Sıfıraraçal.com
  Hemen Teklif Al
1 versiyon
1.585.368 TL

3

0 - 3
1 - 3
2 - 3

Seres

Seres Markası Hakkında Genel Bilgiler

Kuruluşu: 2016

Kasa Tipleri: Elektrikli Araçlar

Seres Marka Tarihçesi
Seres eski ismiyle SF Motors, Seres Group tarafından pazarlanan bir elektrikli araç markasıdır. Seres Automobile Co., Ltd., Çin merkezli bir Ar-Ge ve üretim yan kuruluşudur.

Merkezi Santa Clara, California'da yer alan ve bazen Seres olarak da adlandırılan bir ABD yan kuruluşu olan SF Motors , Jinkang? New Energy Automobile'ın ABD'deki işini temsil ediyor. SF Motors Inc. bir kaç Ar-Ge tesisi kurmuştur ve ABD merkezli bir elektrikli araç hattı tasarlama ve üretme sürecindedir. Şirket, bir ABD ürününü piyasaya sürmeyi erteledi ve tasarım stüdyosundaki 90 kişi de dahil olmak üzere yüzlerce işçiyi işten çıkardı. Şirket, bir dizi otomotiv ve teknoloji tedarikçisiyle ortaklık kuruyor. 
Zaman çizelgesine baktığımızda Nisan 2021'de Seres, aracın geliştirilmesinde yer alan ve arabaları Huawei mağazaları aracılığıyla satan Huawei ile bir ortaklık başlatarak güncellenmiş bir SF5'i piyasaya sürdü. Reuters tarafından aktarılan kaynaklara göre Huawei, Seres'i ana şirketi Chongqing Sokon'dan devralmak istiyordu, ancak Huawei böyle bir satın alma planı olduğunu yalanladı.
Mart 2023'te, Huawei'nin Huawei ile ilgili tüm promosyon malzemelerinin 1 Nisan'da Aito mağazalarından kaldırılacağını yayınlamasından önce, Aito markası kısa bir süre için Huawei Aito olarak yeniden markalandı.
SF Motors Inc, elektrikli araç üretimine odaklanan bir şirket olarak Ocak 2016'da Santa Clara, California'da kuruldu. 2017'nin başlarında, SF Motors'un ana şirketi Sokon Industry Group'a Çin hükümetinden elektrikli araçlar üretmesi için üretim izni verildi.
SERES 3
Seres 3 ile elektrikli teknolojisinin çekimine sizde tutulacaksınız. Otomotiv dünyasındaki elektrikli araç devrimine reform getirmek için kolları sıvayan Seres 3, üstün donanım özellikleri ve rekabetçi fiyatı seçenekleriyle sizlere elektrikli sürüş ayrıcalığı sunuyor.
Seres Fiyat Listesi
Sıfır Seres modelleri ülkemizde elektrikli otomobil sınıfında tercih edilen araçlar arasında yer alıyor. Türkiye’de elektrikli araç sınıfının genişlemesi ile pastadan daha büyük pay almak isteyen Seres kampanyaları ile satışlarını arttırmayı hedefliyor. Seres bu yönü ile de kendisini bu sektörde sürekli güncel tutmaya ve adından sıkça bahsettirmeye devam edecek gibi gözüküyor. Tüm modellerin ve versiyonların güncel fiyatlarını takip etmek için  Seres Fiyat Listesi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Seres Haberleri

Tüm Seres Haberini Gör
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Teklif almak istediğin markayı seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Teklif almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle