Sıfıraraçal.com

Citroen DS3

-

Citroen DS3 Renkleri

Beyaz
Kahve
Kırmızı
Koyu Gri
Lacivert
Silver
Siyah
Turkuaz
Koyu Gri
Koyu Gri
Silver

2009 Yılında yapılmış resmi test sonucudur.
Yetişkin Yolcu
Güvenliği
Çocuk Yolcu
Güvenliği
Yaya
Güvenliği
Güvenlik
Ekipmanı

Citroen DS3 Resimleri

Citroen DS3 Fiyat Analizi

* Gün içinde sistemde var olan en ucuz paket fiyatı baz alınmıştır.
1 Ay
3 Ay
6 Ay
1 Yıl

Citroen DS3 Versiyonları

Citroen DS3 Yorumları

Daha Çok Kullanıcı Yorumu Gör
Citroen DS3 için Görüşlerini Bildir
Gönder

Sıkça Sorulan Sorular

Citroen DS3 Hakkında Genel Bilgiler

AVANT-GARDE TASARIM
Yeni DS 3, tasarım, zerafet ve sürüş keyfi açısından güçlü tercihleriyle kendi yolunu çizmeyi başarıyor. Her zaman daha iddialı, daha teknolojik ve daha performanslı olan Yeni DS 3 bugün şık ve son moda bir Fransız olarak karşımıza çıkıyor
KARŞI KONULMAZ BAKIŞLAR Yeni DS 5 ve DS 4 gibi Yeni DS 3 de artık ”DS Wings” ızgarasında DS amblemini taşıyor. Sıradışı bir aydınlatma kalitesi için, DS LED VISION* aydınlatma sistemi bulunan araçlarda, LED ve Xenon teknolojileri biraraya gelirken, akar sinyal lambalarıyla Yeni DS 3 adeta size göz kırpıyor.

KESİNLİKLE TEKNOLOJİK
Yeni DS 3 ve Yeni DS 3 Cabrio’da 7’’ renkli dokunmatik ekran(1) kullanılarak farklı işlevlere kolaylıkla erişilmesi sağlanıyor: GPS navigasyon, radyo, internet, akıllı telefon bağlantısı, Mirror Screen ve sürüşle ilgili işlevlerin ayarlarıyla birlikte dokunmatik ekran el altına yerleştirilerek maksimum güvenlik, konfor ve ön göğüsteki diğer öğelerle uyum sağlanıyor.

KESİNLİKLE BAĞLANTILI
Mirror Screen* işlevi, akıllı telefonunuzun uyumlu uygulamalarını tam güvenlik içinde aracın 7’’dokunmatik ekranı aracılığıyla kullanmanıza olanak tanıyor. Akıllı telefonunuzu bağladıktan sonra, ses tanıma özelliği sayesinde rota belirleyebilir, telefon görüşmesi yapabilir, SMS alıp gönderebilir ya da cep telefonunuzdaki bazı özel uygulamalar üzerinden (örn: Spotify) müzik dinleyebilirsiniz. Kısacası, hem yola hem de dünyaya bağlı kalırsınız!

CABRIO
YENİ DS 3 CABRIO
HER AN KEYİFLİ
Yeni DS 3 gibi Yeni DS 3 Cabrio da, bu şık ve son moda şehir otomobilinin başarısının ardındaki özgün unsurlarla donatılıyor: Yeni DS Wings ön ızgara, DS LED VISION*’ın karşı konulmaz bakışları. Açılır tavan tüm çekiciliğini sergilerken, kabin ambiyansı da tüm inceliğiyle göz dolduruyor. Bütün bu özellikler tam bir keyif arkadaşı yaratıyor.
Yeni DS 3 Cabrio, yolcularına her an ödünsüz keyif sunmak amacıyla tasarlandı. DS 3’ün tüm güçlü yönlerini korurken, üstü açılır bir modelin avantajlarını da sunuyor.
AÇILIR TAVAN 16 saniye! Güneş ışınlarından sonuna kadar faydalanabilmeniz için gereken süre işte bu kadar! 120 km/s hıza kadar, tente tavan lambası konsolundaki butonla açılıp kapanabiliyor. Bu kumanda, tavanın 3 konumda açılmasına olanak tanıyor: orta, yatay ve tam. Bu arada, tente 4 renkte sunuluyor: Siyah, Sonsuz Mavi, Zümrüt Yeşili ve DS Monogramı.

SES YALITIMI
Ses yalıtımı bir dizi uzmanlık çalışmasının sonucudur. Öncelikle yüksek kaliteli, çok katmanlı yalıtımlı bir tente seçildi ve aerodinamik deflektör file sayesinde kabinin hava akışlarının saptırılması sağlandı.

AĞIRLIK
Yeni DS 3 Cabrio’nun optimize edilmiş tasarımı (DS 3’e göre sadece 25 kg daha fazla) canlı ve çevik tavrını korumasını sağlıyor.

YOL TUTUŞ
Çevik ve enerjik Yeni DS 3 ve Yeni DS 3 Cabrio, sürücüyü yola yaklaştırarak kıvrımları ve virajları rahatlıkla geçmesini sağlıyor. Bu yol tavrı, optimize edilmiş şasinin ve önde pseudo-McPherson tipi yürür aksamın meyvesidir. Koltuklardan lastiklere uzanan ince ayarlar, mükemmel bir denge ve son derece güven veren sürekli bir kontrol hissine olanak tanıyor.

KONFOR VE ÇOK YÖNLÜLÜK
Yeni DS3 ve Yeni DS 3 Cabrio, 5 gerçek koltuk sunuyor. DS 3’te 285 litre ve DS 3 Cabrio’da 245 litre olan bagaj hacmi kategorisinin en genişi olmakla kalmıyor, koltuklar 2/3 - 1/3 oranında ayrılarak katlanabiliyor.

GÜVENLİK
Yeni DS 3 ve Yeni DS 3 Cabrio yolcularının güvenliğinden hiçbir şekilde ödün vermiyor. Ön/arka park sensörleri, yokuşta kalkış yardım sistemi, geri görüş kamerası sürücüye güven veriyor. Yeni DS 3, Active City Brake otomatik fren sistemi ile düşük hızda (30km/s hıza kadar) çarpışmaların önlenmesine olanak tanıyor.* Bu sistemde, ön camın üst kısmında bulunan bir lazer sensör diğer araçları algılıyor ve sizin fren pedalına basmanıza gerek olmadan yavaşlamayı ya da tam fren sürecinin başlamasını sağlıyor.*

VAZGEÇİLMEZ AKSESUARLAR
Özel yelpazesini tamamlamak amacıyla, DS sizin için en iyi üreticilerden geniş bir aksesuar serisi seçti. Mühendislerimizin test ederek onayladığı tüm aksesuarlar, en sıkı standartların yanı sıra DS markasının güvenilirlik ve dayanıklılık kriterlerini karşılıyor. Kişiliğinizin dışavurumu olan aksesuarlardan vazgeçemeyeceksiniz. Bizim seçtiklerimiz: - Krom arka cam çerçevesi - Krom dikiz aynası gövdeleri - DS port bagaj - DS logolu paspas DS aksesuar yelpazesinin ayrıntılarını DS Yetkili Satıcıları’ndan temin edebilirsiniz.


Bu aracın üretimi durdurulmuştur.
Teklif talebi alamazsınız.
Son 24 saatte 120 kişi bu modeli inceledi.
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Almak istediğin aracın markasını seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle