Opel Zafira Life

409.900 TL - 409.900 TL
Uzunluk
5306 mm
Genişlik
2204 mm
Yükseklik
1940 mm
Kapı Sayısı
4
Bagaj Hacmi
4900 lt
Güvenlik (EuroNCap Puanı)
0 / 5

Opel Zafira Life Renkleri

Alp Beyazı
Aytaşı Gri
Elmas Siyah
Kuvars Gri

Opel Zafira Life Resimleri

Opel Zafira Life Fiyat Analizi

* Gün içinde sistemde var olan en ucuz paket fiyatı baz alınmıştır.
1 Ay
3 Ay
6 Ay

Opel Zafira Life Versiyonları

YakıtDizel
VitesOtomatik
Motor Hacmi1997 cc
Motor Gücü177 hp
Teknik Özellikleri
Teklif Al

Opel Zafira Life Yorumları

Opel Zafira Life Misafir 30.09.2021
7 kişilik büyük aileler için uygun bir araç olsa da bagaj hacmi beni hayal kırıklığına uğrattı kendi sınıfının içinde
(0)
Cevap Yaz

Opel Zafira Life Misafir 28.06.2021
Hususi otomobil çok a açlı otomobil yazıyor ruhsatta.
(3)
Cevap Yaz

Opel Zafira Life Misafir 3.06.2021
aldım kullanıyorum. konforlu ve güçlü. ortalama 130 km hızla 6,5 litre yaktı. otomatik şanzımanı çok başarılı. 2 bin devirde 135 km hız yapıyor 8. viteste. 6 aylık vergide 628 lira.
(2)
Cevap Yaz
Misafir tarafından cevaplandi
Ruhsatta Ticari mı Hususi mi yazıyor
Misafir tarafından cevaplandi
2021 model
Misafir tarafından cevaplandi
BU ARACINIZ KAÇ MODEL BENDE DÜŞÜNÜYORUM MPW

Opel Zafira Life Misafir 3.06.2021
bu teknoloji ,bu güç ve bu paraya gayet güzel. ötv %15 üstelik otomobil ruhsatlı.
(0)
Cevap Yaz

Opel Zafira Life Misafir 25.05.2021
177 beygir 370 nm tork. 2000 cc 2021 model aracın 6 aylık mtv si 628 lira.
(0)
Cevap Yaz

Opel Zafira Life Misafir 24.05.2021
otomobil ruhsatlı olmasına rağmen yüzde 15 ötv ve düşük mtv ye sahip. 2000 cc motor ve 8 ileri tam otomatik şanzıman ile performansı gayet başarılı. yakıt ekonomik. bağımsız arka süspansiyonlar konforlu. teknolojik olarak full bir araç yok yok. corsa parasına bu araç kesinlikle mantıklı.
(4)
Cevap Yaz

Daha Çok Kullanıcı Yorumu Gör
Opel Zafira Life için Görüşlerini Bildir
Gönder

Opel Zafira Life Hakkında Genel Bilgiler

Opel Zafira Life Hakkında Genel Bilgiler

Zafira Life

Nesiller: 9

İlk Üretim Yılı: 1999

Motorlar: Benzin, Dizel

Kasa Tipi:  Van

 

Opel Zafira Life

Opel Zafira Life, ilk olarak Ocak 2019'da Opel Zafira C'nin yerini almak üzere tanıtıldı ve 4,61 m uzunluğunda (S), 4,96 m uzunluğunda (M) ve 5,31 m uzunluğunda (L) olmak üzere 3 farklı boyutta sunuluyor.

Seleflerinden (Zafira A, B ve C) farklı olarak, yeni Opel Zafira Life her yönden oldukça daha büyüktür ve dokuz kişiye kadar güvenli bir şekilde seyahat etmesine izin verir - Zafira Life, Euro NCAP'tan maksimum beş yıldız almıştır. Opel Zafira Life, üç versiyonun tümü için, yumuşak ayarlama sağlayan alüminyum raylar üzerinde deri koltuklarla birlikte gelir.

Zafira Life S, 3,50 m uzunluğa kadar nesnelerin taşınmasına olanak tanıyan ön yolcu koltuğunu geriye katlama seçeneğiyle birlikte gelir. Ayrıca üçüncü sıra koltukların katlanması bagaj kapasitesini 1.500 litreye çıkarıyor. Ayrıca arka koltuklar kaldırılarak toplam kargo kapasitesi 3.397 litreye kadar çıkarılabiliyor, bu da oldukça geniş.

Güvenlik açısından, yeni Opel Zafira Life, aracın önünü izleyen ve yoldan geçen yayaları tanıyan bir kamera ve radar dahil olmak üzere çok çeşitli sürücü destek sistemlerine sahiptir. Ardından 30 km / saate kadar hızlarda acil fren manevrası başlatarak hızı 20 km / saate düşürür.

ZAFİRA LİFE

Opel Zafira Life'da kendinizi rahat ettirin: aileler ve şirketler için tekerlekli dinlenme salonunuz. Yenilikçi teknolojiler, farklı tasarım ve birçok iyi düşünülmüş ayrıntıyla.

TEKERLEKLERDEKİ SALONUNUZ.

OTOMATİK KAPI AÇMA.

Her iki taraftaki elektrikli kayar kapılar 1  , arka bölgedeki yolculara kolay giriş ve çıkış sağlar ve sensörler aracılığıyla eller serbest olarak açılabilir.

GİRİN VE SÜRÜŞÜNÜ KAPATIN.

İle  anahtarsız kilitleme ve marş sistemi 1  "Anahtarsız Aç & Başlat" basitçe almak ve kapalı sürücü - uzun yanınızda anahtarı gibi.

KOLAY YÜKLEME.

Daha küçük eşyaları bagaja yüklemeyi kolaylaştırmak için arka camı 1  bagaj kapısından bağımsız olarak açın.

DOĞRU OLANI BUL.

Zafira Life,  üç farklı uzunlukta mevcuttur  ve kompakt boyutlar ile geniş, oldukça esnek bir iç mekan arasında mükemmel bir denge sunar.

SEYAHATİ DAHA ESNEK YAPIN.

İkinci sıra koltukların tarafından daha bacak oda alın  hareket biri ,  kat aşağı birini  veya yolcular böylece Vis-à-vis koltuk konsepti ile koltukları yapılandırmak  yüz yüze  seyahat edebilirsiniz.

ÖDÜN VERMEYİN.

Zafira Life, araç sınıfında esneklik açısından yeni standartlar belirlemek için geliştirildi.

 

Opel Zafira Life Haberleri

X
Tüm Opel Bayilerinden
Sana Özel Ücretsiz Teklif Al
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
E-Posta Adresiniz
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU

"Kişisel Veri Paylaşımı Ve İletişim İzni"ni imzalamakla, bizimle paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, tarafınıza çeşitli avantajların sağlanıp sunulabilmesi ve kişisel olarak size uygun reklam, tanıtım, satış, pazarlama, bilgilendirme, promosyon, kampanya bildirimi, üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla her türlü elektronik iletişim yapılması ve diğer iletişim mesajlarının gönderilmesi için TEKLİF BİLİŞİM HİZMETLERİ PETROL DIŞ TİCARET OTOMOTİV SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. , ile sifiraracal.com'un diğer yetkili satıcı ve servisleri (sifiraracal.com'un güncel yetkili satıcı ve yetkili servis bilgilerine www.sifiraracal.com adresinden ulaşılabilir) tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlara yönelik olarak aşağıda belirtilen üçüncü kişilere aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. Kişisel verilerinizin aktarılmasına/paylaşılmasına izin verdiğiniz üçüncü kişiler aşağıdaki gibidir:

- GROUPE PSA OTOMOTİV PAZARLAMA A.Ş.

Bu bilgiler sadece size sağlanacak hizmetlerin kusursuz sunulabilmesi, olası gönderilerinizin sağlıklı şekilde teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ("KVKK")'nun 11. maddesi gereği kişisel verilerinizin a) işlenip işlenmediğini öğrenme, b) işlenmişse bilgi talep etme, c) işlenme amacını ve amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme, ç) yurt içinde/yurt dışında aktarıldığı 3. kişileri bilme, d) eksik/yanlış işlenmişse düzeltilmesini isteme e) 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'nun 7. maddesinde öngörülen şartlar çerçevesinde silinmesini/yok edilmesini isteme, f) aktarıldığı 3. kişilere yukarıda sayılan (d) ve (e) bentleri uyarınca yapılan işlemlerin bildirilmesini isteme, g) münhasıran otomatik sistemler ile analiz edilmesi nedeniyle aleyhinize bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz etme, ğ) kanuna aykırı olarak işlenmesi sebebiyle zarara uğramanız hâlinde zararın giderilmesini talep etme hakkına sahipsiniz. Kişisel verilerinizle ilgili KVKK madde 11 uyarınca sahip olduğunuz haklarınızı kullanmak için bizimle her zaman [email protected] adresine mail atarak irtibata geçebilirsiniz. Kişisel Verilerin Korunması Politikası ve diğer haklarınız ile ilgili detaylı bilgiye http://www.sifiraracal.com adresinden ulaşabilirsiniz.

X
Tüm Opel Bayilerinden Sana Özel Ücretsiz Teklif Al
Opel Zafira Life
Elegance XL 2.0 Dizel AT-8 177HP
  • Dizel
  • Otomatik
409.900 TL
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle
HEMEN ÜCRETSİZ TEKLİF AL
Hemen Sana Özel Teklif Al
Son 24 saatte 215 kişi bu modeli inceledi.
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Almak istediğin aracın markasını seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle
X
1

Araç

2

Ekspertiz

3

Fiyatla

4

Tamamla
ARAÇ BİLGİLERİ
Model Yılı
Marka
Model
Yakıt Tipi
Kasa Tipi
Vites Tipi
Model Uzantısı
Kilometre
Hasar Kaydı Tutarı