Sıfıraraçal.com

Maxus e-Deliver 3 Fiyatı ve Özellikleri

7 Haziran 2023 Çarşamba

Elektrikli ticari otomobil Maxus e-Deliver 3 Türkiye pazarında yerini aldı. İşte Maxus e-Deliver 3 modelinin fiyatı ve özellikleri..!!

Türkiye distribütörü Doğan Trend Otomotiv eşliğinde Türkiye pazarın giriş yapan elektrikli ticari otomobil Maxus e-Deliver 3, kendisinden sonra gelecek araçlar için öncülük ediyor. Türkiye yollarında yerini alan elektrik odaklı gelişmeler yeni otomobil üreticileri tarafından gelişmeye ve çeşitlendirilmeye devam ediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kökleri neredeyse 1800’lü yılların sonlarına kadar uzanan İngiltere merkezli Maxus’un uzun zamandır beklediğimiz geliş süreci nihayet 2023 yılı Haziran ayı itibarıyla resmi olarak Türkiye pazarına giriş yaptı.

Ticari araç geçmişiyle tüm dikkatleri üzerine çeken ve 2009’da Çinli SAIC şirketi tarafından devralınmasıyla birlikte grafiğini yukarı taşımaya başlayan Maxus’un Türkiye operasyonları tıpkı MG modellerinde olduğu gibi Doğan Trend Otomotiv çatısı altında çalışmalarını sürdürecek.

Böylece ilk etapta Maxus e-Deliver 3 modeliyle başlayacak olan Türkiye macerası için ilerleyen dönemde ailenin diğer üyeleri de karşımızda olacak. Elektrikli ticari araç e-Deliver 3 fiyat listesi ise güncel olarak 989 bin TL olarak duyuruldu. Aracın 2023 yılı içerisinde Türkiye pazarına 500 adet getirilmesi planlanıyor.

 

Maxus e-Deliver 3 Hakkında Öne Çıkanlar

Avrupa pazarının farklı ülkelerinde satışa sunulan Maxus e-Deliver 3 geride kalan son birkaç yıl içerisinde Birleşik Krallık merkezli olarak aldığı ödüller eşliğinde dikkat çekmeyi başarıyor. Şehir içi kullanım odağında tüm ticari ihtiyaçlara cevap veren niteliğe sahip bu modelde 905 kilogramlık yükleme hacmi bulunuyor.

Toplam uzunluğu 4555 mm olan Maxus e-Delivery uzun yüklerin taşımacılığında da belli başlı beklentilere cevap veren niteliktedir. Motor kanadında 90 kW (122 BG) güç ve 255 Nm Tork değerleri üreten standart bir üniteye sahip model buna paralel olarak azami hız olarak 120 km/s ile sınırlandırılmaktadır. Pil paketine baktığımızda ise bizleri 50,23 kWh’lık kapasiteli bir ünite selamlıyor. Elektrikli altyapısı sayesinde uzun vadeli kullanımda yakıt, şarj, vergi ve bakım gibi külfiyeti yüksek olan maliyetleriyle dizel motorlu ticari araçlara göre 5 yıllık periyotta 390 bin TL’ye kadar avantajı yakalamak mümkün diyebiliriz.

 

Hızlı şarj özelliği sayesinde DC şarjla sadece 45 dakikada % 5’ten % 80 seviyesine ulaşan bu paket, tamamen dolu olduğu zaman şehir içi kullanımda 371 km menzil mesafesi sunduğunu iddia ediyor. Ortalama değerlere bakıldığı zaman ise bu rakam yaklaşık 200 km’ye kadar düşüyor. Söz konusu elektrikli bir araç olduğundan dolayı bataryanın garantisi de hayati noktalar arz etmektedir. Bu kapsamda resmi rakamları da paylaşan Maxus, 5 yıl / 100.000 km araç garantisine ek 8 yıl / 160.000 km’lik batarya garantisi vaadediyor.

Son olarak Donanım özelliklerine baktığımızda; Apple CarPlay desteği, elektrikli camlar, 7 inçlik dokunmatik ekran, yokuş kalkış desteği, otomatik klima, koltuk ısıtması, deri direksiyon simidi, hız sabitleyici, geri görüş kamerası, arka park sensörü gibi oldukça etkileyici özellikler ile kullanıcısının beğenisine sunuluyor.

 

Maxus e-Deliver 3 Fiyatı ve Özellikleri İçin Görüşlerini Bildir
Gönder
ÖNERİLEN YAZILAR
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Almak istediğin aracın markasını seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle