2022 Mayıs Ayı Opel Kampanyaları

9 Mayıs 2022 Pazartesi

2022 Mayıs Ayı Opel Kampanyaları

Artan fiyatlar ile düşen gelir durumundan dolayı Türkiye otomobil piyasasında artık sıfır araç sahibi olmak o kadar da kolay değil. Son bir yıldır yükselen döviz kurları nedeniyle sıfır araç fiyatlarının hemen hemen her ay zamlanması da önemli etkendir. Artan fiyatlar nedeniyle sıfır araçlara olan ilgi artsa da bu ilginin satışa dönüşmesi ve belli bir satış sayısına ulaşması her geçen ay daha da zor olduğu için otomotiv devleri de kendi planları doğrultusunda hareket ediyor. Özellikle global piyasalarda bazı nedenlerden dolayı sıfır araç üretiminin yavaşlaması ve bazı modellerin üretimine ara verilmesi de aslında sıfır araç fiyatlarını arttıran nedenlerin bazıları.

İlginizi Çekebilir: 2022 Model Opel Corsa Özellikleri ve Fiyat Listesi

İlk olarak 2019 yılı sonlarında başlayan pandemi dolayısı ile birçok sektörde yavaşlama meydana gelmişti. Teknoloji alanında faaliyet gösteren firmalar başta olmak üzere otomotiv sektörü de bu pandemi dolayısı ile araç üretimi konusunda sıkıntı yaşamaya başladığı gibi bazı ham maddeleri bulmaları daha da zorlaştı. Pandemi dışında ayrıca birkaç yıldır otomotiv sektörünün başına bela olan çip krizi de araçların üretiminde ve satışında bir yavaşlamaya neden oldu. Bu tarz nedenler bir araya gelince sıfır araç bulundurma zorlaşmaya başladığı için fiyatlar da global otomotiv piyasalarında ciddi oranda yükseldi. Böylece sıfır araç alma daha da zorlaştı. Özellikle araç bulundurma ve tedarikinde yaşanan bu sıkıntılar global otomobil piyasasını etkilese de ülkemiz açısından döviz kuru da zaten yükselen fiyatların daha da yukarı çıkmasına neden oldu. Döviz kurunun beklenmeyen ani hareketliliği Türkiye otomobil fiyatlarını global piyasalardan çok daha fazla kırılgan hale getirdi. Bu kırılganlık sıfır araç almak isteyen kullanıcıların istedikleri marka ve modeli istedikleri eski fiyatlardan bulmalarını zorlaştırdı. Artan kur ve değişen fiyatlar sıfır araç alma konusunda dengeli bir bütçe oluşmasını da engelledi. Verilen araç siparişleri de değişen döviz kurları nedeniyle daha yüksek fiyattan gelmeye başladığından sipariş veren kullanıcılar araçların teslim aşamasında daha yüksek fiyatlar ile karşılaşmak durumunda kaldı.

Tüm bu nedenler Türkiye otomobil piyasasında sıfır araç alımını zorlaştırırken otomotiv devleri de hemen her ay düzenledikleri kampanyalar ile satış sayılarını arttırmak için çaba sarf ediyor. Bu durum da aslında sıfır araç alacak olan kullanıcılara bir nevi kolaylık da sağlıyor. Bu kampanyaları düzenleyen otomotiv devlerinden biri de Opel firması. Opel marka araçlar Türkiye otomobil piyasasında çok fazla rağbet gördüğü için düzenlenecek kampanyalar da çok fazla merak ediliyor.

Opel marka ve modellerine dair düzenlenen Mayıs ayı kampanyalarını sizler ile paylaşıyoruz.

Opel CORSA Mayıs Ayı Kampanyası

Opel Corsa araç fiyatları 379 bin 900 TL'den başlıyor. Versiyon ve donanım paketleri değiştikçe fiyatlar da değişiyor. Bu modellere dair satış kampanyasına bakacak olursak 12 ay geri ödeme vadeli ve %0,99 faiz oranlı 75 bin TL değerinde bir kredi imkanı sunuluyor. Ayrıca ÖTV muaf seçeneklerinin bulunduğunu da belirtelim. Bu kampanya stoklarla sınırlıdır.

Opel CROSSLAND Mayıs Ayı Kampanyası

Opel Crossland araç fiyatları 469 bin 700 TL'den başlıyor. Bu modele dair satış kampanyasında 12 ay geri ödeme vadeli ve %0 faiz oranlı 100 bin TL değerinde bir kredi imkanı sunuluyor. Ayrıca ÖTV muaf seçeneklerinin bulunup kampanya stoklarla sınırlıdır.

Bu araçta düzenlenen kampanya kapsamında 1.2 130 HP MT6 Essential modeli bulunmuyor.

Opel MOKKA Mayıs Ayı Kampanyası

Opel Mokka araç fiyatları 689 bin 900 TL'den başlıyor. Satış kampanyasına bakacak olursak 12 ay geri ödeme vadeli ve %0 faiz oranlı 100 bin TL değerinde bir kredi imkanı sunuluyor. Bu kampanya stoklarla sınırlıdır. Bu kredi imkanı haricinde ayrıca sağlık çalışanları, avukatlar, polisler, askerler, öğretmenler ve birinci derece akrabaları için ek indirimler de sunuluyor.

Opel INSIGNA Mayıs Ayı Kampanyası

Opel Insıgna araç fiyatları 969 bin 900 TL'den başlıyor. Satış kampanyasında 12 ay geri ödeme vadeli ve %0 faiz oranlı 200 bin TL değerinde bir kredi imkanı sunuluyor. Bu kampanya stoklarla sınırlıdır.

Opel COMBO LİFE Mayıs Ayı Kampanyası

Opel Combo Life araç fiyatları 423 bin 900 TL'den başlıyor. 12 ay geri ödeme vadeli ve %0 faiz oranlı 100 bin TL değerinde bir kredi imkanı sunuluyor. Bu kampanya stoklarla sınırlıdır. Bu araçta düzenlenen kampanya kapsamında 1.5 102 HP MT6 Edition modeli bulunmuyor. Ayrıca Kobilere özel ek fırsatlar da sunuluyor.

Opel COMBO CARGO Mayıs Ayı Kampanyası

Opel Combo Cargo araç fiyatları 324 bin 900 TL'den başlıyor. 12 ay geri ödeme vadeli ve %0 faiz oranlı 100 bin TL değerinde bir kredi imkanı sunuluyor. Bu kampanya stoklarla sınırlıdır. Kobilere özel ek fırsatlar da var.

Opel ZAFIRA LİFE Mayıs Ayı Kampanyası

Opel Zafıra Life araç fiyatları 674 bin 900 TL'den başlıyor. 12 ay geri ödeme vadeli ve %0 faiz oranlı 100 bin TL değerinde bir kredi imkanı sunuluyor. Kobilere özel ek fırsatlar var.

Opel VIVARO CITY VAN Mayıs Ayı Kampanyası

Opel Vivaro City Van araç fiyatları 544 bin 900 TL'den başlıyor. Versiyon ve donanım paketleri değiştikçe fiyatlar da değişiyor. Bu modellere dair satış kampanyasına bakacak olursak 12 ay geri ödeme vadeli ve %0 faiz oranlı 100 bin TL değerinde bir kredi imkanı sunuluyor.

Opel VIVARI CARGO Mayıs Ayı Kampanyası

Opel Vivaro CARGO araç fiyatları 453 bin 900 TL'den başlıyor. 12 ay geri ödeme vadeli ve %0 faiz oranlı 100 bin TL değerinde bir kredi imkanı sunuluyor. Kobilere özel ek fırsatların da sunuluyor.

Opel yetkili bayilerinde sıfır araç satışlarına dair düzenlenen kampanyalarda daha farklı opsiyonlara ilişkin ayrıntıları da bulabilirsiniz. Sadece sıfır araç satışına ilişkin kampanya düzenlenmediğini ayrıca araç kiralama ve benzeri ihtiyaçlar için de kampanyalar düzenlendiğini belirtelim.

Araç Karşılaştırma sayfamızdan birbirinden farklı özelliklere sahip araçlara göz atabilir dilediğiniz araçları karşılaştırabilirsiniz. Sıfır araç kampanyaları incelemek için kampanyalı araçlar sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

2022 Mayıs Ayı Opel Kampanyaları İçin Görüşlerini Bildir
Gönder
ÖNERİLEN YAZILAR

Opel Yorumları

Misafir
11.05.2022
Opel Astra Sedan için yapılmış
2015 model opel astra cosmo 1.6 tdi aldım aracı aldığımda hiçbirşey yoktu lakin şimdi aracı çalıştırdığımda kısa süreli bir ses geliyor motordan dizeller traktör gibi ses çıkarıyor evet ama ilk çalıştığımda ekstra bir ses çıkıyor 2 3 saniye sonra kayboluyor tamirciye gittim bana bu ses sıkıntı yağ iticilrinde sıkıntı var dedi bu durumu yaşayan var mı var ise bilgi verebilir mi
Misafir
11.05.2022
Opel Combo Cargo için yapılmış
Merhabalar Opel Combo Cargo araç sahibiyim aracım 11.000 km de addblue uyarı ışığı vermeye başladı servise gittim ışık söndü ama 2 gün sonra tekrar yanmaya başladı bu sorunu benden başka yaşayan var mı veya bunun hakkında bana yardımcı olabilir misiniz
Misafir
11.05.2022
Opel Corsa 5 Kapı için yapılmış
100 ve 130 HP benzinli modelleri deneyimleyen arkadaşlar varsa yazabilir mi? ikisi arasında 24.000 TL fark vermeye değer mi sizce ?
Misafir
08.05.2022
Opel Insignia Grand Sport için yapılmış
2019 grand sport ınsıgnıa'yı 3 yıldır kullanıyorum tam anlamıyla mükemmel sorunsuz ,performanslı ,özellikle yol tutuş açısından premium araçlardan daha iyi bir araç ,passatla ınsıgnıanın kıyası bile yapılmaz ,passat sıradan ,ınsıgnıa üst düzey bir araçtır kullananlar bunu çok iyi bilir
Yılmaz Uslu
05.03.2022
Opel Crossland için yapılmış
2022 edıtıon modelını aldık. ıçerı bıraz ses alması dışında memnunuz. şu an 250 km de 7.7 LT ortalama yakıt tüketımı var.
Misafir
08.02.2022
Opel Corsa 5 Kapı için yapılmış
Edition neden kaldirdiniz cok az yakiyordu
Misafir
28.01.2022
Opel Combo için yapılmış
koltuk ısıtması var mıdır bu aracta ?
Misafir
28.01.2022
Opel Vivaro Cargo için yapılmış
trafikte saatlerce yol aldım fren debriyaj gazda sorun yaşamadım
Misafir
28.01.2022
Opel Combo için yapılmış
bagaj hacmi geniş aile arabası
Misafir
28.01.2022
Opel Crossland için yapılmış
benzin manuel olanı kullanıyorum çok memnunum bu araç çok rahatlıkla tercıh edebılırsınız
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Almak istediğin aracın markasını seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle
Advertisement Advertisement Advertisement Advertisement Advertisement Advertisement Advertisement Advertisement Advertisement Advertisement