Sıfıraraçal.com
  Hemen Teklif Al
CFMOTO
175.737 TL

250 NK

199.881 TL

250 SR

199.767 TL

250 CL X

400.844 TL

650 NK

436.918 TL

650 MT

440.932 TL

700 CL X Heritage

490.636 TL

700 CL X Sport

821.657 TL

800 MT Touring

765.069 TL

800 MT Sport

372.783 TL

450 SR

0 - 2
1 - 2

CFMOTO

CFMOTO Hakkında Genel Bilgiler

Kuruluş Yılı: 1989

 

CFMOTO Tarihçesi

CFMOTO, 1989 yılında Çin'de kurulan bir motosiklet ve ATV (all-terrain vehicle) üreticisidir. Şirketin merkezi Hangzhou, Zhejiang, Çin'de bulunmaktadır. CFMOTO, "China Motorcycle, ATV, Engine, Spare Parts and Accessories Manufacturer" kelimelerinin kısaltmasıdır.

CFMOTO, başlangıçta motosiklet parçaları üretimiyle faaliyet göstermeye başladı, ancak daha sonra motosiklet ve ATV üretimine geçti. Şirket, küresel pazarlarda rekabet edebilmek için yatırım yaptığı Ar-Ge faaliyetleriyle bilinir. CFMOTO, kendine özgü tasarımlara, teknolojilere ve performansa sahip motosikletler ve ATV'ler üretmektedir.

CFMOTO, geniş bir ürün yelpazesine sahiptir ve motosiklet, ATV, yan yana oturan ATV (side-by-side), üç tekerlekli motosiklet ve scooter gibi çeşitli modelleri üretmektedir. Hem yol hem de off-road kullanımına uygun modeller sunar. Ayrıca, farklı motor hacimlerine sahip çeşitli modelleri bulunmaktadır.

CFMOTO, dünya çapında dağıtım ağına sahip olup, ürünlerini birçok ülkeye ihraç etmektedir. Güvenilirlik, performans ve rekabetçi fiyatlarla bilinir. CFMOTO, kalite kontrol süreçlerine önem vererek müşterilerine güvenilir ve dayanıklı motosikletler ve ATV'ler sunmayı hedeflemektedir.

Son yıllarda, CFMOTO'nun ürünleri küresel pazarda popülerlik kazanmış ve motosiklet ve ATV tutkunları arasında tercih edilen bir seçenek haline gelmiştir. Şirket, sürekli olarak yeni modeller ve teknolojiler geliştirmek için Ar-Ge çalışmalarını sürdürmekte ve motosiklet endüstrisindeki varlığını güçlendirmektedir.

CFMOTO ABD'nin Plymouth, Minnesota'daki genel merkezi 2007'de inşa edilmiş olabilir, ancak Amerika'nın araçlarımızı ilk duyduğu zaman bu değildi. 2002'den beri ATV'lerimiz ve Side by Sides, denizden parlak denize kadar araziyi fethediyor. Uzun süredir devam eden mükemmellik geleneğimiz, onlarca yıldır diğer güç sporları şirketleri için ürettiğimiz eşsiz özel tasarım parçalarımızdan gelmektedir.

CFMOTO gerçekten tek bir parça ile başladı: motorumuz. Kurucumuz ticari marka sıvı soğutmalı 4 zamanlı motorumuzu Hangzhou, Çin'de yarattı ve gerisi tarih oldu. Bu gerçekten harika makine parçası, şirketin 1989'da kurulmasına neden oldu ve bununla birlikte dünyaca ünlü ATV'lerimiz, Yan Yana, Motosikletlerimiz, Scooter'larımız ve daha fazlası geldi.

X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Teklif almak istediğin markayı seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Teklif almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle