Sıfıraraçal.com
  Hemen Teklif Al

Korando Fiyat Listesi

Limited G1.5 Turbo 4X2 Otomatik
1497cc
Otomatik
Benzin
1.494.000 TL
Platinum G1.5 Turbo 4X2 Otomatik
1497cc
Otomatik
Benzin
1.590.000 TL

Musso Grand Fiyat Listesi

Platinum 2.2 Dizel 4x2 MT
2157cc
Manuel
Dizel
1.401.365 TL
Platinum Plus 2.2 Dizel 4x2 AT
2157cc
Otomatik
Dizel
1.539.412 TL
Platinum 2.2 Dizel 4x2 AT
2157cc
Otomatik
Dizel
1.566.365 TL
Platinum Plus 2.2 Dizel 4x4 AT
2157cc
Otomatik
Dizel
1.674.412 TL
Edition 2.2 Dizel 4x4 AT
2157cc
Otomatik
Dizel
2.064.412 TL

Tivoli Fiyat Listesi

Deluxe 1.5 Turbo Benzinli 4x2 AT
1497cc
Otomatik
Benzin
1.395.000 TL

Torres Fiyat Listesi

Deluxe(4x2) 1.5 GDI Turbo Benzinli
1497cc
Otomatik
Benzin
2.471.450 TL
Deluxe(4x4) 1.5 GDI Turbo Benzinli
1497cc
Otomatik
Benzin
2.671.450 TL

Torres EVX Fiyat Listesi

Standart 4x2 153Kw 73.4kWh
0cc
Otomatik
Elektrik
1.780.000 TL

Ssangyong Fiyat Listesi

Sıfır araba sektörünün Türkiye’de en büyük platformlarından bir tanesi olan sifiraracal.com online showroom’una siz de tek bir tıkla ulaşabilir, sitemiz üzerinde yer alan tüm sıfır araba fiyatlarını görebilir, Ssangyong fiyat listesine ulaşabilirsiniz. Ssangyong kampanyalı fiyatları, taksitli Ssangyong otomobil fiyatları gibi konular hakkında sitemiz üzerinde yer alan canlı destek birimimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ssangyong Tarihçe

1954 yılında kurulan Ssangyong Markası üretime ilk olarak; otobüs, kamyon ve ticari araçlar ile başlamıştır. Fakat 1998 yılına gelindiğinde Ssangyong, Kore'de ilk üretilen 4x4 SUV model  '' Korando'' isimli modelini üretmiştir. 1990 yılının başlarına geldiğinde Mercedes - Benz, Ssangyong Markası ile işbirliği anlaşmasına giderek Ssangyong'a sermaye yatırımı yapmıştır. 1993 yılında Ssangyong ''Musso'' modelini otomotiv pazarına sunmuştur. Musso, üstün sürüş performansına sahip efsane bir modeldir.

Ssangyong, 1994 yılında kendi motor ünitesinin üretimini yapmak için bir fabrika açtı ve 1995’te, Mercedes ile işbirliği sonucu ''Istana'' adlı modelini piyasaya sürdü. Bu modeli ,''Yeni Korando'' modeli izledi. Marka 1997 yılında, ''Chairman'' modeliyle lüks binek otomobil piyasasına da giriş yaptı ve bu model ile otomobil severler tarafından büyük beğeni topladı. Zaman içinde ACTYON ve KYRON modellerini, 2007 yılının ilk aylarında ACTYON SPORTS pick-up modelini dünya piyasasına sunmuştur.

Şuan güncel olarak kullanıcıları tarafından çokça beğenilen Pikap aracı Mussu Grand ile Korando modelleri otomotiv pazarında yerini almaktadır.

Ssangyong Modelleri

Ssangyong Korando, Markanın ruhunu yansıtan SUV model Korando, her türlü hava koşullarında üstün performans gösteren model kullanıcılarına daha fazla güç vaad ediyor. Ssangyong Korando modelinin güncel fiyat listelerine ve teknik özelliklerine sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Ssangyong Musso Grand, Faydalı ve eşsiz bir tasarım sunuyor. Tasarımlı omuz kanadı ve etrafını saran stop lambaları ile eşsiz bir görünüm kazanan Musso Grand,  E-XDo220 isimli bu 2,2 lt’lik turbo dizel motor ünitesi, 180 beygir gücündedir.

Diğer Ssangyong modellerinin güncel fiyat listelerine yine sitemiz üzerinden hızlıca ulaşabilirsiniz.

Sadece bu kadar da değil; sitemiz üzerinde yer alan araç karşılaştırma platformunu kullanarak dilediğiniz Ssangyong model aracı muadilleri ile karşılaştırabilir, araçları gövde tipi, segmenti, yakıt tipi, beygir gücü, maksimum hızı, vites türü, motoru ve daha birçok konuda kıyaslayabilirsiniz.

Beğendiğiniz bir Ssangyong marka otomobili almadan önce “test sürüşü yapma imkânım olsa ne güzel olurdu.” dediğinizi duyar gibiyiz. Sıfır Ssangyong modellerinin sizlerden tam not alması ve siz değerli müşterilerimizin aklında herhangi bir soru işareti kalmaması için dilediğiniz bir Ssangyong bayisinde beğendiğiniz otomobilin test sürüşünü yapma imkanını da sizlere sunuyoruz. Üstelik tamamen ücretsiz.

Ssangyong Kullanıcı Yorumları

Ayrıca sitemiz üzerinde diğer kullanıcılar tarafından yapılan Ssangyong Musso Grand yorumlarını inceleyebilir, siz de Ssangyong modelleri hakkında görüşlerinizi yorum ve puanlama sistemi ile bizlere iletebilir, diğer kullanıcılar ile etkileşime girebilir ve aklınıza takılan soruları ziyaretçilerimiz ile paylaşabilirsiniz.

X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Teklif almak istediğin markayı seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Teklif almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle