Sıfıraraçal.com

Opel Ocak Ayı Kampanyaları

Opel Ocak Ayı Kampanyaları

Opel Ocak Ayı Kampanyaları

2021 Ocak ayına özel Opel, modelleri için ve herkesin bir sıfır araç sahibi olabilmesi için çok özel kampanyalar ile yeni  yıla giriş yaptı. Ocak ayına özel Opel kampanyalarının detayları haberimizde.

İlginizi Çekebilir: Peugeot Ocak Ayı Kampanyaları

Opel Combo Ocak Ayı Kampanyası

Çok yönlü ve yenilikçi sloganları ile piyasaya çıkan Opel Combo modelinde yeni yılın ilk ayında 150.000 TL için 12 Ay, %0 veya 150.000 TL, 24 Ay, %0,69 faiz oranlarıyla satışa sunulmakta Opel Combo Cargo modellerinde ise 75.000 TL için 12 Ay,  %0 ya da 75.000 TL için 24 Ay, %0,69  faizli kredi imkanı sunuluyor. 2021 Opel Combo modelleri 177.200 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulurken, 2021 Opel Combo Cargo modeli ise 149.300 TL’den başlayan fiyatlar ile satışa sunulmakta.

Opel Astra HB Ocak Ayı Kampanyası

Türkiye pazarında sınıfının en çok sevilen modellerinden olan Opel Astra Hatchback, yeni yılın ilk ayında 150.000 TL için 12 Ay, %0 veya 150.000 TL için 24 Ay, %0,69 faizli kredi imkanı sunuluyor. 2021 Opel Astra HB modelleri 230.500 TL’den başlayan fiyatlar ile satışa sunulmakta.

Opel Corsa Ocak Ayı Kampanyası

Opel'in B segmentinde yer alan hatchback modeli Corsa, yeni yılın ilk ayında 75.000 TL için 12 Ay, %0 veya 75.000 TL için 24 Ay, %0,69 faiz oranlı kredi imkanı sağlanıyor. 2021 Opel Corsa modelleri 172.900 TL’den başlayan fiyatlar ile satışa sunulmakta.

Opel İnsignia Ocak Ayı Kampanyası

Opel'in tasarımı ve özellikleri ile en çok dikkat çeken modellerinden birisi olan İnsignia, yeni yılın ilk ayında 200.000 TL için 12 ay %0 veya 200.000 TL için 24 ay %0,69 faizli kredi desteği sağlanıyor. 2021 Opel İnsignia modelleri 490.900 TL’den başlayan fiyatlar ile satışa sunulmakta.

Opel Crossland Ocak Ayı Kampanyası

2017 yılında Euro NCAP tarafından sınıfının en güvenlisi olarak seçilen SUV model Opel Crossland, yeni yılın ilk ayında 150.000 TL için 12 Ay, %0 veya 150.000 TL için 24 Ay, %0,69 faiz oranlı krediden faydalanabilirsiniz. 2021 Opel Crossland modelleri 216.900 TL’den başlayan fiyatlar ile satışa sunulmakta.

Opel Grandland X Ocak Ayı Kampanyası

Opel’in SUV ailesinin en büyüğü Grandland X, yeni yılın ilk ayında 150.000 TL için 12 Ay, %0 veya 150.000 TL için 24 Ay, %0,69 faiz oranlı kredi imkanı sağlanıyor. 2021 Opel Grandland X modelleri 359.900 TL’den başlayan fiyatlar ile satışa sunulmakta.

Opel 2021 Fiyat Listesi

Ocak ayına özel Opel kampanyasından yararlanmak için sitemiz üzerinden güncel Opel fiyat listesini inceleyebilir, muadilleri ile araba karşılaştırması yapabilir ve hemen detaylı bilgi almak için fiyat teklifi isteyebilirsiniz.

Bu haberi okudunuz mu?

Citroen Ocak Ayı Kampanyaları

Opel Ocak Ayı Kampanyaları İçin Görüşlerini Bildir
Gönder
Hızlı Teklif Al
Karşılaştırma Listem
Favorilerim Listem
Otomobil Haberleri
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Almak istediğin aracın markasını seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle