Sıfıraraçal.com
  Hemen Teklif Al

CR-V Fiyat Listesi

Elegance 1.5L VTEC Turbo Benzin
1498cc
Otomatik
Benzin
2.160.000 TL
Executive 1.5L VTEC Turbo Benzin
1498cc
Otomatik
Benzin
2.371.000 TL
Executive+ 1.5L VTEC Turbo Benzin
1498cc
Otomatik
Benzin
2.551.000 TL

City Fiyat Listesi

Executive 1.5L DOHC i-VTEC Benzinli Motor Otomatik
1498cc
Otomatik
Benzin
1.255.000 TL

Civic Sedan Fiyat Listesi

Elegance 1.5L VTEC Turbo ECO Otomatik
1498cc
Otomatik
Benzin / LPG
1.749.000 TL
Elegance 1.5L VTEC Turbo Benzin Otomatik
1498cc
Otomatik
Benzin
1.749.000 TL
Executive+ 1.5L VTEC Turbo ECO Otomatik
1498cc
Otomatik
Benzin / LPG
1.836.000 TL
Executive+ 1.5L VTEC Turbo Benzin Otomatik
1498cc
Otomatik
Benzin
1.836.000 TL

HR-V Fiyat Listesi

Elegance 1.5L e:HEV Hybrid
1498cc
Otomatik
Hibrit
1.865.000 TL
Advance 1.5L e:HEV Hybrid
1498cc
Otomatik
Hibrit
1.927.000 TL
Style 1.5L e:HEV Hybrid
1498cc
Otomatik
Hibrit
2.050.000 TL

Type-R Fiyat Listesi

GT 2.0L VTEC Turbo
1996cc
Manuel
Benzin
4.091.000 TL

Jazz Fiyat Listesi

Advance 1.5L e:HEV Hybrid
1498cc
Otomatik
Hibrit
1.479.000 TL

ZR-V Fiyat Listesi

Advance 2.0L i-MMD Hybrid
1993cc
Otomatik
Hibrit
2.785.000 TL

CR-V E:HEV Fiyat Listesi

Advance 2.0 L Hibrit
184cc
Otomatik
Hibrit
3.183.000 TL

Honda Fiyat Listesi

Sıfır araba sektörünün Türkiye’de en büyük platformlarından bir tanesi olan sifiraracal.com online showroom’una siz de tek bir tıkla ulaşabilir, sitemiz üzerinde yer alan tüm sıfır araba fiyatlarını görebilir, Honda fiyat listesine ulaşabilirsiniz. Honda kampanyalı fiyatları, taksitli Honda otomobil fiyatları gibi konular hakkında sitemiz üzerinde yer alan canlı destek birimimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Honda Tarihçe

Honda Markası, Soichiro Honda tarafından kurulmuştur. 1906 doğumlu olan Soichiro Honda'nın makinalara meraklı olmasının sebebi, babasının bisiklet tamircisi olmasından kaynaklıdır. Metalürji diğer adıyla metal bilimim eğitimi alan Soichiro, ilk deneyimini piston segmentini tasarlayarak gösterdi. Yıllar boyunca bu tasarı üzerine çalışmalarını sürdüren Honda, tasarımını tamamladıktan sonra bunu Toyota markasına sundu. Fakat Toyota, projeyi standartlara uygun olmadığı gerekçesiyle redetti.

Çalışmalarına yılmadan, pes etmeden, tüm gayretiyle devam eden Honda, 2 sene sonra projeyi revize etmeyi tamamladı ve Toyota'ya tekrar sunduğu, bu sefer kabul edilerek Toyota tarafından satın alındı.

Honda, daha sonrasında bu parayla fabrika kurmaya karar verir. Tamda o süreç savaş dönemine denk geldiğinden dolayı Honda, fabrikası için hiç beton bulamaz. Ve arkadaşlarının yardımıyla beraber bu işi de kendisi halletmeye karar verir. Fabrika kurulduktan kısa bir zaman sonra İkinci Dünya Savaşı etkileri daha da güçlenir. Fabrikalar defalarca bombalanır. Bütün bu olumsuzluklar yaşanırken Honda, pes etmez ve piston operasyonunu Toyota'ya satmaya karar alır.

Savaştan bittikten hemen sonra her türlü kaynaktan yoksun kalan Japonya için her şey daha da zorlaşmıştır. Ordudan motor ihtiyacını karşılayan Honda, bisikletlere monte ederek ''Honda Bisikleti'' yapmıştır. Bu projede başarılı oldu fakat bisikletlerin ağır olmasından dolayı şikayetler çok fazlaydı. Honda buna da çözüm yolu buldu ve Bisikletleri daha hafif bir hale getirdi, bu modele ise ''Super Cub adını verdi. Honda bu başarılarını devam ettirirken, 1970 yıllarında ise otomobil dünyasına tamamen giriş yapmıştır ve günümüzde hala büyük bir ilgiyle karşılanmaktadır.

Honda Modelleri

Honda Civic, Hassas geri bildirim ile sürüşünüzü güvenli hale getirmeyi kendine ilke edinen Honda Civic, yeni LED teknolojisi,  arka stop grubu ve daha bir çok donanımı özellikleri ile de kendine hayran bıraktırmaya devam ediyor. Honda Civic modelinin güncel fiyat listelerine ve teknik özelliklerine sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Honda CR-V, Her ayrıntısında kullanıcılarına konforu kendine amaç edinen CR-V, geniş bagaj hacmiyle de kalabalık ailelerin vazgeçilmez SUV modelleri arasındadır.

Diğer Honda modellerinin güncel fiyat listelerine yine sitemiz üzerinden hızlıca ulaşabilirsiniz.

Sadece bu kadar da değil; sitemiz üzerinde yer alan araç karşılaştırma platformunu kullanarak dilediğiniz Honda model aracı muadilleri ile karşılaştırabilir, araçları gövde tipi, segmenti, yakıt tipi, beygir gücü, maksimum hızı, vites türü, motoru ve daha birçok konuda kıyaslayabilirsiniz.

Beğendiğiniz bir Honda marka otomobili almadan önce “test sürüşü yapma imkânım olsa ne güzel olurdu.” dediğinizi duyar gibiyiz. Sıfır Honda modellerinin sizlerden tam not alması ve siz değerli müşterilerimizin aklında herhangi bir soru işareti kalmaması için dilediğiniz bir Honda bayisinde beğendiğiniz otomobilin test sürüşünü yapma imkanını da sizlere sunuyoruz. Üstelik tamamen ücretsiz.

Honda Kullanıcı Yorumları

Ayrıca sitemiz üzerinde diğer kullanıcılar tarafından yapılan Honda Civic yorumlarını inceleyebilir, siz de Honda modelleri hakkında görüşlerinizi yorum ve puanlama sistemi ile bizlere iletebilir, diğer kullanıcılar ile etkileşime girebilir ve aklınıza takılan soruları ziyaretçilerimiz ile paylaşabilirsiniz.

X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Teklif almak istediğin markayı seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Teklif almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle