Sıfıraraçal.com
Üye Girişi
Mercedes
Mercedes

Mercedes S Serisi Maybach

2.507.700 TL - 3.183.800 TL
Mercedes S Serisi Maybach
Uzunluk
0 mm
Genişlik
0 mm
Yükseklik
0 mm
Kapı Sayısı
4
Bagaj Hacmi
0 lt
Güvenlik (EuroNCap Puanı)
0 / 5

Mercedes S Serisi Maybach Renkleri

Siyah Opak Mercedes S Serisi Maybach
Siyah Opak
Aragonite Silver Mercedes S Serisi Maybach
Aragonite Silver
Parlak Elmas Beyazı Mercedes S Serisi Maybach
Parlak Elmas Beyazı
Elmas Gümüşü Mercedes S Serisi Maybach
Elmas Gümüşü
İridyum Grisi Mercedes S Serisi Maybach
İridyum Grisi
Kaşmir Beyaz Mercedes S Serisi Maybach
Kaşmir Beyaz
Kavansit Mavisi Mercedes S Serisi Maybach
Kavansit Mavisi
Magnetit Siyah Mercedes S Serisi Maybach
Magnetit Siyah
Obsidiyen Siyahı Mercedes S Serisi Maybach
Obsidiyen Siyahı
Yakut Siyah Mercedes S Serisi Maybach
Yakut Siyah

Mercedes S Serisi Maybach Resimleri

Mercedes S Serisi Maybach Versiyonları

YakıtBenzin
VitesOtomatik
Motor Hacmi3982 cc
Motor Gücü469 hp
Teknik Özellikleri
Teklif Al
Standart S 650
3.183.800 TL
YakıtBenzin
VitesOtomatik
Motor Hacmi5980 cc
Motor Gücü630 hp
Teknik Özellikleri
Teklif Al

Mercedes S Serisi Maybach Yorumları

Mercedes S Serisi Maybach Misafir 4.09.2019
Özellikleride yazsaydı iyi olurdu
(0)
Cevap Yaz

Daha Çok Kullanıcı Yorumu Gör
Mercedes S Serisi Maybach için Görüşlerini Bildir
Gönder

Mercedes S Serisi Maybach Hakkında Genel Bilgiler

Mercedes S Serisi Maybach Hakkında Bilgiler


Dışarıda parlar, içeride etkiler.

Ezelden beri otomobil lüksünü taçlandırır: efsanevi iki renkli boya. Mercedes-Maybach S-Serisi için yeni ve farklı renk kombinasyonları sunulur. İç mekanı için yeni renklere sahip seçkin deri türleri, yeni süslemeler ve kontrast süsleme dikişleri arasından seçim yapabilirsiniz. Bu kombinasyonlar belki de sadece bir kez yapılıyor; hem de sizin için.

Otomobil tarihinde özel bir bölüm.

Stil sahibi mobilitede kusursuzluk: Mercedes-Maybach S-Serisi Sedan'ın iddiası budur. Emsalsiz bir seyahat deneyimi için zarafet, lüks ve en modern konfor imkanları bir arada.

Marka – Adıyla özdeşleşen seçkinlik.

 

Maybach'ın ürettiği araçlar her zaman otomotiv mühendisliğinin zirvesi olarak kabul edilmiştir.

 

Maybach Motorenbau GmbH'nin ilk aracını tanıttığı 1921 yılından günümüze otomobil severler Maybach ismini en zarif seçkinlikle donatılmış performans ile birlikte anmaktadır. Mercedes-Benz bu ruha şimdi yeniden hayat verdi.

 

Geçtiğimiz yüzyılın 20'li ve 30'lu yıllarında Maybach araçları en güzel, en büyük ve en değerli lüks otomobiller olmanın yanı sıra teknik olarak da en ileri otomobillerdi. Otomobil sürücüleri günümüzde dahi dünyanın en iyisi için can atıyor. Mercedes-Maybach ile gerçekleştirdiğimiz bir istek.

 

En saf haliyle lüks.

 

Mercedes-Maybach S-Serisi Sedan, lüks otomobiliteyi tanımlar.

 

Geleneksel zarafet modern konforla birleştirildi. Heybetli görünüşü bu taahhüdü her açıdan vurgular. Bu aracın üstünlüğü onu ilk bakışta fark edilebilir kılıyor. Belirgin MULTIBEAM LED farlara sahip aracın karakteristik ön kısmında bulunan "Maybach" yazısı güçlü ve zarif siluet ve asil krom bileşenlerden oluşan bir iddiayı tanımlıyor. İç mekan, cömertçe sunulmuş bir genişlik hissine ve hem iş ortamı hem de seçkin bir dinlenme odası olarak kullanılabilecek çok fonksiyonlu bir mimariye sahiptir. İster katlanır çalışma masasına ister şampanya bardağına ihtiyacınız olsun: Mercedes-Maybach S-Serisi ihtiyaçlarınıza odaklanmıştır.

 

En yüksek lüksü tüm duyularınızla deneyimleyeceksiniz. ENERGIZING konfor kumandası küçük uyarımlarla konforunuzu ve ruh halinizi önemli derecede iyileştirir. THERMOTRONIC, masaj veya kokulandırma fonksiyonu gibi aracınızda bulunan çeşitli konfor sistemlerini birleştirir ve bunları altı belirli program altında birleştirir.

En saf haliyle lüks.

Mercedes-Maybach S-Serisi Sedan lüks otomobilitenin zirvesini tanımlıyor. Geleneksel zarafet modern konforla birleştirildi. Heybetli görünüşü bu taahhüdü her açıdan vurgular.

Otomobil tarihinde özel bir bölüm.

Stil sahibi mobilitede kusursuzluk: Mercedes-Maybach S-Serisi Sedan'ın iddiası budur. Emsalsiz bir seyahat deneyimi için zarafet, lüks ve en modern konfor imkanları bir arada.

Öne çıkan konfor özellikleri:

 

  • AIRMATIC
  • MAGIC BODY CONTROL, ayarlanabilir süspansiyon sistemi
  • Tüm tekerleklerden çekiş sistemi 4MATIC

Çığır açan yardımcılar.

Her yolda konforlu ve güvenli: Mercedes-Benz Intelligent Drive (Akıllı Sürüş) son derece gelişmiş yardımcı sistemleri bir araya getirerek akıllı harita verilerini öngörülü bir şekilde dikkate alır.

Güvenlikte öne çıkan özellikler:

 

  • Sürüş yardım paketi
  • PRE-SAFE® impuls
  • Ön camda sanal gösterge paneli
  • MULTIBEAM LED teknolojili farlar

 

En dar alana yoğunlaşan azami güç.

Mercedes-Maybach S-Serisi Sedan'ın motoru bir Alman mühendisliği harikasıdır. Üstün sürüş sessizliği ve dinamik güç geliştirme konseptlerini verimlilikle birleştirir.

 

 

X
Tüm Mercedes Bayilerinden
Sana Özel Ücretsiz Teklif Al
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
E-Posta Adresiniz
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle
Hemen Sana Özel Teklif Al
Hızlı Teklif Al
Karşılaştırma Listem
Favorilerim Listem
Otomobil Haberleri
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
Advertisement