Sıfıraraçal.com
  Hemen Teklif Al

Mercedes AMG GT Coupe

-

Mercedes AMG GT Coupe Renkleri

İridyum Grisi
Magnetit Siyah
Selenit Gri
Parlak Elmas Beyazı
Metalik Kırmızı
Parlak Mavi Metalik
Solerbeam Sarısı

Mercedes AMG GT Coupe Resimleri

Mercedes AMG GT Coupe Fiyat Analizi

* Gün içinde sistemde var olan en ucuz paket fiyatı baz alınmıştır.
1 Ay
3 Ay
6 Ay
1 Yıl

Mercedes AMG GT Coupe Versiyonları

Mercedes AMG GT Coupe Yorumları

Mercedes AMG GT Coupe Misafir 11.02.2022
HAYALLERİMİN ARACI
(0)
Cevap Yaz

Mercedes AMG GT Coupe Misafir 30.09.2021
amg gt serisi çok güzel ama 6m da fazla zaten tek kapalı aile için pek uygun değil genç arabası biraz
(0)
Cevap Yaz

Mercedes AMG GT Coupe Misafir 20.09.2021
Hayaller : Mercedes AMG GT Coupe Gerçekler : Fiat Fiorino
(0)
Cevap Yaz

Daha Çok Kullanıcı Yorumu Gör
Mercedes AMG GT Coupe için Görüşlerini Bildir
Gönder

Sıkça Sorulan Sorular

Mercedes AMG GT Coupe Hakkında Genel Bilgiler

Mercedes AMG GT Coupe Hakkında Genel Bilgiler

AMG GT Coupe 

Nesiller: 9

İlk Üretim Yılı: 2015

Motorlar: Benzin

Kasa Tipi: Coupe

 

Mercedes-AMG GT serisinin ikinci orta devirli yüz makyajının bir parçası olan GT R, Porsche'nin artan rekabetine rağmen modeli birkaç yıl daha güncel tutması gereken bir dizi dış ve iç yenileme aldı.

Ön uç şimdi LED farlar için Mercedes-AMG GT 4-kapılı Coupe'de bulunanları taklit eden ve böylece tüm GT modelleri arasındaki aile bağlantısını artıran tamamen yeni iç grafiklere sahip. Kemerli bir ışık kılavuzu, gündüz sürüş farı, bir seyir lambası ve aynı zamanda bir dönüş sinyali olarak işlev görür. İçeride, doğrudan GT 4 kapılı Coupe'den alınan yeni bir direksiyon simidi var ve tamamen yeni bir dijital ekranı ve orta ekranı kontrol etmek için kullanılabilen iki Dokunmatik Kontrol düğmesini içeriyor.

Mercedes-AMG GT S: karma yakıt tüketimi: 11,5 l/100 km; karma CO2 emisyonları: 262 g/km

Öne çıkan özellikler birbirini kovalıyor.

Mercedes-AMG GT sadece üç GT kardeşinin kendisini sollamasına izin veren 4,0 litre V8 biturbo motora sahip nefes kesici bir Gran Turismo'dur. AMG GT S, AMG GT C ve AMG GT R, AMG Driving Performance'ı en yüksek performanslara taşıyor.

Doğrudan yarış pistinden yola uygulanan performans.

Mercedes-AMG GT, sürükleyici V8 hissini son derece yüksek gündelik hayata uygunluk ile birleştiriyor.

Performansın öne çıkan özellikleri

 

AMG yüksek performanslı kompozit fren tertibatı

AMG 4,0 litre V8 biturbo motor

AMG RIDE CONTROL yürüyen aksam

AMG SPEEDSHIFT DCT 7G

Tek paket halinde yarış makinesi ve güvenlik aracı.

Mercedes-AMG GT bu kadar güçlü bir performansa rağmen güvenliğinizi de daima kontrol altında tutar. Çok sayıda güvenlik ve yardımcı sistemleri ile hedefinize sadece hızlı bir şekilde değil aynı zamanda fark edilebilir derecede daha dinlenmiş ve güvenli bir şekilde ulaşmanızı sağlar.

Güvenlikte öne çıkan özellikler:

 

Adaptif fren

Aktif fren yardımcısı

Aktif Takip Yardımcısı DISTRONIC

3 kademeli elektronik stabilite programı (ESP®)

Olağanüstü bir atletin ideal ölçüleri.

Tek bakışta Mercedes-AMG GT R'ın tüm teknik değerleri ve verileri.

Heyecan verici Mercedes-AMG GT modelleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

Mercedes-AMG GT.

 

Mercedes-AMG GT, otantik bir yarış otomobilinin cazibesini segmente özel teknoloji liderliği ve yüksek gündelik ihtiyaçlara uygunluk ile birleştirir. Mercedes-AMG GT, 304 km/saat azami hız ve 0'dan 100 km/saat'e 4,0 saniyede hızlanma ile sportif bir yaşam tarzına mükemmel uyum sağlar. Performans markası AMG'nin ruhu hayat bulur.

Yarış pistinden ilham almış.

Mercedes-AMG GT, mükemmel performansını performans odaklı araç mimarisine borçludur.

İdeal ağırlık dağılımı.

 

Mercedes-AMG GT, ön ortaya yerleştirilmiş motor ve enine aks düzeninde AMG SPEEDSHIFT DCT 7G sayesinde ön ve arka aks arasında %47'den %53 oranına kadar ideal bir ağırlık dağılımına ulaşıyor. Düşük bir araç ağırlık merkezi ile birlikte özellikle kıvrak bir yol tutuşu ve yüksek viraj hızları sağlıyor. Sonuç olarak: Yarışlar virajlarda kazanılır.

Mercedes-AMG GT'nin sürüş dinamiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Motor sporlarına dayalı inovatif teknolojilerin benzersiz kombinasyonu mühendislerimizin tutkusunu yola yansıtarak son derece rağbet görmesini sağlıyor.

Mercedes AMG GT'nin kalbini keşfedin.

Hafiflik, performans ile buluşuyor.

 

Yarış sporları seviyesinde performans değerlerine sahip bir agrega; iç tarafta bulunan iki turboşarja sahip V8 Biturbo motor yüksek performanslar için tasarlanmıştır ve dinamik motor yatakları her sürüş durumuna ayak uydurur. Ayrıca kuru karter yağlama özelliği alçak montaj konumunu bir kez daha alçaltır. Büyüleyici: yüksek çekiş gücüne sahip patlayıcı tepki tutumu.

Performansın sesi.

 

V8 tüm gücünü gösterdiğinde etkileyicidir. Mercedes AMG GT'nin performansını vurgulayan motor sesi aynı zamanda sizi alıp götürür.

Mercedes-AMG GT'nin yüksek performanslı kompozit fren tertibatı mükemmel yavaşlama değerleri, hassas dozajlanabilirlik ve yüksek dayanıklılık ile ön plana çıkıyor. Büyük boyutlu, iç tarafı havalandırmalı, delikli ve yivli fren diskleri yüksek sıcaklık direncini ve hafif ağırlığı birleştiriyor.

 

Fren tertibatının en önemli özellikleri:

 

büyük boyutlu, iç tarafı havalandırmalı, yivli ve delikli fren diskleri sayesinde mükemmel yavaşlama değerleri

fren disklerinin yüksek dayanıklılığı ve süspansiyonsuz hafif kütleler için kompozit teknoloji

Çevirmeli far şalterinin altında bir tuş üzerinden konforlu kumandaya sahip elektrikli sabitleme freni

AMG GT için gümüş, AMG GT S ve GT C için kırmızı ve AMG GT R için sarı (isteğe bağlı olarak kırmızı) renkli, "AMG" yazılı fren kaliperleri

Standart kompozit fren tertibatının boyutları ve performansı aracın performansına göre uyarlanmıştır

Tüm motorlar için opsiyonel: Daha yüksek fren performansı ve dayanıklılık için AMG yüksek performanslı seramik kompozit fren tertibatı

Driving Performance Dünyası.

 

Mercedes-AMG araçlarının geniş çok yönlülüğünü deneyimleyerek yoğun Driving Performance'ın sizi alıp götürmesine izin verin.

 

Bu aracın üretimi durdurulmuştur.
Teklif talebi alamazsınız.
Son 24 saatte 5 kişi bu modeli inceledi.
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Teklif almak istediğin markayı seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Teklif almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle