Sıfıraraçal.com
Üye Girişi
DS Automobiles Ds 7 Crossback
4 versiyon
326.700 TL ile 335.900 TL

Ds 7 Crossback

DS Automobiles Ds 3 Crossback
4 versiyon
250.100 TL ile 304.000 TL

Ds 3 Crossback

0 - 2
1 - 2

DS Automobiles

DS Automobiles

Citroen, 2009 senesinde DS markasının 1. sınıf bir marka olduğunu açıkladı. 2014 yılından beri DS, Fransa'da merkezi bulunan bağımsız bir Groupe PSA markası haline dönüştü. DS, araçlarındaki Farklı ruh ve diğerlerinden ayırt edici serilerin kısaltmasıdır. Ad, aynı Fransızca'da olduğu gibi, tanrıça anlamına gelen déesse kelimesnin teleffuz edildiği bir biçimdedir.

Citroen’in Premium marka araçların temsil eden DS Automobiles markalaşma sürecinde kendini ayırt edici bir konuma koysa da üretim ve satış anlamında Citroen platform ve bayilerini kullanmaktadır.

DS Automobiles Ds 7 Crossback

DS Automobiles Ds 7 Crossback 2017 yılında markanın ürün gamına dahil oldu. İleri teknoloji ve dikkat çekici tasarımı ile global SUV pazarında satışa çıkan araç, sınıfının en iddialı araçları arasında yer alıyor.

DS Automobiles Fiyat Listesi

Sıfır DS Automobiles modelleri ülkemizde Premium araç sınıfında tercih edilen araçlar arasında yer alıyor. Türkiye’de Premium araç sınıfının genişlemesi ile pastadan daha büyük pay almak isteyen DS Automobiles kampanyaları ile satışlarını arttırmayı hedefliyor. DS Automobiles  bu yönü ile de kendisini bu sektörde sürekli aktif tutmaya ve adından sıkça bahsettirmeye devam edecek gibi görünüyor. Tüm modellerin ve versiyonların güncel fiyatlarını takip etmek için  DS Automobiles Fiyat Listesi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

 

Hızlı Teklif Al
Karşılaştırma Listem
Favorilerim Listem
Otomobil Haberleri
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
Advertisement