Sıfıraraçal.com
Üye Girişi

Benzin ve Motorine İndirim Gelebilir

Benzin ve Motorine İndirim Gelebilir

Ülkemizde benzin ve motorin fiyatlarında yıl içerisinde birçok dalgalanma yaşanmıştı. Öyle ki yıl içerisinde yaşanan bu değişimler kimi zaman olumlu kimi zaman olumsuz bir şekilde yaşanmıştı. Benzin ve motorin fiyatlarındaki indirim kimi zaman pompaya yansırken kimi zaman pompaya yansımamıştı.

İlginizi Çekebilir: Subaru Satışlarının Yüzde 40’ı Elektrikli Olacak

ABD ile İran gerilimi sonrası fiyatları tavana vuran Brent petrol ve uluslararası piyasadaki gerginlik biraz olsun dinmiş gibi görünüyor. Bu durum da yeni bir indirimi gündeme getirmiş gibi görünüyor.Brent petrolün fiyatı 70 dolardan 62 dolara kadar gerilese de uluslararası piyasalarda benzinin tonu 610 dolardan 588 dolara, motorinin tonu ise 585 dolardan 558 dolara kadar geriledi.

İlginizi Çekebilir: 2020 Mercedes E- Serisi Hayal Edildi

Bu veriler sonucu benzin ve motorinde ülkemizde pompaya yansıyan bir indirim bekleniyor. Pazartesi gününü Salı gününe bağlayan gece benzinde 23, motorinde ise 21 kuruşluk bir indirim yaşanabilir.

Siz de sitemiz üzerinden tüm marka ve model araçlar için fiyat teklifi alabilir, araç karşılaştırmaları yapabilir, size uygun sıfır km araca bayiye gitmeden sahip olabilirsiniz.

Hızlı Teklif Al
Karşılaştırma Listem
Favorilerim Listem
Otomobil Haberleri
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
Advertisement Advertisement Advertisement