Sıfıraraçal.com
  Hemen Teklif Al

Volkswagen Scirocco R

-

Volkswagen Scirocco R Renkleri

Derin Siyah
Gece Mavisi
Indiyum Gri
Sedefli Oryx Beyazı
Refleks Gümüş
Beyaz
Uranüs Gri

Volkswagen Scirocco R Resimleri

Volkswagen Scirocco R Fiyat Analizi

* Gün içinde sistemde var olan en ucuz paket fiyatı baz alınmıştır.
1 Ay
3 Ay
6 Ay
1 Yıl

Volkswagen Scirocco R Versiyonları

Volkswagen Scirocco R Yorumları

Volkswagen Scirocco R Misafir 23.05.2017
Uçuş arabası resmen çok hoşuma gidiyor param olsa durmam alırım
(3)
Cevap Yaz
Misafir tarafından cevaplandi
Hocam bende var buyur gel tadını çıkar hevesin gitsin

Volkswagen Scirocco R Misafir 2.05.2017
Araba araba değil jet jet
(2)
Cevap Yaz

Volkswagen Scirocco R Misafir 12.04.2017
Çok yakıyor ama çok güzel bir araba göz alıcı kendine baktırıyor şahsen
(1)
Cevap Yaz

Volkswagen Scirocco R Misafir 4.04.2017
Araba gerçekten harika ötesi görünüşü göz alıcı
(1)
Cevap Yaz

Volkswagen Scirocco R Misafir 22.03.2017
Çok iyi araba hayallerimi süsleyen araba 2 ayar çektin mi tam hayalimdeki
(0)
Cevap Yaz

Volkswagen Scirocco R Misafir 3.01.2017
Neden golf r gibi 4 çeker olmadığını anlayamadığım araba. gerçi öyle olsa golf r satılmaz sanırım.
(0)
Cevap Yaz

Daha Çok Kullanıcı Yorumu Gör
Volkswagen Scirocco R için Görüşlerini Bildir
Gönder

Sıkça Sorulan Sorular

Volkswagen Scirocco R Hakkında Genel Bilgiler

Daha hızlı düşün.
Tüm güç sağ ayağının altında! Yeni çizgileri, ön tamponu kaplayan kendine özgü geniş hava girişleri, gövdenin 15 mm alçalmasını sağlayan sportif R süspansiyonları, “R” logosunun yer aldığı siyaha boyanmış radyatör ızgarası ve krom kaplamalı yan aynalar... Heyecan verici Yeni Scirocco R karşınızda!
Arkanda hayranlık dolu bakışlardan başka bir şey kalmasın.
Dinamik yeni arka tampon tasarımı, Yeni Scirocco R’ın sportif yönünü ilk bakışta ortaya koyuyor. “R” stilini yansıtan spoyler, parlak siyah difüzör ve özgün havalandırma ızgaraları gibi özellikleri, onun gerçek yerinin yarış pistleri olduğunu söyler gibi... Standart olarak sunulan 18" “Cadiz” alüminyum alaşımlı jantlar da bu iddiayı güçlendiriyor.

Yüksek devirlerin keyfini sürün.
Yeni Scirocco R’daki dinamik yol tutuş sistemleri daha sportif ve kontrollü bir sürüş deneyimi sunuyor. Elektronik Dinamik Diferansiyel Kilidi "XDS" keskin virajlarda aracın yol tutuşunu destekliyor. Adaptif Şasi Kontrolü “DCC” ise değişen sürüş koşullarına otomatik uyum sağlayarak amortisörleri birbirinden bağımsız olarak ayarlıyor. Uzun lafın kısası, tüm virajlarda güvenlik ve sürüş keyfi en üst seviyede tutuluyor.

DAHA HIZLI DÜŞÜN.
TÜM GÜÇ SAĞ AYAĞININ ALTINDA! Scirocco R, motor sporlarının adrenalin tutkusunu yollara taşıdı. Yeni çizgileri, ön tamponu kaplayan kendine özgü geniş hava girişleri, gövdenin 15 mm alçalmasını sağlayan sportif R süspansiyonları, “R” logosunun yer aldığı siyaha boyanmış radyatör ızgarası ve krom kaplamalı yan aynalar... Heyecan verici tüm özellikleriyle Scirocco R karşınızda! Bi-Xenon farlarla entegre yeni tasarımlı LED gündüz sürüş farları ve LED sinyal lambalarının bulunduğu geniş ön tamponuyla bir tek mesaj veriyor: “Benimle uğraşmayın!”
DAHA HIZLI DÜŞÜN.

ARKANDA HAYRANLIK DOLU BAKIŞLARDAN BAŞKA BİR ŞEY KALMASIN

. Dinamik yeni arka tampon tasarımı, Scirocco R’ın sportif yönünü anında ortaya koyuyor. “R” stilini yansıtan spoyler, parlak siyah difüzör ve özgün havalandırma ızgaraları gibi özellikleri onun gerçek yerinin yarış pistleri olduğunu söyler gibi... Standart olarak sunulan 18" “Cadiz” alüminyum alaşımlı jantlar da bu iddiayı güçlendiriyor.

DAHA HIZLI DÜŞÜN.
YÜKSEK DEVİRLERİN KEYFİNİ SÜR. Scirocco R’daki dinamik yol tutuş sistemleri daha sportif, daha hassas ama bir o kadar da kontrollü bir sürüş deneyimi sunuyor. Scirocco R’da standart olarak sunulan elektronik dinamik diferansiyel kilidi “XDS”, keskin virajlarda aracın yol tutuşunu destekliyor. Adaptif şasi kontrolü “DCC” ise değişen sürüş koşullarına otomatik uyum sağlayarak amortisörleri birbirinden bağımsız olarak ayarlıyor. Uzun lafın kısası, tüm virajlarda güvenlik en üst seviyede tutuluyor.

DAHA HIZLI DÜŞÜN.
2,0 lt hacmindeki TSI güç ünitesi, Scirocco R’ın adrenalin pompalayan kalbi. Akıllı turboşarj ve direkt yakıt püskürtme sistemiyle birlikte bu ünite, 206 kW’lık (280 PS) maksimum güç üretiyor. Yani Scirocco R, ancak yarış pistinde görmeyi bekleyeceğiniz türden bir gücü yola aktarıyor. |S Kokpitteki tüm göstergelerde kullanılan özgün mavi ibre, Scirocco R’ın karakteristik özellikleri arasında yer alıyor. Dinamik tasarımıyla Scirocco R’ın kokpiti, her açıdan sportif bir araçla karşı karşıya olduğunuzu kanıtlıyor. |S Aracın ön konsolundaki ek gösterge paneli, güncel motor yağı sıcaklığını ve turbo basıncını gösteriyor. Ayrıca çok işlevli kronometresi sayesinde, yolda durarak ya da giderek harcadığınız süreyi takip edebiliyorsunuz. |
Scirocco R’ın iç mekânı da dışı gibi yarış otomobili görünümüne uygun şekilde tasarlandı: Spor koltukları, “R” logolu üç kollu spor deri direksiyonu ve “Carbon Touch” iç dekor elemanlarından ön konsoldaki gösterge tablosuna kadar her detayı gerçek bir yarış otomobili duygusu uyandırıyor. Ekstra konfor: “Vienna” deri koltuk döşemesi Scirocco R’da opsiyonel olarak sunuluyor. Spor koltukların sırtlıkları ve yan desteklerinin içleri siyah deriyle kaplı, başlıklardaysa “R” logosu belirgin bir şekilde kendini gösteriyor. İsteğe bağlı olarak ön koltuklar ısıtmalı olarak alınabiliyor. |O DYNAUDIO ses sistemi, müzik deneyimini yeni bir seviyeye taşıyor. Birbirlerine kusursuz uyum sağlayan sekiz mükemmel

DYNAUDIO

hoparlör, 400 Watt gücü bir tek şey için paylaşıyor: Derinlikli ve temiz bir ses. Bir diğer öne çıkan özellikse güçlü subwoofer’ın şekli: Bu sayede derin bas sesleri her zamankinden net. |O USB-IN girişine, AUX-IN girişine ve Bluetooth bağlantısına sahip Composition Media bilgi ve eğlence sistemi, Scirocco R’ın standart donanımları arasında yer alıyor. 4x20 Watt’lık çıkış gücüne sahip sistem, MP3 ve WMA dosyalarını oynatabiliyor. |

İsteğe bağlı olarak sunulan yarış tipi koltuklar, sportif yan destekleriyle sürücünün ve yanındaki yolcunun adrenalinini yarış pisti seviyelerine çıkarıyor. Katlanabilir koltukların yan destekleri ve baş kısımları “Vienna” deriyle, oturma alanıysa “San Remo” mikrofiber koltuk döşemesiyle kaplı. | O Siyah “Race/Alcantara” kumaş koltuk döşemesiyle kaplanmış spor koltuklar, Scirocco R’da standart olarak sunuluyor. Kristal gri renkte “Alcantara” kumaşla kaplanmış yan destekler sürücünün ve yolcunun sırtını mükemmel bir şekilde kavrarken zıt renklerdeki dikişler koltuklara görsel bir zenginlik katıyor. Ön koltukların sırtlarındaki “R” logosuysa Scirocco R’ın pistlere ait olduğunu bir kez daha hatırlatıyor.

Bu aracın üretimi durdurulmuştur.
Teklif talebi alamazsınız.
Son 24 saatte 5 kişi bu modeli inceledi.
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Teklif almak istediğin markayı seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Teklif almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle