Sıfıraraçal.com
Üye Girişi

Benzin ve Motorine İndirim Geldi

Benzin ve Motorine İndirim Geldi

2019 yılında ülkemizde akaryakıt fiyatlarında ciddi dalgalanmalar yaşanmıştı. Hatta öyle ki akaryakıt fiyatları 2019 yılının sonlarına doğru ciddi şekilde artış göstermişti. Ancak 2020 yılının ilk ayında akaryakıt fiyatlarına indirim geldi.  

ABD ile İran arasında yaşanan ekonomik gerilim sebebi ile yaşanan petrol fiyatlarındaki dalgalanmalar sonunda duruldu ve akaryakıt fiyatları normale dönmeye başladı. Gerilim sonrası Brent petrol fiyatının düşmesinin ardından akaryakıt fiyatlarına da büyük indirim geldi.

İlginizi Çekebilir: Benzin ve Motorine İndirim Gelebilir

Uluslararası piyasada brent petrolün varil fiyatının 70 dolar seviyelerinden 58-59 dolar seviyelerine düşmesi sonucu benzinin tonu 564, motorinin tonu ise 541 dolara kadar düşmüştü.Dün gece yarısı itibari ile de benzinde 23, motorinde ise 21 kuruşluk bir indirim yapıldı ve buda akaryakıt fiyatlarına yansıdı.

İlginizi Çekebilir: 2020 Mercedes E- Serisi Hayal Edildi

EPGİS tarafından Twitter üzerinden yapılan paylaşımda, “Akaryakıt fiyatlarında indirim. 28/01/2020 tarihinde geçerli olmak üzere benzinde 23, motorinde 21 KRŞ/LT pompa fiyatlarında indirim gerçekleşmiştir.” İfadelerine yer verildi.

Siz de sitemiz üzerinden tüm marka ve model araçlar için fiyat teklifi alabilir, araç karşılaştırmaları yapabilir, size uygun sıfır km araca bayiye gitmeden sahip olabilirsiniz.

Hızlı Teklif Al
Karşılaştırma Listem
Favorilerim Listem
Otomobil Haberleri
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
Advertisement Advertisement Advertisement