Sıfıraraçal.com
  Hemen Teklif Al

Volkswagen Yeni Crafter Panelvan

-

Volkswagen Yeni Crafter Panelvan Renkleri

Gümüş Gri
Gece Siyahı

Volkswagen Yeni Crafter Panelvan Resimleri

Volkswagen Yeni Crafter Panelvan Fiyat Analizi

* Gün içinde sistemde var olan en ucuz paket fiyatı baz alınmıştır.
1 Ay
3 Ay
6 Ay
1 Yıl

Volkswagen Yeni Crafter Panelvan Versiyonları

Volkswagen Yeni Crafter Panelvan Yorumları

Ticaret yapacaksan alacaksın bu aracı şehir dışları na oda şehir dışı az yakıyor bu araç benim fikrim bu şekilde
(0)
Cevap Yaz

Daha Çok Kullanıcı Yorumu Gör
Volkswagen Yeni Crafter Panelvan için Görüşlerini Bildir
Gönder

Sıkça Sorulan Sorular

Volkswagen Yeni Crafter Panelvan Hakkında Genel Bilgiler

Her şey kazanmanız için hesaplandı. Volkswagen Crafter, çift turbo motoruyla çok çalışıp az harcıyor; her türlü ihtiyaca cevap veren orijinal üstyapı seçenekleriyle sizi ve yolcularınızı rahat ettiriyor. 2+1 yıl araç ve 12 yıl paslanmazlık garantisi uzun ömürlü bir ortaklığın güvenini veriyor. Düşük bakım ve kullanım maliyetleri, işlevsel konfor ekipmanlarıyla Crafter’da her şey kazanmanız için hesaplandı.
Crafter’ın sürücü koltuğuna oturur oturmaz aradığınız rahatlığı bulacaksınız. Çok fonksiyonlu direksiyonu sayesinde USB, AUX-in ve SD card girişli ve bluetooth özellikli radyo ve yol bilgisayarı gibi birçok elektronik donanım hemen elinizin altında. Konfor donanımlarıyla uzun yolculuklarda ve yoğun trafikte bile sizi yormayan Crafter, lüks segment koltuklarıyla yolcularınızı da rahat ettiriyor. Standartları yükseltiyor. Crafter, sunduğu standart donanımlarla sınıfında tek. • Körüklü ve ısıtmalı sürücü koltuğu • Radyo kumandalı direksiyon • Ön sis farı • Hız sabitleyici • Konforlu yolcu koltukları • Arka park sensörü • USB, SD card ve AUX-in girişli bluetooth özellikli radyo • Suya dayanıklı Plywood taban kaplaması • Vites öneri sistemi

Herkes Crafter’ın keyfini sürüyor.
Orijinal kalite. Üst düzey konfor ve güvenlik için orijinal donanımlar. Volkswagen Crafter, Türkiye’deki kullanıcı ve yolcuların isteklerini yerine getiriyor. Crafter’ın üstyapı ekipmanları Türkiye’ye özel araştırmalarla geliştirildi ve üretildi. Almanya’da Volkswagen mühendisleri tarafından test edilen orijinal ekipmanlar, Volkswagen AG’den kalite sertifikası aldı. Güvenilirliğini tescilleyen Crafter, üstyapı kalitesiyle diğer ülkelere örnek gösteriliyor.
Lüks segment koltuklar. Standartların üstünde bir oturma alanı sunan lüks segment koltuklarıyla Crafter, yoğun trafikte ve uzun mesafeli yolculuklarda bile rahatınızı garanti ediyor.
Crafter her zaman kazandırıyor. Crafter sadece kullanım süresince değil, yüksek ikinci el değeriyle de ortaklığınızın her anında kazandırıyor.

Euro 6 normuna uygun çevreci motor
Euro 6 egzoz emisyon değerlerine uygun motoruyla sadece sizin için değil, çevre için de çalışıyor.
Üstün performansın sırrı: 163 PS güç, 400 Nm tork
163 PS güç ve 400 Nm tork üretiyor. Çift turbo hava beslemesi sayesinde en düşük yakıt tüketim değerleriyle maksimum performans sağlıyor
Çift turbo motor sayesinde düşük yakıt tüketimi
Crafter, BiTDI teknolojisi sayesinde, 75 litrelik deposuyla 1120 km yol alıyor. Bir önceki nesline göre %8 daha az yakıt tüketimi sağlayan Crafter, her açıdan kazançlı.

Düşük bakım maliyeti
Yakıt tasarrufunda çığır açan Crafter, her bakımda sadece 7 litre yağ değişimine ihtiyaç duyarak bakım maliyetlerini de düşürüyor.
20.000 km bakım aralığı
Crafter, uzun bakım aralıkları ile düşük işletim maliyeti ve ekonomik kullanım imkanı sunuyor.
2+1 yıl garanti*
Volkswagen, motor teknolojisine duyduğu güveni kilometrelerce araç garantisi vererek kanıtlıyor
BiTDI motor teknolojisi, yakıt ekonomisi konusunda da standartları yükseltiyor. 75 litrelik deposuyla 1120 km yol alan çift turbo beslemeli motorun yanı sıra vites öneri özelliği ve hız sabitleyici sayesinde de yakıt tüketiminiz önemli oranda azalıyor. 2 litre hacimli motor daha az yağ tüketerek de kazandırmaya devam ediyor. Crafter’da her bakımda yalnızca 7 litre yağ değiştiriliyor.

İlave yolcu bölümü fanlı ısıtıcı 
Motor suyuyla çalışan özel ısıtma sistemi ve üfleme fanları sayesinde yolcu bölümünde daha hızlı ve etkin ısıtma gerçekleşir. Böylece araç içinde homojen ısınma sağlanmış olur.

Arka park sensörü
Arka tamponda bulunan sensörleriyle nesneleri algılayarak sesli uyarı yaparken, ekranda da yaklaşılan mesafeyi gösteren park sensörü daha güvenli park etmenizi sağlar.
Buzdolabı
Aracınızdayken yaşayacağınız ev konforunun önemli bir detayı da Crafter’daki buzdolabı. Geniş hacimli buzdolabı, yolculuk süre ve mesafeniz fark etmeksizin yiyecek ve içeceklerinizin taze olarak elinizin altında olmasını sağlar.

Körüklü ve ısıtmalı sürücü koltuğu
Crafter; okul, turizm, hat ve servis modellerinde standart olarak sunulan koltuk ısıtma sistemi, soğuk günlerde bile konforunuzu garanti eder. Sürücü koltuğunun hem oturma hem sırt bölgelerinde bulunan ısıtıcılar size dışarıdaki kışı unutturur.

DVD oynatıcılı ekran
Crafter’da opsiyonel olarak sunulan DVD oynatıcılı ve USB girişli ekran, misafirlerinizin sıkılmadan yolculuk etmelerini sağlar.

Perde
Crafter, iç tasarımına uyumlu olarak hazırlanmış perdeleri ile şık bir dünya yaratır
Elektrikli açılabilen acil çıkış kapağı ve kumandası
Sürücünün yanındaki kumanda sayesinde tek tuşla açılabilen ve kapatılabilen acil çıkış kapağı, araca temiz hava girişine imkan sağlar. 120 km/s hıza ulaşıldığında ise kapak, sürüş güvenliği için otomatik olarak kapanır.

Manuel açılabilen acil çıkış kapağı
Crafter’daki acil çıkış kapağı elle açılabilir yapısıyla ekstra havalandırma imkanı sunarken yolcularınızın ferah bir ortamda yolculuk etmesini sağlar.
Önden ve arkadan üflemeli split klima
Yüksek soğutma kapasitesi ve hava debisiyle araç içi soğutma işlemini en ekonomik şekilde yerine getirir. Özellikle daha yüksek sıcaklık bölgelerinde, soğuk havanın daha hızlı ve homojen yayılmasını isteyenler için ideal çözüm.

Önden ve ortadan üflemeli klimatik klima
Hem sürücü hem yolcu bölümünün iklimlendirmesini bağımsız olarak sağlar. Dışarıdan temiz hava alma özelliğiyle, araç içinde daima temiz hava dolaşımını da gerçekleştirir. Klimatik klima sistemi üzerinden istenen sıcaklığa göre ısı ve fan ayarı otomatik olarak yapılır.

Türbin tavanlı klima
Opsiyonel olarak sunulan türbin tavan, klima, aydınlatma ve hoparlör sistemiyle daha konforlu bir yolculuk için gerekli altyapıyı sunar.
Aydınlatmalı tavan raf sistemi
Opsiyonel olarak sunulan aydınlatmalı tavan raf sistemi, el bagajlarına geniş bir yükleme alanı yaratır. Geceleri de göz yormayan aydınlatmasıyla konforlu bir yolculuk sunar.
Sıkışmaya karşı güvenlik sistemli otomatik kayar kapı
Özel tasarlanmış otomatik kapı, iniş-biniş sürelerini kısaltarak yolculara kolaylık sağlar. Kapı hem sürücü tarafından hem de uzaktan kumandayla kontrol edilebilir. Sıkışmaya karşı çift güvenlik sistemli kapı, acil durumlarda içeriden ve dışarıdan açılabilmektedir.

Çok çalışıyor, az harcıyor.
 Crafter, 2 litre hacimli ve 4 silindirli motoru ile iyi bir iş ortağının tüm avantajlarını yaşamanızı sağlıyor. BiTDI teknolojisiyle bir önceki nesle göre %8‘e varan yakıt tasarrufu sağladığı gibi artırılmış çekiş gücüyle de kazandırıyor. Çift turbo sistemi, yüksek rakımda bile Crafter’ın çekiş yeteneğini artırarak, nefes kesen bir performans sergilemesini sağlıyor. Transporter ve Amarok’ta kendini kanıtlayan motor teknolojisi sayesinde sadece siz kazanmıyorsunuz, dünya da kazanıyor. Euro 6 egzoz emisyon normuna uygun motor, çocuklarınıza ve geleceğe daha temiz bir doğa bırakmanızı sağlıyor.
Ticaretin en güvenli yolu.
Aktif güvenlik sistemleri

ESP (Viraj dengeleme sistemi)
 ESP, virajlar ve ani manevralar gibi aracın dengesini bozacak durumlarda hassas sensörleri sayesinde otomatik olarak devreye girerek aracın yoldan çıkmasını veya savrulmasını önleyen önemli bir aktif güvenlik sistemidir. Yolun eğim ve kayganlık durumuna göre, her tekerlek için milisaniyeler içerisinde ayrı ayrı frenleme yaparak aracın dengede kalmasını sağlar. Direksiyon hakimiyetini artırarak, yüksek hızlarda dahi tam kontrol sunar.

EBD (Elektronik fren güç dağılımı) 
Aracınızın arka tekerleklerine uygulanan fren kuvvetini aracın yük dağılımına ve yol koşullarına bağlı olarak ayarlar. Özellikle aracın yüklü olduğu durumlarda, frenleme mesafesinin kısalmasını sağlar.

BAS (Fren yardımcısı) 
Acil frenleme gerektiren durumlarda frenlere destek sağlayan sistemdir. Ani frenleme yapmak zorunda kaldığınızda frenleme etkisi artırılarak fren mesafenizi kısaltır.

LAC (Otomatik yük uyarlama kontrolü)
 Bu sistem, mevcut araç ağırlığı ve ağırlık merkezini tespit ederek, eğimli yerleri tırmanıp inerken aracı dengeler. Frenleme performansını geliştirerek, devrilme eğilimini azaltır.

Hill holder (Yokuş yukarı kalkış yardımı) 
Yokuşta kalkış yapabilmek için ayağınızı fren pedalından kaldırıp gaz pedalına basana kadar geçen 1.5-2 saniyelik sürede sistem frenleme basıncını korur ve aracın kayması engellenir. Sağlanan güvenliğin yanı sıra aracınızın debriyaj ömrü de uzamış olur

CBC (Dönüş fren kontrolü)
Dört tekerlekte disk fren 
Her türlü yol koşulunda daha iyi frenleme sağlanır. Ön fren diskleri, frenleme etkinliğini artırmak için havalandırmalı tiptir. El freniyle duruşları daha güvenli hale getirmek için arka frenlerde disk frenlere ilave olarak kampana sistemi de mevcuttur. Dönüşler sırasında yapılan frenlemenin daha etkin olmasını sağlar. Özellikle acil duruşlarda etkilidir.

CBC (Dönüş fren kontrolü) 
Dönüşler sırasında yapılan frenlemenin daha etkin olmasını sağlar. Özellikle acil duruşlarda etkilidir.

USC (Viraj içine savrulma kontrolü)
Crafter gibi arkadan itişli araçlarda dönüşler sırasında viraj içine kaçma riski, viraj dışına kaçma riskine göre daha fazladır. Böyle bir risk algılandığında, tekerlekler üzerinden yapılan bağımsız frenlemeyle aracın izinde kalması sağlanır
ROM (Devrilme koruması) 
Yüksek hızlarla girilen otoyol çıkışları ve benzeri durumlarda, aracın savrulmasını tespit ederek, motor freni ve frenlemeyle aracın devrilme riskini azaltır.
Ön ve arka viraj denge çubukları
 Ön ve arka viraj denge çubukları, aracın ve yükün dengesini artırırken, araca etkin frenleme ve daha iyi yol tutuş kabiliyeti sağlar. Viraj alırken aracın viraj dışına yatmasını minimize ederek gövdeyi yola paralel hale getirir. Böylece tekerleklerdeki dengeli yük dağılımı virajlarda bile korunabilir.

RMI (Denge kaybı koruması) 
Ani hızlanmalarda aracın denge kaybını tespit ederek, motor freni ve frenlemeyle aracın dengesini korur.
Yan aynalara entegre sinyaller
 Şık görünümün yanı sıra, sinyallerinizin diğer sürücüler tarafından daha kolay fark edilmesini sağlar.

ABS (Kilitlenmeyi önleyici fren sistemi)
 ABS, güvenli bir şekilde durmanızı sağlar. Özellikle ani frenleme gerektiren durumlarda tekerleklerin kilitlenmesini engelleyerek aracın hakimiyetini kaybetmenizi engeller.
Prefill (Frenleme hazırlığı) 
Acil durumlarda fren yapabilmek için ayağınızı aniden gaz pedalından çektiğinizde balatalar disklere yaklaşır, böylece fren süresi ve mesafesi kısalır.

ASR (Anti patinaj sistemi)
 ASR, tekerleklerin yol tutmadan gerektiğinden fazla dönmesini engeller ve aracın çekiş kontrolünü sağlar.
Yağmurda fren desteği
 Ön sileceklerin çalıştırılması ile birlikte balatalar her 5 dakikada 1 kez disk yüzeyine yaklaştırılarak kurutulur. Yağmurlu havalarda dahi balatalarınız kuru kalacağından fren mesafeniz kısalır.

EBC (Motor fren kontrol sistemi) 
Vites küçülttüğünüzde ya da aniden gaz kestiğinizde, kısa süreli olarak motor devrini yükselterek aracınızın öne doğru yığılmasını engeller.
Şerit takip uyarı sistemi
 Şeritten çıkma nedeniyle oluşan kazarların önlenmesine yardımcı olur. Araç şerit dışına çıktığı zaman sürücüye sesli uyarı verir.

CRAFTER TURİZM
En seçici konukları bile memnun edecek hizmet kalitesi.
Crafter Turizm, rekabetin yoğun, hizmet kalitesinin önemli olduğu turizm sektöründeki en güçlü kozunuz. Yenilenen üstyapısı ile size, bagajlı 13+1 ve 16+1 yolcu seçenekleri sunuyor. Katlanır masa, file, askılık ve yatma özelliğine sahip yeni tasarım turizm tipi koltukları ile rahat bir yolculuk yaşatıyor. Konfora olduğu kadar güvenliğe de önem veriyor, yolcu bölümündeki tüm koltuklarda emniyet kemerini standart sunuyor. Crafter’ın türbin tavanı, entegre servis seti sayesinde kişisel iklimlendirme, aydınlatma ve hoparlör sistemiyle daha konforlu bir yolculuk için gerekli altyapıyı sunuyor. Elektrikli açılabilen acil çıkış kapağı sayesinde araç içi havalandırma imkanı da Crafter’da. Güvenli park edebilmeniz için arka park sensörü Crafter’da standart olarak sunuluyor. Orijinal iç kaplama ve uyumlu perdeleriyle Crafter Turizm, şık bir iç dünya yaratıyor.
Bu aracın üretimi durdurulmuştur.
Teklif talebi alamazsınız.
Son 24 saatte 5 kişi bu modeli inceledi.
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Teklif almak istediğin markayı seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Teklif almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle