Sıfıraraçal.com
  Hemen Teklif Al

Space Star Fiyat Listesi

INTENSE 1.2 Benzin CVT
1193cc
Otomatik
Benzin
964.700 TL

Mitsubishi Fiyat Listesi

Sıfır araba sektörünün Türkiye’de en büyük platformlarından bir tanesi olan sifiraracal.com online showroom’una siz de tek bir tıkla ulaşabilir, sitemiz üzerinde yer alan tüm sıfır araba fiyatlarını görebilir, Mitsubishi fiyat listesine ulaşabilirsiniz. Mitsubishi kampanyalı fiyatları, taksitli Mitsubishi otomobil fiyatları gibi konular hakkında sitemiz üzerinde yer alan canlı destek birimimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Mitsubishi Tarihçe

Mitsubishi bir Japon markasıdır. Kurcusu Iwasaki Yataro Mitsubishi olan marka, 1870 yılında bir deniz taşımacılığı firması olarak hizmere başlamış fakat ileriki dönemlerde sadece deniz taşımacılığıyla sınırlı kalmamıştır.  1875 yılında ise markanın adı, “Mitsubishi Mail Steamship Company” olarak revize edilmiştir.  Mitsubishi, 1917 yılında ilk seri üretimi modeli olan, '' Model A'' yı piyasaya sunmuş ve onu takip eden 1918 yılında da ilk kamyon örneği olan ''T1'' i üretmiştir. Kurulduğu ilk yıllarda binek otomobil üretimi gerçekleştirmeyen Mitsubishi, 1922 yılında ''Model A'’yı uzun süren bir çalışmanın sonucu neticesinde üretilmiştir. 1932 yılından sonra ise  ''B16'' isimli ilk yolcu otobüsünü üretmiştir. 1935 yılına kadar birçok teknolojik yeniliğe adını altın harflerle yazdıran Mitsubishi, 1935 yılında ise ''B46'' otobüsünü üreterek günümüzdeki FUSO ticari araç serisinin temellerini atmıştır.

1946 yılında, savaşın izlerinden sonra taşımacılık için kolları sıvayan marka 2 kişilik yolcu kapasitesine sahip, ekonomik ve aynı zamanda güvenli bir araç olma özelliğini taşıyan, 3 tekerlekli “Mizushima” aracını üreterek piyasaya sürdü. 1962 yılında birçok teknolojik yeniliği de üzerinde taşıyan, Mitsubishi’nin ilk 4 yolculu aracı “Minica”, pazara sürüldü.  Mitsubishi dünyada, toplam ciro ve hasıla açısından baktığımızda oldukça önemli bir yere sahip olmaktadır.

Mitsubishi Modelleri

Mitsubishi L200, hayatımızın her alanında yolculuklarımızı keyifli hale getirmek için tasarlanmıştır. Güçlü bir motora sahip olan L200, yakıt ekonomisi de sağlar. En kaygan zeminlerde dahi sağlam durabilen Mitsubishi L200, üstün yol tutuşu ile her türlü zemine adapte olabilmektedir. Ayrıca L200, darbe emici gövde yapısına sahiptir. Mitsubishi L200, üstün güvenlik donanımlarını da yine bünyesinde barındırmaktadır. Yokuş kalkış desteğiyle dik yokuşları kolay hale getiren L200, ayrıca Şerit takip sistemi özelliğine de sahiptir. Mitsubishi L200 modelinin güncel fiyat listelerine ve teknik özelliklerine sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Mitsubishi Space Star, canlı ve dinamik tepkileri ile kullanıcılarını fazlasıyla mutlu etmektedir. Space Star sayesinde her gününüz daha keyifli bir hal almaktadır.

Diğer Mitsubishi modellerinin güncel fiyat listelerine yine sitemiz üzerinden hızlıca ulaşabilirsiniz.

Sadece bu kadar da değil; sitemiz üzerinde yer alan araç karşılaştırma platformunu kullanarak dilediğiniz Mitsubishi model aracı muadilleri ile karşılaştırabilir, araçları gövde tipi, segmenti, yakıt tipi, beygir gücü, maksimum hızı, vites türü, motoru ve daha birçok konuda kıyaslayabilirsiniz.

Beğendiğiniz bir Mitsubishi marka otomobili almadan önce “test sürüşü yapma imkânım olsa ne güzel olurdu.” dediğinizi duyar gibiyiz. Sıfır Mitsubishi modellerinin sizlerden tam not alması ve siz değerli müşterilerimizin aklında herhangi bir soru işareti kalmaması için dilediğiniz bir Mitsubishi bayisinde beğendiğiniz otomobilin test sürüşünü yapma imkanını da sizlere sunuyoruz. Üstelik tamamen ücretsiz.

Mitsubishi Kullanıcı Yorumları

Ayrıca sitemiz üzerinde diğer kullanıcılar tarafından yapılan Mitsubishi L200 yorumlarını inceleyebilir, siz de Mitsubishi modelleri hakkında görüşlerinizi yorum ve puanlama sistemi ile bizlere iletebilir, diğer kullanıcılar ile etkileşime girebilir ve aklınıza takılan soruları ziyaretçilerimiz ile paylaşabilirsiniz.

X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Teklif almak istediğin markayı seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Teklif almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle