Sıfıraraçal.com
  Hemen Teklif Al

Next Kamyonet Fiyat Listesi

NN EURO 6 170 HP TEK KABİN, UZUN ŞASİ
2800cc
Manuel
Dizel
881.338 TL
NN EURO 6 170 HP PANEL VAN 13,5 m3
0cc
Manuel
Dizel
898.999 TL
NN EURO 6 170 HP TEK KABİN, UZUN ŞASİ, KLİMALI
2800cc
Manuel
Dizel
908.137 TL
NN NN EURO 6 170 HP PANEL VAN 13,5 m3 KLİMALI
0cc
Manuel
Dizel
925.799 TL
NN 170 HP ÇİFT KABİN KLİMALI, UZUN ŞASİ KASASIZ
2800cc
Manuel
Dizel
988.498 TL

Next Panelvan Fiyat Listesi

NN EURO 6 170 HP TEK KABİN, UZUN ŞASİ, KASASIZ
0cc
Manuel
Dizel
881.338 TL
NN EURO 6 170 HP PANEL VAN 13,5 m3
2800cc
Manuel
Dizel
898.999 TL
NN EURO 6 170 HP TEK KABİN, UZUN ŞASİ, KLİMALI, KASASIZ
0cc
Manuel
Dizel
908.137 TL
NN EURO 6 170 HP PANEL VAN 13,5 m3 KLİMALI
2800cc
Manuel
Dizel
925.799 TL
NN EURO 6 170 HP ÇİFT KABİN KLİMALI, UZUN ŞASİ, KASASIZ
0cc
Manuel
Dizel
988.498 TL

Gazelle Fiyat Listesi

Sıfır araba sektörünün Türkiye’de en büyük platformlarından bir tanesi olan sifiraracal.com online showroom’una siz de tek bir tıkla ulaşabilir, sitemiz üzerinde yer alan tüm sıfır araba fiyatlarını görebilir, Gazelle fiyat listesine ulaşabilirsiniz. Gazelle kampanyalı fiyatları, taksitli Gazelle otomobil fiyatları gibi konular hakkında sitemiz üzerinde yer alan canlı destek birimimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Gazelle Tarihçe

Gazelle, GAZ GAZelle, GAZ tarafından 1994 yılından bu yana üretilen bir hafif ticari araç modelidir. GAZelle, Rus kamyonet ve hafif kamyon pazarının çoğunluğunu oluşturan hafif versiyonu Sobol ile birlikte Bağımsız Devletler Topluluğu ülkelerinin pazarlarında güçlü bir konuma sahiptir ve GAZ'ın en popüler ve başarılı modelleri arasında yer almaktadır.

2010-2011 yılları arasında GAZelle ailesi büyük bir yenilik gerçekleştirdi. Yenilenen model GAZelle Business adını aldı. Değişiklikler, direksiyon, fren, vites kutusu, soğutma sistemi, şanzıman ve iç kısım dahil olmak üzere 20 ana araç ünitesi ve sisteminden gerçekleşti. 2013'te GAZ, yeni nesil GAZelle NEXT hafif ticari araçlarının seri üretimine başladı.

 

Gazelle Modelleri

Gazelle Next Kamyonet,  Başarıya giden yol. Başarı ve refaha giden yol artık çok daha kısa… Yeni GAZelle NEXT, sahibini en kısa sürede hedefe ulaştırıyor. Düşük satın alma bedeli ve bakım maliyeti, kısa geri ödeme süresi, yüksek amortisman değeri GAZelle NEXT’in sunduğu değerlerden sadece birkaçı.

Gazelle Next Panelvan, Her zaman hareket halinde dünyanın önde gelen üreticileri tarafından üretilen en son teknolojiler, bileşenler, her bölgeye özel dikkat ve sıkı kalite kontrolleri, GAZelle NEXT'in belirgin ayırt edici özelliklerini, kusursuz hale getiriyor. Diğer Gazelle modellerinin güncel fiyat listelerine yine sitemiz üzerinden hızlıca ulaşabilirsiniz.

Sadece bu kadar da değil; sitemiz üzerinde yer alan araç karşılaştırma platformunu kullanarak dilediğiniz Gazelle model aracı muadilleri ile karşılaştırabilir, araçları gövde tipi, segmenti, yakıt tipi, beygir gücü, maksimum hızı, vites türü, motoru ve daha birçok konuda kıyaslayabilirsiniz.

Beğendiğiniz bir Gazelle marka otomobili almadan önce “test sürüşü yapma imkânım olsa ne güzel olurdu.” dediğinizi duyar gibiyiz. Sıfır Gazelle modellerinin sizlerden tam not alması ve siz değerli müşterilerimizin aklında herhangi bir soru işareti kalmaması için dilediğiniz bir Gazelle bayisinde beğendiğiniz otomobilin test sürüşünü yapma imkanını da sizlere sunuyoruz. Üstelik tamamen ücretsiz.

Gazelle Kullanıcı Yorumları

Ayrıca sitemiz üzerinde diğer kullanıcılar tarafından yapılan Gazelle Next Kamyonet yorumlarını inceleyebilir, siz de Gazelle modelleri hakkında görüşlerinizi yorum ve puanlama sistemi ile bizlere iletebilir, diğer kullanıcılar ile etkileşime girebilir ve aklınıza takılan soruları ziyaretçilerimiz ile paylaşabilirsiniz.

 

X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Teklif almak istediğin markayı seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Teklif almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle