Sıfıraraçal.com
  Hemen Teklif Al
1 versiyon
899.000 TL

T03

0 - 3
1 - 3
2 - 3

Leapmotor

Leapmotor Markası Hakkında Genel Bilgiler

Kuruluşu: 2015

Kasa Tipleri: Elektrikli Araçlar

Leapmotor Marka Tarihçesi

Leapmotor, merkezi Çin'in Hangzhou kentinde bulunan ve elektrikli araç geliştirme konusunda uzmanlaşmış Çinli bir otomobil üreticisidir. Leapmotor, Aralık 2015'te kuruldu ve merkezi Çin'in Hangzhou kentinde bulunuyor.

13 Haziran 2018'de CES Asia'da Leapmotor, " Lingxin 01 " olarak adlandırılan ilk yerli yapay zeka çipinin entegrasyon doğrulama aşamasına girdiğini duyurdu. AI çipi, Leapmotor ve Zhejiang Dahua Technology şirketi tarafından ortaklaşa geliştirildi ve 2019'un 2. çeyreğinde araçlar üzerinde test edilmesi bekleniyordu. Lingxin 01, otonom araçlar için tasarlanmıştır ve aşağıdaki özelliklere sahiptir: derin öğrenme ve lider bilgi işlem gücü. Şirket, elektrikli çekiş motorları, araç CPU'su, LED aydınlatma gibi kendi bileşenlerini geliştirip inşa ederek yüksek marjlı bileşenleri dikey olarak entegre ediyor.

Ekim 2018'de Leapmotor, sırasıyla S, T ve C araç platformuna dayalı LP-S01, LP-T03 ve LP-C11 dahil olmak üzere 2018'den 2021'e kadar 3 yeni modeli piyasaya sürmeyi planladığını duyurdu.

Haziran 2019'da ilk ürün olan Leapmotor S01 elektrikli 2 kapılı coupe Çin pazarında piyasaya sürüldü. Guangzhou Otomobil Fuarı 2017'de bir prototip gösterildi. O sırada şirket 380 milyon sermaye toplamıştı ve fabrikanın inşaatı başlamıştı. S01 ilk olarak 2018'in başlarında LP-S01 kupası olarak gösterildi. [4] S01'in ilk teslimatları Haziran 2019'da gerçekleşti.

Mayıs 2020'de Leapmotor ve Devlete ait Çinli otomobil üreticisi FAW, akıllı elektrikli araç modellerini ortaklaşa geliştirmek için stratejik bir ortaklık kurdu. Anlaşma aynı zamanda akıllı elektrikli araç ana parçalarının Ar-Ge, üretim, üretim ve uygulamasına ilişkin ortak işbirliğini ve temel teknolojilerin geliştirilmesi ve üretim önlemlerinin yenilenmesi konusunda daha fazla araştırma yapılmasını da içeriyor.

11 Mayıs 2020'de Leapmotor, ikinci seri üretim EV olan Leapmotor T03 elektrikli şehir otomobilini resmen piyasaya sürdü. Araç bu kez toplam 3 modelle piyasaya sürüldü, sübvansiyon sonrası fiyat aralığı 65.800-75.800 yuan. Leapmotor T03, 36.5kWh kapasiteli bir pil paketi ve 403km NEDC seyir menzili ile donatılmıştır.

Kasım 2020'de Leapmotor, 2019 C-More konseptini temel alan üçüncü seri üretim EV olan Leapmotor C11 elektrikli crossover'ı resmen piyasaya sürdü. C11, ortaklaşa 544 PS (536 hp / 400 kW) ve 720 Nm tork değerine sahip çift elektrikli motorla çalışır. Leapmotor C11, yaklaşık 600 km sürüş menziline sahiptir.

T03

Leapmotor T03, süper güvenli beş kapılı tamamen elektrikli modeldir. Daha emniyetli, çok yönlü güvenlik koruması için yüksek mukavemetli kafes gövdesine sahiptir. Daha rahat, daha verimli ve daha güçlü çıktı, çeşitli yol koşullarına kolayca uyarlanabilir.

Leapmotor Fiyat Listesi

Sıfır Leapmotor modelleri ülkemizde Premium araç kategorisinde ilk tercih edilen araçlar arasında yer alıyor. Türkiye’de elektrikli araç sınıfının genişlemesi ile pastadan daha büyük pay almak isteyen Leapmotor kampanyaları ile satışlarını arttırmayı hedefliyor. Leapmotor bu yönü ile de kendisini bu sektörde sürekli güncel tutmaya ve adından sıkça bahsettirmeye devam edecek gibi gözüküyor. Tüm modellerin ve versiyonların güncel fiyatlarını takip etmek için  Leapmotor Fiyat Listesi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Leapmotor Haberleri

Tüm Leapmotor Haberini Gör
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Teklif almak istediğin markayı seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Teklif almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle