Sıfıraraçal.com
  Hemen Teklif Al
5 versiyon
881.338 TL ile 988.498 TL

Next Kamyonet

5 versiyon
881.338 TL ile 988.498 TL

Next Panelvan

0 - 2
1 - 2

Gazelle

GAZelle Markası Hakkında Genel Bilgiler

Kuruluşu1994

Kasa Tipleri: Ticari Araçlar

GAZelle Markası Tarihçesi

GAZelle, 1994 yılından bu yana üretilen hafif ticari araç markasıdır. GAZelle, Rus kamyonet ve hafif ticari pazarının çoğunluğunu oluşturan hafif versiyonu Sobol ile beraber Bağımsız Devletler Topluluğu ülkelerinin pazarlarında da güçlü bir konumdadır ve GAZ'ın en popüler ve başarılı modelleri arasında bulunmaktadır.

2010 ile 2011 yılları arasında GAZelle ailesi büyük bir yenilik yaşadı. Güncellenen model GAZelle Business ismini aldı. Değişiklikler, vites kutusu, fren, şanzıman, soğutma sistemi, direksiyon ve iç mekan dahil olmak üzere 20 ana araç ünitesi ve sisteminden gerçekleşti. 2013 yılında GAZ, yeni jenerasyon GAZelle NEXT hafif ticari modellerinin seri üretimine başladı.

GAZ Markasının Tarihçesi

GAZ Otomobil Fabrikası, 1932 yılında Nizhny Novgorod'da kuruldu.

Nizhny Novgorod, Sovyet döneminde bir sanayi şehridir.Yazar Maksim Gorki'nin anısına şehir, 1932 ile 1990 yılları arasında kullanılan Gorki adını almıştır. "Gorkovsky Avtomobilny Zavod"  markasının kelime anlamı "Gorky Otomobil Fabrikası" anlamına gelir ve GAZ olarak kısaltılır.

II.Dünya Savaşı sırasında, şehir üç yıl boyunca Almanlar tarafından bombalandı ve sanayi tesisleri neredeyse tamamen yok edildi. Sovyetler Birliği'nin çöküşünden bir yıl önce şehrin adı Nizhny Novgorod olarak değiştirildi.

Bu Marka Bir Efsane

GAZ'ın ürettiği ilk otomobil "yarım tonluk" bir kamyon modeliydi.

Kuruluşundan bu yana hafif ve orta ticari araçlar, ağır kamyonlar, otobüsler, GAZelle otomobil fabrikaları, 350'den fazla model ve türev ürünler dahil olmak üzere 18 milyondan fazla araç üretmiştir.

Gorki Otomobil Fabrikası tarafından üretilen araçlar, Rus otomobil endüstrisinin gelişimini somutlaştıran ve Rus tarihinin tüm dönemlerini ortaya çıkaran örneklerdir.

Gazelle'nin Tarihi

Nizhny Novgorod'daki Lenin Caddesi'ndeki Gorki Otomobil Fabrikası Müzesi, 10 Ekim 1965'teki açılışından bu yana, Rus otomobil tarihinde seyahat etmek isteyen turistleri ağırlıyor.

Bu müzede, Gorki Otomobil Fabrikası'nın mirasıdır ve 1932'den beri GAZ tarafından üretilen çeşitli otomobil ve araçlar da dahil olmak üzere bir dizi benzersiz araç sergilenmektedir.

Ve müzenin en özel yanı; sergilenen tüm araçların ideal koşullarda bakım ve onarımının yapılması ve mevcut olmasıdır.

Müzeyi gezerken araç toplamanın yanı sıra, fabrikanın ilk gününden itibaren özenle saklanan belgeler ve çalışanların müzeye bağışladığı kişisel dosyalar sayesinde Rus otomobil endüstrisinin tarihi ve GAZ hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Modern Üretim Yerleri

Bugün 40.000'den fazla kalifiye eleman şirketimiz için çalışıyor. Özgün ve yalın bir üretim sistemi ile tüm kayıpları ortadan kaldırır ve her alanda çıktıyı sürekli artırma prensibi altında çalışır, böylelikle müşteri odaklı üretim verimliliğini arttırır. Bu titiz çalışmalar nedeniyle bazı operasyonlarda GAZ üretim sahasının otomasyon seviyesi % 75'e ulaşmıştır.

Benzersiz Mühendislik

Tüm geliştirme çalışmaları, Rusya'nın en büyük Ar-Ge merkezi olan ve otomotiv mühendisliği döngüsünü destekleyen GAZ’ın kendi mühendislik merkezinde yürütülür: konsept ve tasarım geliştirme, planlama, prototipleme, modelleme, test, üretim süreci tasarımı, mühendislik ve sertifikasyon ...

Spor Takımları

GAZ off-roaders’ın  güvenilirliği, rallinin zorlu koşulları altında kanıtlanmıştır. GAZ baskını ekibi, rallide iki kez Rusya şampiyonluğu kazandı ve 2012, 2013 ve 2016 yıllarında İpek Yolu'nda düzenlenen maraton mitinglerine katıldı. GAZ yarış arabaları, diğer üretim arabalarının platformlarında da üretilmektedir. Araca seri üretilen şasi, akslar, motorlar, dişli kutuları, yaprak yaylar ve direksiyon mekanizmaları gibi özel üretilmiş bileşenler takılmıştır.

GAZ, Rusya'nın en büyük ticari araç üreticisidir. Şirketin ürün portföyünde hafif ve orta ticari araçlar, ağır kamyonlar, otobüsler, motorlar ve 500'den fazla özel araç türü bulunmaktadır.

GAZ ayrıca telematik ve gelişmiş sürücü destek sistemleri (ADAS) ile% 100 elektrikli ve otonom otomobiller gibi en son teknolojilere sahip araçların geliştirilmesinde yer almaktadır.

Doğal Gaz Mühendislik Merkezi içerisinde Kazakistan, Rusya ve Türkiye'de 13 tam entegre üretim tesisi ve montaj tesisi bulunmaktadır.

GAZ, Avrupa hafif ticari araç pazarının önde gelen üreticilerinden biridir.

Gazelle Araç Fiyatları

GAZelle kampanyaları aylık olarak düzenli bir şekilde sitemiz üzerinden yayınlanmaktadır. Araç kampanyaları ile ilgili düzenli bildirimler almak için ise sitemizde sol alt tarafta yer alan kırmızı zil işaretine tıklayarak kampanyalardan düzenli olarak haberdar olabilirsiniz. Bu sayede GAZelle indirimleri hakkında her zaman bilgi edinmiş olursunuz. Elbette GAZelle ticari ve GAZelle binek araç klasmanında yer alan araçları detaylı bir şekilde sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz. GAZelle kampanya peşinatsız araç satışı gibi diğer bilgileri ise canlı müşteri destek hattımıza sorabilir ve ödeme koşulları ile ilgili detaylı bilgi edinebilirsiniz.

GAZelle modellerini tüm detayları ile sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz. Ve eğer Sıfır araba almak istiyorsanız ve tercihiniz eğer bir GAZelle marka bir araç ise GAZelle Fiyat Listesi her zaman sitemiz de güncel olarak yer almaktadır. Türkiye’nin sıfır araç platformu; sıfıraraçal.com ile istediğiniz GAZelle modeline en uygun fiyat avantajı ile sahip olabilirsiniz. GAZelle bayi noktalarını tek tek gezmeden tek bir tuşla tüm GAZelle bayilerinden ücretsiz olarak fiyat teklifi talep edebilirsiniz.

Gazelle Yorumları

Gazelle Next Kamyonet Misafir 23.03.2024
Bende gazel almayı düşünüyorum ama yorumlara bakıyorum karar veremedim nakliye işinde kulanacam.alacağim model 2018 .
(0)
Cevap Yaz

Gazelle Next Kamyonet Misafir 7.03.2024
arkadaşlar 2007gazelle nasıl her konuda
(0)
Cevap Yaz

Gazelle Next Kamyonet Misafir 27.02.2024
2005 var bende motor taktak tak ses yapıyor bir türlü çözüm bulamadım subob diyorlar onuda tamir etmek için motor inecek diyorlar indir bindir 30 bin tavsiyeniz varmı
(0)
Cevap Yaz

Gazelle Next Kamyonet Misafir 14.11.2023
2022 de sıfır aldım yaz ayında 1 yılda 30 bin km yol yaptım tunceli Hozat bölgesinde kullanıldı ve çok şükür servis açısından herhangi bir sorun yaşamadım Erzurum'dan aldım bütün bskım kontrolleri orda yaptırdım aracın sadeceelektrik sisteminde güncellemeler yapılması gerek elektrik aksamı sıkıntılı dışında gayet memnunum 5 6 tonda sorunsuz dağlık arazilere gidebiliyor
(0)
Cevap Yaz

Gazelle Next Kamyonet Misafir 21.09.2023
ben 2006 almayi dusunuyorum nasil bir aractir gazele
(0)
Cevap Yaz

Gazelle Next Kamyonet Misafir 11.09.2023
Arkadaşlar 2022 2023 gazeller nasil alsam sikinti yasarmiyim
(0)
Cevap Yaz

Gazelle Next Kamyonet Misafir 25.06.2023
Bende var 2 tane gazelle biri 2019 NeXT biri 2021 nn öncelikle emsalleriyle kıyaslamak gerekirse ön takım olarak ivecodan ve masterdan sağlam motor çekişi gayet modeline ve fiyatına göre iyi gelelim kusurlarına 5 ileri olanın şanzımanı biraz zayıf iyi kullanıcı değilseniz şanzıman indirebilirsiniz özellikle yüklü geri geri gidilmesi tavsiye etmem servis ağını biraz daha genişletmesi gerekiyor bi Ford veya İveco konforu yok
(10)
Cevap Yaz

Gazelle Next Kamyonet Misafir 5.04.2023
Selamun aleyküm arkadaşlar bende gazelle Next almayı düşünüyorum ama yorumları okuyorum açıkçası çekimser kaldım kronik arızası varmıdır sizlere sormak kullananlardan bilgi almak istiyorum mobilya işinde kullanacağım Sakarya' dan Tosun usta
(157)
Cevap Yaz

Gazelle Next Kamyonet Misafir 20.03.2023
Merhaba, 2007 gazella kamyonet kullanan arkadaşlar, Ortalama kaç litre yakar. Teşekkürler.
(187)
Cevap Yaz

Gazelle Next Kamyonet Misafir 26.02.2023
Selamin aleyküm usta lar bn bitane almaya dusunuyom gazelle 2006 altı nasıl olur nakliye hayvancılık| için tamiriyle akrabamı olurum yoksa sıkıntı olayı nasıl yani
(164)
Cevap Yaz

Gazelle Next Kamyonet Misafir 16.02.2023
2006 Gazelle almayı düşünüyorum kurtarıcı için sizce mantıklı mı yakıt durumu ve motor şanzıman durumu nedir bi yardımcı olurmusunuz
(189)
Cevap Yaz

Gazelle Next Kamyonet Misafir 1.02.2023
2006 model gazelle alasim var mortoru ve parçasında sıkıntı varmı abiler
(6)
Cevap Yaz

Gazelle Next Kamyonet Misafir 21.12.2022
Selam, 1.cummins 2,8 motor nasıl ? Motor çin malı mı ? 2. Şanzıman , defransiyel ne malı , kalitesi.. 3. Ön panelden genel şikayeti olan var mı? 4. Sıfır alsam kaç km. Hiç şikayetim olmaz ?
(39)
Cevap Yaz

Gazelle Next Kamyonet Misafir 21.12.2022
Selam, 1.cummins 2,8 motor nasıl ? Motor çin malı mı ? 2. Şanzıman , defransiyel ne malı , kalitesi.. 3. Ön panelden genel şikayeti olan var mı? 4. Sıfır alsam kaç km. Hiç şikayetim olmaz ?
(3)
Cevap Yaz

Gazelle Next Kamyonet Misafir 7.06.2022
Slmün aleyküm arkadaşlar 2015 olan varmı iyimi parça sıkıntısı varmı motor dayanıklımı olan arkadaşlar Bi yardımcı olsunlar lütfen
(44)
Cevap Yaz

Tüm Kullanıcı Yorumlarını Gör

Gazelle Haberleri

Tüm Gazelle Haberini Gör
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Teklif almak istediğin markayı seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Teklif almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle