Sıfıraraçal.com
  Hemen Teklif Al

Audi RS 3 Sedan

-

Audi RS 3 Sedan Renkleri

Buzul Beyazı
daytona inci grisi
Metalik Gümüş
Kristal Efekt Ara Mavisi
Metalik Siyah
nardo gri
Tango Kırmızısı
Yeşil İnci

Audi RS 3 Sedan Resimleri

Audi RS 3 Sedan Fiyat Analizi

* Gün içinde sistemde var olan en ucuz paket fiyatı baz alınmıştır.
1 Ay
3 Ay
6 Ay
1 Yıl

Audi RS 3 Sedan Versiyonları

Audi RS 3 Sedan Yorumları

Audi RS 3 Sedan Misafir 7.09.2019
sedan araç sevmm ama en sevdiğimde bu araba
(1)
Cevap Yaz

Audi RS 3 Sedan Misafir 7.09.2019
benimm arabammm bee alınca ilk işim siyah mat kaplatmak
(1)
Cevap Yaz

Audi RS 3 Sedan Misafir 16.04.2019
Hızlanması,konforu,motor gücü,yol tutuşu ve iç dizaynı ile muhteşem bi araç
(1)
Cevap Yaz

Audi RS 3 Sedan Misafir 25.03.2019
Muhteşem bir araç aylardır satışa sunulmasını bekledim
(0)
Cevap Yaz

Daha Çok Kullanıcı Yorumu Gör
Audi RS 3 Sedan için Görüşlerini Bildir
Gönder

Sıkça Sorulan Sorular

Audi RS 3 Sedan Hakkında Genel Bilgiler

Audi RS 3 Sedan Hakkında Genel Bilgiler

RS 3 Sedan 

Nesiller: 1

İlk Üretim Yılı: 2016

Motorlar: Benzin

Kasa Tipi: Sedan


Sportifliği hissedin

 

Sadece 4,1 saniyede Audi RS 3 sedan 0'dan 100 km / s hıza ulaşıyor. Tünelin sonu yalnızca 250 km / s'dedir. En yüksek hızı 280 km / s'ye yükseltmek için seçenek sunuyoruz. Spor otomobil seviyesindeki bu sürüş değerleri için garanti quattro sürekli dört tekerlekten çekiş sistemi ve tamamen yeni geliştirilen sıralı beş silindirli 2.5 TFSI'dir. Standart 7 vitesli S tronic çift kavramalı şanzıman, vitesleri şimşek kadar hızlı kaydırır. Alternatif olarak, vites değişikliklerini direksiyon simidindeki rocker düğmeleriyle manuel olarak da uygulayabilirsiniz.

Ses Kontrolü - şimdi başla

 

Audi RS 3 Sedan'da 2.5 litrelik sıralı beş silindirli motorun üstün gücünü deneyimleyin

Her şey kontrol altında

 

Audi RS 3 Sedan gibi sportif modeller için yüksek sürüş dinamikleri bizim için çok önemlidir. Bu nedenle, onları genel kullanımı stabilize eden bazı özelliklerle donattık. Standart donanımlı quattro dört tekerlekten çekişimizin tekerlek seçici tork kontrolü, yüksek hızda viraj alırken eğrinin iç tekerleklerini hafifçe frenler. Bu, dış tekerleklerdeki tahrik torkunu arttırır. Sonuç: geliştirilmiş yol tutuş. Standart kademeli direksiyon, vites oranını her zaman tam olarak direksiyon açısına uyarlar. Sizin için bu, örneğin park etme ve manevra yaparken daha az direksiyon çalışması anlamına gelir.

İdeal çizgilerin görünüşü budur.

 

Audi RS 3 Sedan her yönden en iyisini sunuyor. Çarpıcı bir tavan spoyleri, dikey desteklere sahip farklı difüzör eki ve RS egzoz sisteminin geniş oval egzoz boruları arkaya etkileyici bir son kat oluşturur. Önde, tek çerçeveli ızgara, büyük hava girişleri ve RS tamponu sportif karakterin temelini oluşturur. İsteğe bağlı seramik fren ile bir açıklama yapın. Önde karbon fiber takviyeli seramik fren diskleri olan 19 inç yüksek performanslı sistem, yalnızca Audi RS 3 salonunuzun ağırlığını düşürmekle kalmaz, aynı zamanda standart RS fren sisteminden daha dayanıklıdır.

İçsel değerler doğru

 

Audi RS 3 Sedan'ın içi size hemen hemen her yeri hatırlatıyor: Yarışa yakın bir araçta oturuyorsunuz. RS 3 harfli ışıklı şeritler başarılı bir giriş oluşturur. Standart spor koltuklarda oturun. İsteğe bağlı olarak, entegre kafalıklı daha konturlu RS spor koltuklar mevcuttur. Paddle vitesli üç kollu tasarımlı, düzleştirilmiş, RS fonksiyonlu deri direksiyon simidi ve orta konsoldaki RS seçici kol, gemide standart olarak bulunuyor.

Tam kontrol

 

Gelecekte kontrol merkeziniz olabilir. Çok fonksiyonlu direksiyon simidi ile sadece Audi RS 3 Sedan'da sıkı bir tutuşunuz olmaz, ayrıca doğrudan önünüzdeki opsiyonel Audi sanal kokpiti kontrol eder. Opsiyonel MMI navigasyon plus, MMI touch ile, günlük yaşamınızı zenginleştiren ve kolaylaştıracak başka bir işletim cihazına sahipsiniz.

Gör ve görün

 

Audi RS 3 Sedan'da aşamalı ışık teknolojisi için isteğe bağlı Audi Matrix LED farları tercih edin. LED ışık kaynaklarına ve hassas optiklere sahip bir kamera sistemi, yaklaşmakta olan ve önceki araçları otomatik olarak gizler. Diğer tüm alanlar hala tamamen yanıyor. Ek olarak, Audi Matrix LED farlar da tasarım açısından ikna edicidir: göze çarpan ışık imzası gece gündüz yüksek seviyede tanıma sağlar.

İleride bir parça

 

Çarpıcı çizgiler, dinamik olarak sivrilen arka farlar, güçlü egzoz boruları - bu bakışta diğer yol kullanıcıları bir kez alışabilir.

 

Bu aracın üretimi durdurulmuştur.
Teklif talebi alamazsınız.
Son 24 saatte 5 kişi bu modeli inceledi.
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Teklif almak istediğin markayı seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Teklif almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle