Sıfıraraçal.com
  Hemen Teklif Al

Jimny Fiyat Listesi

GLX 1.5 Benzinli 4X4 Otomatik (Tek Renk)
1462cc
Otomatik
Benzin
1.778.000 TL
GLX 1.5 Benzinli 4X4 Otomatik (Çift Renk)
1462cc
Otomatik
Benzin
1.788.000 TL

Vitara Fiyat Listesi

GL Elegance 1.4 Boosterjet 48V Mild Hybrid 6AT (Tek Renk)
1373cc
Otomatik
Hibrit
1.514.000 TL
GL Elegance 1.4 Boosterjet 48V Mild Hybrid Allgrip 6AT (Tek Renk)
1373cc
Otomatik
Hibrit
1.526.000 TL
GL Elegance 1.4 Boosterjet 48V Mild Hybrid 6AT (Çift Renk)
1373cc
Otomatik
Hibrit
1.544.000 TL
GL Elegance 1.4 Boosterjet 48V Mild Hybrid Allgrip 6AT (Çift Renk)
1373cc
Otomatik
Hibrit
1.656.000 TL
GLX Premium 1.4 Boosterjet 48V Mild Hybrid 6AT (Tek Renk)
1373cc
Otomatik
Hibrit
1.656.000 TL
GLX Premium 1.4 Boosterjet 48V Mild Hybrid 6AT (Çift Renk)
1373cc
Otomatik
Hibrit
1.656.000 TL
GLX Premium 1.4 Boosterjet 48V Mild Hybrid Allgrip 6AT (Tek Renk)
1373cc
Otomatik
Hibrit
1.758.000 TL
GLX Premium 1.4 Boosterjet 48V Mild Hybrid Allgrip 6AT (Çift Renk)
1373cc
Otomatik
Hibrit
1.788.000 TL

Swift Hibrit Fiyat Listesi

GL Techno 1.2 CVT (Tek Renk)
1197cc
Otomatik
Hibrit
1.107.000 TL
GL Techno 1.2 CVT (Çift Renk)
1197cc
Otomatik
Hibrit
1.127.000 TL
GLX Premium 1.2 CVT (Tek Renk)
1197cc
Otomatik
Hibrit
1.207.000 TL
GLX Premium 1.2 CVT (Çift Renk)
1197cc
Otomatik
Hibrit
1.227.000 TL

S-Cross Fiyat Listesi

GL Elegance 1.4 MHEV 6AT
1373cc
Otomatik
Hibrit
1.644.000 TL
GL Elegance 1.4 MHEV 6AT AllGrip
1373cc
Otomatik
Hibrit
1.756.000 TL
GLX Premium 1.4 MHEV 6AT
1373cc
Otomatik
Hibrit
1.766.000 TL
GLX Premium 1.4 MHEV 6AT AllGrip
1373cc
Otomatik
Hibrit
1.848.000 TL

Suzuki Fiyat Listesi

Sıfır araba sektörünün Türkiye’de en büyük platformlarından bir tanesi olan sifiraracal.com online showroom’una siz de tek bir tıkla ulaşabilir, sitemiz üzerinde yer alan tüm sıfır araba fiyatlarını görebilir, Suzuki fiyat listesine ulaşabilirsiniz. Suzuki kampanyalı fiyatları, taksitli Suzuki otomobil fiyatları gibi konular hakkında sitemiz üzerinde yer alan canlı destek birimimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Suzuki Tarihçe

Michio Suzuki tarafından 1920 yılında kurulmuştur. 1900'lerin başında dokumai dikiş makinası üreten Michio Suzuki 1920 yılında ani bir kararla büyük bir yatırım ile Suzuki'yi kurdu. Suzuki çok kısa bir zaman içinde otomobil, motorsiklet ve deniz araçları üretmiştir. Birinci Dünya Savaşından sonra ülkesinin durumuna göre Suzuki, ''Suzuki Maruti '' adlı bir modeli piyasaya sürmüştür ve çok beğeni toplamıştır.1952’de, ''Power Free” adlı motosikleti üreten Suzuki, 1955’de ise ''Colledo'' adlı motosikleti üretmiştir. Daha sonralarda ise, Japonya'nın otomobil ihtiyacını sağlamak amacıyla ''360cc, 2-zamanlı, 'Suzulight' otomobilleri üretmiştir. Halkın ihtiyaçlarına ve ekonomik durumuna göre araç üreten marka, daha sonra ise yarış arabaları üretmek istemiş ve yarış motosikletleri üretmiştir. Ayrıca Suzuki, ''Aggressor 21” adıyla bir de balıkçı teknesi üretmiştir. 2004’tw, ''Wagon R'' ile zirveyei test eden Suzuki'nin ''Ignis'' adlı aracyla de 2003 yılında dünyanın en güzel aracı ödülünü kazanmıştır.

Suzuki Modelleri

Suzuki Vitara, gelişmiş ALLGRIP 4WD teknolojisini bünyesinde barındıran model, yol koşulları fark etmeksizin Suzuki Vitara'nın yol tutuşu oldukça yüksektir ve kullanıcısının güvenliğini üst düzey olarak kontrol altında tutar. Adaptif hız sabitleyici, radar fren destek sistemi ve  acil durum sinyal sistemiyle güvenlik donanımları oldukça iyi seviyededir. Ayrıca, eğim iniş kontrol sistemi özelliğine de sahiptir. Suzuki Vitara modelinin güncel fiyat listelerine ve teknik özelliklerine sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Suzuki Jimny, zorlu hava koşulları ve arazi şartlarında dahi yanınızda olan Suzuki Jımny, başka araçların sizle gelemeyeceği her yere kolaylıkla gelebiliyor. ALLGRIP PRO ile Yeni Jımny'nin macera dolu hayatına sizde korkusuzca adım atabilirsiniz. Her türlü arazi koşulları ve zorlu hava şartlarında güvenliğinizi sağlayacak olan Suzuki Jımny, aynı zamanda hava kanallı ön frenlere de sahiptir.

Diğer Suzuki modellerinin güncel fiyat listelerine yine sitemiz üzerinden hızlıca ulaşabilirsiniz.

Sadece bu kadar da değil; sitemiz üzerinde yer alan araç karşılaştırma platformunu kullanarak dilediğiniz Suzuki model aracı muadilleri ile karşılaştırabilir, araçları gövde tipi, segmenti, yakıt tipi, beygir gücü, maksimum hızı, vites türü, motoru ve daha birçok konuda kıyaslayabilirsiniz.

Beğendiğiniz bir Suzuki marka otomobili almadan önce “test sürüşü yapma imkânım olsa ne güzel olurdu.” dediğinizi duyar gibiyiz. Sıfır Suzuki modellerinin sizlerden tam not alması ve siz değerli müşterilerimizin aklında herhangi bir soru işareti kalmaması için dilediğiniz bir Suzuki bayisinde beğendiğiniz otomobilin test sürüşünü yapma imkanını da sizlere sunuyoruz. Üstelik tamamen ücretsiz.

Suzuki Kullanıcı Yorumları

Ayrıca sitemiz üzerinde diğer kullanıcılar tarafından yapılan Suzuki Vitara yorumlarını inceleyebilir, siz de Suzuki modelleri hakkında görüşlerinizi yorum ve puanlama sistemi ile bizlere iletebilir, diğer kullanıcılar ile etkileşime girebilir ve aklınıza takılan soruları ziyaretçilerimiz ile paylaşabilirsiniz.

X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Teklif almak istediğin markayı seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Teklif almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle