Sıfıraraçal.com

CX-5 Fiyat Listesi

Power Sense 2.0 SKYACTIV-G 165 PS Beyaz Deri (non Bose & non PLG)
1998cc
Otomatik
Benzin
1.505.690 TL
Power Sense Plus 2.0 SKYACTIV-G 165 PS (non-BOSE)
1998cc
Otomatik
Benzin
1.509.720 TL
Power Sense 2.0 SKYACTIV-G 165 PS Beyaz Deri (non PLG)
1998cc
Otomatik
Benzin
1.518.670 TL
Power Sense Sport 2.0 SKYACTIV-G 165 PS Siyah Deri (non Bose & non PLG)
1998cc
Otomatik
Benzin
1.518.670 TL
Power Sense Sport 2.0 SKYACTIV-G 165 PS (non-BOSE)
1998cc
Otomatik
Benzin
1.522.500 TL
Power Sense 2.0 SKYACTIV-G 165 PS Beyaz Deri
1998cc
Otomatik
Benzin
1.522.610 TL
Power Sense Sport 2.0 SKYACTIV-G 165 PS Siyah Deri (non PLG)
1998cc
Otomatik
Benzin
1.531.460 TL
Power Sense 2.0 SKYACTIV-G 165 PS Siyah Deri
1998cc
Otomatik
Benzin
1.535.210 TL
Power Sense 2.0 SKYACTIV-G 165 PS Napa Deri
1998cc
Otomatik
Benzin
1.544.930 TL

Mazda Fiyat Listesi

Sıfır araba sektörünün Türkiye’de en büyük platformlarından bir tanesi olan sifiraracal.com online showroom’una siz de tek bir tıkla ulaşabilir, sitemiz üzerinde yer alan tüm sıfır araba fiyatlarını görebilir, Mazda fiyat listesine ulaşabilirsiniz. Mazda kampanyalı fiyatları, taksitli Mazda otomobil fiyatları gibi konular hakkında sitemiz üzerinde yer alan canlı destek birimimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Mazda Tarihçe

Mazda ilk olarak, 1920’de Toyo Cork Kogyo Co. Ltd ismiyle kurulmuştur. Üretime geçmesi yaklaşık 11 yıl kadar sonrasına denk gelmektedir. 1931 yılında ilk otomobil tanıtımı sonrasında üretime başlayan Mazda, Japonya'da silah üretiminde de önemli bir noktada yer almaktaydı. Mazda 1960 yılında, kamyon üretmeye de başlamıştır. Mazda ilk olarak ''R360'' isimli modelini piyasaya sürmüştür.

Diğer Japon markalarından ayrı olmak için Mazda, bir de kendine has bir motor ünitesi üretmiştir. Bu motor ünitesine ''Wankel döner motor '' ismi verilmiştir. Mazda icat ettiği bu motor ünitelerine ilginin büyümesi ile beraber, dünya piyasasına ulaşma imkanı bulmuştur. 1968 yılında Mazda, Kanada da faaliyet göstererek 1970 yılında ise ABD'de faaliyet göstermeye başlamıştır. 1973’te baş gösteren petrol kriziyle beraber, ekonomik anlamda sürekli geri adım atmaya başlayan Toyo Cork, Sumitomo bankasının desteğini alarak yavaş yavaş toparlanmıştır.

Farklılıklarını devam ettiren Toyo Cork, dört silindirli modellerini spor modeller ile birleştirmeye başlamıştır. Toyo Cor olarak yoluna başlayan ve uzun bir aradan sonra bu şekilde devam eden marka, 1984 yılında Mazda ismine kavuşmuştur.

Mazda Modelleri

Mazda 3 Sedan, (Dokunuşun kazandırdığı ruh) KODO – Hareketin Ruhu dizaynını bünyesinde barındıran model, sportif ve güçlü bir yapıya sahiptir. Ayrıca Mazda 3, SKYACTIV teknolojisi özelliğine sahiptir.  Mazda, arka trafik uyarısı sistemi ve radar hız kontrol sistemi sayesinde kullanıcısının güvenliğini de kontrol altına almakta. Mazda 3 Sedan modelinin güncel fiyat listelerine ve teknik özelliklerine sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Mazda CX-3, Yüksek sürüş performansına sahip olan CX-3, SUV ailesinde yer alan otomobil modellerin arasında isminden çokça bahsettirmektedir. Ayrıca CX-3, KODO - Hareketin Ruhu tasarımı, MZD Connect tarzını bir araya taşımıştır. 

Diğer Mazda modellerinin güncel fiyat listelerine yine sitemiz üzerinden hızlıca ulaşabilirsiniz.

Sadece bu kadar da değil; sitemiz üzerinde yer alan araç karşılaştırma platformunu kullanarak dilediğiniz Mazda model aracı muadilleri ile karşılaştırabilir, araçları gövde tipi, segmenti, yakıt tipi, beygir gücü, maksimum hızı, vites türü, motoru ve daha birçok konuda kıyaslayabilirsiniz.

Beğendiğiniz bir Mazda marka otomobili almadan önce “test sürüşü yapma imkânım olsa ne güzel olurdu.” dediğinizi duyar gibiyiz. Sıfır Mazda modellerinin sizlerden tam not alması ve siz değerli müşterilerimizin aklında herhangi bir soru işareti kalmaması için dilediğiniz bir Mazda bayisinde beğendiğiniz otomobilin test sürüşünü yapma imkanını da sizlere sunuyoruz. Üstelik tamamen ücretsiz.

Mazda Kullanıcı Yorumları

Ayrıca sitemiz üzerinde diğer kullanıcılar tarafından yapılan Mazda 3 Sedan yorumlarını inceleyebilir, siz de Mazda modelleri hakkında görüşlerinizi yorum ve puanlama sistemi ile bizlere iletebilir, diğer kullanıcılar ile etkileşime girebilir ve aklınıza takılan soruları ziyaretçilerimiz ile paylaşabilirsiniz.

X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Almak istediğin aracın markasını seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle