Sıfıraraçal.com

Citroen Ami

TL - TL
Uzunluk
2410 mm
Genişlik
1390 mm
Yükseklik
1520 mm
Kapı Sayısı
2
Bagaj Hacmi
0 lt
Güvenlik (EuroNCap Puanı)
0 / 5

Citroen Ami Renkleri

Turkuaz Mavi

Citroen Ami Resimleri

Citroen Ami Fiyat Analizi

* Gün içinde sistemde var olan en ucuz paket fiyatı baz alınmıştır.
1 Ay
3 Ay
6 Ay

Citroen Ami Versiyonları

YakıtElektrik
VitesOtomatik
Motor Hacmi0 cc
Motor Gücü8 hp
Teknik Özellikleri
Teklif Al

Citroen Ami Yorumları

Citroen Ami Misafir 6.10.2021
Araç sehir içi kullanım için kullanışlı duruyor. Ama Türkiye’de yolda bu araca rahat vermezler. Üşkenin trafik magandalı meşhur malûm.
(1)
Cevap Yaz

Citroen Ami Misafir 4.10.2021
Yerli otomobil olarakböyle bir araca daha fazla ihtiyacımız var.
(1)
Cevap Yaz

Citroen Ami Misafir 1.10.2021
cıtroen binenlere özel...lasman fiyatı ile sunulsun...işe gidip gelmek hiç bu kadar güzel olamazdı dedirtecek cinsten*
(1)
Cevap Yaz

Daha Çok Kullanıcı Yorumu Gör
Citroen Ami için Görüşlerini Bildir
Gönder

Citroen Ami Hakkında Genel Bilgiler

Citroen Ami Hakkında Genel Bilgiler

Ami

Nesiller: 1

İlk Üretim Yılı: 2021

Motorlar: Elektrikli

Kasa Tipi: Hatchback

 

Citroen Ami

Fransız üretici Citroen, yeni AMI elektrikli aracının tanıtımıyla şehir otomobilini farklı bir seviyeye taşıdı.

Yeni cep arabası, ilk smart fortwo'dan bile daha kısa. Toplam uzunluğu 2,41 metre (7,8 ft), genişliği 1,39 metre (4,5 ft) ve yüksekliği 1,52m (5 ft) ile kalabalık bir şehirde araç kullanmak çok kolaydır.

Kısa ve uzun aracın kapıları açmak için tuhaf bir yolu var, sürücü için düzenli bir açılış ve yolcu için intihar tarzı. İçeride, konforu artıracak sadece birkaç ayrıntı var: bir çanta askısı, gösterge paneli olarak küçük bir ekran ve akıllı telefonunuzu asmak ve takmak için bir dongle ve daha sonra otomobilin bilgi-eğlence sistemi haline geliyor. Yan camlar, eski 2 CV'deki gibi manuel olarak yukarı doğru eğerek açılabilir.

Güç, zeminin altına yerleştirilmiş 5,5 kWh lityum iyon pil tarafından beslenen bir elektrik motorundan geliyor. Normal bir 220v prizden 3 saatte tamamen şarj edilebilir. Bir elektrikli scooter veya bisikletten daha iyi, kentsel hareketlilik için bir çözüm olarak tasarlanmıştır. Menzili 70 km (43,5 mil) ve azami hızı sadece 45 kph (28 mph), günlük işe gidip gelmek ve kullanıcılar ısıtmayı açmazsa yeterli. Evet, bu küçük arabanın ısıtıcısı var!

Citroen, bu ultra kompakt aracı satın almak ve kullanmak için çok ucuz hale getirdi. Fransa'da, müşterilerin 48 ay boyunca 2,644 EUR peşinat ve 19.99 EUR/ay oranı yerleştirmelerine olanak tanıyan uzun vadeli bir kiralama programı başlatıldı. Tam bir satın alma için fiyat 6000 Euro'dur (Fransa'da 900 Euro devlet kesintisi ile).

Citroen Ami, Fransa'dan otomobil üreticisi Citroën'den elektrikli bir scooter aracıdır. Araba, 1961'de piyasaya sürülen popüler Ami serisi otomobilin (3CV olarak da bilinir) bir reenkarnasyonudur.

Ami, ehliyetsiz kullanılabilen verimli bir moped şehir otomobili olarak tasarlanmıştır. Araba kategorisi kapalı bir scooter olarak tanımlanır. Birçok şehirde, araba kaldırıma ücretsiz olarak park edilebilir.

Otomobil, 45 km / s azami hız için 6.000 watt güçlü bir elektrik motoruna sahiptir. Motor, hızlı hızlanma için anında tork sağlar.

Otomobil, 70 km'lik sürüş mesafesi için 5.5 kWh lityum pile sahiptir. Araçta dahili bir şarj cihazı (220v) vardır ve hızlı şarj istasyonlarında şarj edilebilir.

Araç 2 yolcu için rahat bir alan sağlar.

Otomobil 1.39m genişliğinde, 2.41m uzunluğunda, 1.52m yüksekliğinde ve 7.2m dönüş çapına sahiptir.

Araç satın alınabilir (sahiplik) ve Citroën, aylık araba ücreti 19,99 € olan bir araba kiralama imkanı sunan uzun süreli özel bir kiralama seçeneği sunar. Araca düşük maliyetle erişilebilecek şekilde tasarlanmıştır.

Araba birçok stil ve renk kombinasyonunda mevcuttur ve özelleştirilebilir. Araba moda bir öğe olarak tasarlanmıştır.

Araba Citroën bayilerinden sipariş edilebilir.

CITROEN AMİ ONE KONSEPT

Citroen, 1919 yılından bu yana döneminin ikonu haline gelen devrim niteliğinde araçlara hayat verdi. Citroen, 2019 Cenevre Otomobil Fuarı'nda herkesin erişebilmesini hedeflediği şehir içi ulaşım yaklaşımını ortaya koydu.

Citroen Ami One Concept, Citroën'in şehir içi özgürlük yaklaşımını yansıtıyor: #LibertyElectriCityMobility! Ami One Concept, yüzde 100 elektrikli araç teknolojisinin tüm avantajlarını cesur ve renkli bir tasarımla birleştirirken benzersiz ve özgün tasarımı kullanım kolaylığı ile tamamlayarak konfor ve pratiklikte tamamen yeni bir boyut sunuyor. Benzersiz tasarımıyla Ami One Concept araç paylaşımından kiralamaya kadar farklı kullanım alanlarına cevap veriyor.

Bütün bu özelliklerle, tıpkı zamanda 2 CV'de olduğu gibi, Ami One Concept herkes için hareket özgürlüğü vaat ediyor ve bünyesinde şehrin popüler ikonu olma potansiyelini taşıyor.

BENZERSİZ

Ami One Concept küp şeklinde bir gövde ve 2,50 m uzunluğu, 1,50 m genişliği ve 1,50 m yüksekliği ile son derece kompakt boyutlarla öne çıkıyor. Söz konusu tasarım mimarisi ve boyutlar üstün sağlamlık, çeviklik ve üstün manevra kabiliyeti izlenimi veriyor.  Şehir içi kullanımı için tasarlandığından gövdenin dört bir yanı özel kaplamalarla korunuyor. Karakteristik Airbump® özel renk uygulamalarıyla devreye giriyor.

Son derece modern çizgilere sahip olan Ami One Concept, CXperience konseptini hatırlatan Y'de formundaki zarif ışık imzası da dahil olmak üzere heyecan uyandıran çekici bir öngörünüm sergiliyor.  Gerek DRL'ler ve gerekse de sinyal lambaları sıradışı tasarımıyla detaya gösterilen özeni yansıtıyor. Clockwork Orange gövde boyası ve lake siyah yüzeyin ortasındaki 2D marka logosu araca daha canlı ve enerjik bir görünüm kazandırıyor.

AKILLI BİR ARAÇ

Ami One Concept; sürücü tarafına arkadan menteşeli olmak üzere sağ ve sol tarafta ters açılma mekanizmalarıyla aynı kapılar ve önde ve arkada aynı parçalar, tampon altı eklentileri ve yanlar da dahil olmak üzere zekice uygulanmış simetrik bir tasarımla dikkat çekiyor.

Geriye doğru dönen sağ / sol arka lambalara sahipken kapı aynaları ve kapı kollarından oluşan dört parça farklı montaj yönleriyle dikkat çekiyor.

Bir diğer dikkat çekici özellik olarak üstü açık yapı öne çıkıyor. Manuel olarak açılan tavan antrasit gri kanvas malzemeden oluşurken, tavan sistemi tek bir hareketle kayarak arkaya doğru katlanıyor.

ÖZGÜR

Kullanım özgürlüğü sunmak üzere geliştirilen Ami One Concept hem ehliyetli, hem de ehliyetsiz kullanıcılara hitap ediyor. 16 yaşından (Fransa'da 14) itibaren herkes tarafından kullanılabiliyor. Citroën, Ami One Concept'i toplu taşıma araçlarına ve diğer bireysel ulaşım araçlarına (iki tekerlekli) alternatif olarak yarattı.

Ami One Concept, akıllı telefonun insan-makine arayüzünün merkezini oluşturduğu yüzde 100 bağlantılı bir araç. Kullanıcı Ami One Concept’e akıllı telefonunu kullanarak erişim sağlıyor. Kapılar, kapı kollarının alüminyum tabanındaki QR kodu üzerinden kilitleniyor ve açılıyor. Akıllı telefon kendine ait özel yuvaya yerleştirildiğinde Ami One Concept ile sürücü arasındaki diyalog başlıyor. Seçilen uygulama, bilgileri sürücünün görüş alanına yansıtan head-up display ile bir baloncuk şeklinde sürücye gösteriliyor. Sürücü kendine ait özel alana ve bir dizi hizmete akıllı telefonu üzerinden ulaşabiliyor. Ami One Concept'in direksiyon simidinde; asistanı çağırmak için sesli bir komut ve uygulama açma menüsü olmak üzere iki düğme bulunuyor.

Sürücü kokpitinin sağında bulunan silindir marş düğmesine ve otomatik şanzımanın vites seçim paneline ev sahipliği yapıyor.

Ami One Concept, yeni tüketim modları önererek işleri daha da ileriye götüren bağlantılı bir araç. Kullanıcılar özel bir uygulama üzerinden ilgili servislerin arayüzü (şarj etme, park yeri arama) ile birlikte çeşitli araç paylaşım veya kiralama seçeneklerinden birini seçebiliyor. Böylece farklı kullanım şekillerine (bir defalık veya normal) cevap verilerek müşterilerin tüm seyahat ihtiyaçları karşılanıyor. Müşteriler uygulama üzerinden Ami One Concept'in keyfini çıkarabiliyor ve istedikleri zaman kullanım süresini her şey dahil ve her hangi bir taahhütte bulunmadan ayarlayabiliyorlar.

Farklı kullanıcıların ulaşım gereksinimlerini karşılayacak şekilde kişiselleştirilebilen araç paylaşım ve kiralama çözümleri; beş dakika veya beş saat (Free2Move yoluyla), beş gün (Citroën Rent & Smile), beş ay (kısa süreli) ve beş yıllık (uzun süreli) kiralama seçeneklerini sunuyor.

PRATİK

Kabin oldukça geniş ve son derece fonksiyonel bir yapı sunuyor. Sürücü koltuğu (raylı) ve yolcu koltuğu (sabit) daha fazla yer ve hareket alanı sağlamak için asimetrik olarak yerleştiriliyor. Zekice tasarlanan saklama alanları kabinin en köşesinin en iyi şekilde değerlendirilmesini sağlıyor.

Ami One Concept’in yolcu tarafında örneğin kabin tipi bir çantayı veya bir el çantasını alacak büyüklükte bir saklama alanı bulunuyor. Arka kısımda sürücünün koltuğunun katlanmasıyla erişilen bir platform bulunuyor. Damien Beal tarafından Ami One Concept için özel olarak tasarlanan çantalar söz konusu platforma koyulabiliyor.

Citroen Ami Haberleri

X
Tüm Citroen Bayilerinden
Sana Özel Ücretsiz Teklif Al
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
E-Posta Adresiniz
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU

"Kişisel Veri Paylaşımı Ve İletişim İzni"ni imzalamakla, bizimle paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, tarafınıza çeşitli avantajların sağlanıp sunulabilmesi ve kişisel olarak size uygun reklam, tanıtım, satış, pazarlama, bilgilendirme, promosyon, kampanya bildirimi, üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla her türlü elektronik iletişim yapılması ve diğer iletişim mesajlarının gönderilmesi için TEKLİF BİLİŞİM HİZMETLERİ PETROL DIŞ TİCARET OTOMOTİV SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. , ile sifiraracal.com'un diğer yetkili satıcı ve servisleri (sifiraracal.com'un güncel yetkili satıcı ve yetkili servis bilgilerine www.sifiraracal.com adresinden ulaşılabilir) tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlara yönelik olarak aşağıda belirtilen üçüncü kişilere aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. Kişisel verilerinizin aktarılmasına/paylaşılmasına izin verdiğiniz üçüncü kişiler aşağıdaki gibidir:

- GROUPE PSA OTOMOTİV PAZARLAMA A.Ş.

Bu bilgiler sadece size sağlanacak hizmetlerin kusursuz sunulabilmesi, olası gönderilerinizin sağlıklı şekilde teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ("KVKK")'nun 11. maddesi gereği kişisel verilerinizin a) işlenip işlenmediğini öğrenme, b) işlenmişse bilgi talep etme, c) işlenme amacını ve amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme, ç) yurt içinde/yurt dışında aktarıldığı 3. kişileri bilme, d) eksik/yanlış işlenmişse düzeltilmesini isteme e) 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'nun 7. maddesinde öngörülen şartlar çerçevesinde silinmesini/yok edilmesini isteme, f) aktarıldığı 3. kişilere yukarıda sayılan (d) ve (e) bentleri uyarınca yapılan işlemlerin bildirilmesini isteme, g) münhasıran otomatik sistemler ile analiz edilmesi nedeniyle aleyhinize bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz etme, ğ) kanuna aykırı olarak işlenmesi sebebiyle zarara uğramanız hâlinde zararın giderilmesini talep etme hakkına sahipsiniz. Kişisel verilerinizle ilgili KVKK madde 11 uyarınca sahip olduğunuz haklarınızı kullanmak için bizimle her zaman [email protected] adresine mail atarak irtibata geçebilirsiniz. Kişisel Verilerin Korunması Politikası ve diğer haklarınız ile ilgili detaylı bilgiye http://www.sifiraracal.com adresinden ulaşabilirsiniz.

X
Tüm Citroen Bayilerinden Sana Özel Ücretsiz Teklif Al
Citroen Ami
electric 5.5 kWh (8 bg)
  • Elektrik
  • Otomatik
TL
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle
HEMEN ÜCRETSİZ TEKLİF AL
Hemen Sana Özel Teklif Al
Son 24 saatte 680 kişi bu modeli inceledi.
Son 24 saatte 18 kişi bu modelden teklif istedi.
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Almak istediğin aracın markasını seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle
X
1

Araç

2

Ekspertiz

3

Fiyatla

4

Tamamla
ARAÇ BİLGİLERİ
Model Yılı
Marka
Model
Yakıt Tipi
Kasa Tipi
Vites Tipi
Model Uzantısı
Kilometre
Hasar Kaydı Tutarı