Sıfıraraçal.com
  Hemen Teklif Al

D-Max Fiyat Listesi

V-GO 1,9 4x2 MT
1898cc
Manuel
Dizel
2.029.400 TL
V-LIFE 1,9 4x2 MT
1898cc
Manuel
Dizel
2.080.200 TL
V-LIFE 1,9 4x2 AT
1898cc
Otomatik
Dizel
2.219.600 TL
V-GO 1,9 4X4 MT
1898cc
Manuel
Dizel
2.277.900 TL
V-LIFE 1,9 4X4 MT
1898cc
Manuel
Dizel
2.327.300 TL
V-JOY 1,9 4X4 AT
1898cc
Otomatik
Dizel
2.537.700 TL
V-CROSS 1,9 4X4 AT
1898cc
Otomatik
Dizel
2.598.700 TL

Isuzu Fiyat Listesi

Sıfır araba sektörünün Türkiye’de en büyük platformlarından bir tanesi olan sifiraracal.com online showroom’una siz de tek bir tıkla ulaşabilir, sitemiz üzerinde yer alan tüm sıfır araba fiyatlarını görebilir, Isuzu fiyat listesine ulaşabilirsiniz. Isuzu kampanyalı fiyatları, taksitli Isuzu otomobil fiyatları gibi konular hakkında sitemiz üzerinde yer alan canlı destek birimimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Isuzu Tarihçe

Isuzu Markası, 1916 yılında kurularak faaliyetlerine başlamıştır. Kurulduğu ilk tarihten bu güne kadar değerlendirildiğinde en uzun geçmişe sahip olan marka, otomobil dünyasında önde gelen ticari araç ve dizel motor üreticilerin arasında yer almaktadır. Japon üretici adını, Japonya'da yer alan ve tarihte en eski mabed olarakta tanınan ''Ise Shrine of Mie'' yakınlarındaki Isuzu Nehri’nden almaktadır. Şirketin uzun yıllarca hiç sarsılmadan ayakta durabilen ve birçok başarıya imza atmasının ardında bulunan en önemli ilkenin ''ödün vermeden yaratmak'' olduğudur.

Her dönemde ve her konu da yenilikler söz konusu olduğunda öncü olan Isuzu, Japonya'nın ilk dizel motoro ünitesini üretmiştir. 1936’da üretilen dizel motor ünitesiyle araştırmalarını derinleştiren Isuzu, çevre dostu üretimlerinde öncüsü konumunu almıştır. O dönemdeki başarılarının bir ürünü olarak da, Isuzu bugün Japonya, Asya, Avrupa ve Kuzey Amerika'nın birçok yerinde dizel motor üretimi yapan fabrikalara sahiptir.

Japonya'nın ilk dizel motor ünitesini üreten Isuzu, 70 yıldan fazladır, dizel motor üretimindeki çalışmalarını diğer çalışmalarından önde tutmuştur. Bunun getirisi ise markanın bu alanda ün yapmış olmasıdır. Marka ilk ürettiği dizel motordan bugüne kadar milyonlarca dizel motor üretmiştir. 70 yıldan fazladır ayakta duran markanın ünü sadece yıl bazında değerlendirilemez. Isuzu, kurulduğu ilk günden bu güne dek değişen otomotiv pazarı ihtiyaçlarına oldukça akılcı çözümler üreterek bugün hala varlığını sürdürmektedir. Bugün baktığımızda, yılda 1 milyondan fazla dizel motor üretmektedir. Avrupa'da yer alan üç dizel motor üreticisiyle beraber Isuzu, bugün en büyük dizel motor üreticileri arasında yer almaktadır.

Isuzu Modelleri

Isuzu D-Max, özgüvenini köklü olan markasında almakta. Birçok farklı renk seçeneğini bünyesinde barındıran D-Max, aksesuar seçeneği açısından da çokça zengindir. Kullanıcılarına Isuzu D-Max'i kişiselleştirme şansı sağlayan model; basamaklara, nikelaj kaplamalara, port bagaja, kasa kabinlerine ve çeşitli koruma aksalarına sahiptir. Isuzu D-Max modelinin güncel fiyat listelerine ve teknik özelliklerine sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sadece bu kadar da değil; sitemiz üzerinde yer alan araç karşılaştırma platformunu kullanarak dilediğiniz Isuzu model aracı muadilleri ile karşılaştırabilir, araçları gövde tipi, segmenti, yakıt tipi, beygir gücü, maksimum hızı, vites türü, motoru ve daha birçok konuda kıyaslayabilirsiniz.

Beğendiğiniz bir Isuzu marka otomobili almadan önce “test sürüşü yapma imkânım olsa ne güzel olurdu.” dediğinizi duyar gibiyiz. Sıfır Isuzu modellerinin sizlerden tam not alması ve siz değerli müşterilerimizin aklında herhangi bir soru işareti kalmaması için dilediğiniz bir Isuzu bayisinde beğendiğiniz otomobilin test sürüşünü yapma imkanını da sizlere sunuyoruz. Üstelik tamamen ücretsiz.

Isuzu Kullanıcı Yorumları

Ayrıca sitemiz üzerinde diğer kullanıcılar tarafından yapılan Isuzu D-Max yorumlarını inceleyebilir, siz de Isuzu modelleri hakkında görüşlerinizi yorum ve puanlama sistemi ile bizlere iletebilir, diğer kullanıcılar ile etkileşime girebilir ve aklınıza takılan soruları ziyaretçilerimiz ile paylaşabilirsiniz.

X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Teklif almak istediğin markayı seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Teklif almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle