Sıfıraraçal.com
  Hemen Teklif Al

Sandero Fiyat Listesi

Essential Tce 90 bg CVT
999cc
Otomatik
Benzin
923.000 TL

Sandero Stepway Fiyat Listesi

Essential Tce 90 bg
999cc
Manuel
Benzin
908.000 TL
Essential Tce 90 bg CVT
999cc
Otomatik
Benzin
953.000 TL
Expression Tce 90 bg CVT
999cc
Otomatik
Benzin
1.066.000 TL
Extreme Tce 90 bg CVT
999cc
Otomatik
Benzin
1.113.000 TL

Duster Fiyat Listesi

Expression ECO- G 100 bg
999cc
Manuel
Benzin / LPG
1.177.900 TL
Essential TCe 150 bg EDC
1332cc
Otomatik
Benzin
1.211.000 TL
Journey TCe 150 bg EDC
1332cc
Otomatik
Benzin
1.315.000 TL
Expression TCe 150 bg EDC
1332cc
Otomatik
Benzin
1.366.000 TL
Extreme TCe 150 bg EDC
1332cc
Otomatik
Benzin
1.366.900 TL
Essential TCe 150 bg 4x4
1332cc
Manuel
Benzin
1.401.000 TL
Expression TCe 150 bg 4x4
1332cc
Manuel
Benzin
1.443.000 TL
Essential Blue dCi 115 bg 4x4
1461cc
Manuel
Dizel
1.555.000 TL
Journey Blue dCi 115 bg 4x4
1332cc
Manuel
Benzin
1.624.000 TL

Jogger Fiyat Listesi

Expression Turbo 110 bg
999cc
Manuel
Benzin
1.116.000 TL
Expression Turbo ECO-G 100 bg
999cc
Manuel
Benzin / LPG
1.130.000 TL
Extreme Turbo 110 bg
999cc
Manuel
Benzin
1.240.000 TL
Extreme Turbo ECO-G 100 bg
999cc
Manuel
Benzin / LPG
1.265.000 TL

Spring Fiyat Listesi

EXTREME 26.8 kWh 65 bg Electric
0cc
Otomatik
Elektrik
885.000 TL

Dacia Fiyat Listesi

Sıfır araba sektörünün Türkiye’de en büyük platformlarından bir tanesi olan sifiraracal.com online showroom’una siz de tek bir tıkla ulaşabilir, sitemiz üzerinde yer alan tüm sıfır araba fiyatlarını görebilir, Dacia fiyat listesine ulaşabilirsiniz. Dacia kampanyalı fiyatları, taksitli Dacia otomobil fiyatları gibi konular hakkında sitemiz üzerinde yer alan canlı destek birimimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Dacia Tarihçesi

Dacia markası, 1966 yılında Romanya Hükümetinin katkısıyla kurulmuştur. Çünkü Romanya Hükümeti tarafından açılan ihale sayesinde temelleri atılabilmiştir. Dacia Marka olarak, temelinde Fransız otomotiv üreticisi Renault Markası'nın bir ürünüdür.  Dacia Markası'na kelime anlamı olarak, ''Dacie'' kelimesinden gelmektedir. Dacie kelimesi, Romanca dilinde Romanya'daki ataların yaşadığı bölge anlamına gelmektedir. Dacia markasının üretimde amaç belirlediği ilke ise; her bireyin her ailenin ulaşabileceği güvenilir bir otomobil markası haline gelmek olmuştur.

Dacia Modelleri

Dacia Duster, SUV ailesinin en yenilikçi ve en enerjik modellerinden biri olma özelliğini taşıyarak kullanıcılarının gözünde oldukça önemli bir yer edinmiştir. Model seni sadece şehir yaşamının monoton yaşamına değil, aynı zamanda doğaya da adapte etme yetisini bünyesinde barındırmaktadır. Bundan dolayı Duster bu özellikler doğrultusunda kendini şekillendirmiş ve tasarlamıştır.2020 Dacia Duster modelinin güncel fiyat listelerine ve teknik özelliklerine sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Dacia Sandero Stepway, tarz sahibi yapısı ile değişiklik yaratarak girdiği tüm ortamlarda fark yaratmaktadır. Tasarımında yer alan SUV izleri modelin bu tarzını destekler niteliktedir. Daha yeni ve daha iddialı krom ön panjur, saten krom ön ve arka tampon korumaları, yükseltilmiş alt boşluk, siyah kanat ve alt yan panel korumaları, sis farları, tavan barları, krom egzoz ucu Sandero’da bulunan detaylar arasında. Göz doyuran oldukça geniş bir iç hacme sahip Dacia Sandero, sınıfının en iyileri arasında olup, geniş bir bagaja ve beş geniş koltuğa sahiptir. Arka kabinde konumlandırılan koltuklar, 1/3 - 2/3 katlanabilen arka koltuklardan oluşmaktadır. Böylelikle bagaj hacmi büyüyebildiği gibi daha kalabalık yolculukları da tercih edebilmektedir.

Diğer Dacia modellerinin güncel fiyat listelerine yine sitemiz üzerinden hızlıca ulaşabilirsiniz.

Sadece bu kadar da değil; sitemiz üzerinde yer alan araç karşılaştırma platformunu kullanarak dilediğiniz Dacia model aracı muadilleri ile karşılaştırabilir, araçları gövde tipi, segmenti, yakıt tipi, beygir gücü, maksimum hızı, vites türü, motoru ve daha birçok konuda kıyaslayabilirsiniz.

Beğendiğiniz bir Dacia marka otomobili almadan önce “test sürüşü yapma imkânım olsa ne güzel olurdu.” dediğinizi duyar gibiyiz. Sıfır Dacia modellerinin sizlerden tam not alması ve siz değerli müşterilerimizin aklında herhangi bir soru işareti kalmaması için dilediğiniz bir Dacia bayisinde beğendiğiniz otomobilin test sürüşünü yapma imkanını da sizlere sunuyoruz. Üstelik tamamen ücretsiz.

Dacia Kullanıcı Yorumları

Ayrıca sitemiz üzerinde diğer kullanıcılar tarafından yapılan Dacia Duster yorumlarını inceleyebilir, siz de Dacia modelleri hakkında görüşlerinizi yorum ve puanlama sistemi ile bizlere iletebilir, diğer kullanıcılar ile etkileşime girebilir ve aklınıza takılan soruları ziyaretçilerimiz ile paylaşabilirsiniz.

 

X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Teklif almak istediğin markayı seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Teklif almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle