Sıfıraraçal.com
  Hemen Teklif Al

Mercedes Maybach

-

Mercedes Maybach Renkleri

Vişne
Siyah
Silver
Mavi
Lacivert
Kahve
İnci
Gri

Mercedes Maybach Resimleri

Mercedes Maybach Fiyat Analizi

* Gün içinde sistemde var olan en ucuz paket fiyatı baz alınmıştır.
1 Ay
3 Ay
6 Ay
1 Yıl

Mercedes Maybach Versiyonları

Mercedes Maybach Yorumları

Mercedes Maybach Misafir 31.05.2018
Mükemmel
(0)
Cevap Yaz

Mercedes Maybach Misafir 8.05.2018
makam arabası gibi bir araç çok sade ve sağlam görüntüs benim dikkatimi çekti almak istiyorum
(0)
Cevap Yaz

Mercedes Maybach Misafir 25.11.2017
insallah piyangodan para çıkarsa alacagım birtnane duruşu yeter
(0)
Cevap Yaz

Mercedes Maybach Kadir Karaman 4.11.2017
tek kelime ile muhteşem ötesi bir araba
(0)
Cevap Yaz

Mercedes Maybach Misafir 14.06.2017
Wilhelm Maybach ten aldı galiba ismini ilk kurucusumu öyle biriydi
(0)
Cevap Yaz

Mercedes Maybach Misafir 24.05.2017
Çok güzel araba ama aşırı pahalı bir araba
(0)
Cevap Yaz

Mercedes Maybach Misafir 19.04.2017
Yok böle rahat araba böle konforlu güçlü
(0)
Cevap Yaz

Mercedes Maybach Misafir 12.04.2017
Bu nasıl bir genişliktir bu nasıl bir konfordur çok hoşuma gitti cidden üst sınıf bir araba resmen
(0)
Cevap Yaz

Mercedes Maybach Misafir 3.04.2017
İçinde şöförü olan bir araba
(0)
Cevap Yaz

Mercedes Maybach Misafir 4.03.2017
Asgari ücretle 30 yıl çalışsam anca alırım.
(2)
Cevap Yaz

Mercedes Maybach Misafir 3.03.2017
Mercedes kalite ve güvendir.
(0)
Cevap Yaz

Mercedes Maybach Misafir 4.10.2016
Tam bir makam araçı olacak araba asaletli
(0)
Cevap Yaz

Daha Çok Kullanıcı Yorumu Gör
Mercedes Maybach için Görüşlerini Bildir
Gönder

Sıkça Sorulan Sorular

Mercedes Maybach Hakkında Genel Bilgiler

Saf lüks - Yeni Mercedes-Maybach S-Serisi.
Yeni bir başlık.
Prestijli, özel, benzersiz: Yeni Mercedes-Maybach S-Serisi'nden bahsediyoruz. Fakat sadece ondan değil. Bizimle birlikte Mercedes-Benz markasının tarihinde yeni bir başlık açın ve bu araçla en imrenilen kartvizitinizi gösterin.

Marka - doğası gereği mükemmel.
Maybach-Motorenbau GmbH 1921 yılında ilk aracını çıkardığından bu yana tüm dünyadan otomotiv tutkunları için Maybach adı, en rafine zarafetle sunulan performansı çağrıştırır. Şimdi ise Mercedes-Benz bu ruha yeniden hayat veriyor.
Maybach araçları her zaman otomotiv mühendisliği sanatının zirvesi olarak tanımlanmanın ayrıcalığını yaşadı. Geçen yüzyılın 20'lerinde ve 30'larında en şık, en büyük ve en değerli arabalardı ve kesinlikle mühendislik açısından da ileri teknoloji ürünüydüler. 

Sayısız devlet başkanı 1921 ve 1941 yıllarında toplam 1800 ünite imal edilen bu modeli seçti. Doğası gereği seçkindi. Ve bugün de sürücüler dünyanın en iyisini arzuluyor. Bu isteği yeni Mercedes-Maybach markası ile yerine getiriyoruz

Tasarım - en zorlu müşteriler için sadece en iyisi.
Bir arabadan çok daha fazlası olan bu araca binin. Geleneğin ve modernliğin ortak yaşamı, lüks ambiyans ve ideal çalışma ortamının kaynaşması. Etkileyici, tarz oluşturan bir var oluşu somutlaştırır. Yeni Mercedes-Maybach S-Serisi tasarımı hakkında daha fazla bilgi edinin.
Cömertçe boyutlandırılmış iç alan, en yüksek konfor ile en zorlu müşterileri bile şımartır. İsteğe bağlı Birinci Sınıf arka bölüm, katlanan masaları ve İş Telefonu sayesinde arka bank koltuğu mobil bir ofise dönüştürür. Ve gümüş kaplı şampanya kadehleri de elbette eksik değildir.

Ama bu aracın ne kadar etkileyici olduğunu gösteren sadece içi değildir. C-direğindeki "Maybach" simgesi, bu uzun aks mesafeli sedana soylu bir aura katar. Ve sayesinde bu Mercedes'in lüks segmentte yeni bir standart oluşturduğu yedi harf de arkada görülebilir: Maybach.

Güvenlik - uzman ellerde.
Yeni Mercedes-Maybach S-Serisinin arka bölmesi, sadece üst seviye konforu ile etkilemez. Gelişmiş güvenlik sistemleri de yolcu koruması açısından yeni standartlar belirler.
Örneğin Executive Koltukların Yastıkları, rahat bir yolculuk için koltuk arkalığınızı yatırdığınızda korumanızı artırır. Çarpışma halinde koltuk altındaki yastık şişerek yolcunun emniyet kemeri altından kayıp geçmesini önler.

Emniyet kemerleri de isteğe bağlı olarak emniyet kemeri yastığı ile donatılabilir. Bu şişebilen emniyet kemeri kayışı, kafa kafaya çarpışmalarda yolcunun göğsündeki yükün mümkün olduğunca düşük olmasını sağlar. Buna ek olarak isteğe bağlı PRE-SAFE® paketinin bir bileşeni olan PRE-SAFE® kemer gergisi de yaklaşan bir çarpışma öncesinde yolcuları olabildiğince sabit tutar.

Ayrıca isteğe bağlı olarak gelen: Sürüş Destek paketi Plus. Yardım sistemleri ile diğer tüm katkılarının yanı sıra güvenli mesafeleri korumaya, aracı şeritte tutmaya ve yaklaşan bir arkadan çarpışma halinde arka bölmedeki yolcuların güvenliği için güvenlik tedbirlerini başlatmaya yardımcı olur.
Tasarım - Sembolik güce sahip bir varoluş için.
Kendinizi maksimum ayrıcalıklarla şımartın.
Mercedes-Maybach. İsmin kendisi başlı başına rakipsiz ayrıcalığı somutlaştırır. Yeni Mercedes-Maybach S-Serisi performans ve başarı gibi girişimci erdemleri tasarımıyla en iyi şekilde yansıtır. Ve emsalsizliği ile yolcularının özel statüsünü vurgular.
Dış - Üstünlük en iyi kartvizittir.
Burada önemli olan uzunluktur: S-Serisinin uzun aks mesafesinden 207 milimetre daha uzun aks mesafesi ile yeni Mercedes-Maybach S-Serisi kendine güvenini görsel olarak da ortaya koyar. Kendi güçlü yönlerini diplomatça şık gösterir.
Önde kendine özgü kaputu ve net hatlara sahip farları, aracın liderlik iddiasını ortaya koyar. Üç ikiz panjurlu ve dikey krom çubuklu, arkada ek krom kaplı ikiz panjurlu radyatör ızgarası, aracın prestijli varlığı ile tutarlıdır.

C-direğindeki Maybach amblemi ve S-serisinin uzun aks mesafeli versiyonuna kıyasla yeni tasarıma sahip arka kapılar, otonom karakterinin net bir işaretidir. B-direğinin krom kaplı paneli ve krom kaplı iki egzoz borusu, aracın fazlasıyla yüksek kalitesini vurgular.

İç - Odak sizin üzerinizde.
Bu da lüks konfor atmosferi ve uyumlu çalışma ortamının başarılı bir bileşimini temsil eder. Net mimarisi, şık zarafetini vurgular. Ek ayak alanı, özel detaylar ve donanım ile özellikle arka koltuk yolcularına özel ilgi gösterilmiştir.
Birinci sınıf ve çok işlevli yeni Mercedes-Maybach S-Serisi, dinlenmek ve çalışmak için hem rahat hem güvenli bir alan olduğunu kanıtlar. Arkadaki iki lüks Executive koltuk, birinci sınıf seyahat etmeyi sevenler için vakur bir konfor sunar. 

Son teknoloji iki katlanan masa, isteğe bağlı ekstra özellik "Birinci Sınıf Arka Bölme"nin iş konsolunu bir çalışma masasına dönüştürür. Ve ortam aydınlatması, C-direği arkasındaki üçüncü pencere ve panoramik tavan benzersiz bir ferahlık hissi uyandırır.
Mercedes-Benz Akıllı Sürüş.
Kazasız sürüşe giden yolda.
PRE-SAFE® ile on yıldan uzun bir süre önce başlayan ve DISTRONIC PLUS ile devam eden kavram, sürüşte artık yeni bir boyut haline geldi: Mercedes-Benz Akıllı Sürüş - konfor ve güvenlik artık bir arada. Yeni Mercedes-Maybach S Serisi'nde bunu görebilir ve hissedebilirsiniz. 

Destek sistemleri, güvenlik uzmanlarımızın "sensör füzyonu" adını verdiği ağı kullanarak karmaşık durumları analiz eder. Ve iyileştirilmiş çevresel sensörler sayesinde yol trafiğindeki tehlikeleri daha etkili bir şekilde tanımlar.

Donanımın kullanılabilirliği, seçili motora ve yapılandırmaya bağlıdır. Her model için donanım bilgilerinde detayları bulabilirsiniz.
DISTRONIC PLUS otomatik seyir kontrolü (isteğe bağlı)
Yakınlık kontrol özelliğine ek olarak Direksiyon Yardımcısı ve Dur-Kalk Pilotu ile gelen DISTRONIC PLUS yakınlık kontrol sistemi, araç yanal kontrolü için konfor desteği ve bu sayede de sürücüye özellikle uzun yolculuklarda ve ağır, yavaş ilerleyen trafikte trafik araç takip işlevini kullanırken rahatlama olanağı sunar

Aktif Şerit Takip Yardımcısı (isteğe bağlı)
Sistem dalgınlıkla şeritten çıkıldığında bunu anlar, sürücüye dokunsal bir uyarı (direksiyon simidi titreşimleri) gönderir ve seçici olarak bağımsız tekerleklerde fren yaparak aracın doğru şeride dönmesine yardımcı olabilir.
Aktif Kör Nokta Yardımcısı (isteğe bağlı)
Aktif Kör Nokta Yardımcısı radardan faydalanır ve aracın sol, sağ ve arkasındaki kör noktaları izler. Görülen menzil içinde bir araç saptanırsa sürücünün dış aynasında bir uyarı sembolü belirir. 

Sürücü uyarıyı atlar ve ilgili yöne dönüş sinyalini verirse sistem görsel ve işitsel bir uyarı sinyali verir. Sürücü yine de şerit değiştirmeye başlarsa sistem aktif olarak ESP® kontrol birimi ile müdahale eder.
Konsantrasyon Kaybı Yardımcısı ATTENTION ASSIST
Daima size göz kulak oluyoruz. 60 ile 200 km/sa arasındaki sürüş davranışlarınızın analizini kullanarak ATTENTION ASSIST zamanı gelince sizden bir mola vermenizi isteyebilir. Kendi güvenliğiniz için.
Özellikle uzun yolculuklarda ve gece sürüşlerinde, bu sistem sürüş güvenliğini artırabilir. Sürücünün eylemlerine bağlı olarak KONSANTRASYON KAYBI YARDIMCISI, tipik yorgunluk işaretlerini ve ciddi dikkatsizlikleri fark eder ve yaklaşan küçük uyku atakları için görsel ve sesli uyarılar verir.

BAS PRO Fren Yardım Sistemi (isteğe bağlı)
BAS PLUS İleri Fren Yardımcısı, arkadan çarpma ve kavşak kazası riskini azaltır ve acil durum frenlemelerinde ek fren basıncı ile size yardımcı olur.

PRE-SAFE® fren (isteğe bağlı)
PRE-SAFE® fren, bir araç veya yaya ile çarpışma tehlikesi halinde sürücüyü uyarır ve eğer sürücü tepki vermezse gerekirse tam fren uygulayarak aracın hızını bağımsız olarak düşürür.

Yan Rüzgar Desteği
Güçlü ani yan rüzgarda, sistem sürücünün şeritte kalmasına yardımcı olabilir. Hedefe yönelik fren müdahaleleri aracın yana kaymasını önemli ölçüde azaltır. Bu da sürücünün güvenlik duygusunu artırır ve gereksiz tepkiler vermesini önlemeye yardımcı olur.

MAGIC BODY CONTROL (isteğe bağlı)
Bu süspansiyon sistemi, kelimenin tam anlamıyla ileri görüşlüdür: Araç yol yüzeyindeki bozukluklara henüz ulaşmadan hazırlanır ve kendini ayarlar. 130 km/saat'e kadar olan hızlarda tekerleklerin her birindeki sönümlemenin yolun pürüzlü yerlerine ve düzlüklerine ideal şekilde adapte olabilmesi için bir stereo kamera ilerideki yolu analiz eder.
Yüksek hızlarda araç gövde seviyesi otomatik olarak 15 mm'ye kadar alçaltılır. Bu da sürüklenmeyi ve sonuç olarak yakıt tüketimini azaltarak alçak ağırlık merkezi sayesinde sürüş dengesini artırır.

Kötü yol yüzeylerinde veya rampalarda yerden yüksekliği artırmak için ise araç gövdesi aracın durma konumunda veya hareket halinde olması fark etmeksizin motor çalışırken bir düğmeye dokunarak 40 mm'ye kadar yükseltilebilir. 

Mercedes-Maybach S 600 için standart donanım. Mercedes-Maybach S 500 için isteğe bağlı donanım.
360 derece kamera (isteğe bağlı)
Mercedes-Maybach S 600 için standart donanım. Mercedes-Maybach S 500 için isteğe bağlı donanım.
Şimdi manevra yaparken tam bir görüşe sahipsiniz ve hatta çarpışmalardan kaçınmak için de daha iyi bir konumdasınız: Araç geri görüş kamerasına ek olarak yanındaki ve önündeki alanları da gözlemleyebilen bir kamera sistemi içerir.
Bu sistem, ağa bağlı dört kameranın yardımı ile gerçekçi bir baştan sona görüşlü parkı ve manevrayı mümkün kılar. Araç ve çevresi, COMAND Online ekranında kuş bakışı olarak gösterilebilir ve cam hizasının altındaki engeller de sürücü tarafından görülebilir.

Kamera görünümleri, örneğin ileri ve geri vites değişikliği yapıldığında otomatik olarak değişir ve ayrıca tek tek de seçilebilir. 

Mercedes-Maybach S 600 için standart donanım.
Aktif Park Yardımcısı PARKTRONIC ve geri görüş kamerası içeren park paketi (isteğe bağlı)
Güvenli ve konforlu parkın birinci sınıf yolu: PARKTRONIC ve geri görüş kamerası, park alanı bulmayı (ister kaldırım kenarında ister park yerinde) ve park etmeyi kolaylaştırır.
Aktif direksiyon ve fren müdahaleleri ile Park Yardımcısı sistemi sürüş konforunu önemli ölçüde artırır ve aracı dar park alanlarında bile yönlendirir. 

PARKTRONIC, aracın önündeki ve arkasındaki engelleri saptayabilir. Saptadığında da sürücüye görsel ve işitsel uyarı sinyalleri verir. Bu şekilde manevra sırasındaki çarpmalar ve darbeler engellenir. Sürücü istediği an direksiyonunun kontrolünü geri alabilir. Bu durumda Park Yardımcısı, kendi kendini kapatır.

LED Akıllı Işık Sistemi (isteğe bağlı)
Aracınızın nasıl izlediğini de izleyin. Ve nasıl tepki verdiğini: Farklı hava durumları, ışık ve sürüş koşulları demek araç aydınlatması konusunda farklı talepler demektir.
Dönerken veya viraj alırken kırsal kara yollarında ve otobanlarda daha iyi bir görüş için LED Akıllı Işık Sistemi, ışık ve sürüş koşullarına adapte olur. Uyarlamalı Uzun Far Yardımcısı Plus karşıdan gelen araçların sürücülerinin gözlerinin kamaşmasına yol açmadan, öndeki yolun sürekli olarak uzun farlarla aydınlatılabilmesini sağlar.

Tüm far işlevleri, tüketim açısından optimize edilmiş LED teknolojisiyle gerçekleştirilir. Bu özellik daha güçlü parlaklığı, daha düşük enerji tüketimi, daha dayanıklı yapısı ve gün ışığına benzer hoş beyaz ışığı ile etkiler.

Bu sistem kısa farlar yerine kır yolu lambalarını ve otoban ışıklarını kullanır. Yolun aracın bulunduğu tarafını geleneksel kısa farlara kıyasla daha parlak ve daha uzun mesafe boyunca aydınlatır. Bu da sürücünün, daha iyi yön bulmasına ve daha hızlı tepki vermesine yardımcı olur.

Diğer sistem donanımları ise şöyledir:
• Dönüşlerde önemli oranda daha iyi aydınlatma için Aktif Işık Sistemi.
• Görüşün düşük olduğu anlarda daha iyi yön bulma için iyileştirilmiş sis lambası işlevi.
• Otomatik dönüş ışığı işlevi, virajın iç tarafını daha fazla aydınlatarak yol yüzeyinin daha iyi aydınlanmasını sağlar.
• Gece Görüş Yardımcısı Plus (isteğe bağlı)
• Aydınlatılmamış, tanımadık yollar, karşıdan karşıya geçen vahşi hayvanlar veya görülmesi güç yayalar ile gece sürüşü, kendi başına bazı riskler getirir. Bu yardım sisteminde kullanılan yenilikçi teknoloji, sürücünün "karanlıkta görmesine" olanak tanıyarak bu tehlikeleri azaltabilir.
• Gece sürüşleri tüm trafik hacminin sadece yüzde 20'sine karşılık gelse de, tüm ölümlü kazaların yüzde 40'ı bu zaman diliminde gerçekleşmektedir. Bu sistem sürücüyü insanları ya da hayvanları daha erken görecek bir konuma getirir. İnsanlar ya da hayvanlar gösterge panelindeki çok işlevli ekranda net bir şekilde görülürler.

Bunu yapabilmek için, sistem diğer sürücülerin gözlerini kamaştırmadan öndeki yolu iki adet kızılötesi farla aydınlatır. Ön camın arkasında bulunan bir kızılötesi kameranın yardımıyla, tüm uzun far mesafesi gri tonlarında net bir görüntü olarak yansıtılabilir. 

Radyatör ızgarasındaki termal görüş kamerası, insanlar veya büyük hayvanlar gibi nesneler konusunda hedefli bir şekilde uyarı yapmayı mümkün kılar. Bunlar ekranda küçük, renkli kenarlı çerçeveler içinde gösterilir.

Ek olarak spot ışığı işlevi de açıldığında, ön far yolun yolcu tarafında saptanan herhangi bir kişiyi aydınlatacaktır.
Güvenlik - tüm düşüncelerimizin kalbinde
Mercedes-Benz'in Entegre Güvenlik Konsepti araç güvenliğini dört aşamaya ayırır:
Mercedes-Benz mühendislerini sürekli bu denli etkileyici sonuçlar üretmeye teşvik eden tek alanın, yeni güvenlik teknolojilerini araştırmak olduğunu söylemek yanlış olmaz. Güvenlik konusundaki ilk önemli dönüm noktası, Béla Barényi tarafından icat edilen yolcu güvenlik hücresinin geliştirildiği 1950'lere dayanır. Bugün bu, Mercedes-Benz araçlarını kazasız sürüş vizyonumuza her zamankinden daha çok yaklaştıran Entegre Güvenlik Konseptinin birçok bileşeninden sadece biridir.

Donanımın kullanılabilirliği, seçili motora ve yapılandırmaya bağlıdır. Her model için donanım bilgilerinde detayları bulabilirsiniz.
Aşama 1: güvenli sürüş
Kazaların çoğu, gerçek çarpışmadan çok önce başlar: konsantrasyon kaybıyla, zayıf görüşle veya öngörülemeyen tehlikelerle. İşte bu nedenle Mercedes-Benz güvenlik konsepti, günlük kullanım sırasında güvenli sürüşü desteklemek ve kritik durumları kontrolünüz altına almanıza yardımcı olmak için bir dizi tedbir kullanır.
DISTRONIC PLUS otomatik seyir kontrolü (isteğe bağlı)
Yakınlık kontrol özelliğine ek olarak Direksiyon Yardımcısı ve Dur-Kalk Pilotu ile gelen DISTRONIC PLUS yakınlık kontrol sistemi, araç yanal kontrolü için konfor desteği ve bu sayede de sürücüye özellikle uzun yolculuklarda ve ağır, yavaş ilerleyen trafikte trafik araç takip işlevini kullanırken rahatlama olanağı sunar.
HOLD işlevli, Yokuşta Başlatma Yardımcılı, hazırlık işlevli, ıslak koşullarda fren kurutmalı OTOMATİK FREN
Araçlarımızda standart donanımdan başlayarak güvenliğe öncelik veririz. Kanıtlanmış sistemler kara yolu trafiğinde her gün karşı karşıya kalabileceğiniz karmaşık durumlarda sizi destekler.
Frenleme sistemi sürüş konforunu ve güvenliğini artırır. Bir yandan Kilitlemesiz Fren Sistemi (ABS) ile kritik fren manevralarında güvenle ustalaşılmasına yardımcı olur. Diğer yandan, örneğin Yokuşta Başlatma Yardımcısı işlevi ile, günlük sürüş durumlarında sürücüyü konfor işlevleriyle destekler.

Frenleri hazırlayarak, sürücü gaz pedalından ayağını aniden çektiğinde fren balatalarının fren disklerine yaklaşmasını sağlar. Sonuç olarak kazanılan bu değerli zaman, fren tepki süresini kısaltır ve böylece durma mesafesini de azaltabilir.

Sistem, aynı zamanda sürücüyü yokuş yukarı desteklemek için müdahale de eder. Yokuşta Başlatma Yardımcısı işlevi, ayak frenden kaldırılıp gaz pedalına basıldığında, aracın geriye doğru kaymasını engeller. HOLD işlevi, fren pedalına sürekli basınç uygulamaya gerek kalmadan aracı sabit durumda tutmanızı sağlar.

Ve son olarak "fren kurutma" işlevi, güvenliği bir kat daha artırır: Yağışlı havalarda, sürücü tarafından fark edilemeyecek, kısa frenleme tepkileri gerçekleştirir. Bu işlev frenlerin tepki süresini önemli ölçüde kısaltacak şekilde, fren disklerinde biriken su katmanının giderilmesini sağlar.
Yanıp sönen otomatik fren lambaları
Yanıp sönen fren lambaları acil bir durumda, arkadan takip eden sürücülerin tepki süresinin önemli ölçüde kısaltılmasına yardım edebilir. Bu nedenle otomatik LED fren lambaları, başka bir aracın arkadan çarpmasının önlenmesine önemli bir katkı sağlar.

Aktif Şerit Takip Yardımcısı (isteğe bağlı)
Takip Yardımcısı, sürekli olarak şerit çizgilerini analiz eder. Aracın kasıtsız olarak bir çizgi veya işaret üzerinden geçtiğini saptarsa, sesli bir uyarı işareti verir. Sürücü yine de tepki vermezse, Aktif Şerit Takip Yardımcısı aracı şeridine geri götürmek için aktif fren müdahalesinde bulunur.
Aktif Kör Nokta Yardımcısı (isteğe bağlı)
Aktif Kör Nokta Yardımcısı radardan faydalanır ve aracın sol, sağ ve arkasındaki kör noktaları izler. İzlenen menzil içinde bir araç saptanırsa sürücünün dış aynasında bir uyarı sembolü belirir. Sürücü uyarıyı kaçırır ve dönüş sinyalini verirse, sistem ilgili aynada görsel ve işitsel bir uyarı sinyali verir. Sürücü yine de şerit değiştirmeye başlarsa sistem aktif olarak ESP® kontrol birimi ile müdahale eder.
Konsantrasyon Kaybı Yardımcısı ATTENTION ASSIST
Daima size göz kulak oluyoruz. 60 ile 200 km/sa arasındaki sürüş davranışlarınızın analizini kullanarak ATTENTION ASSIST zamanı gelince sizden bir mola vermenizi isteyebilir. Kendi güvenliğiniz için.
Özellikle uzun yolculuklarda ve gece sürüşlerinde, bu sistem sürüş güvenliğini artırabilir. Sürücünün eylemlerine bağlı olarak KONSANTRASYON KAYBI YARDIMCISI, tipik yorgunluk işaretlerini ve ciddi dikkatsizlikleri fark eder ve yaklaşan küçük uyku atakları için görsel ve sesli uyarılar verir.
BAS Fren Yardımcısı
Tüm önlemlere rağmen, kara yolu trafiğinde sürerken kritik durumlar ortaya çıkabilir. Örneğin, önünüzde ilerleyen araç aniden yavaşlayabilir. Bu durumda, Fren Destek Sistemi işlevi, oluşan tehlikeli durumla başa çıkmaya uygun fren basıncını sağlayarak sürücüyü destekler.
Sistem, sürücünün acil bir durumda durmaya çalıştığını algılayabilir ve durma mesafesini kısaltmak için bir saniyeden daha kısa süre içinde fren basıncını artırabilir. Bunu yapmak için Fren Destek Sistemi, fren pedalına basıldığı andaki hızı değerlendirir.

Kilitlemesiz fren sistemi (ABS) eş zamanlı olarak frenleme gücünü kayma eşiğine kadar ölçer ve böylece araç kontrol edilebilir durumda kalır. Sürücü fren pedalını bırakır bırakmaz, otomatik fren desteği devre dışı kalır.
ESP® Viraj Dinamiği Yardımcısı
ESP®-tabanlı sistem, özellikle virajlarda hızlanırken daha fazla denge ve yol tutuş güvenliği sağlar. ESP® sensörleri bir dışarı savrulma eğilimi kaydederse bu eğilimi iç tekerlerde hedefli bir fren müdahalesi ile azaltabilir
Far Yardımcısı
Ortam ışığına göre, Far Yardımcısı kısa farları otomatik olarak açar ya da kapatır. Özellikle hızla değişen aydınlatma koşullarında (örneğin tünele ya da çok katlı otoparka girerken), sistem sürüş güvenliğini artırabilir ve sürücünün üzerindeki yükü hafifletebilir.
LED Akıllı Işık Sistemi (isteğe bağlı)
Aracınızın nasıl izlediğini de izleyin. Ve nasıl tepki verdiğini: Farklı hava durumları, ışık ve sürüş koşulları demek araç aydınlatması konusunda farklı talepler demektir.
Dönerken veya viraj alırken kırsal kara yollarında ve otobanlarda daha iyi bir görüş için LED Akıllı Işık Sistemi, ışık ve sürüş koşullarına adapte olur. Uyarlamalı Uzun Far Yardımcısı Plus karşıdan gelen araçların sürücülerinin gözlerinin kamaşmasına yol açmadan, öndeki yolun sürekli olarak uzun farlarla aydınlatılabilmesini sağlar.

Tüm far işlevleri, tüketim açısından optimize edilmiş LED teknolojisiyle gerçekleştirilir. Bu özellik daha güçlü parlaklığı, daha düşük enerji tüketimi, daha dayanıklı yapısı ve gün ışığına benzer hoş beyaz ışığı ile etkiler.

Bu sistem kısa farlar yerine kır yolu lambalarını ve otoban ışıklarını kullanır. Yolun aracın bulunduğu tarafını geleneksel kısa farlara kıyasla daha parlak ve daha uzun mesafe boyunca aydınlatır. Bu da sürücünün, daha iyi yön bulmasına ve daha hızlı tepki vermesine yardımcı olur.

Diğer sistem donanımları ise şöyledir:
• Dönüşlerde önemli oranda daha iyi aydınlatma için Aktif Işık Sistemi.
• Görüşün düşük olduğu anlarda daha iyi yön bulma için iyileştirilmiş sis lambası işlevi.
• Otomatik dönüş ışığı işlevi, virajın iç tarafını daha fazla aydınlatarak yol yüzeyinin daha iyi aydınlanmasını sağlar.
Gece Görüş Yardımcısı Plus (isteğe bağlı)
• Aydınlatılmamış, tanımadık yollar, karşıdan karşıya geçen vahşi hayvanlar veya görülmesi güç yayalar ile gece sürüşü, kendi başına bazı riskler getirir. Bu yardım sisteminde kullanılan yenilikçi teknoloji, sürücünün "karanlıkta görmesine" olanak tanıyarak bu tehlikeleri azaltabilir.
• Gece sürüşleri tüm trafik hacminin sadece yüzde 20'sine karşılık gelse de, tüm ölümlü kazaların yüzde 40'ı bu zaman diliminde gerçekleşmektedir. Bu sistem sürücüyü insanları ya da hayvanları daha erken görecek bir konuma getirir. İnsanlar ya da hayvanlar gösterge panelindeki çok işlevli ekranda net bir şekilde görülürler.

Bunu yapabilmek için, sistem diğer sürücülerin gözlerini kamaştırmadan öndeki yolu iki adet kızılötesi farla aydınlatır. Ön camın arkasında bulunan bir kızılötesi kameranın yardımıyla, tüm uzun far mesafesi gri tonlarında net bir görüntü olarak yansıtılabilir. 

Radyatör ızgarasındaki termal görüş kamerası, insanlar veya büyük hayvanlar gibi nesneler konusunda hedefli bir şekilde uyarı yapmayı mümkün kılar. Bunlar ekranda küçük, renkli kenarlı çerçeveler içinde gösterilir.

Ek olarak spot ışığı işlevi de açıldığında, ön far yolun yolcu tarafında saptanan herhangi bir kişiyi aydınlatacaktır.
Yan Rüzgar Desteği

Aşama 2: kritik durumlarda
Mercedes-Benz, otomotiv güvenliği demektir. İşte bu nedenle, araçlarımız kritik sürüş durumlarında bile yolcularını destekleyerek her yolculuğun mümkün olduğunca güvenli geçmesini sağlar.

Kilitlemesiz fren sistemi (ABS)
Kritik durumlarda daha etkili uzmanlık: Bunu başarmak için, Mercedes-Benz mühendisleri zaman içinde kendisini kanıtlamış sistemi, ileri dijital teknolojiyle daha da geliştirmiştir. Durum fazlasıyla kritik bir hal alsa bile araca kumanda edilebilir.
Özellikle acil durum freninde kilitlemesiz fren sistemi (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini engelleyerek daha fazla sürüş güvenliği sağlar. Bu da örneğin kaygan bir yolda fren yaparken sürücünün aracın kontrolünü kaybetmemesine yardım eder.
Patinaj kontrolü (ASR)
Karlı, ıslak ya da gevşek zeminde hareket etmek ya da hızlanmak - bu gibi durumlarda, ASR hızlanma kayma kontrolü aracın kaymasını önlemek için patinajı azaltır.
Sistem tekerleklerin kaymasını izlemek için hız sensörleri kullanır. Patinaj Kontrolü sistemi bir tekerleğin kaymaya başladığını algılarsa, fren yaparak ve motor yönetim sistemine müdahale ederek aracın hızını düzeltir. Bu da tekerlek kaymasını azaltır.
BAS PLUS (isteğe bağlı)
BAS PLUS İleri Fren Yardımcısı, arkadan çarpma ve kavşak kazası riskini azaltır ve acil durum frenlemelerinde ek fren basıncı ile size yardımcı olur.

ÇARPIŞMA ÖNLEME YARDIMCISI PLUS
Kara yolu trafiğinde sürerken, aracın etrafında olanları mümkün olduğunca daha fazla gözlemlemek önemlidir. Bu teknoloji ile yarıçapınızı genişletiyoruz. Böylece siz veya Otomatik Fren yardımcısı sistemi, olaylara zamanında müdahale edebilirsiniz.
Öndeki araçla aradaki mesafe çok azsa, sistem sürücüye görsel bir uyarı verir. Çarpışma tehlikesi saptanırsa sesli uyarı sinyali verilir; bundan sonra sürücünün frenleme eylemi desteklenebilir ve eğer sürücü tepki vermezse, araç hızı kendiliğinden azaltılabilir. 

Bunu mümkün hale getirebilmek için radar bazlı yaklaşma uyarısı, Otomatik Fren Yardımcısı sistemi tarafından sağlanan frenleme desteği ve otonom kısmi frenlemeyi birleştirdik. 

30 ile 250 km/sa hız aralığındayken, öndeki araca uzaklık birkaç saniye için önceden belirlenen değerin altına düşerse, gösterge panelinde bir uyarı lambası yanar. Mesafe hızla azalmaya devam ederse aralıklı bir ses de duyulur.

Hareketli nesnelere çarpma tehlikesi 7 ila 250 km/sa hızlarda, hareketsiz nesnelere çarpma tehlikesi 7 ila 70 km/sa hızlarda kaydedilir. 

Böyle durumlarda Otomatik Fren Yardımcısı sistemi, sürücüyü acil durum frenlemesi ile destekler. Mümkün olduğunda çarpışmayı önlemeye yardımcı olmak için gerekirse fren basıncını artırır.
Ön yolcu hava yastığı için artırılmış uyarlama özellikleri ile sürücü ve ön yolcu için hava yastıkları
Araçlarımız bir dizi güvenlik teknolojisi sunar. Bunlardan bazılarını hiç görmeyeceksiniz. Olması gereken de budur; çünkü bu sistemler sadece en kötü senaryolar için vardır. Sizi ve yolcularınızı korumak için.
Bir çarpışma anında hava yastıkları sürücünün ve önde oturan yolcunun gövdesini ve başını korur. Aynı zamanda bütün vücudu dengelemeye yardımcı olur. Bu da kaza halinde ciddi yaralanma riskini azaltabilir. Hava yastıklarının açılması, darbenin şiddeti ile orantılıdır.

Ön yolcu hava yastığı ek olarak, payroteknik bir şekilde etkinleşen uyarlanabilirlik aşamasına sahiptir. Yolcunun oturma konumuna göre daha güçlü veya daha az yoğun olacak şekilde gaz tahliye derecesini düzenleyerek "hava yastığına gömülme" etkisinin kademelendirilmesini mümkün kılar.
Kemer yastığı (isteğe bağlı)
Dış emniyet kemerlerinin kayışlarına entegre edilen hava yastığı, önceden belirlenmiş bir yoğunluğu aşan kafa kafaya çarpışmalar halinde şişer. Kemer yastığı şiştiğinde de kayış, koltuk yolcusunun göğsü üzerindeki yükü azaltmak için orijinal genişliğinin üç katına kadar genişleyebilir.
Sürücü ve yolcu için yan yastıklar (göğüs kafesi / pelvis hava yastığı birlikte)
5- Yandan çarpışma anında, yan hava yastıkları sürücünün ve ön yolcunun üst gövdesini ve pelvik bölgesini korur. Aynı zamanda bütün vücudu dengelemeye yardımcı olur. Bu da kaza halinde ciddi yaralanma riskini azaltabilir.

Arka, sol ve sağda yan yastıklar
6- Yandan çarpışma halinde arka koltuk yolcularının göğsü yan hava yastıkları ile korunur. Bu hava yastıkları arka taraftaki panellere entegre edilmiştir ve aracın yanı ile yolcular arasında, göğüs yüksekliğinde açılır.
Cam yastıkları

Aşama 4: kaza sonrasında
Bir kaza sonrasında ilgili hasarı en aza indirmek ve kurtarma hizmetlerine destek olmak için sistem tarafından kaydedilen darbenin türüne ve ciddiyetine bağlı olarak bir dizi farklı eylem başlatılır:
• Dikkat çeken aydınlatma: kaza riskini azaltmak ve arabanın yerinin bulunmasını kolaylaştırmak için tehlike ve acil durum iç lambaları otomatik olarak etkinleştirilebilir.
• Otomatik havalandırma: bir hava yastığı açılırsa elektrikli pencereler otomatik olarak açılır.
• Kurtarmaya yardımcı olacak tedbirler alma: kanat ve kapı arasındaki dahili çarpışma mafsalları, bir önden çarpmadan sonra kapının açılmasını kolaylaştırabilir.
• Mümkün olan en iyi koruma: Ciddi bir çarpışma halinde motor, otomatik olarak kapatılabilir ve yakıt kaynağı kesilebilir.
• Kolay açılma: kaza sonrasında yolcuların ve kurtarma ekiplerinin kapıları daha rahat açmasını sağlamak için kapıların kilitleri otomatik olarak açılır.
• Yardımcı bağlantılar: Kaza veya arıza halinde, Mercedes-Benz acil durum çağrı sistemi otomatik olarak bir acil durum çağrı merkezi ile temasa geçebilir.
İç konfor - Lüks ve mükemmelliğin birleştiği yer.
Bir toplantınız var: benzersiz sürüş deneyimiyle buluşacaksınız.
İş planınızda lüksün belirleyici bir rolü vardır: performans ve başarı gibi girişimcilik erdemlerinin kendinden emin temsilcisidir. Yeni Mercedes-Mayback S-Serisi, mükemmel çalışma ve yaşamın keyifli yönlerinin birleştirilebileceğinin kanıtıdır. Birçoğumuz için de lüksün en doğru tanımı budur.

Donanımın kullanılabilirliği, seçili motora ve yapılandırmaya bağlıdır. Her model için donanım bilgilerinde detayları bulabilirsiniz.
AIR BALANCE paketi (isteğe bağlı)
Aracınızın içini çok özel bir yolla kişiselleştirin: Çeşitli yüksek kalite kokular arasından seçim şansı sunan bu paket, araç sakinlerinin özellikle uzun yolculuklarda daha da iyi hissetmesini sağlar.
Kişisel tercihlere ve ruh haline göre beş yüksek kalite iç mekan kokusu seçeneği vardır. Hava kalitesi de iyonizasyonun yanı sıra iç ve dış havanın ideal filtrasyonu ile iyileştirilebilir.

AIR-BALANCE paketi, otomatik olarak (yeni Mercedes-Maybach S-Serisine özel) ÖD AĞACI ortam kokusu ile birlikte gelir. Mercedes-Benz Aksesuarları başka kokular da sunar: GECE HAYATI HAVASI, ŞEHİR MERKEZİ HAVASI, SPOR HAVASI, ÖZGÜRLÜK HAVASI.

Mercedes-Maybach S 600 için standart donanım.

Ortam aydınlatması
Arabaya binin ve kendinizi evde hissedin - hoş, dolaylı ışığı ile ortam aydınlatması, tüm iç mekanda rakipsiz bir konfor hissi yaratır. İstenen aydınlatma atmosferini yaratmak için kullanılabilen yedi farklı renk ve beş farklı karartma düzeyi bulunmaktadır.
Gümüş kaplı şampanya kadehleri (isteğe bağlı)
Yüksek kaliteli gümüş kaplı iki şampanya kadehi ile çok özel bir araçtaki yolculuğunuzu şık bir biçimde kutlayabilirsiniz.

Şoför paketi
Geniş serbest alan ve tam rahatlıkla bir toplantıdan diğerine seyahat edin. Şoför paketi, daha fazla bacak alanı ve rahat dinlenme pozisyonu ile aracın arkasındaki konfor seviyesini önemli oranda artırır.
Ön yolcu koltuğu, elektronik olarak 77 mm'ye kadar ileri alınabilir. Bu da hemen arkasında oturan yolcunun seyahatten daha fazla keyif almasını mümkün kılar. Gözle görünür derecede daha geniş olan bacak alanı daha konforlu bir dinlenme pozisyonu sağlar. Ön yolcu koltuğunun altından uzanan topuk desteği ile oturma konforu daha da artırılmıştır.

Ön yolcu koltuğu tarafındaki EASY ADJUST lüks baş dayanağı katlanabilir veya çıkarılabilir. Her iki durumda da arka koltuk yolcusu, çok daha iyi bir ön manzaraya sahip olur.
Sürücü ve ön yolcu için EASY ADJUST lüks baş dayanakları, ön yolcu tarafında katlanabilir ve çıkarılabilir
EAST ADJUST lüks baş dayanakları, sürücüye ve ön yolcuya önemli ölçüde daha fazla konfor ve güvenlik sunar. Baş ve dayanak arasındaki mesafe ve yükseklik, elektrikli olarak ayarlanabilir. Buna ek olarak yan koltuk yastıkları da istenildiği gibi konforlu yan destek sağlar.
Sürücü ve ön yolcu tarafında ayak dayama yerli özel koltuklar
Uzun yolculuklarda bile tam rahatlamanın keyfine varın. Arkadaki Executive Koltuklar, konforlu bir şekilde arkaya yatar ve çalışmalarınızı tamamladığınızda kendinizi ekstra konfor ve rahatlıkla şımartmanız için dinlendirici bir uykuya davet eder.
Koltuklar tek bir düğmeye basılarak konforlu bir yatış pozisyonuna getirilebilir. Baş dayanaklarının yüksekliği ve ileri/geri konumları ayarlanabildiği gibi arkalık ve koltuk yastık açıları da ayarlanabilir. Ayak dayama yerinin uzunluğu ve açısı aynı şekilde serbestçe ayarlanabilir. Ayak dayama yeri ve topuk desteği birleşimi, konforlu bir yatak oluşturur.

Her bir Executive Koltuk, koltukta oturan kişi yatış pozisyonundayken korumayı artıran bir koltuk yastığı ile donatılmıştır. Önden çarpışma halinde koltuk altındaki bu yastık şişer ve böylece kemer kayışı altından kaymaya karşı koyar.
Birinci Sınıf Arka Kompartıman (isteğe bağlı)
7- Mercedes-Maybach S-Serisi aracınızın arka bölmesini bir seyahat ofisine dönüştürün ve yoldayken bile konforlu çalışmanın keyfine varın. İsteğe bağlı daha fazla donanım ile bu hoş çalışma ortamını daha da güzelleştirebilirsiniz
İki 12V priz, tavlanmış bardak tutacakları ve katlanan tepsiler gibi isteğe bağlı donanımlara sahip kesintisiz iş konsolu, iş ve seyahatin verimli bir sentezini sunar. İş konsolu, öndeki orta konsoldan arka rafa kadar uzanır. 

Elemanlara genel bakış:
• İstif bölmesinde 230V priz (isteğe bağlı)
• 12V'luk iki prizli istif bölmesi
• Baklava desenli orta konsol dışı
• Aux-in bağlantı elemanları, USB girişi (arkada isteğe bağlı Bağımsız Eğlence Sistemi ile iki adet)
• Işıklandırılmış istif bölmesi
• Ahizeli iş telefonu (isteğe bağlı)
• Soğutmalı torpido (isteğe bağlı)
• Çakmak (isteğe bağlı)
• İki katlanır masa (isteğe bağlı)
• İki tavlanmış bardak tutacağı
KEYLESS GO paketi (isteğe bağlı)
• Ellerinizi hayattaki önemli şeyler için serbest bırakın. Entegre çipli KEYLESS-GO anahtarı sayesinde tüm kapılar kapı koluna dokunarak otomatik olarak açılabilir ve kapanabilir. Motoru başlatmak için sürücünün çalıştır/durdur düğmesine basması yeterlidir.
• Buna ek olarak sürücü, anahtarın uzaktan kumanda düğmelerine basarak bagaj kapağını da açıp kapatabilir. HANDS-FREE ACCESS daha da fazla rahatlık sağlayan bir işlevdir. Bagaj kapağının temassız ve tamamen otomatik olarak açılmasını sağlar.

Bu işlevleri tetiklemek için tek gereken arka tamponun altında yapılacak bir tekme hareketidir.
• THERMOTRONIC otomatik iklim kontrolü
• Şu andan itibaren, aracınızda toz ve kirletici maddelerden tamamen arındırılmış havayla birlikte, en uygun iklim hüküm sürecek: yazın canlandırıcı bir serinlik ve kışın hoş bir sıcaklık. Ve ayrı ayarlama olanağı sayesinde, ön koltuklar her bir yolcunun isteğine göre ayarlanabilir.
• Otomatik iklim kontrol sistemi iki iklim bölgesi ve üç iklim stili ile araç içinde sağlıklı bir atmosfer sağlar. Sürücü ve ön yolcu birbirlerinden bağımsız olarak sıcaklığı, hava hacmini ve hava dağılımını ayarlayabilir ve ayak boşluklarındaki sıcaklık için beş ayar kademesinden birini seçebilirler.
• Arkada THERMOTRONIC otomatik iklim kontrolü
• Arka yolcular, arka koltuklar için iki ek iklim bölgesi ile ek arka iklim kontrol sistemi sayesinde daha fazla iklim konforunun keyfine varır. Orta konsolun arkasındaki çalıştırma paneli ile sıcaklık ve hava dağılımı ayrı ayrı ayarlanabilir.

Gerekirse sürücü arka için iklim ayarlarını öndeki merkezî kontrol birimi aracılığıyla girebilir
Hafıza paketi
• Araç çok sayıda kişi tarafından kullanılıyorsa, Hafıza paketi özellikle kullanım kolaylığı sağlar. Tek bir tuşa basarak elektrikli ön koltuklar, direksiyon simidi ve dış aynalar için üç adede kadar farklı konum kaydedilebilir ve geri çağrılabilir.
• Ön koltuklar için 4 yönlü bel desteği işlevi de paketin bir parçasıdır. Hafıza paketi, konforlu yanal destek için manuel olarak ayarlanabilir yan koltuk destekleri ile lüks baş dayanakları da içerir.

Paket, park ederken size yardımcı olur. Geri vitese aldığınızda ön yolcu tarafındaki dış ayna, sürücüye daha iyi bir görüş sağlamak için otomatik olarak alçaltılır.
• Panoramik açılır tavan
• Hava ister iyi ister kötü olsun: Bu sistem ile her sürüş büyüleyici bir doğa deneyimidir. Daha da fazla konfor ve sürüş keyfi için tamamen yeni ferahlık hissinin keyfini çıkarın.
• Geniş cam alanlarıyla bu tavan sistemi, aracın içinde özellikle aydınlık ve sıcak bir ambiyans yaratır. Sabit bir panoramik cam arka bölümden ve gerektiğinde iç mekanın havalandırılması için elektrikle çalışan kayar bir cam ön bölümden oluşur.
Sürücü ve ön yolcu için ısıtmalı koltuklar (isteğe bağlı)
• Sürücü ve yolcu için koltuk ısıtma işlevi, soğuk günlerde istenilen sıcaklığı hızla sağlar. Yolcuların her birinin, üç ısıtma seviyesi arasında tek bir düğmeyle seçim yapma şansı vardır.

Mercedes-Maybach S 600 için mevcut değildir
Sürücü ve ön yolcu için iklim kontrollü koltuklar (isteğe bağlı)
• Aktif havalandırma sayesinde klimalı koltuklar sıcak günlerde koltukların yüzeyini hoş bir sıcaklığa hızla indirir ve dengeli bir koltuk iklimi yaratır. Soğuk hava koşullarında istendiğinde koltuk ısıtma özelliği, gereken şekilde konforlu bir sıcaklık sunar.

Mercedes-Maybach S 600 için standart donanım
• Koltuk konfor paketi (isteğe bağlı)
• İçine bir kez girince kolay kolay çıkmak istemeyeceksiniz. Çünkü sürücü ve ön yolcu, muhtemelen bugüne kadar hiç bu kadar rahat oturmamıştı. Güvenliğinizi de önemli ölçüde artıran konfor.
• Şişirilebilir hava hazneleri sayesinde, CANLANDIRICI masaj işlevi ve sürüş dinamiği işlevine sahip aktif multicontour koltuklar olabilecek en iyi oturma konforu ve olağanüstü yan destek sunar. Masaj programları, rahatlatıcı sıcak taş masajının prensiplerine dayanarak konforu artırır.

Mercedes-Maybach S 600 için standart donanım.
• Güneşten korunma paketi
• Arka camın ve arka yan camların elektrikle çalışan stor güneş perdeleri, yolcuların kendilerini direkt güneş ışığından ve meraklı gözlerden korumasını sağlar. Dışarıyı görüş korunur.
• Stor güneş perdeleri, görünmeyecek şekilde arka kapılara ve arka rafa entegredir ve arka kapı kontrol panellerindeki ve sürücü kapısındaki düğmeler aracılığıyla rahatlıkla kontrol edilebilir.
• Elektrikle ayarlanabilir ön koltuklar
• Elektrikli ön koltuklar oturma konumunun ve baş dayanaklarının kolayca ve tek tek ayarlanabilmesini sağlar. Kapı kontrol panellerindeki ergonomik anahtarlar yoluyla sezgisel bir şekilde çalışır.

4 yollu bel desteği özelliği de ergonomik olarak ideal bir postürü korumaya yardım eder.
Sıcaklık Konfor paketi (isteğe bağlı)
• En dondurucu soğuklarda bile konforlu sıcaklığı deneyimleyin. Ve ısıtılabilen sadece koltuklar değildir, sürücü ve yolcuların temas ettiği tüm diğer yüzeyler de hızla hoş bir sıcaklığa ısıtılabilir.
• Böylece orta konsoldaki ve kapılardaki kol dayama yerlerinin yanı sıra arkadaki orta kol dayama yeri de (isteğe bağlı elektrikli arka koltuklar özelliği ile bağlantılı olarak) hızla ısınır. Bu benzersiz konfor hissi, benzer şekilde ısıtılan direksiyon simidi ile tamamlanır.

Sürücü, ön yolcu ve iki dış koltukta oturan yolcular tek bir tuşa basarak üç farklı ısınma düzeyi arasından seçim yapabilirler. Düğmeler ilgili kapı kontrol panellerinde yer alır.


Mercedes Maybach Haberleri

Daha Çok Haber Gör
Bu aracın üretimi durdurulmuştur.
Teklif talebi alamazsınız.
Son 24 saatte 25 kişi bu modeli inceledi.
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Teklif almak istediğin markayı seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Teklif almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle