Sıfıraraçal.com
  Hemen Teklif Al

Panamera Fiyat Listesi

Standart 4S Diesel 4.0 V8 422 HP PDK (4x4)
3956cc
Otomatik
Dizel
TL
Standart Turbo 4.0 V8 550 HP PDK (4x4)
3996cc
Otomatik
Benzin
TL

718 Coupe Fiyat Listesi

Standart Cayman S 2.5 350 PS
2497cc
Manuel
Benzin
TL
Standart Cayman S 2.5 350 PS PDK
2497cc
Otomatik
Benzin
TL

911 Coupe Fiyat Listesi

Standart Turbo S 3.8 580 HP PDK (4x4)
3800cc
Otomatik
Benzin
TL
Standart Carrera S 3.0 420 PS PDK
2981cc
Otomatik
Benzin
TL
Standart Carrera 4S 3.0 420 PS (4x4)
2981cc
Manuel
Benzin
TL

Cayenne Fiyat Listesi

Standart Turbo 4.8 520 HP Tiptronic S (4x4)
4806cc
Otomatik
Benzin
TL
Standart Turbo S 4.8 570 HP Tiptronic S (4x4)
4806cc
Otomatik
Benzin
TL

Macan Fiyat Listesi

Standart Turbo 3.6 400 HP PDK (4x4)
3604cc
Otomatik
Benzin
TL
Standart GTS 3.0 360 HP PDK (4x4)
2997cc
Otomatik
Benzin
TL

Porsche Fiyat Listesi

Sıfır araba sektörünün Türkiye’de en büyük platformlarından bir tanesi olan sifiraracal.com online showroom’una siz de tek bir tıkla ulaşabilir, sitemiz üzerinde yer alan tüm sıfır araba fiyatlarını görebilir, Porsche fiyat listesine ulaşabilirsiniz. Porsche kampanyalı fiyatları, taksitli Porsche otomobil fiyatları gibi konular hakkında sitemiz üzerinde yer alan canlı destek birimimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Porsche Tarihçe

Porsche Markası, 1947’ta kuruldu. Spor otomobil markası olarak kurulan Porsche, ilk olarak Porsche 911 modelini piyasaya sürmüştür. Porsche bu spor otomobil ile beraber, oldukça hızlı bir biçimde spor arabalar arasında en zirveye yerleşmiştir. Porsche, belli bir dönemin geçmesinin ardından, Volkswagen ile yakınlaşmaya başlar. Porsche ve Volkswagen, el ele vererek birçok işe imza atarlar. Ferdinand Porsche’nin liderliğinde Volkswagen için ilk üretim hattı Almanya’nın Wolfsburg şehrinde kurulur. Aslında seri üretime hazır olan Type 60 modelinin üzerinde birkaç değişik yapıldı. Fakat araya giren İkinci Dünya Savaşı bu üretimin gerçekleşmesini erteletti. Ama yine de, 1946 yılında Volkswagen seri üretime geçti. 1948 yılında ise Volkswagen parçalarından faydalanarak, Ferry Porsche yönetiminde ilk Porsche adını taşıyan spor araba üretildi. Otomobilin adı ise Model 365 olarak belirlendi.

Porsche’un motorlu Mclaren modelleri 25 defa Formula 1 zaferi 2 defa Formula 1 üreticiler birinciliği ve 3 defa da formula 1 pilotlar dünya şampiyonluğunu kazanmıştır. Sonralarda ise Porsche Markası'nın % 50'lik payını Volkswagen almıştır. Porsche’un şuan üretilmekte olan modellerini açıklamanın devamında bulabilirsiniz. Porsche Markası'nın önceden üretilen ama artık üretimde olmayan modelleri de vardır.

Porsche Modelleri

Porsche Cayenne, beş kişilik bir spor araba olan Cayenne, kullanıcısının beğenisine birçok renk seçeneği sağlar. Yeni jenerasyon bir motora sahip model, geniş bagaj hacmiyle de fark yaratmaktadır. Ön koltuklar ile beraber arka koltuklarda,  sportif ve konforlu olarak tasarlanmış ve bu nedenle yükseltilmiş yan dolguları mevcuttur. Şimdi daha da fazla esneklik sunan arka koltuklar, 40/20/40 oranında yatırılabilmektedir. 160 mm ileri geri konum ayrı yapılabilir ve sırtlık açısı 10 farklı konumda ayarlanabilir duruma getirilmiştir. Porsche Cayenne modelinin güncel fiyat listelerine ve teknik özelliklerine sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Porsche Panamera, 3,0 lt’lik turbo şarjlı V6 motora sahip olan Panamera, arkadan itiş sistemini de yine bünyesinde barındırmaktadır. Ayrıca dış tasarımıyla da fark oluşturan Panamera Modeli'ni nerde görseniz tanırsınız.

Diğer Porsche modellerinin güncel fiyat listelerine yine sitemiz üzerinden hızlıca ulaşabilirsiniz.

Sadece bu kadar da değil; sitemiz üzerinde yer alan araç karşılaştırma platformunu kullanarak dilediğiniz Porsche model aracı muadilleri ile karşılaştırabilir, araçları gövde tipi, segmenti, yakıt tipi, beygir gücü, maksimum hızı, vites türü, motoru ve daha birçok konuda kıyaslayabilirsiniz.

Beğendiğiniz bir Porsche marka otomobili almadan önce “test sürüşü yapma imkânım olsa ne güzel olurdu.” dediğinizi duyar gibiyiz. Sıfır Porsche modellerinin sizlerden tam not alması ve siz değerli müşterilerimizin aklında herhangi bir soru işareti kalmaması için dilediğiniz bir Porsche bayisinde beğendiğiniz otomobilin test sürüşünü yapma imkanını da sizlere sunuyoruz. Üstelik tamamen ücretsiz.

Porsche Kullanıcı Yorumları

Ayrıca sitemiz üzerinde diğer kullanıcılar tarafından yapılan Porsche Cayenne yorumlarını inceleyebilir, siz de Porsche modelleri hakkında görüşlerinizi yorum ve puanlama sistemi ile bizlere iletebilir, diğer kullanıcılar ile etkileşime girebilir ve aklınıza takılan soruları ziyaretçilerimiz ile paylaşabilirsiniz.

X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Teklif almak istediğin markayı seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Teklif almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle