Sıfıraraçal.com
Üye Girişi
Audi
Audi

Audi RS 3 Sedan

-

Audi RS 3 Sedan Renkleri

Buzul Beyazı Audi RS 3 Sedan
Buzul Beyazı
daytona inci grisi Audi RS 3 Sedan
daytona inci grisi
Metalik Gümüş Audi RS 3 Sedan
Metalik Gümüş
Kristal Efekt Ara Mavisi Audi RS 3 Sedan
Kristal Efekt Ara Mavisi
Metalik Siyah Audi RS 3 Sedan
Metalik Siyah
nardo gri Audi RS 3 Sedan
nardo gri
Tango Kırmızısı Audi RS 3 Sedan
Tango Kırmızısı
Yeşil İnci Audi RS 3 Sedan
Yeşil İnci

Audi RS 3 Sedan Resimleri

Audi RS 3 Sedan Versiyonları

Audi RS 3 Sedan Yorumları

Audi RS 3 Sedan Misafir 7.09.2019
sedan araç sevmm ama en sevdiğimde bu araba
(1)
Cevap Yaz

Audi RS 3 Sedan Misafir 7.09.2019
benimm arabammm bee alınca ilk işim siyah mat kaplatmak
(0)
Cevap Yaz

Audi RS 3 Sedan Misafir 16.04.2019
Hızlanması,konforu,motor gücü,yol tutuşu ve iç dizaynı ile muhteşem bi araç
(0)
Cevap Yaz

Audi RS 3 Sedan Misafir 25.03.2019
Muhteşem bir araç aylardır satışa sunulmasını bekledim
(0)
Cevap Yaz

Daha Çok Kullanıcı Yorumu Gör
Audi RS 3 Sedan için Görüşlerini Bildir
Gönder

Audi RS 3 Sedan Hakkında Genel Bilgiler

Audi RS 3 Sedan Hakkında Genel Bilgiler

RS 3 Sedan 

Nesiller: 1

İlk Üretim Yılı: 2016

Motorlar: Benzin

Kasa Tipi: Sedan


Sportifliği hissedin

 

Sadece 4,1 saniyede Audi RS 3 sedan 0'dan 100 km / s hıza ulaşıyor. Tünelin sonu yalnızca 250 km / s'dedir. En yüksek hızı 280 km / s'ye yükseltmek için seçenek sunuyoruz. Spor otomobil seviyesindeki bu sürüş değerleri için garanti quattro sürekli dört tekerlekten çekiş sistemi ve tamamen yeni geliştirilen sıralı beş silindirli 2.5 TFSI'dir. Standart 7 vitesli S tronic çift kavramalı şanzıman, vitesleri şimşek kadar hızlı kaydırır. Alternatif olarak, vites değişikliklerini direksiyon simidindeki rocker düğmeleriyle manuel olarak da uygulayabilirsiniz.

Ses Kontrolü - şimdi başla

 

Audi RS 3 Sedan'da 2.5 litrelik sıralı beş silindirli motorun üstün gücünü deneyimleyin

Her şey kontrol altında

 

Audi RS 3 Sedan gibi sportif modeller için yüksek sürüş dinamikleri bizim için çok önemlidir. Bu nedenle, onları genel kullanımı stabilize eden bazı özelliklerle donattık. Standart donanımlı quattro dört tekerlekten çekişimizin tekerlek seçici tork kontrolü, yüksek hızda viraj alırken eğrinin iç tekerleklerini hafifçe frenler. Bu, dış tekerleklerdeki tahrik torkunu arttırır. Sonuç: geliştirilmiş yol tutuş. Standart kademeli direksiyon, vites oranını her zaman tam olarak direksiyon açısına uyarlar. Sizin için bu, örneğin park etme ve manevra yaparken daha az direksiyon çalışması anlamına gelir.

İdeal çizgilerin görünüşü budur.

 

Audi RS 3 Sedan her yönden en iyisini sunuyor. Çarpıcı bir tavan spoyleri, dikey desteklere sahip farklı difüzör eki ve RS egzoz sisteminin geniş oval egzoz boruları arkaya etkileyici bir son kat oluşturur. Önde, tek çerçeveli ızgara, büyük hava girişleri ve RS tamponu sportif karakterin temelini oluşturur. İsteğe bağlı seramik fren ile bir açıklama yapın. Önde karbon fiber takviyeli seramik fren diskleri olan 19 inç yüksek performanslı sistem, yalnızca Audi RS 3 salonunuzun ağırlığını düşürmekle kalmaz, aynı zamanda standart RS fren sisteminden daha dayanıklıdır.

İçsel değerler doğru

 

Audi RS 3 Sedan'ın içi size hemen hemen her yeri hatırlatıyor: Yarışa yakın bir araçta oturuyorsunuz. RS 3 harfli ışıklı şeritler başarılı bir giriş oluşturur. Standart spor koltuklarda oturun. İsteğe bağlı olarak, entegre kafalıklı daha konturlu RS spor koltuklar mevcuttur. Paddle vitesli üç kollu tasarımlı, düzleştirilmiş, RS fonksiyonlu deri direksiyon simidi ve orta konsoldaki RS seçici kol, gemide standart olarak bulunuyor.

Tam kontrol

 

Gelecekte kontrol merkeziniz olabilir. Çok fonksiyonlu direksiyon simidi ile sadece Audi RS 3 Sedan'da sıkı bir tutuşunuz olmaz, ayrıca doğrudan önünüzdeki opsiyonel Audi sanal kokpiti kontrol eder. Opsiyonel MMI navigasyon plus, MMI touch ile, günlük yaşamınızı zenginleştiren ve kolaylaştıracak başka bir işletim cihazına sahipsiniz.

Gör ve görün

 

Audi RS 3 Sedan'da aşamalı ışık teknolojisi için isteğe bağlı Audi Matrix LED farları tercih edin. LED ışık kaynaklarına ve hassas optiklere sahip bir kamera sistemi, yaklaşmakta olan ve önceki araçları otomatik olarak gizler. Diğer tüm alanlar hala tamamen yanıyor. Ek olarak, Audi Matrix LED farlar da tasarım açısından ikna edicidir: göze çarpan ışık imzası gece gündüz yüksek seviyede tanıma sağlar.

İleride bir parça

 

Çarpıcı çizgiler, dinamik olarak sivrilen arka farlar, güçlü egzoz boruları - bu bakışta diğer yol kullanıcıları bir kez alışabilir.

 

Bu aracın üretimi durdurulmuştur.
Teklif talebi alamazsınız.
Hemen Sana Özel Teklif Al
Hızlı Teklif Al
Karşılaştırma Listem
Favorilerim Listem
Otomobil Haberleri
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
Advertisement