www.sifiraracal.com
Araç Almanın En Akıllı ve Basit Yolu

Hasar Değer Kaybı Tahsilatı

ARACINIZIN HASAR DEĞER KAYBINI GERİ ALMAK İSTER MİSİNİZ ?

Bir trafik kazası sonrası aracınız onarım görmüş olsa bile 2.el değeri düşer.Kaybettiğiniz bu değer Hasar Değer Kaybı olarak adlandırılır.
Peki Hasar Değer Kaybınızı Ücretsiz Geri Almak İster Misiniz?

HEMEN ARAYIN : 0543 553 14 44

Aşağıdaki
Formu Hemen Doldurun

Araç Ekspertizlerimiz
Sizi En Kısa Sürede Arasın

İlgili Evrakları
Eksperlerimizle Paylaşın

Aracınızın, Kazadan
Kaynaklı Değer Kaybını Tahsil Edin
HEMEN BAŞVUR
Adınız Soyadınız Adınızı giriniz.
Cep Telefonunuz Cep telefonunuzu giriniz.
(5XX XXX XX XX) şeklinde giriniz.
Gönder

Bilgileriniz temsilcimize iletilmiştir.
Müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.
Teşekkür ederiz

Bildiğiniz üzere, hepimiz trafikte araç kullanırken her an bir kaza riskiyle karşı karşıyayız.

Trafik kazaları neticesinde yüzbinlerce vatandaşımızın çeşitli mağduriyetleri oluşmaktadır. Kaza sonrası aracımızda meydana gelen değer kaybı, bu kazalardaki mağduriyetlerin en önemlilerinden birisidir. Sigortacılık konusunda gelişmiş ülkelerde uzun yıllardır yaygın bir şekilde uygulanan araç değer kaybı tazminatının ödenmesi uygulaması, ülkemizde de internet kullanımının artması ile birlikte daha fazla duyulmaya başlamıştır.

Bir trafik kazası sonrasında onarım gören aracın, onarımı her ne kadar yetkili serviste, orjinal yedekparça ile ve düzgün işçilikle yapılırsa yapılsın, kaybedeceği bir değer vardır. Aracın kazadan önceki piyasa değeri ile onarım sonrasında elde edeceği piyasa değeri arasındaki fark, ‘araç hasar değer kaybı’ olarak adlandırılmaktadır.

Örneğin ; aracınız hiçbir hasar olmadan ikinci el değeri 50.000 TL ‘ye alıcı bulurken, bir kaza sonrası ikinci el değeri olarak 45.000 TL veya daha düşük rakamlara satılabilecektir. Hiçbir suçunuz yok iken yaşadığınız bir kaza sonrası aracınız ne kadar mükemmel onarılmış olsa da bir miktar değer kaybı olması kaçınılmazdır. Manevi mağduriyetinizi gideremeyiz, ama maddi mağduriyetinizi azaltabiliriz.

Trafik Sigorta Poliçeleri değer kaybı hesaplamasında aşağıdaki kriterleri dikkate alır.

GENEL

HASAR

Aracınızı satmış olsanız dahi, kazanın üzerinden 2 (iki) yıl geçmemiş ise ve kaza ile ilgili evrakların bir kopyasını temin edebilirseniz veya onarımın yapıldığı servis bilgisini tarafımıza bildirirseniz ve bize vekaletname verirseniz tüm işlemleri sizin adınıza takip edebiliriz.

Bu değer kaybının kazada karşı tarafın suçu oranındaki kısmı, karşı tarafın sigorta şirketinden uzlaşma veya mahkeme yoluyla ortalama 6-7 ay içinde alınabilmektedir. Sigorta şirketinden yapılan tahsilattan, baştan anlaştığımız komisyon oranımız düştükten sonra kalan kısım derhal hesabınıza yatırılacaktır. Vekaletname masrafı haricinde baştan hiçbir masraf yapmadan değer kaybı tazminatınızı almak konusunda sizlere profesyonel ekibimizle yardımcı olabilmemiz için formu doldurmanız yeterlidir.

Karşılaştırma Listem
KARŞILAŞTIR
Favorilerim
Tüm Markalar
Markalar
{{model.modelAdi}}
{{marka.markaAdi}}
TAMAM
Advertisement Advertisement Advertisement Advertisement Advertisement