip olduğu 4Drive sistemiyle, otomobil dünyasındaki gelişmiş dört tekerlekten çekiş sistemlerinden biri olan harika bir sürüş deneyimini otomobil severlerin beğenisine sunmaktadır.

Diğer Seat modellerinin güncel fiyat listelerine yine sitemiz üzerinden hızlıca ulaşabilirsiniz.

Sadece bu kadar da değil; sitemiz üzerinde yer alan araç karşılaştırma platformunu kullanarak dilediğiniz Seat model aracı muadilleri ile karşılaştırabilir, araçları gövde tipi, segmenti, yakıt tipi, beygir gücü, maksimum hızı, vites türü, motoru ve daha birçok konuda kıyaslayabilirsiniz.

Beğendiğiniz bir Seat marka otomobili almadan önce “test sürüşü yapma imkânım olsa ne güzel olurdu.” dediğinizi duyar gibiyiz. Sıfır Seat modellerinin sizlerden tam not alması ve siz değerli müşterilerimizin aklında herhangi bir soru işareti kalmaması için dilediğiniz bir Seat bayisinde beğendiğiniz otomobilin test sürüşünü yapma imkanını da sizlere sunuyoruz. Üstelik tamamen ücretsiz.

Seat Kullanıcı Yorumları

Ayrıca sitemiz üzerinde diğer kullanıcılar tarafından yapılan Seat Leon yorumlarını inceleyebilir, siz de Seat modelleri hakkında görüşlerinizi yorum ve puanlama sistemi ile bizlere iletebilir, diğer kullanıcılar ile etkileşime girebilir ve aklınıza takılan soruları ziyaretçilerimiz ile paylaşabilirsiniz.

X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Teklif almak istediğin markayı seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Teklif almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle