Sıfıraraçal.com
  Hemen Teklif Al

F-PACE Fiyat Listesi

SE 2.0 D204 BG MHEV AWD
1997cc
Otomatik
Hibrit
6.723.775 TL
R-DYNAMIC HSE 2.0 D204 BG MHEV AWD
1997cc
Otomatik
Hibrit
7.113.979 TL

E-Pace Fiyat Listesi

R-DYNAMIC S 1.5 160 BG Benzin-Mild Hybrid
1498cc
Otomatik
Hibrit
3.754.780 TL
R-DYNAMIC SE 1.5 160 BG Benzin-Mild Hybrid
1498cc
Otomatik
Hibrit
3.996.706 TL
R-DYNAMIC HSE 1.5 160 BG Benzin-Mild Hybrid
1498cc
Otomatik
Hibrit
4.410.322 TL

XE Fiyat Listesi

R-DYNAMIC SE 2.0 204 BG Dizel-Mild Hybrid
1997cc
Otomatik
Hibrit
4.718.560 TL
R-DYNAMIC HSE 2.0 204 BG Dizel-Mild Hybrid
1997cc
Otomatik
Hibrit
5.179.218 TL

XF Fiyat Listesi

R-DYNAMIC SE 2.0 D204 bg MHEV AWD Automatic
1997cc
Otomatik
Hibrit
6.208.923 TL

Jaguar Fiyat Listesi

Sıfır araba sektörünün Türkiye’de en büyük platformlarından bir tanesi olan sifiraracal.com online showroom’una siz de tek bir tıkla ulaşabilir, sitemiz üzerinde yer alan tüm sıfır araba fiyatlarını görebilir, Jaguar fiyat listesine ulaşabilirsiniz. Jaguar kampanyalı fiyatları, taksitli Jaguar otomobil fiyatları gibi konular hakkında sitemiz üzerinde yer alan canlı destek birimimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Jaguar Tarihçe

Lüx otomobil üreticisi Jaguar’ın tarihi İngiltere'ye dayanmaktadır. Motosiklet tutkunu olan Bill Lyons 1922’de Swallow Sidecar Company adlı şirketi kurdu. Ortağı olan William Walmsley ile beraber İngiltere'nin Blackpool kasabasında neredeyse gösterişsiz bir yerde çok az kişiyle üretime başladı. 1927 yılına gelindiğinde ise bu iki ortak, motosiklet için iki kişilik bir sepet tasarladı. Böylece piyasaya adım atan ikili, motosiklet yan ürünlerinin üretimine başladı, Tarih 1935 yılına geldiğinde ise, ''Jaguar'' adını yeni bir spor otomobil serisiyle duyurdu. 1960’lı yılların sonuna kadar marka, piyasada çok da büyük bir alana sahip olmayan salon arabaların üretimini yaptı. Jaguar daha sonrasında efsane olacak, SS 90 ve SS 100 araçlarını da bu dönemde çıkardı. 1984’te Jaguar, ekonomik anlamda ciddi bir büyüme ve gelişme gösterdi. Yıl 1990 olduğunda Jaguar, Ford Grubu tarafından tamamen satın alındı.  Konfor, güç ve zarafeti bir arada sunan Jaguar, günümüzde en çok tercih edilen lüks otomobiller arasında yer almaktadır.

Jaguar Modelleri

Jaguar F-Pace, sportif bir SUV olma özelliği taşıyan yüksek sürüş konforuna sahip F-Pace, kullanısınını güvenliğini de şansa bırakmaz. Jaguar F-Pace, hafif alüminyum kullanan tasarımı ve her türlü donanımı özellikleri bünyesinde barındıran teknolojileriyle üretilmiştir. Verimlilik ve performans açısından da sınfının en iyisi olmaya aday bir modeldir. Jaguar F-Pace modelinin güncel fiyat listelerine ve teknik özelliklerine sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Jaguar E-Pace, SUV ailesinden olan bir modeldir. Sürücü odaklı bir kokpite sahip olan E-Pace, arka süspansiyon tasarımıyla büyük ilgiyle karşılanmıştır. Ayrıca gelişmiş araç içi teknolojisiyle de birçok yeniliği kullanıcılarının beğenisine sunmaya devam etmektedir.

Diğer Jaguar modellerinin güncel fiyat listelerine yine sitemiz üzerinden hızlıca ulaşabilirsiniz.

Sadece bu kadar da değil; sitemiz üzerinde yer alan araç karşılaştırma platformunu kullanarak dilediğiniz Jaguar model aracı muadilleri ile karşılaştırabilir, araçları gövde tipi, segmenti, yakıt tipi, beygir gücü, maksimum hızı, vites türü, motoru ve daha birçok konuda kıyaslayabilirsiniz.

Beğendiğiniz bir Jaguar marka otomobili almadan önce “test sürüşü yapma imkânım olsa ne güzel olurdu.” dediğinizi duyar gibiyiz. Sıfır Jaguar modellerinin sizlerden tam not alması ve siz değerli müşterilerimizin aklında herhangi bir soru işareti kalmaması için dilediğiniz bir Jaguar bayisinde beğendiğiniz otomobilin test sürüşünü yapma imkanını da sizlere sunuyoruz. Üstelik tamamen ücretsiz.

Jaguar Kullanıcı Yorumları

Ayrıca sitemiz üzerinde diğer kullanıcılar tarafından yapılan Jaguar F-Pace yorumlarını inceleyebilir, siz de Jaguar modelleri hakkında görüşlerinizi yorum ve puanlama sistemi ile bizlere iletebilir, diğer kullanıcılar ile etkileşime girebilir ve aklınıza takılan soruları ziyaretçilerimiz ile paylaşabilirsiniz.

X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Teklif almak istediğin markayı seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Teklif almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle