Sıfıraraçal.com
  Hemen Teklif Al

Forester Fiyat Listesi

Xtra 2.0i e-BOXER
1995cc
Otomatik
Hibrit
2.791.523 TL
Xclusive 2.0i e-BOXER
1995cc
Otomatik
Hibrit
2.989.823 TL
Xclusive Black 2.0i e-BOXER
1995cc
Otomatik
Hibrit
2.989.823 TL

Solterra Fiyat Listesi

e-Xtreme AWD 71.4 kWh BEV 466 km (WLTP)
0cc
Otomatik
Elektrik
2.474.769 TL
e-Xcellent AWD 71.4 kWh BEV 416 km (WLTP)
0cc
Otomatik
Elektrik
2.543.985 TL

Crosstrek Fiyat Listesi

Xclusive 2.0i 100 kW(136 BG) AWD Lineartronic
1995cc
Otomatik
Hibrit
2.396.003 TL

Subaru Fiyat Listesi

Sıfır araba sektörünün Türkiye’de en büyük platformlarından bir tanesi olan sifiraracal.com online showroom’una siz de tek bir tıkla ulaşabilir, sitemiz üzerinde yer alan tüm sıfır araba fiyatlarını görebilir, Subaru fiyat listesine ulaşabilirsiniz. Subaru kampanyalı fiyatları, taksitli Subaru otomobil fiyatları gibi konular hakkında sitemiz üzerinde yer alan canlı destek birimimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Subaru Tarihçe

Günümüzde Toyota Markasıyla kardeş konumunda yer alan Subaru bir Japon firmasıdır. Subaru Markası'na tarihsel açıdan baktığımızda 1953 yılına kadar dayandığını görüyoruz. Subaru’nun kurucusu, Fuji Heavy Industries şirketidir. Şuan da Subaru'nun ana firması durumunda yer alan Fuji Heavy, Toyota ile yakın ilişkiler içindedir. Subaru ile kardeş konumunda olmasının sebebi bundan dolayıdır. Şuanda Toyota, Fuji Heavy'nin yüzde 16,5'lik hissesini elinde barındırmaktadır. Subaru’nun kurucusu ise, Kenji Kita'dır. Subaru’nun logosunda bir Japon yıldızı yer almaktadır. Subaru'nun Japonca'daki karşılığı, Ülker Yıldız Kümesi anlamına gelmektedir.  Subaru'nun logosunda yer alan 6 yıldız, 6 Japon araba üreticisinin birleşmesinden dolayı, bu 6 Japon araba üreticisini temsil eder. Subaru Markası otomobilleri en çok çevreci olma özelliğiyle tercih edilmektedir. Globalde oldukça popüler olan marka, Türkiye'de de otomobil severlerin gönlünde taht kurmayı başarmıştır. Markanın tercih edilmesinde, kaliteli malzemeler kullanması, güvenliğe önem vermesi ve bütçe dostu olması önemli yerde durmaktadır. Ayrıca marka birçok yeniliğe de imza atmasıyla otomobil dünyasında kritik bir noktadadır.  Örneğin, dört tekerlekten çekişli otomobili ilk defa 1954 yılında üreten Subaru, 1966 yılında da Boxer motor teknolojisini geliştirmiştir.

Subaru Modelleri

Subaru Forester, Oldukça geniş bir bagaj hacmine sahip olan Forester, özellikle geniş ailelerin yolcukluklarını daha keyifli hale getirmektedir. Forester, dört tekerlekten çekişli bir SUV'dan beklenmeyecek yakıt tasarrufu sunar. Ayrıca model, yokuş iniş kontrolü sayesinde de sürücülerine güvenli bir direksiyon hakimiyeti garantisi sağlamaktadır. Subaru Forester modelinin güncel fiyat listelerine ve teknik özelliklerine sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Subaru XV, macera sever bir tasarıma ve havaya sahip olan XV, hayatını her alanında kullanıcısıyla beraberdir. Ayrıca model, şerit ihlal uyarısı, dengeli sürüş uyarısı ve trafikte hareket uyarısıyla da güvenliği her detayın üstünde tutmaktadır. Subaru BOXER motora sahip olan model, güç ve sürüş keyfini değerli kullanıcılarına sunmaktadır.

Diğer Subaru modellerinin güncel fiyat listelerine yine sitemiz üzerinden hızlıca ulaşabilirsiniz.

Sadece bu kadar da değil; sitemiz üzerinde yer alan araç karşılaştırma platformunu kullanarak dilediğiniz Subaru model aracı muadilleri ile karşılaştırabilir, araçları gövde tipi, segmenti, yakıt tipi, beygir gücü, maksimum hızı, vites türü, motoru ve daha birçok konuda kıyaslayabilirsiniz.

Beğendiğiniz bir Subaru marka otomobili almadan önce “test sürüşü yapma imkânım olsa ne güzel olurdu.” dediğinizi duyar gibiyiz. Sıfır Subaru modellerinin sizlerden tam not alması ve siz değerli müşterilerimizin aklında herhangi bir soru işareti kalmaması için dilediğiniz bir Subaru bayisinde beğendiğiniz otomobilin test sürüşünü yapma imkanını da sizlere sunuyoruz. Üstelik tamamen ücretsiz.

Subaru Kullanıcı Yorumları

Ayrıca sitemiz üzerinde diğer kullanıcılar tarafından yapılan Subaru Forester yorumlarını inceleyebilir, siz de Subaru modelleri hakkında görüşlerinizi yorum ve puanlama sistemi ile bizlere iletebilir, diğer kullanıcılar ile etkileşime girebilir ve aklınıza takılan soruları ziyaretçilerimiz ile paylaşabilirsiniz.

X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Teklif almak istediğin markayı seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Teklif almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle