Mercedes S Serisi Maybach

9.364.500 TL - 9.364.500 TL
Uzunluk
5469 mm
Genişlik
2109 mm
Yükseklik
1510 mm
Kapı Sayısı
4
Bagaj Hacmi
505 lt
Güvenlik (EuroNCap Puanı)
0 / 5

Mercedes S Serisi Maybach Renkleri

Kaşmir Beyaz
Metalik Selenit Gri
Metalik Deniz Mavisi
Metalik Elmas Beyaz
Metalik Grafit Gri
Metalik Kalahari Sarısı
Metalik Kırmızı
Mojave Grisi
Metalik Obsidiyen Siyahı
Metalik Oniks Siyah
Metalik Rubelit Kırmızısı

Mercedes S Serisi Maybach Resimleri

Mercedes S Serisi Maybach Fiyat Analizi

* Gün içinde sistemde var olan en ucuz paket fiyatı baz alınmıştır.
1 Ay
3 Ay
6 Ay

Mercedes S Serisi Maybach Versiyonları

YakıtBenzin
VitesOtomatik
Motor Hacmi3982 cc
Motor Gücü503 hp
Teknik Özellikleri
Teklif Al

Mercedes S Serisi Maybach Yorumları

Mercedes S Serisi Maybach Misafir 8.12.2021
bu birkaç ayda fiyatı katlandı
(0)
Cevap Yaz

Mercedes S Serisi Maybach Misafir 27.11.2021
mükemmel bir araç her yaş grubuna hitap edebilen performans açısından tatmin edici çok komforlu bir araç
(0)
Cevap Yaz

Mercedes S Serisi Maybach Misafir 27.11.2021
hayaller hayaller
(0)
Cevap Yaz

Mercedes S Serisi Maybach Misafir 1.10.2021
arabaya bir kusur bulamamak ??
(0)
Cevap Yaz

Mercedes S Serisi Maybach Misafir 16.02.2021
Alacaaam olum seni.
(7)
Cevap Yaz
Misafir tarafından cevaplandi

Mercedes S Serisi Maybach Misafir 17.01.2021
bu makina olağan üstü bir araç ben buna aklım kaybederim öyle bir şey yapana tasarlayana teşekkürler bunun üstüne söz yok , başka ne denbilirki
(0)
Cevap Yaz

Mercedes S Serisi Maybach Misafir 19.10.2020
Az daha verir tofasa binerim.parcasi ucuz sonucta.yanlama ozelligide var.Allah a yakin yasiyosun bikere.musluman icin guzel bisey.
(4)
Cevap Yaz

Mercedes S Serisi Maybach Misafir 27.05.2020
Passatın yerini tutmaz :)
(11)
Cevap Yaz

Mercedes S Serisi Maybach Misafir 4.09.2019
Özellikleride yazsaydı iyi olurdu
(0)
Cevap Yaz

Daha Çok Kullanıcı Yorumu Gör
Mercedes S Serisi Maybach için Görüşlerini Bildir
Gönder

Mercedes S Serisi Maybach Hakkında Genel Bilgiler

Mercedes S Serisi Maybach Hakkında Genel Bilgiler

S Serisi Maybach

Nesiller: 3

İlk Üretim Yılı: 2015

Motorlar: Hibrit, Benzin

Kasa Tipi: Sedan

 

Mercedes S Serisi Maybach

Maybach'ı farklı bir marka olarak kabul ettirmeyi başaramayan Mercedes-Benz, onu sadece bir takım parlak tekerlekler ve daha iyi bir plastikten çok daha fazlası olan bir trim seviyesi yapmaya karar verdi.

2015 yılında Alman otomobil üreticisi, amiral gemisi modeli S-Serisi için mevcut olan Mayback donanım seviyesini tanıttı. Sonuç çarpıcıydı ve sadece beş yılda 60.000'den fazla birim satıldı. Tam yüklü bir S-Serisi fikrinin standart bir Maybach 62'den daha fazla çekiş sağladığı açıktı.

2021 Maybach, uzun dingil mesafeli S-Serisi'nden 19 cm (7") daha uzundu ve arkadaki yolcular bu ek avantajdan yararlandı. Ön ızgaranın üstüne, dikey krom çıtalara sahip otomobil üreticisi Maybach kelimesini yerleştirdi.Fakat kaputta hala üç köşeli yıldız rozeti vardı.Lüks modeli vurgulamak için Mercedes-Benz markanın özel üçlüsünü yerleştirdi. -C sütunlarında M arması.

Ancak en önemli olan iç mekandı, özellikle Maybach'ın First Class salondakinden daha fazla diz mesafesine sahip Executive koltuklar yerleştirdiği arka koltuklar. Ayrıca arkada oturanlar için mobil ofis, buzdolabı ve masaj koltukları vardı. İçerideki gürültüyü azaltmak için Mercedes-Benz, aktif bir yol gürültüsü dengeleme sistemi kurmak için Burmeister ile birlikte çalıştı.

Sürücü için, otomobil üreticisi gösterge paneli ve bilgi-eğlence ünitesi için yalnızca dijital ekranlar kurdu.

Aracın öne çıkan özellikleri

Bizim iddiamız, sizin beklentilerinizi aşmaktır.

Yeni Mercedes-Maybach S-Serisi, lükste en üst noktayı yeniden tanımlıyor. Yüksek kaliteli malzemeler, mükemmel işçilik, olağanüstü konfor, yenilikçi teknoloji ve akıllı bilgi-eğlence sistemi MBUX formundaki kişisel asistanınız, yeni bir sürüş çağını başlatıyor.

Tasarım

Özel zarafet ve lüks cömertlik.

Bir kelime farkı ortaya koyar: Mükemmellik. Yeni Mercedes-Maybach S-Serisi, her zaman en yüksek kaliteyi yansıtır.

Konfor

Sadece konfor alanı değil, aynı zamanda kişisel bir dinlenme köşesi.

Özel malzemeler, lüks bir arka bölüm ve yenilikçi teknolojiler, en yüksek taleplerinizi karşılar.

Öne çıkan konfor özellikleri:

  • Dijital ön konsol
  • Arkada kemer uzatıcısı
  • Arkada konforlu kapılar
  • Aktif gürültü azaltma
  • Maybach sürüş modu

Güvenlik

Mümkün olan en büyük destek: Kesinlikle iyi bir his.

Yenilikçi ve kapsamlı güvenlik teknolojileri neredeyse her sürüş durumunda sizinle birlikte düşünür ve güveninizi kazanır.

Teknik Özellikler

Yeni Mercedes-Maybach S-Serisi'nin teknik özelliklerini inceleyin.

Yeni Mercedes-Maybach S-Serisi performans ve verimlilik konusundaki iddiasını kanıtlar. Yenilikçi tahrik teknolojisi ile gücü, sürüş kültürüne dönüştürür.

Dış mekan

İlk bakışta eşsiz görünüm.

Mükemmel uyum içinde olan üstün zarafet ve lüks cömertlik: Duyumsal netliğin tasarım dili, Yeni Mercedes-Maybach S-Serisi’ne aktarıldı. Daha uzun bir araç, geniş aks mesafesi, daha geniş arka kapılar ve ayrıca C sütununda yer alan üçüncü yan cam detayları, en yüksek alan konforunun temelini oluşturur.

İç mekan

İçten de parlar.

Yeni Mercedes-Maybach S-Serisi bireysel bir konfigürasyon için geniş ve şık malzeme yelpazesini, zarif yüzeylerle ve çeşitli koltuk modelleri ile birleştirir. Bu tasarım detaylarına, iş ve bilgi–eğlence için tasarlanan yenilikçi teknolojiye sahip yüksek çözünürlüklü ekranların gösterimi de eklenir.

Tasarım donanım paketleri

Tamamen kişisel Mercedes-Maybach S-Seri’nizi tasarlayın.

Özel tasarım, donanım paketleri en bireysel isteklerinizi ve düşüncelerinizi yansıtabilir.

Dijital ön konsol

Geleceğin bir adım ilerisinde.

Sürücü olarak dijital ön konsol, üç boyutlu dijital gösterge paneli ve sesli kumandalı MBUX

ile sezgisel sürüş deneyiminin en yüksek seviyesini keşfedersiniz. Arka bölümde ise bilgi ve konfor fonksiyonlarını kontrol etmek için akıllı bilgi ve eğlence sistemi MBUX ile tanışırsınız. Ayrıca her iki durumda da bunu büyük bir zevkle yaparsınız.

İç mekanda öne çıkan konfor özellikleri

Kesinlikle en iyi konfor alanı.

Arka bölümde mükemmel konfor, yeni Mercedes-Maybach S-Serisi’nde en ön sırada yer alır. Yenilikçi konfor özellikleri ve zarif malzemeler aracı, rahatlığınızı önemseyen bir dinlenme yerine dönüştürür. Yön gösteren güvenlik teknolojileri, belirlediğiniz her hedefe sizi daha güvenli bir şekilde ulaştırır.

Ambiyans aydınlatması

Yüksek seviyede bir iç mekan deneyimi.

İç mekanı tamamen kişisel tercihlerinize ve o anki keyfinize göre düzenleyin. Dinamik bir şekilde değişen ambiyans aydınlatmasının 64 rengiyle iç mekanda etkileyici renk dünyaları oluşturulur.

Ambiyans aydınlatması yolculuk sırasındaki rahatlığı arttırır. Opsiyonel olarak sunulan ENERGIZING paketleri ile birlikte renkli olarak da rahatlatıcı veya canlandırıcı bir yolculuğu destekleyen programlar mevcuttur.

Sürüş konforunun öne çıkan özellikleri

Öne çıkan yürüyen aksam konforu.

Bir Mercedes-Maybach S-Serisinin iddiası her zaman en iyi sürüş konforunu sunmaktır. Bu nedenle her zaman adaptif sönümleme sistemi Plus'a (ADS+) sahip AIRMATIC havalı süspansiyon temel alınır.

Konfor Donanım Paketi

Tam size göre derlenmiş konfor donanımları.

Bu yüksek kaliteli konfor donanımları ile yeni Mercedes-Maybach S-Serisi, koltuk yerinden bağımsız olarak tüm yolcular için mükemmel bir yol arkadaşı olur. Uzun yolculuklar, rahat ve dinlendirici birer geziye dönüşür.

X
Tüm Mercedes Bayilerinden
Sana Özel Ücretsiz Teklif Al
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
E-Posta Adresiniz
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle
X
Tüm Mercedes Bayilerinden Sana Özel Ücretsiz Teklif Al
Mercedes S Serisi Maybach
Inspiration+ S 580 4MATIC
  • Benzin
  • Otomatik
9.364.500 TL
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle
HEMEN ÜCRETSİZ TEKLİF AL
Son 24 saatte 95 kişi bu modeli inceledi.
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Almak istediğin aracın markasını seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle
Advertisement Advertisement Advertisement Advertisement Advertisement Advertisement