Sıfıraraçal.com
  Hemen Teklif Al
3 versiyon
1.290.000 TL ile 1.465.000 TL

e-Deliver 3

0 - 3
1 - 3
2 - 3

Maxus

Maxus Markası Hakkında Genel Bilgiler

Kuruluşu: 2011

Kasa Tipleri: Ticari, Binek ve Elektrikli Araçlar

Maxus Marka Tarihçesi

SAIC Maxus Automotive Co. Ltd. Maxus olarak ticaret yapıyor ve bazen Çince adının pinyin transkripsiyonu ile tanınan Datong bir Çinli araç markasıdır. Şu anda, MG ve Roewe gibi diğer markalara sahip olan SAIC Motor'un tamamına sahip olduğu bir ticari ve binek araç üreticisidir.

Maxus, LDV'nin fikri mülkiyetinin 2010 yılında SAIC tarafından satın alınmasının ardından feshedilmiş İngiliz ticari araç üreticisi LDV Group'un LDV Maxus modelinden gelmektedir.

İlk Maxus ürünü olan V80 minibüs, Nisan 2011'de Auto Shanghai motor show'da tanıtıldı. Aynı ay SAIC, Malezya merkezli WestStar grubunu V80'in Asya Pasifik için resmi distribütörü olarak atayan bir anlaşma imzaladı.V80'in açılış töreni 29 Haziran 2011'de Şangay'da yapıldı. Maxus araçlarının Avustralasya'daki satışı, Avustralya merkezli WMC Group tarafından dağıtılarak 2012'de başladı. Eylül 2013'te SAIC ve SAIC Motor-CP Co arasındaki bir anlaşmanın parçası olarak Maxus araçlarının 2014'ten itibaren Tayland'da satılacağı açıklandı.

Nisan 2013'ten bu yana Kauffman Group'a bağlı Andes Motor, Maxus markasının Şili için resmi distribütörüdür. Şili, Temmuz 2017'de T60 kamyonet satan ilk dış pazar oldu ve burada tam bir başarıya ulaştı ve sadece bir yıl içinde Şili'de en çok satılan 10. kamyonet oldu ve Ulusal Otomotiv Birliği'ne göre tüm Çinli rakipleri geride bıraktı. Andes Motor'u Maxus bayi ağını ülke çapında genişletmeye teşvik ediyor.

Ekim 2013'te Maxus, Haji Husein Alireza & Co. Ltd. aracılığıyla Suudi Arabistan'a tanıtıldı.

Maxus'un ikinci üretim modeli G10 MPV, Mart 2014'te Çin'de satışa çıktı. Aynı ay Maxus, İran, Suriye ve BAE'de tanıtıldı.

Maxus , Endonezya'da 20 Ağustos 2015'te Gaikindo Endonezya Uluslararası Otomobil Fuarı 2015 kongresi aracılığıyla piyasaya sürüldü . Incap Grubu. [18] Marka, aynı zamanda 8. ASEAN Para Games 2015 etkinliğinin resmi araç sponsoru olan Cycle & Carriage ile birlikte resmi distribütör olarak 17 Aralık 2015'te Singapur'da lanse edildi.

2 Ekim 2018'de Ayala Corporation, AC Motors'un Maxus araçlarının Filipinler'deki resmi distribütörü olduğunu duyurdu.

e-Deliver 3

Aerodinamik ilkeler Maxus e-Deliver 3 modelini hafifletir ve rüzgar direncini azaltır. Alüminyum ve polimer kompozit malzemeler gibi malzemeler, yalnızca şık değil, aynı zamanda sağlam olmasını da sağlar. Tüm Maxus modellerinde olduğu gibi güvenilirlik, güvenlik ve sürücü konforu bir önceliktir.

Maxus Fiyat Listesi

Sıfır Maxus modelleri ülkemizde Premium araç kategorisinde ilk tercih edilen araçlar arasında yer alıyor. Türkiye’de elektrikli araç sınıfının genişlemesi ile pastadan daha büyük pay almak isteyen Maxus kampanyaları ile satışlarını arttırmayı hedefliyor. Maxus bu yönü ile de kendisini bu sektörde sürekli güncel tutmaya ve adından sıkça bahsettirmeye devam edecek gibi gözüküyor. Tüm modellerin ve versiyonların güncel fiyatlarını takip etmek için Maxus Fiyat Listesi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

Maxus Yorumları

Maxus e-Deliver 3 Misafir 20.10.2023
Fiyatta yanlışlık var
(7)
Cevap Yaz

Tüm Kullanıcı Yorumlarını Gör

Maxus Haberleri

Tüm Maxus Haberini Gör
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Teklif almak istediğin markayı seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Teklif almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle