Sıfıraraçal.com
  Hemen Teklif Al

Juke Fiyat Listesi

Tekna 1.0 DIG-T 115 Düz Vites
999cc
Manuel
Benzin
1.509.900 TL
N-Sport 1.0 DIG-T 115 PS DCT
999cc
Otomatik
Benzin
1.609.900 TL
Platinum 1.0 DIG-T 115 DCT
999cc
Otomatik
Benzin
1.619.900 TL
N-Design 1.0 DIG-T 115 PS DCT
999cc
Otomatik
Dizel
1.709.900 TL
Platinum Premium 1.0 DIG-T 115 DCT
999cc
Otomatik
Benzin
1.799.900 TL

Qashqai Fiyat Listesi

TEKNA 1.3 DIG-T 158PS Düz Vites
1332cc
Manuel
Benzin
1.770.800 TL
TEKNA 1.3 DIG-T 158PS X-Tronic CVT
1332cc
Otomatik
Benzin
1.852.500 TL
DESIGN PACK 1.3 DIG-T 158PS X-Tronic CVT
1332cc
Otomatik
Benzin
1.983.300 TL
SKYPACK 1.3 DIG-T 158PS X-Tronic CVT
1332cc
Otomatik
Benzin
2.122.900 TL
SKYPACK 1.3 DIG-T 158PS X-Tronic CVT 4x4
1332cc
Otomatik
Benzin
2.158.200 TL
PLATINUM PREMIUM 1.3 DIG-T 158PS X-Tronic CVT
1332cc
Otomatik
Benzin
2.335.700 TL
PLATINUM PREMIUM 1.3 DIG-T 158PS X-Tronic CVT 4x4
1332cc
Otomatik
Benzin
2.390.700 TL

X-Trail Fiyat Listesi

SKYPACK 1.5 DIG-T 163PS X-Tronic CVT
1497cc
Otomatik
Hibrit
2.549.500 TL
PLATINUM PREMIUM 1.5 DIG-T 163PS X-Tronic CVT
1497cc
Otomatik
Hibrit
2.781.800 TL

Nissan Fiyat Listesi

Sıfır araba sektörünün Türkiye’de en büyük platformlarından bir tanesi olan sifiraracal.com online showroom’una siz de tek bir tıkla ulaşabilir, sitemiz üzerinde yer alan tüm sıfır araba fiyatlarını görebilir, Nissan fiyat listesine ulaşabilirsiniz. Nissan kampanyalı fiyatları, taksitli Nissan otomobil fiyatları gibi konular hakkında sitemiz üzerinde yer alan canlı destek birimimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Nissan Tarihçe

Nıssan Markası, ilk olarak 1910 yılında iki ortak ile birlikte hareket eden Kenjiro Den tarafından kurulmuştur. Kaishinsha Motorcar Work ismiyle yola çıkmıştır. Ortaklar, 1914 tarihinde ilk araçları olan ''DAT' isimli modelini üretmişlerdir. Daha sonra şirketin adı, DAT Motorcar Co. olarak revize edilmiştir. Bu tarihten sonra birçok ortak ve isim değiştiren japon üretici, en son 1934 yılında bilindiği halini almıştır. Markanın logosu ise samimiyet ve dürüstlüğü simgelemektedir.

Japon üretici Nıssan,1962 yılına geldiğinde, Avrupa'ya birçok araç ihraç eden bir marka halini almıştır.1983 yılına gelindiğinde ise Nıssan birçok dünya ülkesinde üretime geçmiştir. Nıssan için 1990'lı yıllar çok parlak geçmemek ile birlikte, krizi fırsata çevirmiş ve Renault ile bir anlaşmaya imza atmıştır. Bu güçlenme amaçlı olan anlaşma, 3 yıllık bir kalkınma planı olarak planlanmıştır. Bu anlaşmanın ardından, 1993 yılında üretilen ''Micra'' adlı günümüzde oldukça meşur olan otomobil, en iyi otomobil ödülünü almıştır.

Nissan Modelleri

Nissan Qashqai,  Globalde ilk crossover olma özelliğini taşıyan QASHQAI, Nıssan Markası'nın, otomobil dünyasında öncü durumuna gelmesine neden olmuştur. Akıllı ve fonksiyonel birçok detayları bünyesinde barındıran Nıssan Qashqaı, yüksek performans konusunda da segmentinde oldukça iddialıdır. Yakıt ekonomisi açısından da bütçe dostudur. Nissan Qashqai modelinin güncel fiyat listelerine ve teknik özelliklerine sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Nissan Micra, muadillerinde olduğu gibi birçok renk seçeneğine sahip olan micra, daha çok eşya bölmesi ve daha geniş bagaj hacmiyle oldukça kullanışlı ve en çok tercih edilen bir modeldir. Ayrıca Nıssan Mıcra, ön sis farı ve hız sabitleyicisi özelliğine de sahiptir.

Diğer Nissan modellerinin güncel fiyat listelerine yine sitemiz üzerinden hızlıca ulaşabilirsiniz.

Sadece bu kadar da değil; sitemiz üzerinde yer alan araç karşılaştırma platformunu kullanarak dilediğiniz Nissan model aracı muadilleri ile karşılaştırabilir, araçları gövde tipi, segmenti, yakıt tipi, beygir gücü, maksimum hızı, vites türü, motoru ve daha birçok konuda kıyaslayabilirsiniz.

Beğendiğiniz bir Nissan marka otomobili almadan önce “test sürüşü yapma imkânım olsa ne güzel olurdu.” dediğinizi duyar gibiyiz. Sıfır Nissan modellerinin sizlerden tam not alması ve siz değerli müşterilerimizin aklında herhangi bir soru işareti kalmaması için dilediğiniz bir Nissan bayisinde beğendiğiniz otomobilin test sürüşünü yapma imkanını da sizlere sunuyoruz. Üstelik tamamen ücretsiz.

Nissan Kullanıcı Yorumları

Ayrıca sitemiz üzerinde diğer kullanıcılar tarafından yapılan Nissan Qashqai yorumlarını inceleyebilir, siz de Nissan modelleri hakkında görüşlerinizi yorum ve puanlama sistemi ile bizlere iletebilir, diğer kullanıcılar ile etkileşime girebilir ve aklınıza takılan soruları ziyaretçilerimiz ile paylaşabilirsiniz.

X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Teklif almak istediğin markayı seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Teklif almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle