Sıfıraraçal.com
Üye Girişi

2020 Mercedes E- Serisi Hayal Edildi

2020 Mercedes E- Serisi Hayal Edildi

Mercedes markası geçtiğimiz gün makyajlı E-Serisi modelinin bir dizi teknik detayını ve hafif kamuflajlı prototip görsellerini kamuya sunmuştu. Dışarıdan bakıldığı zaman kendini pek belli etmeyeceğinin mesajı verilen estetik operasyonu global anlamda bir web sitesinde yayınlandı.

İlginizi Çekebilir: Kia Elektriğe 25 Milyar Yatırım Yapacak

Aracın giriş seviyesi paketi ele alan dizayn çalışmasında yeni E-Serisi'nin daha ince farlara, bir miktar büyütülmüş bir ön ızgaraya ve yekpare ön tampon altı hava girişine sahip olacağı dikkatleri çekmişti. Arkada ise CLS-Serisi'nin formunu, A-Serisi Sedan modelinin de grafiklerini harmanlamış bir tasarıma yer verilmiş. Bunun haricinde neredeyse her şey, güncel Mercedes E serisinden farksız gibi görünüyor.

Aracın dış tasarımında dozu hafif sayılabilecek makyaj operasyonunun asıl etkili olacağı bölge ise aracın iç tasarımı olarak görünüyor. Yeni Mercedes E-Serisi'nin kabininde güncel yelpazenin yeni modellerinde görülen çift dokunmatik ekrana sahip MBUX sistemi yer verilecek. Güvenlik ve sürüş destek sistemleri konusunda eli güçlendirilecek olan makyajlı E serisinin kaputu altında ise hibrit destekli motorlar yer verilecek.

İlginizi Çekebilir: Yeni Ford Mondeo Önümüzdeki Yıl Gelecek

2020 Mercedes E-Serisi modelinin lansman tarihi henüz belli değil ancak önce Avrupa'da satışa sunulacak olan 2020 E-Serisi, yüksek olasılıkla 2020 yazında tanıtılacak.

Siz de sitemiz üzerinden tüm marka ve model araçlar için fiyat teklifi alabilir, araç karşılaştırmaları yapabilir ve size uygun araca bayiye gitmeden sahip olabilirsiniz.

Hızlı Teklif Al
Karşılaştırma Listem
Favorilerim Listem
Otomobil Haberleri
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
Advertisement Advertisement Advertisement