Mercedes G Serisi

5.176.500 TL - 7.323.000 TL
Uzunluk
4765 mm
Genişlik
2055 mm
Yükseklik
1953 mm
Kapı Sayısı
5
Bagaj Hacmi
0 lt
Güvenlik (EuroNCap Puanı)
0 / 5

Mercedes G Serisi Renkleri

Metalik Zümrüt Yeşili
Kutup Beyazı
Metalik İridyum Grisi
Metalik Kavansit Mavisi
Parlak Mavi Metalik
Metalik Rubelit Kırmızısı
Metalik Selenit Gri
Opak Siyah

Mercedes G Serisi Resimleri

Mercedes G Serisi Fiyat Analizi

* Gün içinde sistemde var olan en ucuz paket fiyatı baz alınmıştır.
1 Ay
3 Ay
6 Ay

Mercedes G Serisi Versiyonları

YakıtDizel
VitesOtomatik
Motor Hacmi2925 cc
Motor Gücü330 hp
Teknik Özellikleri
Teklif Al
YakıtBenzin
VitesOtomatik
Motor Hacmi3982 cc
Motor Gücü585 hp
Teknik Özellikleri
Teklif Al

Mercedes G Serisi İle En Çok Karşılaştırılanlar

Mercedes G Serisi Yorumları

Mercedes G Serisi Misafir 16.08.2021
BU ARAÇ BENİM İÇİN ÇOK DÜŞÜK SEVİYEDE KALIYOR DAHA PAHALISI VAR İSE BENİ BİLGİLENDİRİR MİSİNİZ? AV.UZAY KOPER
(16)
Cevap Yaz
Misafir tarafından cevaplandi
Seviye konusunda size katılıyorum buraya yazdığınıza göre yerlerde sürünüyor çok iyi biliyorsunuzki ürün gamı geniş ama niyetiniz başka
Misafir tarafından cevaplandi
çok zenginsin anladık

Mercedes G Serisi Misafir 10.06.2021
İlk arabam her bindiğimde iyi ki diyorum ve bundan daha iyisini tahmin bile edemezdim, eğer tarzınız yüksek ve güçlü bir araçsa düşünmeden alın ?
(2)
Cevap Yaz

Mercedes G Serisi Misafir 11.05.2021
Hayalini bile kuramayacağım araç.
(0)
Cevap Yaz

Mercedes G Serisi Misafir 22.01.2021
bende 3 tane var allahım 4. cüyü nasip eder inşallah gayet uygun herkese tavsiyemdir
(30)
Cevap Yaz
Misafir tarafından cevaplandi
YALANINI.....

Mercedes G Serisi Misafir 3.02.2020
g350d de yazan özelliklerden bazıları yok 1.500 kül arabada start stop sistemi yokmu
(1)
Cevap Yaz
Misafir tarafından cevaplandi
dikkat

Mercedes G Serisi Misafir 14.12.2019
Her türk erkeğin hayalindeki araba mütahit arabası range rover gibi değil
(0)
Cevap Yaz

Mercedes G Serisi Misafir 12.09.2019
G650 TEK GEÇERİM VESSELAM...
(0)
Cevap Yaz

Mercedes G Serisi Misafir 16.04.2019
bu aracı şehir içinde kullanman imkansız. neden mi ? araç zaten yokuşlu yerler için yapılmış ve dağın bayırın aracı. ben bu araçla gitsem gitsem kampa giderim ava giderim hiç bu araçla bayram gezmesine teyzeye halaya gidilirmi ya. araç aile dışı tek takılan insanlar için yapılmış bence.
(1)
Cevap Yaz

Mercedes G Serisi Misafir 2.06.2018
Dünyadaki en iyi arazi aracı
(1)
Cevap Yaz

Mercedes G Serisi Misafir 1.06.2018
Doğru konuşanı severim
(1)
Cevap Yaz

Mercedes G Serisi Misafir 13.05.2018
35 bin tl lik araç ararken 1 milyon 35 bin tl lik mercedese bakmaktır hayat
(1)
Cevap Yaz
Misafir tarafından cevaplandi
Doğru konuşanı severim

Mercedes G Serisi Misafir 9.05.2018
abi çok harika ya bu nasıl bir şey muhteşem
(0)
Cevap Yaz

Mercedes G Serisi Misafir 9.05.2018
böyle bir araba varken rand roveri napayım ki
(0)
Cevap Yaz

Mercedes G Serisi Misafir 9.05.2018
böyle bir araba varken rand roveri napayım ki
(0)
Cevap Yaz

Mercedes G Serisi Misafir 9.05.2018
Araç adeta modern tank çok harika
(0)
Cevap Yaz

Mercedes G Serisi Misafir 8.05.2018
çok güzel yaa tasarım olarak çok hoş bir araç çok sevdim alabilirim
(0)
Cevap Yaz

Daha Çok Kullanıcı Yorumu Gör
Mercedes G Serisi için Görüşlerini Bildir
Gönder

Mercedes G Serisi Hakkında Genel Bilgiler

Off-road yeteneği
Dünyayı tüm duyularınızla deneyimleyin
Otuz yıldan uzun süredir pazarda bulunan bu model hem kişisel hem profesyonel kullanımda ayak basılmamış arazi şartlarında etkileyici performansa sahiptir. G-Serisi’nin heyecanlı yolculuğu 1979'da başladı. Modelleri yıllar boyunca benzersiz karakterinden hiç bir şey kaybetmeden sayısız teknik gelişim ve modernleştirmelere uğradı.

Daima ileri - her koşulda
G-Serisi zor arazilerde kullanılabilmesi için denenip onaylanmış teknolojiler sunmaktadır. Mercedes-Benz'in karmaşık çözümleri bu modelin tek bir tekerleği yere tutunabildiğinde bile sürüşe devam etmesini sağlar.
G-Serisi’ndeki üç diferansiyel kilidi mantıksal bir sıra ile ayrı olarak kilitlenebilirler. Sonuç olarak aracın yol tutuşunu ortama göre ayarlayabilirsiniz. Bir tekerlek çekişi kaybettiğinde güç en iyi tutuşa sahip olan tekerleklere dağıtılır.

Son teknoloji sayesinde her arazide evinizde gibi
Ayak basılmamış zorlu arazilerde sürücü düşük oranlı aktarım kutusundan (standart) ilave destek alır. Bu özelliği etkinleştirmek için sadece düşük oran butonuna basın.
Aktarım kutusu yol oranından arazi oranına geçiş yapar. Sonuç düşük hız ve yüksek çekiş ile yüzde 80'e kadar tırmanma kabiliyetidir. Diğer yenilikçi teknolojiler G-Serisi’ni en iyi arazi aracı yapar.
• Mükemmel kombinasyon: sürekli dört tekerlekten çekiş, senkronize aktarım kutusu ve 4ETS Elektronik Çekiş Sistemi G-Serisi’nde mükemmel uyum içinde çalışır.
• Pratikte sınır tanımaz: sağlam aksları, uzun süspansiyon mesafesi ve yerden 21 cm yüksekliği ile G-Serisi Cabriolet teoride tüm engelleri aşabilir - 60 santimetre derinliğinde su ve çamur dahil.

Şanzıman
Eksiksiz dinamizm
Sporun yıldızları yıllar boyunca hareketlerini mükemmel bir hale getirirler, düşünce yapılarını geliştirirler ve mükemmel bir performans için tüm hareketlerini ayarlarlar. Bu gerçekten yola çıkan Mercedes-Benz mühendisleri, G-Serisi için özellikle akıcı vites geçişleri sunan iki şanzıman geliştirdiler. 

Donanım bulunabilirliği, seçilen motora ve yapılandırmaya bağlıdır. Ayrıntıları, her modele ait donanım bölümünde bulabilirsiniz

7G-TRONIC
7G-TRONIC otomatik şanzıman sistemi seri vites geçişleri ve güçlü bir hızlanma sunar. Aracın gürültü seviyesini ve yakıt tüketimini azaltır.
7G-TRONIC otomatik şanzıman, benzersiz yumuşak vites değiştirme özelliği sayesinde sürüş konforunu artırır. Sürekli optimum motor devri aralığında sürüş yapılmasını sağlar. Çoklu vites küçültme imkanı sayesinde 7G-TRONIC bazı vitesleri atlayarak örneğin yedinci vitesten doğrudan beşinci vitese geçebilir, bu da özellikle sollama manevraları için idealdir.

7G-TRONIC, çok kısa vites değiştirme süreleri ve düşük gürültü seviyesinin yanı sıra sürüş dinamiklerini de önemli ölçüde geliştirir ve yakıt tüketiminin azaltılmasına önemli bir katkı sağlar.

AMG SPEEDSHIFT PLUS 7G-TRONIC
G-Serisi’nin yeni AMG modellerinde yeni AMG SPEEDSHIFT PLUS 7G-TRONIC otomatik şanzıman kullanılmaktadır. AMG direksiyon vites kulakçıklarını ve farklı gaz pedalı ve vites değişimi eşleştirmelerine sahip üç sürüş modunu içerir. Kontrollü verimlilik için "C", Spor için "S" ve Manuel için "M". 

Vites düşürme amaçlı otomatik çift debriyaj özelliği mükemmel sürüş deneyiminin yanında gelişmiş sürüş dinamiği ve güvenliği sağlar. 

AMG SPEEDSHIFT PLUS 7G-TRONIC'in avantajları:
• Farklı gaz pedalı ve vites değişimi eşleştirmelerine sahip üç sürüş modunu içerir: Kontrollü verimlilik için "C", Spor için "S" ve Manuel için "M".
• Hızlı vites düşürme ve çift debriyaj ile virajlarda istikrarlı yol tutuş.
• Kısa vites değişim süresi ve yumuşak değişimler ile kolaylık
• Standart ECO start/stop özelliği ile düşük tüketim ve emisyon (Sadece G 63 AMG)
• Güçlü AMG motorlarda harika ayarlamalar
Arazi takviyesi, hareket halinde elektrikli olarak devreye alınabilir
• Düşük oran şanzımanı kumanda konsolundaki bir buton ile etkinleştirilebilir; vites değişim oranını farklı durumlara adapte eder. Redüksiyon oranı etkinleştiğinde aktarım kutusundaki dişlilerin oranı kısalır ve şanzıman çıkışı ve tahrik arasındaki oran artar. Bu araca özellikle römork çekerken rampalarda ve zorlu arazi koşullarında daha fazla güç kazandırır.
Tüm tekerleklerden çekiş
Her zaman optimum çekiş.
G-Serisini üretirken hiçbir şeyi şansa bırakmadık. Ne de olsa aracın uzun hizmet ömrüne sahip olması ve değerini koruyabilmesi en çok gurur duyduğumuz konulardan ikisi. G-Serisi için gerçek test arazide bekliyor. O da bu zorluklara özel arazi testi güzergahlarında hazırlanıyor. G-Serisinin yollara çıkmadan önce geçmesi gereken ilk sürüş testleri bu aşamada gerçekleştirilir.

Donanım bulunabilirliği, seçilen motora ve yapılandırmaya bağlıdır. Ayrıntıları, her modele ait donanım bölümünde bulabilirsiniz.
Dört tekerlekten çekiş
Sürekli dört tekerlekten çekiş hem yolda hem arazide dinamik yol tutuş sağlar - özellikle zorlu yol koşullarında. Dört tekerlekten çekiş sürüş dinamiklerini, çekişi ve sürüş istikrarını yükseltir. Çekiş sorunları oluştuğunda üç %100 diferansiyel kilidi standart donanım yol tutuşu sabit tutar. Zorlu arazi şartlarında ön/arka akslar ve merkezi diferansiyel sabit konuma geçer.

Diferansiyel kilitleri
Üç elektrik kumandalı %100 diferansiyel kilidi G-Serisi’nin arazi kabiliyetinin anahtarıdır. Her üç diferansiyelin kilitlenmesi ile iki aksın ve akslardaki tekerleklerin aynı hızda dönmesi sağlanır. Sonuç olarak sürüş kuvveti çekiş gücüne sahip tekerleklere aktarılır. Tek bir tekerlek zemine tutunabilse bile bu G-Serisi’ni ileri hareket ettirmeye yeter.

Diferansiyel kilitlerinin önemli özellikleri:
• Ön ve arka aks ve merkezi diferansiyel orta konsoldaki butonlar ile kilitlenebilir; sadece düşük oran modunda (düşük oran modu etkin).
• Kilitler artan çekiş gücü ihtiyacı ile elektrikli olarak sırayla etkinleşir: merkezi diferansiyel, arka aks, ön aks.
• Tüm kilitler etkinleştiğinde tek bir tekerleğin çekiş kuvveti G-Serisi’ni ilerletmeye yeter.

ESP® elektronik denge programı
Kritik durumlarda Elektronik Stabilite Programı ESP® tekerleklere bağımsız fren uygulayarak ya da motor performansını ayarlayarak aracı stabilize edebilir.
ESP sistemi kritik bir durum algılarsa duruma göre bir ya da daha fazla tekerleğe sistematik olarak frenleme uygular. Sistem gerekli gördüğünde motor torkunu da otomatik olarak ayarlar. Böylece ESP aracı fizik kuralları elverdiği ölçüde stabilize edebilir - özellikle virajlarda ve ani kaçınma manevralarında.
• Merkezi özellik: yalpa hız sensörü aracın dikey eksendeki hareketini sürekli olarak izler. Kontrol birimi ölçülen değerleri direksiyon hareketleri ve aracın hızına göre ideal değerler ile karşılaştırır. Araç ideal değerlerde değilse, ESP müdahale eder ve tüm savrulma hareketlerini gerçekleştikleri anda karşılar.
• Her zaman tam çekiş gücü: entegre elektronik çekiş sistemi 4ETS patinaja kalan tekerlekleri frenleyerek kaymayı kontrol eder.
• Gelişmiş güvenlik: ESP'nin entegre parçası olan ABS tekerleklerin kilitlenmesini önler ve direksiyon fonksiyonunu korumalarını sağlar.
• İlave özellikler: ESP, kilitlenmeyen fren sistemi (ABS) ve Elektronik Çekiş Sistemi 4ETS'yi sürüş stabilite özelliği de sağlayarak tamamlar.
Süspansiyon – olağanüstü off-road yeteneği.
Yeni bir düzenin konforu.
G-Serisinin süspansiyonu, zorlu koşullar altındaki arazi sürüşlerinde pek çok avantaj sağlar. Basamak tipi şasi, özel süspansiyon ve yeniden yapılandırılmış ESP® kontrollü amortisör sıra dışı bir arazi kapasitesi sağlamanın yanı sıra cadde sürüşlerinde de mükemmel bir konfor sunar. Bambaşka bir konfor. Yerden 23,5 cm yüksek.

Donanım bulunabilirliği, seçilen motora ve yapılandırmaya bağlıdır. Ayrıntıları, her modele ait donanım bölümünde bulabilirsiniz.

Diferansiyel kilitleri
Üç elektrik kumandalı %100 diferansiyel kilidi G-Serisi’nin arazi kabiliyetinin anahtarıdır. Her üç diferansiyelin kilitlenmesi ile iki aksın ve akslardaki tekerleklerin aynı hızda dönmesi sağlanır. Sonuç olarak sürüş kuvveti çekiş gücüne sahip tekerleklere aktarılır. Tek bir tekerlek zemine tutunabilse bile bu G-Serisi’ni ileri hareket ettirmeye yeter.

Diferansiyel kilitlerinin önemli özellikleri:
• Ön ve arka aks ve merkezi diferansiyel orta konsoldaki butonlar ile kilitlenebilir; sadece düşük oran modunda (düşük oran modu etkin).
• Kilitler artan çekiş gücü ihtiyacı ile elektrikli olarak sırayla etkinleşir: merkezi diferansiyel, arka aks, ön aks.
• Tüm kilitler etkinleştiğinde tek bir tekerleğin çekiş kuvveti G-Serisi’ni ilerletmeye yeter.

ESP® elektronik denge programı
Kritik durumlarda Elektronik Stabilite Programı ESP® tekerleklere bağımsız fren uygulayarak ya da motor performansını ayarlayarak aracı stabilize edebilir.
ESP sistemi kritik bir durum algılarsa duruma göre bir ya da daha fazla tekerleğe sistematik olarak frenleme uygular. Sistem gerekli gördüğünde motor torkunu da otomatik olarak ayarlar. Böylece ESP aracı fizik kuralları elverdiği ölçüde stabilize edebilir - özellikle virajlarda ve ani kaçınma manevralarında.
• Merkezi özellik: yalpa hız sensörü aracın dikey eksendeki hareketini sürekli olarak izler. Kontrol birimi ölçülen değerleri direksiyon hareketleri ve aracın hızına göre ideal değerler ile karşılaştırır. Araç ideal değerlerde değilse, ESP müdahale eder ve tüm savrulma hareketlerini gerçekleştikleri anda karşılar.
• Her zaman tam çekiş gücü: entegre elektronik çekiş sistemi 4ETS patinaja kalan tekerlekleri frenleyerek kaymayı kontrol eder.
• Gelişmiş güvenlik: ESP'nin entegre parçası olan ABS tekerleklerin kilitlenmesini önler ve direksiyon fonksiyonunu korumalarını sağlar.
• İlave özellikler: ESP, kilitlenmeyen fren sistemi (ABS) ve Elektronik Çekiş Sistemi 4ETS'yi sürüş stabilite özelliği de sağlayarak tamamlar.
• Adaptif sönümleme (opsiyonel)
• İki amortisör programlı yeni uyarlanabilir amortisör sistemi: "Konfor" ve "Spor" modları araca caddede daha çevik bir performans kazandırırken "Spor" modunda aracın tüm arazi kapasitesi eksiksiz bir şekilde ortaya konur.

Sadece G 500 için mevcuttur.
İç mekan konforu
Artık her yolculuk benzersiz bir deneyim demek.
Geniş iç hacmi ve oturma konforu, G-Serisinin en önemli özelliklerindendir. Bu geniş arazi aracı hem uzun yolculuklarda hem de zorlu arazilerde yolcularına maksimum sürüş konforu sunar.

Yolcular aracın iç mekanındaki benzersiz lüks hissi ve en kaliteli malzemelerle karşılanırlar. Koltuklar her konumda üst düzey konfor sunar, ekranlar ve kontroller ise sezgisel işletimlidir. 

Donanım bulunabilirliği, seçilen motora ve yapılandırmaya bağlıdır. Ayrıntıları, her modele ait donanım bölümünde bulabilirsiniz.

Ambiyans aydınlatması
Ortam aydınlatma özelliği gösterge paneli aydınlanması ile eştir: sizi parlatacak, ama bununla kalmayacak: kapıların yan panellerindeki fiber-optik kabloyu, kapı kolu ışıklarını,ayak boşluğu ışıklarını ve orta konsolu aydınlatacaktır. Kapılar açıldığında da yanarak 'hoş geldiniz' etkisi yaratırlar. Ortam aydınlatması kademesiz olarak ayarlanabilir ve kapatılabilir. Aracın içine daha geniş ve sade bir hava kazandırır. Ve ortam aydınlatmasını aracı sürerken de kullanabilirsiniz - görüşünüzü engellemez.
Exclusive paketi (opsiyonel)
Premium kalitede Exclusive paketi iç mekan konforunu büyük ölçüde artırır. Yüksek kaliteli donanımların dikkatlice seçilmiş kombinasyonu iç mekanda çok yüksek bir kalite standardı oluşturur. Anrasit mikrofiber tavan döşemesi, nappa deriden gösterge paneli, Koltuk Konfor paketi ve aydınlatmalı kapı eşik panellerinden oluşur.
THERMATIC otomatik klima kontrolü
THERMATIC otomatik klima kontrolü aracın içinde kişiye özel sıcaklık ve rahat bir havalandırma sağlar. İstenilen sıcaklık ve hava dağılımı iç mekanın sağ ve sol tarafları için ayrı olarak kontrol edilebilir. Ek olarak, özel filtre sistemi dışarıda havadaki toz ve parçacıkları süzerek en iyi hava kalitesini sağlanır.
Koltuk konfor paketi (opsiyonel)
Koltuk Konfor paketi ön koltuklarda sürücü ve yolcu için çok kenarlı ve klimalı koltuklar sağlar. Çok kenarlı koltuklar oturma konforunu artırır ve uzun yolculuklarda sırt ağrılarını azaltır.
Koltuk profili ve arkalığı/koltuk yastık yumuşaklığı tamamen ayarlanabilir ve kötü yüzeylerde bile azami yanal destek sağlanır. Çok kenarlı koltuklara "Aktion gesunder Rücken e. V." (Sağlıklı sırt derneği) tarafından bel ve sırt sağlığı için özellikle faydalı ürünlere verilen AGR kalite belgesi verilmiştir.

Klimalı koltuklar sürüş keyfini artırır ve hoş hava akışı ile terlemeyi azaltır. Koltuk döşemelerine entegre fanlar ile hava akışı deri arkalık ve yastıkların altından eş şekilde dağıtılır. Hava ince deliklerden akar ve koltuk yüzeyini uygun ısıya gelecek şekilde hızla soğutur - araç yoğun güneş ışını altında uzun bir süre kalmış olsa bile. Soğuk günlerde koltuk ısıtıcısını açarak hava akışı ile ıslak elbiselerin kurumasını sağlayabilirsiniz.

Koltuk ısıtma (opsiyonel)
Harici ısıtıcı soğuk günlerde aracın içinde konforlu bir sıcaklık sağlar ve camlardaki buzu daha yolculuk başlamadan önce çözer. Isıtıcı beş kilowatt gücündedir ve motordan bağımsız çalışır. Araç içindeki bir buton, 300 metre mesafeye kadar uzaktan kumanda ya da zamanlayıcı ile çalıştırılabilir.
Multimedya sistemleri
Muhteşem bir eğlence ve doğru navigasyon.
G-Serisinde muhteşem eğlence standarttır. Tüm multimedya işlevleri orta konsoldaki COMAND kontrolörü, kullanılan aygıtın kendi düğmeleri veya çok işlevli direksiyon aracılığıyla işletilebilir.

Donanım bulunabilirliği, seçilen motora ve yapılandırmaya bağlıdır. Ayrıntıları, her modele ait donanım bölümünde bulabilirsiniz.

Arka koltuk eğlence sistemi (opsiyonel)
Arka koltuk eğlence sistemi G-Serisi’ni tekerlekli sinema salonuna dönüştürür. Sürücü yola odaklanmış olmuşken ikinci sıradaki yolcular oturup film ve müziklerin keyfini çıkartabilir. Sistemde ön baş desteklerine entegre iki 17,8 cm'lik ekran ve CD/DVD oynatıcı, iki kablosuz kulaklık ve uzaktan kumanda bulunmaktadır. Ayrıca ekranlara USB ve AV bağlantısı ile oyun konsollarını ya da diğer cihazları bağlayabilirsiniz.
Harman Kardon® Logic 7® surround ses sistemi (opsiyonel)
Dolby Digital 5.1 ile Harman Kardon® Logic 7® surround ses sistemi ve 450 Wattlık çıkış gücü her yolculuğu akustik bir deneyime dönüştürüyor.
Yüksek performanslı hoparlörler ve Logic 7® çok kanallı surround ses teknolojisi üç boyutlu ses deneyimi sağlar. Otomatik ses kontrolü kendini araç hızına göre ayarlar.

Cep telefonu ön hazırlığı (opsiyonel)
Konforlu telefon için ihtiyacınız olanlar ekranlı Mercedes-Benz radyo, uyumlu bir cep telefonu ve telefonunuzu orta konsoldaki sabit arabirim üzerinden harici antene monte etmenizi sağlayacak bir kaidedir.
Entegre Bluetooth arabirimi uyumlu telefonlar ile kablosuz iletişim sağlar. Telefonunuzun özelliklerine ekrandan erişebilirsiniz. Gelen kısa mesajlar da burada görüntülenir. Bir arama yapmak istediğinizde de numarayı telefon defterinden kumanda birimini kullanarak güvenli ve içgüdüsel biçimde seçebilirsiniz.

Medya Arayüzü
Medya Arayüzü, MP3 çalar, iPod® veya USB bellek gibi harici aygıtların bağlanabilmesine imkan tanır.

6'lı DVD değiştiricisine sahip COMAND Online
Yeni COMAND Online multimedya sistemi mevcut telematik neslinin en dikkat çeken üyesidir. Bu yenilikçi sistem internet gezginine sahiptir ve tüm radyo ve telefon ve navigasyon fonksiyonlarını bir arada toplar. Optimize kumanda konsepti kullanımı her zamankinden daha kullanıcı dostu ve akıllı hale getirmiştir.
COMAND Online Multimedya sisteminin parçaları:
• 6-diskli DVD değiştirici, MP3 desteği,video ve ses DVD/CD'leri için
• 80 GB sabit disk (HDD)
• Bluetooth bağlantısı
• Dijital Kullanıcı Kılavuzu
• Kombine CD/DVD sürücüsü ve ayrı SD kart yuvası
• 17.8-cm renkli TFT ekran
• 2D/3D harita gösterimli sabit diskli navigasyon
• Radyo üzerinde fonksiyon butonları
• Radyoya entegre 12 butonlu tuş takımı
• Hava tahmini ya da yerel özel noktaların aranması gibi dahili internet servislerine erişim sağlayan internet gezgini (Bluetooth® arabirimli internet erişimine sahip bir cep telefonu gereklidir).
• Aracın ilk kaydından sonraki üç yıl 39 Avrupa ülkesi için ücretsiz harita güncellemeleri.
• Mercedes-Benz acil durum arama sistemi
• Sıkıştırılmış ses dosyaları için 10 GB MÜZİK DEPOSU (MP3, WMA, AAC)
• Ekolayzer ve araç hızına duyarlı ses ayarlı radyo
• RDS/çift alıcı + trafik bilgi kodlayıcısı (TP/TA)
• LINGUATRONIC sesli kumanda sistemi
• Trafik Mesaj Kanalı (TMC Pro)
• Orta kumanda paneli üzerinden kullanım
• Orta konsoldaki saklama alanında USB ve Aux-in soketleri
• Orta konsolda merkezi kumanda birimi
• TV alıcısı (opsiyonel)
• TV alıcısı molalarda televizyon izlenmesini sağlar. Alıcı hem analog hem de dijital DVB-T standartlarını destekler ve ekranı sürücünün görüş açısı içinde yer alan ve görüntüyü gösteren COMAND Online Multimedya sistemi ile kullanılır.
• Ses çıkışı aracın hoparlör sisteminden sağlanır. Alıcı anteni arka pencereye entegredir. Ayarlanan hızın üzerinde görüntü güvenlik sebebiyle kesilir ve hız düştüğünde tekrar görünür.

Yardımcı sistemler
Yoğun trafikte rahatlık, zorlu arazilerde güç.
Pek çok yeni yardımcı sistem, hem caddede hem de arazide sürücüye destek olur ve yükünü hafifletir.

Donanım bulunabilirliği, seçilen motora ve yapılandırmaya bağlıdır. Ayrıntıları, her modele ait donanım bölümünde bulabilirsiniz.
DISTRONIC PLUS mesafe kontrol sistemi
DISTRONIC PLUS sürücüyü öndeki araç ile aradaki mesafeyi koruyarak destekler ve potansiyel olarak tehlikeli durumları algılayıp önlem alarak arkadan çarpışmaları önler. Sensörler 0.2 ile 200 metre arasında çalışabildiğinden sistem şehir içi ya da dur-kalk trafik içinde de faydalıdır. Aracı gerektiğinde durdurabilir ve tekrar hızlanabilir.
Dur-kalk trafik içinde DISTRONIC PLUS tam frenleme yapar - gerekiyorsa araç tamamen durana kadar. Otomatik frenleme 4 m/s²'lik yavaşlamaya kadar yapılır. Trafik durumu iyileştiğinde DISTRONIC PLUS aracı otomatik olarak ön ayarlı hıza yükseltir.

DISTRONIC PLUS daha sert frenleme gerektiğini belirlerse bir uyarı sinyali verilir ve gösterge panelinde uyarı işareti görülür. Böylece sürücü dikkat etmesi ve gerekiyorsa fren yapması için uyarılır. Tamamen durduktan sonra tekrar hareket etmek için yapmanız gereken tek şey hız sabitleyici kolunu çekmek ya da gaza dokunmaktır.

Park paketi (opsiyonel)
PARKTRONIC park yardımı manevralar sırasında aracın önünü ve arkasını izler ve bir çarpışma tehlikesi fark ettiği takdirde sürücüyü ikaz eder. Geri vites seçilince geri görüş kamerası otomatik olarak açılır. Aracın arkasındaki çevreyi COMAND Online ekranında görüntüler.

Far asistanı
Far asistan sistemi, dışarısı karanlık olduğunda kısa farları, arka ışıkları ve plaka aydınlatma ışığını otomatik olarak açarak sürücünün üzerindeki yükü hafifletir. Destek sistemi bu işi yağmur ya da kar yağarken yağmur algılayıcısının verdiği sinyalle de yapar.
Far asistan sistemi etrafın ışık seviyesini ölçmek için bir ışık algılayıcısı kullanır. Işık seviyesi kritik seviyenin altına düşerse kısa farlar otomatik olarak yakılır. Etraftaki ışık yoğunluğu tekrar artarsa kısa farlar söndürülür. Sistem her zaman araç için gereken aydınlatma seviyesini karşılar, sürüş güvenliğini artırır - özellikle hızla değişen aydınlatma şartları altında. tünele ya da çok katlı park alanına girerken) - ve sürücünün konforunu artırır.

PARKTRONIC (opsiyonell)
Elektronik park asistanı manevra yaparken aracın önünü ve arkasını kontrol eder ve olası çarpışmalar konusunda sürücüyü uyarır.
PARKTRONIC eko-sounder prensibi ile çalışır. Elektronik kontrol birimi ön ve arka tamponlarda bulunan sensörlerden aldığı ultrason sinyalleri ile engel ve araç arasındaki mesafeyi belirler. Geri giderken hem ön hem de arka bölge izlenir, faka ileri giderken sadece ileri bölge izlenir.

Çeşitlilik
Gerçek bir arazi aracını seçen herkes ya özgürlük ya da günlük hayattaki tüm durumlara hazırlıklı olmak ister. G-Serisi iç mekanı ile bu isteği karşılar. 2250 litrelik bagaj kapasitesi bir dünya turu ya da golf kortuna bir yolculuk için gerekli alana sahiptir. Seçim sizin.

Tüm bu alan 1/3 : 2/3 oranında katlanabilen arka koltuklar ve yük sabitleyiciler sayesinde esnek şekilde kullanılabilir. Yük alanı örtüsü ve kargo filesi isteğe bağlı olarak elde edilebilir.

Motor ve şasi 3.5 ton yük çekme kapasitesi için tasarladığından G-Serisi sadece zor arazi şartlarıyla başa çıkmakla kalmaz, tekne, at römorku ya da karavan da çekebilir.

Bagaj alanı örtüleri (isteğe bağlı)
Rulo mekanizmalı bagaj örtüsü arka koltuk arkalarında kullanılır ve istenmeyen bakışları önler. Uzatılabilen örtü arka yan panellere tutturulur. Bagaj örtüsü istenildiğinde kaldırılabilir.
Kargo sabitleme filesi (isteğe bağlı)
Yolcu güvenliğini artırmak için kargo filesi 1'inci ve 2'nci koltuk sıralarının arkasına yük bölmesi olarak takılabilir.

Mercedes-Benz Akıllı Sürüş.
Kazasız sürüşler için.
On yıl önce PRE-SAFE® ile başladığımız ve DISTRONIC PLUS ile sürdürdüğümüz serüveni yeni bir boyuta taşıyoruz: Mercedes-Benz Akıllı Sürüş – konfor ve emniyet her zamankinden daha ileri. G-Serisi'nde bunu görecek ve hissedeceksiniz. 

Emniyet uzmanlarımızın deyimiyle "sensörlerin birleşmesi" dediğimiz ağı kullanan destek sistemleri karmaşık durumları analiz ederler ve gelişmiş çevre sensörleri sayesinde yoldaki tehlikeleri daha etkili bir şekilde tespit ederler.

Donanım bulunabilirliği, seçilen motora ve yapılandırmaya bağlıdır. Ayrıntıları, her modele ait donanım bölümünde bulabilirsiniz.

DISTRONIC PLUS mesafe kontrol sistemi (opsiyonel)
DISTRONIC PLUS sürücüyü öndeki araç ile aradaki mesafeyi koruyarak destekler ve potansiyel olarak tehlikeli durumları algılayıp önlem alarak arkadan çarpışmaları önler. Sensörler 0.2 ile 200 metre arasında çalışabildiğinden sistem şehir içi ya da dur-kalk trafik içinde de faydalıdır. Aracı gerektiğinde durdurabilir ve tekrar hızlanabilir.
Dur-kalk trafik içinde DISTRONIC PLUS tam frenleme yapar - gerekiyorsa araç tamamen durana kadar. Otomatik frenleme 4 m/s²'lik yavaşlamaya kadar yapılır. Trafik durumu iyileştiğinde DISTRONIC PLUS aracı otomatik olarak ön ayarlı hıza yükseltir.

DISTRONIC PLUS daha sert frenleme gerektiğini belirlerse bir uyarı sinyali verilir ve gösterge panelinde uyarı işareti görülür. Böylece sürücü dikkat etmesi ve gerekiyorsa fren yapması için uyarılır. Tamamen durduktan sonra tekrar hareket etmek için yapmanız gereken tek şey hız sabitleyici kolunu çekmek ya da gaza dokunmaktır.

BAS Acil fren destek sistemi
Fren asistanı (BAS) kaza riskini azaltır. Sistem fren pedalına basılma hızına bağlı olarak acil durumları algılar ve otomatik olarak tam frenleme yapabilir. Fren pedalına hafifçe basılarak etkinleştirilen HOLD fonksiyonu aracın ışıklarda ya da dur-kalk trafikte kaymasını önler.
elektronik denge programı (ESP®)
Kritik durumlarda Elektronik Stabilite Programı ESP® tekerleklere bağımsız fren uygulayarak ya da motor performansını ayarlayarak aracı stabilize edebilir.
ESP sistemi kritik bir durum algılarsa duruma göre bir ya da daha fazla tekerleğe sistematik olarak frenleme uygular. Sistem gerekli gördüğünde motor torkunu da otomatik olarak ayarlar. Böylece ESP aracı fizik kuralları elverdiği ölçüde stabilize edebilir - özellikle virajlarda ve ani kaçınma manevralarında.
• Merkezi özellik: yalpa hız sensörü aracın dikey eksendeki hareketini sürekli olarak izler. Kontrol birimi ölçülen değerleri direksiyon hareketleri ve aracın hızına göre ideal değerler ile karşılaştırır. Araç ideal değerlerde değilse, ESP müdahale eder ve tüm savrulma hareketlerini gerçekleştikleri anda karşılar.
• Her zaman tam çekiş gücü: entegre elektronik çekiş sistemi 4ETS patinaja kalan tekerlekleri frenleyerek kaymayı kontrol eder.
• Gelişmiş güvenlik: ESP'nin entegre parçası olan ABS tekerleklerin kilitlenmesini önler ve direksiyon fonksiyonunu korumalarını sağlar.
• İlave özellikler: ESP, kilitlenmeyen fren sistemi (ABS) ve Elektronik Çekiş Sistemi 4ETS'yi sürüş stabilite özelliği de sağlayarak tamamlar.
Kör Nokta Yardımcısı (opsiyonel)
• Aktif Kör Nokta Asistanı sürücünün görüş alanını genişletir. 30 ile 210 km/s arası hızlarda etkin olan sistem aracın arkasındaki, ve yanlarındaki kör noktaları izler. İzlenen alanda bir araç algılandığında dış dikiz aynasında uyarı sinyali belirir. Görsel uyarı sürücü sinyal verdiğinde sesli ikaz ile tamamlanır.
PARKTRONIC (opsiyonel)
• Elektronik park asistanı manevra yaparken aracın önünü ve arkasını kontrol eder ve olası çarpışmalar konusunda sürücüyü uyarır.
• PARKTRONIC eko-sounder prensibi ile çalışır. Elektronik kontrol birimi ön ve arka tamponlarda bulunan sensörlerden aldığı ultrason sinyalleri ile engel ve araç arasındaki mesafeyi belirler. Geri giderken hem ön hem de arka bölge izlenir, faka ileri giderken sadece ileri bölge izlenir.

Güvenlik
Mercedes-Benz Entegre Güvenlik Konsepti
Yeni emniyet teknolojileri geliştirilmesi için var gücüyle araştırma yapmak, Mercedes-Benz mühendisleri için diğer tüm konulardan daha önemli ve ilham vericidir. Emniyet konusundaki ilk önemli dönüm noktası, 1950'lerde Béla Barényi tarafından yolcu emniyet hücresinin geliştirilmesi oldu. Günümüzde ise, kazasız sürüş vizyonumuza daha da yaklaşabilmek için sunduğumuz sayısız Mercedes-Benz Tümleşik Emniyet Konsepti bileşeninden sadece biri.

Donanım bulunabilirliği, seçilen motora ve yapılandırmaya bağlıdır. Ayrıntıları, her modele ait donanım bölümünde bulabilirsiniz.

Emniyetli sürüş.
Kazaların çoğu aslında kazanın gerçekleştiği andan önce başlar: Bir anlık dalgınlık, zayıf görüş veya beklenmedik ani tehlikeler. Bu nedenle, Mercedes-Benz emniyet konsepti her gün emniyetli sürüşü desteklemek ve kritik durumlarda size yardımcı olmak amacıyla pek çok emniyet tedbirini devreye sokmuştur.

DISTRONIC PLUS mesafe kontrol sistemi (opsiyonel)
DISTRONIC PLUS sürücüyü öndeki araç ile aradaki mesafeyi koruyarak destekler ve potansiyel olarak tehlikeli durumları algılayıp önlem alarak arkadan çarpışmaları önler. Sensörler 0.2 ile 200 metre arasında çalışabildiğinden sistem şehir içi ya da dur-kalk trafik içinde de faydalıdır. Aracı gerektiğinde durdurabilir ve tekrar hızlanabilir.
Dur-kalk trafik içinde DISTRONIC PLUS tam frenleme yapar - gerekiyorsa araç tamamen durana kadar. Otomatik frenleme 4 m/s²'lik yavaşlamaya kadar yapılır. Trafik durumu iyileştiğinde DISTRONIC PLUS aracı otomatik olarak ön ayarlı hıza yükseltir.

DISTRONIC PLUS daha sert frenleme gerektiğini belirlerse bir uyarı sinyali verilir ve gösterge panelinde uyarı işareti görülür. Böylece sürücü dikkat etmesi ve gerekiyorsa fren yapması için uyarılır. Tamamen durduktan sonra tekrar hareket etmek için yapmanız gereken tek şey hız sabitleyici kolunu çekmek ya da gaza dokunmaktır.

Bi-Xenon farlar
Otomatik far ayarı ile bi-xenon farlar klasik farlara göre daha yüksek parlaklık değerleri, daha uzun menzil ve daha geniş yol aydınlatması sağlarlar. Entegre far yıkama sistemi farları temiz tutan basit ve etkili bir sistemdir.

BAS Acil fren destek sistemi
Fren asistanı (BAS) kaza riskini azaltır. Sistem fren pedalına basılma hızına bağlı olarak acil durumları algılar ve otomatik olarak tam frenleme yapabilir. Fren pedalına hafifçe basılarak etkinleştirilen HOLD fonksiyonu aracın ışıklarda ya da dur-kalk trafikte kaymasını önler.

ESP® Elektronik Stabilite Programı
Kritik durumlarda Elektronik Stabilite Programı ESP® tekerleklere bağımsız fren uygulayarak ya da motor performansını ayarlayarak aracı stabilize edebilir.
ESP sistemi kritik bir durum algılarsa duruma göre bir ya da daha fazla tekerleğe sistematik olarak frenleme uygular. Sistem gerekli gördüğünde motor torkunu da otomatik olarak ayarlar. Böylece ESP aracı fizik kuralları elverdiği ölçüde stabilize edebilir - özellikle virajlarda ve ani kaçınma manevralarında.
• Merkezi özellik: yalpa hız sensörü aracın dikey eksendeki hareketini sürekli olarak izler. Kontrol birimi ölçülen değerleri direksiyon hareketleri ve aracın hızına göre ideal değerler ile karşılaştırır. Araç ideal değerlerde değilse, ESP müdahale eder ve tüm savrulma hareketlerini gerçekleştikleri anda karşılar.
• Her zaman tam çekiş gücü: entegre elektronik çekiş sistemi 4ETS patinaja kalan tekerlekleri frenleyerek kaymayı kontrol eder.
• Gelişmiş güvenlik: ESP'nin entegre parçası olan ABS tekerleklerin kilitlenmesini önler ve direksiyon fonksiyonunu korumalarını sağlar.
• İlave özellikler: ESP, kilitlenmeyen fren sistemi (ABS) ve Elektronik Çekiş Sistemi 4ETS'yi sürüş stabilite özelliği de sağlayarak tamamlar.
LED gündüz farları
• Yüksek parlaklıkları sayesinde LED gündüz farları gündüz bile çok uzaktan görülebilir; ve sürüş güvenliğini artırır. Farların altındaki far dirseğine entegredir ve her iki yanda beşer LED'den oluşur. LED gündüz farları kısa farlardan çok daha az enerji tüketirler ve araca çarpıcı bir görünüm kazandırırlar.
• PARKTRONIC (opsiyonel)
• Elektronik park asistanı manevra yaparken aracın önünü ve arkasını kontrol eder ve olası çarpışmalar konusunda sürücüyü uyarır.
• PARKTRONIC eko-sounder prensibi ile çalışır. Elektronik kontrol birimi ön ve arka tamponlarda bulunan sensörlerden aldığı ultrason sinyalleri ile engel ve araç arasındaki mesafeyi belirler. Geri giderken hem ön hem de arka bölge izlenir, faka ileri giderken sadece ileri bölge izlenir.
• Kör nokta asistanı (opsiyonel)

Bir kaza anında
Mercedes-Benz otomobilleri kazaların önlenmesine yönelik pek çok emniyet sistemi barındırır. Buna rağmen o en kötü senaryo gerçekleştiğinde ise, yolcuların korunmasına yönelik pek çok farklı emniyet unsuru devreye girer.

Hava yastıkları
Sürücü ve ön yolcu hava yastıkları çarpışma anında yolcuların baş ve gövdelerini korur ve tüm gövdeye yönelik bir stabilizasyon sağlar. Böylece kazada gerçekleşen potansiyel yaralanmaların ciddiyetini düşürürler. Hava yastıkları, çarpışma sensörleri belirli bir yönden belirli bir şiddette darbe olduğunda açılırlar.

Sürücü ve yolcu hava yastıklarının gaz üreteçleri iki aşamalı olarak çalışır. Her iki aşama da frenlemeye bağlı olarak çalışır. Darbenin öngörülen yoğunluğuna bağlı olarak gaz üreteçlerinin ilk aşaması başlar ve hava yastığı kısmen dolar. Daha şiddetli bir darbe öngörülüyorsa kısa bir aradan sonra ikinci aşama gaz üreteci etkinleşir ve hava yastığı tamamen dolar.

NECK-PRO konforlu ön koltuk başlıkları
Sürücü ve ön yolcu için ayarlanabilen NECK-PRO lüks baş destekleri arkadan çarpışma durumunda etkinleştirilebilir ve omurga zedelenmelerini önler. Çarpışma olduğunda baş desteği sağlarlar ve baş desteğini ileri ve yukarı doğru hareket ettiren bir yaylı mekanizma ile omurga üzerindeki yükü erken bir aşamada düşürürler. Etkinleştikten sonra baş destekleri manuel olarak orijinal konumlarına getirilebilirler. designo Özel paket ile NECK-PRO baş destekleri ile donatılan ön koltuklar (G 65 AMG için standart ve G 63 AMG'de isteğe bağlı).

Ön ve arkada perde hava yastıkları

Bir kazadan sonra
Bir kazadan sonra hasarı azaltmak ve kurtarma görevlilerinin işlerini kolaylaştırmak amacıyla, sistemin kaydettiği kazanın şiddetine göre başlatılan bir dizi işlem vardır:
• • Mümkün olan en yüksek koruma: Motor otomatik olarak durdurulabilir ve yakıt beslemesi kesilebilir.
• • Herkesin dikkatini çeken bir aydınlatma: Kazayı takiben başka kazalar yaşanma riskinin azaltılması veya kaza yapan aracın yerinin daha kolay bulunması için dörtlüler otomatik olarak yanabilir.
• • Optimum kurtarma imkanları: Kapı kilitleme mekanizması otomatik olarak açılabilir.
Bir kazadan sonra araçtakilerin kurtarılmasında bir saniye bile kritik öneme sahiptir. Bu nedenle Daimler, kazadan sonra olay yerine gelen kurtarma görevlilerinin araca özel emniyet bilgilerine hızla ve kolayca erişebilmelerini sağlayan bir kurtarma faaliyeti etiketi geliştirmiştir. Kare kodlu etiketler aracın yakıt deposu kapağına ve karşı taraftaki B sütununa yapıştırılır. Tüm yeni araçların standart özelliklerine dahil olan bu etiketler, diğer araçlar sonradan da takılabilir. Acil bir durumda kurtarma görevlileri bu kare kodlu etiketi bir akıllı telefon veya tablet bilgisayar aracılığıyla okutarak kurtarma bilgilerine kolayca ulaşabilir ve daha verimli çalışabilirler.[1]
Donanım paketleri – Arzulanan kişisellik.
Her şey sizin tercihlerinize bağlı.
G-Serisinin fabrika teslim standart donanımı son derece kapsamlı ve geniştir. Bireysel tercihlerinizi en iyi şekilde yaşayabilmeniz amacıyla G-Serisi Arazi Aracının sportif görünümüne kendi istek ve tercihlerinize göre uyarlayabileceğiniz pek çok opsiyonel donanım paketi mevcuttur.

Donanım bulunabilirliği, seçilen motora ve yapılandırmaya bağlıdır. Ayrıntıları, her modele ait donanım bölümünde bulabilirsiniz.

Krom paketi (opsiyonel)
Krom radyatör ızgarası hoş bir görünüm sağlar. İç mekan koltuk ayar butonunun ahşap süslemelerindeki kesintisiz krom süslemeler ve ön kapı hoparlörlerinin etrafındaki krom halkalar ile özel bir yüksek kalite hissiyatı uyandırır. Bir diğer göz alıcı stil ayrıntısı ise arka kapak yükleme eşiğindeki Mercedes-Benz yazılı muhafazadır (AMG modellerinde "AMG" yazılı).
designo Exclusive paketi (opsiyonel)
designo Exclusive paketini oluşturan dikkatlice koordine edilmiş donanım kombinasyonu araca daha da özel bir karakter kazandırır. Stil uyumuna sahip yüksek kaliteli özellikler arazi aracına daha da bireysel bir tasarım kazandırma seçeneği sunar.
designo Exclusive paketinin yüksek kaliteli bileşenlerine bakış:
• Önde AMG spor koltuklar
• Ön baş desteklerinde AMG amblemi (Sadece G 65 AMG)
• Gösterge panelinin üst ve alt kısmı siyah nappa deriden
• designo iki renkli deri, designo porselen deri, designo siyah deri, designo açık kahverengi deri, designo kum deri, designo klasik kırmızı deri ya da designo titanyum inci deri ile döşeme seçenekleri
• Koltuk ve kapı orta panelleri baklava tasarımlı designo renginde
• Park paketi (opsiyonel)
• PARKTRONIC park yardımı manevralar sırasında aracın önünü ve arkasını izler ve bir çarpışma tehlikesi fark ettiği takdirde sürücüyü ikaz eder. Geri vites seçilince geri görüş kamerası otomatik olarak açılır. Aracın arkasındaki çevreyi COMAND Online ekranında görüntüler.
• Exclusive paketi (opsiyonel)
• Premium kalitede Exclusive paketi iç mekan konforunu büyük ölçüde artırır. Yüksek kaliteli donanımların dikkatlice seçilmiş kombinasyonu iç mekanda çok yüksek bir kalite standardı oluşturur. Anrasit mikrofiber tavan döşemesi, nappa deriden gösterge paneli, Koltuk Konfor paketi ve aydınlatmalı kapı eşik panellerinden oluşur.
• Dış mekan paslanmaz çelik paketi (opsiyonel)
• Yüksek kaliteli paket aracın sağ ve sol yanındaki iki basamaktan ve 3D Mercedes yıldızlı stepne örtüsünden oluşur.
• Renk paketi (opsiyonel)
• Sunulabilecek en kapsamlı bireysellik seçeneklerinden biri: Renk paketi tüm bakışları aracınıza çekebilmenizi sağlayacak. Göz alıcı bir görsellik yaratmak için beş farklı boya seçeneğinden en sevdiğiniz rengi seçin.
• Koltuklarda, kapı orta panellerinde ve orta konsolda kullanılan üst dikişler tercihinize göre yeşil, sarı, turuncu, kırmızı veya mor renklerde olabilir ve aracın iç mekanına mükemmel bir görünüm kazandırır. Paket ayrıca, dış dikiz aynalarında siyah kaplama elemanları, genişletilmiş tekerlek bombeleri ve tavan, ön ve arka tamponlar da içerir. 

Sadece Mercedes-AMG G 63 ve Mercedes-AMG G 65 için mevcuttur.
• Yük koruma paketi (opsiyonel)
• Bu sayede seyahatler gerçek bir keyfe dönüşür. Siz sadece bagajınızı hazırlayın; biz güvenle taşırız! G-Serisinin tüm yük alanından en verimli şekilde faydalanılan pratik yükleme paketi sayesinde.
• Yük bölmesi örtüsü, bagajınızı güneşe ve meraklı gözlere karşı korur. Ayrıca, yük bölmesi ızgarası, araçtakileri yük bölmesinde sabitlenmemiş olan hareketli yüklere karşı korur. Çeki demiri ise yüklerinizin römorkla güvenli bir şekilde taşınabilmesini sağlar.
• Koltuk konfor paketi (opsiyonel)
• Koltuk Konfor paketi ön koltuklarda sürücü ve yolcu için çok kenarlı ve klimalı koltuklar sağlar. Çok kenarlı koltuklar oturma konforunu artırır ve uzun yolculuklarda sırt ağrılarını azaltır.
• Koltuk profili ve arkalığı/koltuk yastık yumuşaklığı tamamen ayarlanabilir ve kötü yüzeylerde bile azami yanal destek sağlanır. Çok kenarlı koltuklara "Aktion gesunder Rücken e. V." (Sağlıklı sırt derneği) tarafından bel ve sırt sağlığı için özellikle faydalı ürünlere verilen AGR kalite belgesi verilmiştir.

Klimalı koltuklar sürüş keyfini artırır ve hoş hava akışı ile terlemeyi azaltır. Koltuk döşemelerine entegre fanlar ile hava akışı deri arkalık ve yastıkların altından eş şekilde dağıtılır. Hava ince deliklerden akar ve koltuk yüzeyini uygun ısıya gelecek şekilde hızla soğutur - araç yoğun güneş ışını altında uzun bir süre kalmış olsa bile. Soğuk günlerde koltuk ısıtıcısını açarak hava akışı ile ıslak elbiselerin kurumasını sağlayabilirsiniz.
Spor paketi (opsiyonel)
Spor paketinde aracın dış görünümüne sportiflik havası katan birbiri ile uyum içinde özenle seçilmiş donanımlar bulunmaktadır. Zarif tasarımı bir çok sportif eleman ile dinamik olarak kombine eder.

Spor paketinin bileşenlerine bakış:
• Araç renginde AMG tampon ışıldakları
• designo kadife paspaslar
• Çizgili antrasit süslemeler
• Dış Paslanmaz Çelik paketi
• Hafif alaşımlı 5 çift kollu jantlar, titanyum grisi renkte, 265/60 R 18 ve 7.5 J x 18 lastikler
• Spor egzoz sistemi (sadece G 500 ile)
Designo
En çekici bireysellik seçeneği.
G-Serisi her zaman dikkatleri üzerinde toplamıştır. Arazi araçları arasında adeta bir klasik niteliğinde olan bu araç kusursuz tasarımı, yüksek kaliteli malzemeleri ve iç mekandaki özel dokunuşlarıyla herkesi etkiler. Üstelik bunu, kişisel zevklerinize göre daha da geliştirebilirsiniz. Özel kişiselleştirme paketi designo etkileyici boyaları ve yüksek kaliteli iç mekan estetikleriyle göz doldurur. 

Dikkatle seçilmiş malzemeler, mükemmel işçilik ve kesintisiz mükemmellik arayışı sayesinde gerçekten farklı bir araca sahip olacaksınız. Tasarım tercihleriniz özenli bir işçilikle gerçeğe dönüştürülecek.

Donanım bulunabilirliği, seçilen motora ve yapılandırmaya bağlıdır. Ayrıntıları, her modele ait donanım bölümünde bulabilirsiniz.
designo tavan kaplama (opsiyonel)
Yukarı doğru bakmak insanın içini rahatlatır. Bu nedenle designo, en kaliteli malzemeleri sadece bunları kullanarak Mercedes-Benz'iniz için kişiye özel mükemmel bir tavan kaplaması üretecek olan tecrübeli döşeme ustalarına emanet eder. Onlar da, size bambaşka bir his yaşatacak olağanüstü bir iç mekan yaratırlar. G-Serisi aracınız için siyah bir designo DINAMICA tavan kaplaması mevcuttur.
designo boya (opsiyonel)
designo programı eşsiz ve yüksek kaliteli boya seçenekleri sunar. Yaşayabileceğiniz tek sıkıntı, metalik boya, saten kaplamalı magno boya veya özel efektli yüksek kaliteli pigmentlere sahip parlak boya içinden hangisini seçeceğinize karar vermek olacak. Hangi renk varyantını seçerseniz seçin, designo ile her zaman doğru renk tonuna sahip olacaksınız.

designo manufaktur boya seçeneklerine genel bakış:
• • designo grafit, metalik
• • designo mocha siyahı, metalik
• • designo mistik mavi, parlak
• • designo mistik kahverengi, parlak
• • designo mistik kırmızı, parlak
• • designo mistik beyaz, parlak
• • designo gece siyahı magno
• • designo platinyum magno
• • designo platinyum siyah, metalik
designo döşeme (optional)
• Mükemmel bir oturma konforu ve buna uygun seçkin estetik unsurlar iç tasarım felsefemizin temelini oluşturur. designo deri, en yüksek sanatçı standartlarıyla çalışan tecrübeli döşeme ustaları tarafından özenle işlenir. Hangi seçeneği tercih ederseniz edin, designo koltuklarda her zaman keyifli hissedecek ve mükemmel görüneceksiniz. designo tek renkli nappa deri döşeme G-Serisi aracınızda sizi bekliyor.
• designo süsleme (opsiyonel)

Bu tasarım varyantlarının yanı sıra, designo, model serisine bağlı olarak başka kişiselleştirme seçenekleri de sunar. Bununla birlikte, aracınızı tüm isteklerinize göre daha da kişiselleştirebileceğiniz özel talepleriniz de elbette değerlendirilecektir. Mercedes-Benz bayinize danışabilirsiniz.

Tasarım
Tarzla ilgili bir durum.
G-Serisi her zaman dikkatleri üzerinde toplamıştır. Özel ve zarif tasarımı 35 yılda çok az değişmiştir. Arazi araçları arasında adeta bir klasik niteliğinde olan bu araç kusursuz tasarımı, yüksek kaliteli malzemeleri ve iç mekandaki özel dokunuşlarıyla herkesi etkiler
Dış mekan dizaynı – temiz hatlar.
G-Serisi Cabriolet'in dış tasarımı geleneklerden esinlenmiş ve açık hatları ile karakterize edilmiştir. Farklı karakteri pratikte onlarca yıldır değişmeden kalmıştır ve dayanıklı ve mükemmel arazi kabiliyeti sağlaması için tasarlanmıştır.
Yandan görünümündeki açık hatları ve geniş düz yüzeyleri; ve çarpıcı çamurluk ve geniş aks aralığı dayanıklılık ve istikrar hissi vermektedir. 

Dış tasarımdaki temel elemanlara bakış:
• Arka kapağın dışına takılan stepne
• Araç renginde dikiz aynaları, entegre sinyaller ve aydınlatma ile
• Göz alıcı çıkıntılı çamurluk kenarları
• Merkezi hava girişi ile ön tampon, gövde altı koruması ve yuvarlak tampon kenarları
• A, B, C ve D sütunları arasında ısı yalıtımlı geniş camlar
• Soldan menteşeli geniş arka kapak
• Entegre arka sis lambası ve geri ışığı ile arka tampon
• Kapı kolu hizasında yatay şerit
• Tamamen düz ön cam
• Kapı yanına monteli amblem ve sinyaller ile kenarlıklı kaput
• Ortasında Mercedes yıldızı ile üç şeritli radyatör ızgarası
• Son teknoloji bi-xenon klasik yuvarlak farların altında LED gündüz farları
• Güçlü tasarımlı çarpıcı alaşımlı jantlar
• Klasik dikdörtgen ünite içinde oval stoplar
• Ön tampona entegre dahili viraj farı ile oval sis farları (AMG modellerde yok)
• Çelik stepne kapağı (isteğe bağlı; Harici Paslanmaz Çelik paketi ile birlikte)
• Dip kısmında dışa doğru açılı dik A sütunları

İç mekan dizaynı – kişiselleştirilmiş ambiyans.
G-Serisi’nin göz alıcı dış stili iç mekanda da devam eder. Özel donanımlar, son teknoloji ürünü fonksiyonel kontroller ve hassas ve kaliteli işçilik lüks konfor ve gerçek bir algılanan değeri kombine etmiştir.
G-Serisi’ndeki düşük pencere hattı ve yüksek oturma pozisyonu mükemmel görüş sağlar. Kokpit açık ve fonksiyonel şekilde düzenlenmiştir. Tüm araç fonksiyonları ergonomik olarak kullanılabilir.

Standart ortam aydınlatma sistemi aracın içinde hoş bir aydınlatma sağlar.

İç tasarımdaki temel elemanlara bakış:
• Üç varyantta designo ahşap süslemeler (isteğe bağlı) ve AMG karbon fiber süslemeler (isteğe bağlı)
• Üç tam fonksiyonlu katlanır arka koltuklar, 1/3 : 2/3 oranında
• Kumaş, deri (isteğe bağlı) ya da designo deri (isteğe bağlı) döşeme ile tek tonlu döşeme tasarımı
• 12 fonksiyon butonu ile elektrikli ayarlı 4 kollu çok fonksiyonlu direksiyon ile özel ve fonksiyonel kokpit
• Exclusive paketi (isteğe bağlı), Koltuk Konfor paketi, deri gösterge paneli, aydınlatmalı kapı eşik panelleri ve antrasit Mikrofibre tavan döşemesi dahil
• İçgüdüsel kullanım için amaçlarına göre gruplanmış fonksiyonel ve esnek butonlar
• Bol süsleme malzemesi kullanımı
• Çift kadran tasarımlı gösterge paneli, merkezi 11.4 cm çok fonksiyonlu renkli ekran ile
• Konforlu, zor aşınan, ısıtmalı ve hafıza özellikli koltuklar
• Yeni serbest duran 17,8 cm TFT ekran ve COMAND Kontrol birimi
• Sürücü, ön yolcu ve arka yolcular için çoklu saklama alanları
G-Serisi – her yolda önde.
Başkaları takip edemese bile herkese rehberlik eder.
Karşılaştığı yollar ne olursa olsun, G-Serisi 35 yıldır yolunu hep kendisi belirlemiştir. Aşılmaz denen pek çok arazinin üstesinden başarıyla gelmiştir. En derin kanyonlara ve şehir içinde karşılaşılabilecek en derin su birikintilerine rahatça girebilir. Korkusuz. Başına buyruk. Her zaman önde.

Manufaktur – tutku ile yapıldı.
G-Serisi: Graz'daki üretim tesisimize gelen ziyaretçilerin sıkça duyduğu bir kelime. G-Serisi 35 yıldır bu tesiste el emeğiyle üretiliyor ve bundan gerçekten gurur duyuyoruz.
Model çeşitliliği, tek bir üretim hattında manuel üretimi gerektirir. Bu nedenle, deneyimli teknisyenlerimiz 10.000'den fazla parça içinden en doğru 3000 parçayı seçer ve bunları yeni G-Serisi araca özenle monte ederler.

Deri bir koltuk üretirken de aynı özeni gösteriyoruz. Herkesin bildiği o uzun ömürlülük, sağlamlık ve cazibe sadece gereken özenin gösterilmesi ve 1,8 mm'ye kadar bir deri kalınlığı kullanılması sayesinde elde edilebilmektedir. Sadece olağanüstü koşullar altında tam olarak fark edebileceğiniz ve çok uzun bir süre sonra bile hissetmeye devam edebileceğiniz bir kalite. 

G-Serisi bir araç sadece 100 saatlik bir işçilikten sonra fabrikadan çıkar, bu da makinede üretilen araçlara göre 3 kat fazla bir süredir.

Motor – karşı konulamaz.
Sadece değişebilen kişiler kendilerine sadık kalabilir. Verimli olanlar aynı zamanda çok güçlü olabilirler. G-Serisi motorları gibi.
G 350 d modelinin daha da geliştirilmiş 6 silindirli dizel motoru muazzam bir motor torku ile optimum yakıt tüketimini bir arada sunar. En yeni teknolojili katalitik konvertör teknolojisi, azot oksit emisyonlarını %80'e kadar azaltır. 

Yeni G 500, gücünü tüm motor tutkunlarının içindeki ateşi körükleyecek bir motordan almaktadır: Yeni V8 çift turbo motor. Bu motor muazzam bir güç, etkileyici bir verimlilik ve benzersiz bir ses sunar. 

Mercedes-AMG G 63'ün AMG 8 silindirli benzinli motoru gerçek bir güç makinesidir. İki turboşarj, bir ara soğutucu ve son derece yüksek motor torku bu aracı farklı performans sınıfına sokar. Sizin için bu bile yeterli değilse, daha da güçlü olan Mercedes-AMG G 65 tam size göre.
Off-road kapasitesi– her zaman ileri.
G-Serisi sadece kendi izini takip eder. Başkalarının girdiği uzun yollar, sizin başlangıç noktanız olacak. Motor hava girişinin, elektronik ünitelerin ve egzoz sisteminin çok yükseğe yerleştirilmesi ve iç mekan su geçirmezliğinin optimize edilmesi sayesinde 60 cm derinliğe kadar olan sulara rahatça girebilir.
G-Serisi, 100 metreye kadar olan mesafelerde 100 metreye kadar tırmanma kabiliyeti sunar. Sürücü, bu işlem sırasında standart sunulan arazi tipi devir düşürme dişlisinden büyük destek alır. Vites "N" konumuna getirildiğinde, motor torku aktarımını optimize etmek için yapmanız gereken tek şey düşük devir anahtarına basmaktır. 

Arazideki sürüşler sırasında tekerleklerden birinin bir süre "havada asılı kalması" sıkça karşılaşılabilen bir durumdur. Buna bir çözüm olarak, G-Serisi, bağımsız olarak etkinleşebilen üç adet %100 diferansiyel kilidiyle donatılmıştır: Gerçek arazi tutkunları için gerçek bir sürüş yardımı.

G-Serisinin basamak tipi alt şasili sağlam tasarımı kendinden destekli araç gövdelerinden çok daha sağlam ve dayanıklıdır, bu da aracın değerinin korunmasına önemli bir katkı sağlar. Ayrıca, basamak tipi şasi, aracın en alçak noktası olan akslar dışında aşağıya başka hiçbir aksamın sarkmayacağı bir yapıya sahiptir. Bu sayede, arazi sürüşleri sırasında araç yere temas ettiğinde bile şasi korunur.
AMG Performans Araçları – saf heyecan

Sürüş Performansı. Tipik AMG DNA'sı sayesinde dinamik yol tutuş.
Mercedes-AMG sadece yüksek performanslı otomobiller, spor otomobiller ve spor modeller geliştirmez: Mercedes-AMG olarak, her zaman bir adım daha ileri gideceğimize ve teknik açıdan mümkün her şeyi size sunacağımıza söz veriyoruz. Çünkü benzersiz araçlar benzersiz insanlar için üretilir. Mercedes-AMG'nin dünyasına hoş geldiniz.

G-Serisi ailesi Mercedes-AMG G 63 modeliyle artık daha da güçlü.

Tasarım
AMG ile adeta özdeşleşmiş güçlü gövde tasarımı Mercedes-AMG G 63'ün muhteşem gücünün hakkını verir. Geniş hava girişlerine sahip göz alıcı AMG ön tampon ve AMG radyatör ızgarasından AMG kaplama şeritlerine ve yanlarda krom çift egzoz borulu AMG egzoz sistemine kadar.
Mercedes-AMG G 63'ün içi ise, lüks malzemeleri, seçkin designo döşemeleri ve birinci sınıf malzemelerden üretilmiş designo kaplamalarıyla etkileyicidir. Güçlü ve sportif iç mekan öğeleri, Mercedes-AMG G 63'ün yüksek performansını aracın içinde de hissetmenizi sağlar.

AMG ana menülü ve yeniden tasarlanmış çift kadranlı AMG gösterge grubu, 280 km/s hız göstergesi, AMG açılış ekranı, özel tasarımlı AMG vites seçici, deri tamamlayıcı parçalar, "AMG" logosu ve sekiz farklı renkte mevcut tek renk tonlu designo döşemeler donanım kapsamına dahildir.

11 farklı metalik boya seçeneği standart sunulmaktadır. Bu boya seçenekleri, AMG alaşım jantlarla, kırmızı fren kaliperleriyle ve paslanmaz çelik stepne yuvası ile marşpiyerleri kapsayan Paslanmaz Çelik Dış Paketi'yle birlikte aracın muhteşem dış tasarımını güçlendirirler.
Teknoloji
Mercedes-AMG G 63'ün güçlü AMG V8 çift turbo motoru 420 kW güç ve maks. 760 Nm tork üretebilmektedir. Motor bu özelliği sayesinde kendisinden önceki efsanevi Mercedes-AMG G 55 modelini bile 47 kW ve 60 Nm geride bırakmaktadır.
Motorun verimliliği de artırılmıştır. ECO durdur/çalıştır işlevi sayesinde, "E" sürüş modundayken araç durunca (örneğin ışıklarda veya sıkışık trafikte) motor da otomatik olarak durdurulur. Bu sayede yakıt tüketimi, dolayısıyla da yakıt giderleri ve emisyonlar azaltılır.

Havalandırmalı ve çapraz delikli fren diskleri bulunan AMG yüksek performanslı fren sistemi (önde altı pistonla sabitlenmiş 375 x 36 mm kaliperler ve arkada tek pistonla sabitlenmiş 330 x 22 mm kaliperler) muhteşem bir frenleme kuvveti sağlayarak Mercedes-AMG G 63'ü emniyetli bir şekilde durdurur.

Mercedes-AMG G 63, yeni AMG SPEEDSHIFT PLUS 7G-TRONIC otomatik şanzımanla da donatılmıştır. Bu sistem, AMG direksiyondan vites değiştirme mandallarıyla ve farklı hızlanma ve vites değiştirme karakterleri sunan üç sürüş moduyla donatılmıştır: "C" (Kontrollü Verimlilik), "S" (Spor) ve "M" (Manuel). 

Otomatik çift kavrama ayırma işlevi, sürüş dinamiklerini yol tutuş emniyetini geliştirmenin yanı sıra vites küçültürken hoş bir sürüş deneyimi de yaşatır. Şanzıman sistemi 5,5 litre hacimli AMG V8 çift turbo motorla mükemmel bir uyum içinde görev yapar ve hem hızlı hem de yumuşak vites geçişleri sunar.
AMG donanımları – Nefes kesen dinamizm.
AMG'nin etkileyici dünyasını deneyimleyin.
Aracınıza daha da dinamik ve sportif bir görünüm kazandıracak tasarım ve donanım özelliklerini seçin. Size aracınızı tümüyle kendi tercihleriniz doğrultusunda donatma olanağı sağlayan geniş bir performans odaklı bireyselleştirme seçeneği yelpazesi içinden seçim yapın.

Donanımların kullanılabilirliği seçilen motor ve yapılandırmaya bağlıdır. Her modelin detaylarını donanım bilgileri içinde bulabilirsiniz.

Tasarım temasında bir ekipman ve donanım seçeneği:

AMG kapı eşik panelleri (4), beyaz aydınlatmalı, parlak paslanmaz çelik, “AMG” yazısı ile
AMG kapı eşiği panelleri, masif çelikten, iç mekanın yüksek kaliteli ayrıntılarını artırır ve sportiftir. Aynı zamanda kapı bölgesini çiziklere karşı korur.
AMG gösterge paneli
AMG gösterge paneli, heyecan verici görünümü en üst düzeyde fonksiyonellikle birleştirir.

Yalnızca Mercedes-AMG modellerinde mevcuttur.

AMG siyah radyatör ızgarası, krom süslemeleri ve “AMG” yazısı ile
AMG radyatör ızgarası çıtaları siyah bir kafese, kromajlı bir çerçeveye ve kromajlı çifte havalandırma deliği içinde "AMG" yazısına sahiptir.

Yalnızca Mercedes-AMG G 63 için mevcuttur.
AMG krom kaplı radyatör ızgarası, krom süslemeleri ve “AMG” yazısı ile
AMG radyatör ızgarası krom bir kafese, kromajlı bir çerçeveye ve kromajlı çifte havalandırma deliği içinde "AMG" yazısına sahiptir.

Vahşi ormana hoş geldiniz.

Jet sosyete şehrinizde.

Mercedes-AMG G 63 ile bir ortama giriş yaptığınızda, sadece oturma pozisyonunuz yüksek değildir, aynı zamanda dünyanın metropollerini ayaklarınızın önüne serecek en özel koltuklarda, başka hiçbir aracın olmadığı kadar karakterli bir arazi aracında oturuyorsunuzdur.

Dururken; heybetli cüssesi, etkileyici tüm yapılardan daha fazla çekim gücüne sahip köşeleri ve kenarları ile etrafındakileri gölgede bırakır. Mercedes-AMG G 63, var olan her şeyi kendine çeken ve yanında götüren bir mıknatıs gibidir

En özel kulüpler kadar lüks?…

…?ancak onlar kadar dolu değil.

Benzersiz bir ambiyans, size sadece tek bir hissi yaşatır, o da kendinizle baş başa olduğunuzdur. Etrafınız sadece; en yüksek konforda el işçiliği ile işlenmiş seçkin malzemeler tarafından sarılmıştır. Üzerine “AMG” arması işlenmiş vites seçme koluna dokunduğunuzda benzersizlik, yüksek performansa dönüşür.

Keskin zekalı Heavy Metal

Heybetli görünümü yanıltmıyor. Bir G-Serisi ile seyahat halindeyken olduğunuzdan daha fazla nerede güvende olabilirsiniz? Ayrıca Mercedes-Benz Intelligent Drive, yenilikçi ve öngörülü güvenlik sistemleri ve sürüş yardımcıları ile sizi destekler.

Mercedes-AMG G 63’ün güç gelişimi iddialıdır. Sadece direksiyon simidinde vites değiştirme kulakçıkları olan AMG SPEEDSHIFT PLUS 7G-TRONIC gücü kontrol edebilir ve onu tutarlı bir şekilde ön tahrike dönüştürür. Bu etkileyici gösterinin mükemmel tonlamasını, krom kaplı iki çift egzoz çıkışı olan AMG sportif egzoz tertibatı sağlar.

Şöhreti kendinden önce gelir.

Evinize hoş geldiniz.

Doğadaki hiçbir şey onun düşmanı olamaz.

G-Serisi macerasının asıl başladığı yer olan, dünyanın sonuna hoş geldiniz. Burada yollara, trafik lambalarına veya kurallara gerek yoktur. Burada gerekli olan; sertlik, soğukkanlılık ve iç huzurdur. Peki burası çok mu uzakta? Evet, ama hissettikleriniz öyle değil.

Besin zincirinin en tepesinde.

Dağ, yolun hemen birkaç santimetre yanında dipsiz bir uçurumla son bulur. Kullanışlılığı özellikle vadiye yapılan sürüşlerde kanıtlanmış olan koltuklarda, ön yolcu tutamağının kullanımını deneyimlemek ve manzaranın keyfini çıkarmak için mükemmel bir fırsat. G-Serisi’nde en üst seviyede konfordan anladığımız, işte budur.

X
Tüm Mercedes Bayilerinden
Sana Özel Ücretsiz Teklif Al
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
E-Posta Adresiniz
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle
X
Tüm Mercedes Bayilerinden Sana Özel Ücretsiz Teklif Al
Mercedes G Serisi
Performance AMG G 63 585 BG
  • Benzin
  • Otomatik
7.323.000 TL
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle
HEMEN ÜCRETSİZ TEKLİF AL
Son 24 saatte 175 kişi bu modeli inceledi.
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Almak istediğin aracın markasını seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle
Advertisement Advertisement Advertisement Advertisement Advertisement Advertisement