Mercedes Vito Kombi / Mixto

557.730 TL - 650.240 TL
Uzunluk
5140 mm
Genişlik
1928 mm
Yükseklik
1910 mm
Kapı Sayısı
4
Bagaj Hacmi
3600 lt
Güvenlik (EuroNCap Puanı)
5 / 5

Mercedes Vito Kombi / Mixto Renkleri

Arktik Beyazı
Granit Yeşili
Metalik Gümüş
Metalik Kavansit Mavisi
Metalik Gri
Metalik Kırmızı
Metalik Siyah
Selenit Gri

2014 Yılında yapılmış resmi test sonucudur.
Yetişkin Yolcu
Güvenliği
Çocuk Yolcu
Güvenliği
Yaya
Güvenliği
Güvenlik
Ekipmanı

Mercedes Vito Kombi / Mixto Resimleri

Mercedes Vito Kombi / Mixto Fiyat Analizi

* Gün içinde sistemde var olan en ucuz paket fiyatı baz alınmıştır.
1 Ay
3 Ay
6 Ay

Mercedes Vito Kombi / Mixto Versiyonları

YakıtDizel
VitesManuel
Motor Hacmi1750 cc
Motor Gücü136 hp
Teknik Özellikleri
Teklif Al
YakıtDizel
VitesManuel
Motor Hacmi1750 cc
Motor Gücü136 hp
Teknik Özellikleri
Teklif Al
YakıtDizel
VitesManuel
Motor Hacmi1750 cc
Motor Gücü136 hp
Teknik Özellikleri
Teklif Al
YakıtDizel
VitesManuel
Motor Hacmi1750 cc
Motor Gücü136 hp
Teknik Özellikleri
Teklif Al
YakıtDizel
VitesOtomatik
Motor Hacmi2143 cc
Motor Gücü136 hp
Teknik Özellikleri
Teklif Al
YakıtDizel
VitesOtomatik
Motor Hacmi2143 cc
Motor Gücü136 hp
Teknik Özellikleri
Teklif Al
YakıtDizel
VitesOtomatik
Motor Hacmi2143 cc
Motor Gücü136 hp
Teknik Özellikleri
Teklif Al
YakıtDizel
VitesOtomatik
Motor Hacmi2143 cc
Motor Gücü136 hp
Teknik Özellikleri
Teklif Al
Tüm Versiyonları Gör

Mercedes Vito Kombi / Mixto Yorumları

Mercedes Vito Kombi / Mixto Misafir 9.05.2018
değişik bir tarz güzel bir araç
(0)
Cevap Yaz

Mercedes Vito Kombi / Mixto Misafir 8.05.2018
hoş bir vito araç bence almak istediğim bir araç
(0)
Cevap Yaz

Mercedes Vito Kombi / Mixto Misafir 6.11.2017
fiyatı normal fakat tasarımı hiç hoş olmamış
(0)
Cevap Yaz

Mercedes Vito Kombi / Mixto Misafir 24.05.2017
Hiç güzel bir araç değil bence
(1)
Cevap Yaz

Mercedes Vito Kombi / Mixto Misafir 19.04.2017
Ben olsam bunu alacağıma transpoter alırım daha karizma duruyor
(2)
Cevap Yaz

Mercedes Vito Kombi / Mixto Misafir 12.04.2017
Bence hiç bir işe yaramaz böle araba bence
(1)
Cevap Yaz

Mercedes Vito Kombi / Mixto Misafir 3.04.2017
Bunun yerine caravella alırım ben olsam
(2)
Cevap Yaz

Mercedes Vito Kombi / Mixto Misafir 14.10.2016
Aile arbası olup tasarımı hiç iyi olmayan araç harcadığı yakıtta çok fazla
(0)
Cevap Yaz

Mercedes Vito Kombi / Mixto Misafir 3.10.2016
Koltukları, şehirler arası yolculuklarda bel fıtığı, boyun fıtığı veya kalça çıkığı yapabilecek ölçüde ergonomi harikasıdır.
(2)
Cevap Yaz

Daha Çok Kullanıcı Yorumu Gör
Mercedes Vito Kombi / Mixto için Görüşlerini Bildir
Gönder

Mercedes Vito Kombi / Mixto Hakkında Genel Bilgiler

Mercedes Vito Kombi / Mixto Hakkında Genel Bilgiler

Vito Kombi / Mixto

Nesiller: 3

İlk Üretim Yılı: 1996

Motorlar: Benzin, Dizel

Kasa Tipi: Panelvan

 

Mercedes Vito Kombi / Mixto

2014'te Mercedes-Benz, yeni nesil V-Serisi'ni piyasaya sürdü.

Artık araç, temel aldığı hizmet araçlarından daha uzakta. Daha fazla lüks ve daha fazla konfor eklendi, bu yüzden artık daha yüksek duruşu olan bir limuzin gibi.

Yeni model yılı için Mercedes-Benz, dış görünümden başlayıp güç aktarma organları ve şanzımana devam ederek MPV'si için önemli güncellemeleri duyurdu. Izgarada, ortada, üç yıldızlı logo daha büyük ve iki gümüş çıta ile çevrilidir. Ayrıca üç donanım seviyesi olacak: Avantgarde, Exclusive ve AMG. İkincisi, aracın sportif görünümünü vurgulayan krom pimli farklı bir ön ızgaraya sahiptir. 5 çift kollu tasarımın ortasında gümüş ve siyah çizgilerle birlikte yeni tasarlanmış 18 inç jantlar sunulmaktadır. Üst versiyonlar, yüksek parlaklığa sahip 19 ”10 kollu alaşım jantlar bile alabilir.

Mercedes-Benz, motorlar için yeni OM654 dizel ünitesini tek veya çift turbolu ile kurdu. Tek turbo OM654 190 hp ve 440 Nm (324.5 lb-ft) tork sunarken, bi-turbo 239 hp ve 500 Nm (368.8 lb-ft) tork sunuyor.

İç mekan, her yolculuğu rahatlatıcı bir deneyim haline getirecek tam uzanma, masaj ve havalandırma sistemlerine sahip amiral gemisi S-Serisi ile aynı seviyede koltuklar aldı.

Konfor, Tasarım, Güvenlik, Performans Yeni Vito Panelvan Her Açıdan Güzel

Hafif ticari araçların uzmanı Mercedes-Benz’den gerçek ticaret erbapları ve işinin uzmanları için bir araç: Yeni Vito Mixto/Kombi . Sadece işiniz için ihtiyaç duyduğunuz ekonomiklik, esneklik ve yüksek kalite standartlarını sağlamakla kalmayıp aynı zamanda yolcularınızın hak ettiği konfor ve güvenliği de sizlere sunacak.

Her türlü yol şartına uygun olarak tasarlanan yeni Vito, çok yönlülüğü, konforu ve her zaman güvenilir olan Mercedes-Benz kalitesini yollara taşır. 100 km’de 7,4 litreye kadar düşen karma yakıt tüketimi¹ ile hiç olmadığı kadar ekonomiktir. Varacağınız noktaya daha güvenli bir şekilde gidebilmeniz için Aktif Fren Asistanı, Yorgunluk Asistanı (Attention Assist) ve Rüzgar Savrulma Asistanı (Crosswind Assist) gibi çok sayıda yardımcı güvenlik sistemi ile mümkün olan en yenilikçi güvenlik özelliklerini standart olarak sunar.

Siz hazırsanız, o da hazırdır.

Yeni Vito, sizi hiçbir zaman yarı yolda bırakmaz. Tam galvanizli karoseri sayesinde hiçbir şey ona kolay kolay zarar veremeyecek ve yıllar sonra bile aracınızın yüksek 2. el değerine sahip olmasını sağlayacaktır. Size başarı yolunda eşlik etmeden önce, mühendislerimiz Vito’yu yoğun kalite ve güvenlik kontrollerinden geçirerek, yüksek Mercedes-Benz standartlarındaki dayanıklılığını ve uzun ömürlülüğünü test ederler.

Mixto veya Kombi.

Yeni Vito, "Her açıdan güzel " sloganı ile çalışır ve hem Mixto hem de Kombi olarak hayran bırakır. Aynı anda yolcu ve mal taşımak isteyenler Vito'da bunun için verimli, çok yönlü ve güvenilir bir uzman bulur.

İstek üzerine ön yolcu koltuk sırası ve yolcu bölümünde üçlü koltuk ile donatılarak azami 5 kişi taşır. Yan camlar yolcu bölümüne ışık girmesini sağlayıp görüş açısı kazandırırken ayak bölgesindeki bir havalandırma çıkışı arka koltuk sırasındaki yolcuların da rahat yolculuk yapmasını sağlar.

Koltuk sırasının arkasında materyal ve donanım için yüksek yükleme haddi sayesinde mükemmel bir şekilde kullanılabilen bolca alan kalır. Araç uzunluğuna göre yükleme alanı 2,63 m²'ye kadar genişletilebilir ve azami olarak 4,1 m³'lik yükleme alanı hacmine sahiptir.

Vito Kombi'nin gövdesinde 3.sırada da cam varken, Vito Mixto'da bu alan panellerle değerlendirilmiştir; bu sayede tavana kadar yüklenebilir.

Sayısız donanıma genel bakış.

Güvenlik

Frenleme mekanizması

Büyük boyutlu ve içten havalandırmalı disk frenlere sahip yüksek etkili fren tertibatı, aşağıdaki sürüş dinamiği ayarlama sistemleri ile desteklenir:

 

AEBS ( Aktif Fren Asistanı )

ABS (Kilitlenmeyi Önleyici Fren Sistemi)

ASR (Antipatinaj Sistemi)

BAS (Frenleme Kuvveti Yardım Sistemi)

EBD (Elektronik Yük Dağılımı)

Fren destek sistemi

Yağmurda fren desteği

Standart

Rampa kalkış desteği

Rampa kalkış desteği aracın geriye doğru kaymasını önleyerek yokuşlarda kalkışı kolaylaştırır. Rampa kalkış desteği ESP® Elektronik Dengeleme Programı ile bağlantılıdır ve freni bıraktıktan sonra birkaç saniye için fren basıncı seviyesini tutar. Hem ileri hem geri vitesler için tanımlanmış bir eğimden itibaren etkindir. Yokuş aşağı kalkış yapılırken veya el freni kullanılıyorken Rampa Kalkış Desteği açılmaz.

Standart

Rüzgar Savrulma Asistanı

Rüzgar Savrulma Asistanı, güçlü ve beklenmedik yan rüzgarların çıkması halinde sürücüyü destekleyerek yol tutuş güvenliğini artırır. Özellikle köprülerde veya kamyonları ve otobüsleri geçerken ve de güçlü rüzgar fırtınalarında ek sürüş güvenliği sağlar ve sürücünün yükünü azaltır. ESP® sensörleri güçlü yan rüzgarlar saptarsa sistem, rüzgara dönük tekerlekleri frenler. Bu da eksenel sapma oranını önemli oranda azaltır. Gösterge panelindeki bir kontrol lambası, sürücüyü Rüzgar Savrulma Asistanı'nın devreye girdiği konusunda bilgilendirir.

Standart

Yorgunluk Asistanı

Yorgunluk Asistanı ATTENTION ASSIST, sayısız parametrenin yardımı ile tipik yorgunluk işaretlerini tespit edip sürücüyü uyarabilir.

Standart

Emniyet kemerleri ve hava yastıkları

Standart olarak gelen kapsamlı güvenlik donanımlarının bir parçası olarak sürücü ve ön yolcu hava yastıkları bulunmaktadır. Vito, standart olarak tüm koltuklar için 3-noktalı emniyet kemerleri içerir. Sürücü ve ön yolcu koltukları için standart olarak gelen emniyet kemeri ikaz sistemi de pasif güvenliği daha da artırır. Bu sistem, araç hareket ettiğinde sürücüye ve ön yolcuya emniyet kemerlerini bağlamalarını hatırlatmak için görsel ve işitsel bir uyarı verir.

Standart

Ani frenleme durumunda uyarı veren adaptif fren lambaları

Adaptif fren lambaları, göze çarpan sinyali sayesinde arkadaki araç sürücüsünün tepki süresini önemli ölçüde azaltarak arkadan çarpmaları önleyebilir.

Standart

Önde viraj denge çubukları

Vito'nun güvenlik donanımlarından biri de önde yer alan viraj dengeleme çubuklarıdır. Virajlarda veya keskin dönüşlerdi aracın zemin üzerindeki dengesini koruyarak yola güvenle devam etmenizi sağlar.

Standart

Immobilizer

Immobilizer donanımı ile Vito'nun güvenliği seyir halinde değilken de devam eder.

Standart

Verimlilik ve yürüyen aksam

6 ileri manuel şanzıman

6 ileri manuel şanzıman; mükemmel sürüş konforu, düşük yakıt tüketimi ve seri vites geçişleri arasında dengeli bir ilişki sunar. Vites değişikliği, sorunsuz ve sarsıntısızdır.

 

Standart

7 ileri 7G-Tronic Plus otomatik şanzıman

9G-TRONICşanzımanın, her sürüş durumunda motor hızını düşük tutan 9 vitesi vardır. Geniş vites aralığı ve kademelendirilmiş vitesler, vites değiştirirken devirlerdeki sarsıntıları azaltır. Bu da daha kolay vites geçişi ve yakıt tasarrufu sağlar. Sistem; sürüş kontrolü, başlatma yardımcısı, kickdown anahtarı, park kilidi ve güvenli çalışmayı destekleyen önlemler içerir. 9G-TRONIC, standart olarak ECO Start/Stop fonksiyonu ve AGILITY SELECT özelliğine sahiptir.

9G-TRONIC şanzıman, direksiyon simidinin sağ tarafındaki vites koluyla çalıştırılır. Direksiyon simidinde bulunan vites değiştirme kolları kullanılarak vitesi manuel olarak değiştirmek mümkündür. AGILITY SELECT özelliği, sürücüye tek bir dokunuşla otomatik vites sisteminin, motorun ve direksiyonun özelliklerini konforlu, ekonomik ya da sportif olarak ayarlayan çeşitli programlar sunar.

114 CDI araçlar için opsiyonel

Isıtıcılı yakıt filtresi

Isıtıcılı yakıt filtresi yakıtın içindeki kir ve yabancı maddeleri süzerek yakıtın daha saf hale gelmesine yardımcı olur. Böylelikle motor ve enjeksiyon sisteminin verimliliği artar.

Standart

Dizel partikül filtresi

Dizel partikül filtresi yakıtın içindeki çevreye zararlı partikülleri süzerek aracınızın motoruna giden yakıtın daha kaliteli olmasını sağlar, böylece motor daha verimli çalışırken emisyon seviyesi de düşer.

Standart

Basic plus tipi süspansiyon

Basic plus tipi süspansiyon araç tamamen dolu olduğu anlarda bile stabil ve konforlu bir sürüş için tasarlanmıştır.

Standart

BlueEFFICIENCY paketi

ECO Start-Stop fonksiyonu, aracın durduğu sırada motoru geçici olarak kapatır.

Geliştirilmiş yeni dizayn aerodinamizmi optimize eder.

İyileştirilmiş Fuel-Efficiency alternatör, motorun daha rahat çalışmasını sağlar.

114 CDI araçlar için opsiyonel

Konfor ve iç mekan

Yükseklik ve derinlik ayarlı, hıza duyarlı, elektrik destekli direksiyon

Elektrik destekli direksiyon manevralar sırasında sürücüyü destekler. Aynı zamanda yüksekliği ve derinliği kolayca ayarlanarak sürücüye maksimum sürüş konforunu sağlar.

 

Standart

Yol bilgisayarına entegre multifonksiyonel direksiyon

Seyahat bilgisayarlı ve on iki düğmeli sportif 3 kollu çok işlevli direksiyon simidi, mükemmel ergonomisi ile etkiler. On iki çok işlevli direksiyon simidi düğmesi, dikkati trafikten minimum düzeyde çekerek gösterge panelinden bilgilendirme ve çalıştırma menülerini çağırmak için kullanılabilir. Direksiyon simidinin solundaki düğmeler, menülere erişime olanak tanır. Sağındakiler ise ses cihazlarının, telefonun ve navigasyon sisteminin ses seviyesini ayarlamak içindir. Aynı zamanda bunları "sessiz"e almak da mümkündür. Bu taraftaki düğmeler, telefon çağrısı kabul etmek veya sonlandırmak için de kullanılabilir.

 

Standart

TEMPMATIC ön klima

Klima sistemi iç mekanı gerektiği gibi soğutur veya ısıtır, böylece yüksek ya da düşük hava sıcaklıklarında sürüş konforunu artırır. Araç içindeki havanın nemi klima sistemi tarafından alındığı için klima sistemi aynı zamanda camların buğulanmasını da önler. Hava sıcaklığının yanı sıra havalandırmanın gücü ve yönü de çeşitli seviyelerde manuel olarak ayarlanabilir.

 

Standart

Park paketi

Aktif park asistanı, ön-arka park sensörü ve geri görüş kamerası

 

Opsiyonel

Ayna paketi

Otomatik kararan iç dikiz aynası ve elektrikli katlanabilir dış aynalar

 

Opsiyonel

Yağmur sensörü

Yağmur sensörü ön camdaki yağmuru algılar, silecekleri etkinleştirir ve hatta sileceklerin silme hızını yağmurun şiddetine göre ayarlar. Bu sayede yağmurlu havalarda bile sürücünün görüşünü yüksek seviyede tutarak güvenliği korumaya katkı sağlar.

 

Opsiyonel

Aktif Park Asistanı ve Parktronic

Aktif Park Asistanı; park yeri ararken, park ederken ve park yerinden çıkarken sürücüye yardımcı olur.

 

Opsiyonel

Dinamik geri görüş kamerası

Dinamik geri görüş kamerası araç geri vitesteyken aktifleşir ve aracın arkasındaki görüşü iyileştirerek özellikle park esnasında sürücüye yardımcı olur.

 

Standart

Deri direksiyon ve vites topuzu

Deri direksiyon simidi, vites topuzu ve el freni iç mekana elegan bir görünüm katarken hoş dokusuyla tutuşunuzu da güçlendirir.

 

Standart

Krom renkli gösterge tablosu,kapı kolları ve kontrol düğmeleri

Krom renkli gösterge tablosu,kapı kolları ve kontrol düğmeleri elegan tasarımıyla araca şık bir hava katar.

 

Standart

Hız sabitleyici ve sınırlayıcı

Hız sabitleyici ve sınırlayıcı fonksiyon, sürücünün gaz pedalına basmasına gerek kalmadan önceden belirlenmiş bir hızı koruyarak sürücünün üzerindeki yükü hafifletir. Sabit bir hızda sürüş ve yakıttan tasarruf edilmesini sağlar.

 

Standart

Otomatik yanan farlar

Ortamdaki ışığın düşmesiyle aracınız bunu algılar ve sizin müdahalenize gerek kalmadan farları yakar.

Standart

Konfor tipi sürücü koltuğu

Geniş ayarlama imkanları sunan lüks ön koltuk, bireysel oturma konforunu mümkün kılar. Sürücünün tercihlerine göre ayarlanarak sağladığı ergonomik sürüş konforuyla güvenliğe de katkı sağlar.

Standart

Isıtmalı sürücü koltuğu

Isıtmalı sürücü koltuğu sıcaklığın düşük olduğu ortamlarda sürücünün konforunu artırarak sürüşü iyileştirir.

Opsiyonel

Katlanabilir ve sökülebilir lüks arka yolcu koltukları

Yolcu bölümünde katlanabilen ve sökülebilen üçlü koltuğuyla Vito daha iyi bir esnekliğe izin verir. Koltuklar birbirinden bağımsız olarak 1/3 ve 2/3 şeklinde ayarlanabilir. Tüm koltuklarda; 3 noktalı emniyet kemeri, yüksekliği ayarlanabilir başlık ve koltuk altında depolama alanı bulunur. Üçlü koltuklar bir mandallama sistemi yardımıyla sıkıca araç zeminine bağlanmıştır. Hızlı değişim imkanı sayesinde koltuklar kolaylıkla çıkarılıp aracınızın daha çok yük bölmesine sahip olması sağlanır.

Standart

Ön ve arka bölümde tavan ışığı

Ön ve arka bölümde tavan ışığı gece veya ışıığn az olduğu ortamlarda çalışmak istediğinizde bile aracın içini aydınlatarak yüklemeye yardımcı olur.

Standart

Önde ve arkada toplam 9 adet hoparlör

Önde ve arkada toplam 9 adet hoparlör sayesinde sürücü, ön yolcu ve arka yolcular için kaliteli ve iyi dengelenmiş ses seviyesi sağlanır.

Standart

Arka bölümde kumaş tavan kaplaması ve lüks iç kaplama

Arka bölümde kumaş tavan kaplaması ve lüks iç kaplama sayesinde iç mekan daha şık bir görünüm kazanır.

Standart

Arka bölümde bağlantı kancalarına sahip kauçuk (TPO) taban

Yük bölümündeki kauçuk taban yükleriniz için sağlam bir zemin sunarken ayrıca bağlantı kancalarıyla da yükleri sabitlemenizi sağlar.

Standart

Küllük

Orta konsolda bulunur.

Standart

İç dikiz aynası

İç dikiz aynası arka taraftaki görüşü iyileştirerek güvenliğe katkı sağlar, ayrıca yükünüzü gözetim altında tutabilirsiniz.

Standart

Kilitli torpido gözü

Kilitlenebilir kapaklı torpido gözünde kağıtlar, belgeler ve anahtarlar güvenli biçimde saklanabilir.

Standart

Ön ve orta konsolda saklama alanları

Aracın ön panelinin üst bölümü, geniş ve ferah bir saklama alanıdır. Açık saklama gözleri, kâğıtların veya belgelerin hızlı bir şekilde ortadan kaldırılması için son derece uygundur. Kaldırılanlar, ihtiyaç halinde sürücünün veya ön yolcunun kolayca erişebileceği bir yerde olur. Ön paneldeki iki bardak tutucu, hareket halindeyken içecekleri koymak için idealdir. Ayrıca orta konsolda 12 V elektrik soketi ve ve çakmak gibi eşyalarınızı koyabileceğiniz bir saklama alanı bulunur.

Standart

İlk yardım seti ve üçgen reflektör

Kaza durumunda kullanabileceğiniz ilk yardım seti ve bu durumda kaza yerini belli edebilmeniz için üçgen reflektörler araçta hazır bulundurulur.

Standart

Yedek lastik ve kriko

Yedek lastik, bir lastik patlaması durumunda lastik değişimiyle yeniden hızlı bir şekilde mobil hale gelmeyi mümkün hale getirir. Arkada aracın altında bulunur. Yedek lastiği takmak için gereken kriko arka koltukların altında saklama bölmesinde bulunur

Standart

Yangın tüpü

Olası bir yangın durumunda veya aracın işleyen parçalarındaki ısının yükselmesi halinde kullanmak için sürücü koltuğunun altında hazır bulundurulur.

Standart

2 adet Isofix çocuk koltuğu bağlantısı

2 adet ISOFIX çocuk koltuğu bağlantısı arka sıradaki sağ ve sol koltuklarda bulunur, kullanımı oldukça kolaydır.

Standart

X
Tüm Mercedes Bayilerinden
Sana Özel Ücretsiz Teklif Al
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
E-Posta Adresiniz
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle
X
Tüm Mercedes Bayilerinden Sana Özel Ücretsiz Teklif Al
Mercedes Vito Kombi / Mixto
Kombi (4+1) 136 BG Uzun
  • Dizel
  • Manuel
557.730 TL
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle
HEMEN ÜCRETSİZ TEKLİF AL
Son 24 saatte 60 kişi bu modeli inceledi.
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Almak istediğin aracın markasını seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle
Advertisement Advertisement Advertisement Advertisement Advertisement Advertisement