Sıfıraraçal.com

2020 Fiat Egea Fiyatı ve Versiyonları

2020 Fiat Egea Fiyatı ve Versiyonları

2020 Fiat Egea Fiyatı ve Versiyonları

Ülkemizde en çok tercih edilen sedan araçlardan olan Fiat Egea, 2020 modelinde dört ayrı güncel donanım seçeneği ile kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

İlginizi Çekebilir: Fiat Kasım Ayı Kampanyaları

Hassas sürüşü ve konforu ile dikkatleri üzerine çeken 2020 Fiat Egea, Fiat markası ve sedan araçlar arasında satış kategorisinde en üst sıralara oynamaya devam ediyor.

Fiat Egea modelinin donanım paketleri ve motor seçenekleri bazında paketleri yer alan Egea’yı, dört ayrı donanım paketi ile almak mümkün. 2020 Fiat Egea modeline güncel giriş seviyesinde 123.900 TL’den başlayan fiyatlar ile sahip olabilirsiniz.

Fiat Egea Yakıt Tüketim Değerleri

Fiat Egea 1,4 lt’lik Easy Fire 95 beygir güç ve 127 Nm tork değerleri üreten manuel vites seçeneğinin yakıt tüketim değerleri ise şöyle:

Şehir içi yakıt tüketimi 7,7 Lt, şehir dışı yakıt tüketimi 4,6 Lt ve ortalama yakıt tüketimi 5,7 Lt’dir.

Fiat Egea 1,4 lt’lik Urban Plus Fire 95 beygir güç ve 127 Nm tork değerleri üreten manuel vites seçeneğinin yakıt tüketim değerleri ise şöyle:

Şehir içi yakıt tüketimi 7,7 Lt, şehir dışı yakıt tüketimi 4,6 Lt ve ortalama yakıt tüketimi 5,7 Lt’dir.

Fiat Egea 1,6 lt’lik Lounge Plus M. Jet 120 beygir güç ve 320 Nm tork değerleri üreten yarı otomatik vites seçeneğinin yakıt tüketim değerleri ise şöyle:

Şehir içi yakıt tüketimi 4,5 Lt, şehir dışı yakıt tüketimi 3,5 Lt ve ortalama yakıt tüketimi 3,9 Lt’dir.

Fiat Egea 1,6 lt’lik Mirror M. Jet 120 beygir güç ve 320 Nm tork değerleri üreten manuel vites seçeneğinin yakıt tüketim değerleri ise şöyle:

Şehir içi yakıt tüketimi 5,2 Lt, şehir dışı yakıt tüketimi 3,6 Lt ve ortalama yakıt tüketimi 4,2 Lt’dir.

Fiat Egea 2020 Yılı Fiyat Listesi

Kasım Ayı Güncel Fiyat Listesi İse Şöyle;

Fiat Fiyat Listesi

Fiat Egea modeli ile ilgili gelişmelerden haberdar olduğumuza göre sitemiz üzerinden güncel Fiat fiyat listesini inceleyebilir muadilleri ile araç karşılaştırması yapabilirsiniz. Eee hadi tüm Fiat modelleri sana özel fiyat teklifleri için seni bekliyor.

Bu haberi okudunuz mu?

Makyajlı Fiat Egea Cross Versiyonuyla Buluştu

 

 

2020 Fiat Egea Fiyatı ve Versiyonları İçin Görüşlerini Bildir
Gönder
Hızlı Teklif Al
Karşılaştırma Listem
Favorilerim Listem
Otomobil Haberleri
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Almak istediğin aracın markasını seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle